bg

Regaty o Puchar Dnia Dziecka

Sezon 2019

Logo OPTIMIST A Logo OPTIMIST B 1

Zawiadomienie o regatach

01 - 02 CZE 2019
jez. Dąbie, Szczecin
KS Centrum Żeglarskie
Grzegorz Durdyń
723009173 g.durdyn@serwer1673945.home.pl
Logo OPTIMIST A 18 Logo OPTIMIST B 19 37

Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 1490 Lidia Łagodzińska SEJK Pogoń Szczecin 13.05.2019 11:34:08
Logo OPTIMIST B POL 8114 Piotr Wójcik SEJK Pogoń Szczecin 13.05.2019 11:34:08
Logo OPTIMIST B POL 2072 Karol Rak SEJK Pogoń Szczecin 13.05.2019 11:34:08
Logo OPTIMIST B POL 11883 Zofia Wołosz SEJK Pogoń Szczecin 13.05.2019 11:34:08
Logo OPTIMIST B POL 1130 Maksymilian Wróbel SEJK Pogoń Szczecin 13.05.2019 11:34:08
Logo OPTIMIST B POL 1374 Bartek Pluta SEJK Pogoń Szczecin 13.05.2019 11:34:08
Logo OPTIMIST B POL 11891 Szymon Góralski SEJK Pogoń Szczecin 13.05.2019 11:34:08
Logo OPTIMIST B POL 4030 Paweł Matuszak SEJK Pogoń Szczecin 13.05.2019 11:34:08
Logo OPTIMIST B POL 71 Zofia Franecka SEJK Pogoń Szczecin 13.05.2019 11:34:08
Logo OPTIMIST A POL 1645 Michał Biedalak JKW Poznań 08.05.2019 09:25:32
Logo OPTIMIST A POL 2142 Hanna Wiszniowska JKW Poznań 08.05.2019 09:25:32
Logo OPTIMIST A POL 3553 Antoni Nazimek JKW Poznań 08.05.2019 09:25:32
Logo OPTIMIST A POL 1622 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 08.05.2019 09:25:32
Logo OPTIMIST A POL 1728 Jan Kamieński JKW Poznań 08.05.2019 09:25:32
Logo OPTIMIST A POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 08.05.2019 09:25:32
Logo OPTIMIST A POL 945 Andrzej Nycz JKW Poznań 08.05.2019 09:25:32
Logo OPTIMIST A POL 1492 Paweł Romanowicz JKW Poznań 08.05.2019 09:25:32
Logo OPTIMIST A POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS BARNIM GOLENIÓW 06.05.2019 16:24:46
Logo OPTIMIST A POL 1745 Adrian Majdosz UKS BARNIM GOLENIÓW 06.05.2019 16:24:46
Logo OPTIMIST A POL 1881 Maciej Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 06.05.2019 16:24:46
Logo OPTIMIST A POL 1882 Filip Oleszczyk UKS BARNIM GOLENIÓW 06.05.2019 16:24:46
Logo OPTIMIST A POL 188 Stanisław Maik UKS BARNIM GOLENIÓW 06.05.2019 16:24:46
Logo OPTIMIST A POL 1884 Oskar Sawicki UKS BARNIM GOLENIÓW 06.05.2019 16:24:46
Logo OPTIMIST A POL 1885 Anna Chomont UKS BARNIM GOLENIÓW 06.05.2019 16:24:46
Logo OPTIMIST A POL 1868 Joanna Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 06.05.2019 16:24:46
Logo OPTIMIST B POL 3009 Piotr Kiedrowski UKS BARNIM GOLENIÓW 06.05.2019 16:24:46
Logo OPTIMIST A POL 1889 Jeremi Dąbrowski UKS BARNIM GOLENIÓW 06.05.2019 16:24:46
Logo OPTIMIST B POL 186 Kamil Nadolny UKS BARNIM GOLENIÓW 06.05.2019 16:24:46
Logo OPTIMIST B POL 113 Piotr Banaszek KS Centrum Żeglarskie Szczecin 02.05.2019 15:55:24
Logo OPTIMIST B POL 1922 Filip Miller KS Centrum Żeglarskie Szczecin 02.05.2019 15:51:51
Logo OPTIMIST A POL 1960 Miłosz Samek KS Centrum Żeglarskie Szczecin 02.05.2019 15:44:10
Logo OPTIMIST B POL 1503 Tomasz Obecny KS Centrum Żeglarskie Szczecin 02.05.2019 15:44:10
Logo OPTIMIST B POL 1209 Dawid Piechota KS Centrum Żeglarskie Szczecin 02.05.2019 15:44:10
Logo OPTIMIST B POL 922 Jakub Podgórny KS Centrum Żeglarskie Szczecin 02.05.2019 15:44:10
Logo OPTIMIST B POL 1957 Lena Kaczmarek KS Centrum Żeglarskie Szczecin 02.05.2019 15:44:10
Logo OPTIMIST B POL 1500 Magdalena Luśnia KS Centrum Żeglarskie Szczecin 02.05.2019 15:44:10
Logo OPTIMIST B POL 5119 Lena Małecka KS Centrum Żeglarskie Szczecin 02.05.2019 15:44:10
kompas.pl
rippercovers.com
OPTIPARTS.PL
© 2019 sailingnet All rights reserved.