Mc Nr Zawodnik Klub Pkt
1 P 31 Robert Graczyk MKŻ Mikołajki 597,10
2 P 55 Tomasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki 592,50
3 P 431 Jarosław Radzki KKS WARMIA Olsztyn 591,10
4 P 155 Łukasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki 586,20
5 P 114 Michał Burczyński AZS-UWM Olsztyn 544,00
6 P 13 Darek Kardas AZS-UWM Olsztyn 543,80
7 P 243 Adam Szczęsny KKS Warmia 538,50
8 P 235 Adam Baranowski SFPDN 496,60
9 P 80 Ryszard Mrózek-Gliszczyński Chojnicki Klub Żeglarski 487,10
10 P 200 Roman Morgaś MKŻ Mikołajki 476,00
11 P 341 Rafał Ługowski YKP WARSZAWA 454,80
12 P 74 Jerzy Taber YKP Warszawa 451,20
13 P 104 Wojciech Baranowski Energa Giżycka Grupa Regatowa 440,10
14 P 451 Robert Kozioł SFPDN 436,90
15 P 378 Marcin Tejszerski AZS UWM Olsztyn 411,70
16 P 24 Jerzy Najdrowski SFPDN 406,30
17 P 345 Jerzy Sukow SFPDN 400,60
18 P 247 Maciej Brosz SFPDN 399,50
19 P 15 Andrzej Wojtkiewicz YKP WARSZAWA 370,60
20 P 254 Rafał Sielicki Energa Giżycka Grupa Regatowa 353,90
21 P 380 Stefan Kalinowski VI-KING Człuchów 352,50
22 P 44 Janusz Marek Taber YKP Warszawa 340,60
23 P 65 Marek Bernat KKS Warmia Olsztyn 325,20
24 P 107 Marek Stefaniuk Energa Giżycka Grupa Regatowa 309,50
25 P 36 Karol Jabłoński Olsztyński Klub Żeglarski 292,00
26 P 96 Piotr Szafranek ŻKS Polonez 255,20
27 P 311 Wojciech Worek SFPDN 251,40
28 P 119 Zuzanna Rybicka CHKŻ Chojnice 239,50
29 P 346 Jerzy Sukow SFPDN 239,20
30 P 159 Dariusz Mickiewicz MKŻ Mikołajki 201,80
31 P 193 Jakub Miciński YKP GDYNIA 194,60
32 P 288 Artur Wissuwa Olsztyński Klub Zeglarski 160,90
33 P 400 Paweł Matuszak SFPDN 156,00
34 POL 125 Dariusz Kosecki Lks Charzykowy 147,70
35 P 410 Michał Kowalski MKŻ Żnin 144,00
36 P 280 Jakub Kamiński Energa Giżycka Grupa Regatowa 140,30
37 P 20 Paweł Kalota YKP WARSZAWA 131,00
38 P 102 Laura Banach Mazurski Klub Żeglarski Mikołajki 128,50
39 P 163 Gustaw Miciński YKP GDYNIA 128,30
40 P 407 Bartosz Dąbrowski MKŻ Żnin 128,00
41 P 90 Cezary Sternicki Energa Giżycka Grupa Regatowa 110,60
42 P 364 Bartosz Michałkiewicz YKP WARSZAWA 108,00
43 P 59 Mikołaj Mickiewicz MKŻ Mikołajki 98,00
44 P 4 Maria Oleksy YKP WARSZAWA 97,00
45 P 36 Karol Jabłoński Olsztyński Klub Żeglarski 94,00
46 P 137 Jakub Śliwiński MKŻ Mikołajki 89,70
47 P 89 Mateusz Gigielewicz Giżycka Grupa Regatowa 81,90
48 P 146 Andrzej Jojko YKP WARSZAWA 72,00
49 P 251 Roger Rowecki PKM LOK 71,00
50 POL 236 Hubert Jablonski OKZ Olsztyn 68,00
51 P 96 Piotr Szafranek ŻKS Polonez 67,00
52 P 54 Paweł Matejak YKP Warszawa 63,00
53 P 14 Michał Jaworski YKP WARSZAWA 61,00
54 P 148 Paweł Macugowski KŻ VI-KING Człuchów 58,00
55 P 2 Zdzisław Prot AZS UWM OLSZTYN 55,00
56 P 140 Tomasz Macugowski KŻ-VIKING Człuchów 50,00
57 P 124 Sylwia Oleszczak KKS Warmia 42,00
58 P 295 Krzysztof Galica YKP Warszawa 41,00
59 P 208 Mirosław Kisły YKP Warszawa 37,00
60 P 416 Witold Ciuper MKŻ Żnin 35,00
61 P 242 Mariusz Prot AZS UWM OLSZTYN 32,00
62 P 442 Krzysztof Prot 31,00
63 P 379 Weronika Martynowska OKŻ OLSZTYN 30,00
64 P 32 Paweł Roszkowski OKŻ Olsztyn 24,00

Informacje

Ranking SFDN tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów i zawierających nr licencji PZŻ.

Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i widnieć na liście członków dostępnej u skarbnika klasy.

Ranking w trakcie tworzenia! Kolejne regaty będą systematycznie dodawane. Na koniec sezonu zostanie stworzona klasyfikacje z podziałem na kat. wiekowe i klubowe

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

PSKO SFPDN
© 2022 sailingnet All rights reserved.