Mc Nr Zawodnik Klub Pkt
1 P 431 Jarosław Radzki KKS Warmia Olsztyn 515,10
2 P 55 Tomasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki 508,00
3 P 36 Karol Jabłoński OKŻ Olsztyn 504,20
4 P 155 Łukasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki 476,00
5 P 13 Darek Kardas AZS UWM Olsztyn 467,60
6 P 254 Rafał Sielicki Giżycka Grupa Regatowa 457,40
7 P 80 Ryszard Mrózek-Gliszczyński CHKŻ Chojnice 456,10
8 P 104 Wojciech Baranowski Giżycka Grupa Regatowa 453,50
9 P 200 Roman Morgaś MKŻ Mikołajki 442,60
10 P 125 Dariusz Kosecki LKS Charzykowy 441,90
11 P 107 MareK Stefaniuk Giżycka Grupa Regatowa 435,70
12 P 243 Adam Szczęsny KKS Warmia Olsztyn 432,60
13 P 74 Jerzy Taber YKP WARSZAWA 432,20
14 P 235 Adam Baranowski SFPDN 430,50
15 P 341 Rafał Ługowski YKP WARSZAWA 421,00
16 P 311 Wojciech Worek UKS Navigo Sopot 408,80
17 P 65 Marek Bernat KKS Warmia Olsztyn 408,60
18 P 380 Stefan Kalinowski KŻ VI-KING Człuchów 398,60
19 P 400 Paweł Matuszak SFPDN 396,70
20 P 345 Jerzy Sukow SFPDN 390,20
21 P 146 Andrzej Jojko YKP WARSZAWA 374,10
22 P 251 Roger Rowecki PKM LOK Poznań 373,30
23 P 114 Michał Burczyński AZS UWM Olsztyn 361,00
24 P 378 Marcin Tejszerski SFPDN 353,40
25 P 410 Michał Kowalski MKŻ Żnin 350,60
26 P 96 Piotr Szafranek KS Polonez 344,70
27 P 15 Andrzej Wojtkiewicz YKP WARSZAWA 335,00
28 P 24 Jerzy Najdrowski SFPDN 332,60
29 P 247 Maciej Brosz SFPDN 331,40
30 P 54 Paweł Matejak YKP WARSZAWA 323,90
31 P 20 Paweł Kalota YKP WARSZAWA 323,40
32 P 14 Michał Jaworski YKP WARSZAWA 291,00
33 P 31 Robert Graczyk MKŻ Mikołajki 288,10
34 P 211 Borys Michniewicz UKŻ Wiking Toruń 282,70
35 P 44 Janusz Marek Taber YKP WARSZAWA 282,00
36 P 148 Paweł Macugowski KŻ VI-KING Człuchów 258,00
37 P 451 Robert Kozioł SFPDN 251,50
38 P 90 Cezary Sternicki Baza Mrągowo 242,20
39 P 2 Zdzisław Prot AZS UWM Olsztyn 235,00
40 P 407 Bartosz Dąbrowski MKŻ Żnin 234,10
41 P 364 Bartosz Michałkiewicz YKP WARSZAWA 233,00
42 POL 159 Dariusz Mickiewicz MKŻ Mikołajki 220,40
43 P 224 Wojciech Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa 189,30
44 P 140 Tomasz Macugowski KŻ VI-KING Człuchów 187,00
45 P 163 Gustaw Miciński KKS Warmia Olsztyn 185,30
46 P 280 Jakub Kamiński Giżycka Grupa Regatowa 174,90
47 P 310 Sebastian Tomczyk SFPDN 168,00
48 P 62 Paweł Albrecht PKM LOK Poznań 167,20
49 288 Artur Wissuwa OKŻ Olsztyn 159,30
50 P 102 Laura Banach MKŻ Mikołajki 123,80
51 P 119 Zuzanna Rybicka CHKŻ Chojnice 122,30
52 P 124 Sylwia Oleszczak KKS Warmia Olsztyn 117,60
53 POL 295 Krzysztof Galica YKP Warszawa 117,00
54 P 4 Maria Oleksy YKP WARSZAWA 116,00
55 P 193 Jakub Miciński YKP GDYNIA 115,00
56 P 346 Jerzy Sukow YKP GDYNIA 112,50
57 P 208 Mirosław Kisły YKP WARSZAWA 99,00
58 P 164 Paweł Burczyński AZS UWM Olsztyn 85,80
59 416 Witold Ciuper MKŻ Żnin 83,20
60 P 338 Maciej Żarnowski UKS Navigo Sopot 82,00
61 P 154 Piotr Burczyński AZS UWM Olsztyn 70,00
62 P 242 Mariusz Prot AZS UWM Olsztyn 67,00
63 P 442 Krzysztof Prot AZS UWM Olsztyn 65,00
64 P 379 Weronika Martynowska OKŻ Olsztyn 59,80
65 777 Adam Szyburski 50,70
66 402 STEFAN SCHLEIFER UKS Navigo Sopot 50,00
67 P 34 Grzegorz Pieczko Baza Mrągowo 47,00
68 P 59 Mikołaj- Mickiewicz MKŻ Mikołajki 42,00
69 P 58 Jerzy Henke MKŻ Mikołajki 41,00
70 P 32 Paweł Roszkowski OKŻ Olsztyn 39,00

Informacje

Ranking SFDN tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów i zawierających nr licencji PZŻ.

Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i widnieć na liście członków dostępnej u skarbnika klasy.

Ranking w trakcie tworzenia! Kolejne regaty będą systematycznie dodawane. Na koniec sezonu zostanie stworzona klasyfikacje z podziałem na kat. wiekowe i klubowe

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

OPTIPARTS.PL
© 2021 sailingnet All rights reserved.