Ranking Sezon 2020 Logo 420

Mc Nr Zawodnik Klub Pkt
1 POL 56369 Patryk KOSMALSKI
Tomasz LEWANDOWSKI
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
203,00
2 POL 56370 Zofia KORSAK
Karolina CENDROWSKA
MKS "Dwójka" Warszawa
MKS "Dwójka" Warszawa
201,00
3 POL 55654 Agnieszka PAWŁOWSKA
Dominika OŁOWIAK
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
193,00
4 POL 56000 Rafal Pogorzelski
Filip Fajfer
Giżycka Grupa Regatowa
MKS Dwójka Warszawa
171,00
5 POL 56913 Ludwik Grzelak
Marcel Montrymowicz
OKŻ Olsztyn
OKŻ Olsztyn
169,00
6 POL 56676 Gustaw Kwiek
Tomasz Santorowski
Golden Boats Academy
Golden Boats Academy
166,00
7 POL 54956 Mateusz Buło
Kamil Jankowski
Baza Mrągowo
Baza Mrągowo
149,00
8 POL 54407 Weronika Jaroszek
Zuzanna Dominikowska
KSW BALTIC
KSW BALTIC
139,00
9 POL 55653 Magdalena Jagiełło
Adrian Dubowski
MKS Dwójka Warszawa
MKS "Dwójka" Warszawa
137,00
10 POL 56702 Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
OKŻ Olsztyn
OKŻ Olsztyn
131,00
11 ---
---
---
117,00
12 POL 55956 Aleksander Hlebowicz
Adrian Manista
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Nauticus Yacht Club Olsztyn
109,00
13 ---
---
---
109,00
14 POL 6146 Joanna Cymerman
Małgorzata Górnisiewicz
KSW BALTIC
KSW BALTIC
108,00
15 POL 56625 Mikołaj Merkler
Jakub Kamiński
Giżycka Grupa Regatowa
Giżycka Grupa Regatowa
103,00
16 POL 56624 Dominika Grala
Joanna Fabisiak
Giżycka Grupa Regatowa
Giżycka Grupa Regatowa
101,00
17 POL 55955 Eliza Kołtak
Amelia Kwiatkowska
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Nauticus Yacht Club Olsztyn
99,00
18 POL 55650 Patrycja Kurpiewska
Hania Korsak
MKS "Dwójka" Warszawa
MKS "Dwójka" Warszawa
97,00
19 POL 5614 Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
KSW BALTIC
KSW BALTIC
90,00
20 ---
---
---
88,00
21 POL 55651 Michał Mazurowski
Aleksander Warno
Baza Mrągowo
Baza Mrągowo
86,00
22 POL 36831 Nina Janowicz
Stanisław Janowicz
KS AZS AWFIS GDAŃSK
KS AZS AWFiS Gdańsk
84,00
23 ---
---
---
76,00
24 POL 55326 Emilia Roszkowska
Julian Gloeh
KS SPÓJNIA WARSZAWA
MKS "Dwójka" Warszawa
72,00
25 ---
---
---
59,00
26 POL 56651 Daria Targos
Hanna Gloeh
MKS Dwójka Warszawa
MKS Dwójka Warszawa
58,00
27 POL 56146 Lena Sobiech
Agnieszka Zadora
UKS Żegluj Lublin
UKS Żegluj Lublin
56,00
28 POL 54973 Tymon Kosobucki
Maciej Maćkowiak
YKP GDYNIA
YKP Gdynia
52,00
29 POL 5636 Ewa LEWANDOWSKA
Marysia KONARZEWSKA
KS AZS AWFIS GDAŃSK
Giżycka Grupa Regatowa
49,00
30 POL 56829 Wojciech Jankowski
Michał Jankowski
AZS AWFiS Gdansk
AZS AWFiS Gdansk
46,00
31 POL 55327 Julia Schmidt
Zuza Figel
YKP GDYNIA
YKP Gdynia
45,00
32 ---
---
---
33,00
33 POL 53108 Jan Borowiak
Michał Szklarz
KSW BALTIC
KSW BALTIC
30,00
34 POL 55565 Jan Turczynowicz
Binaka Śledzińska
KS SPÓJNIA WARSZAWA
KS Spójnia Warszawa
30,00
35 POL 56627 Laura Banach
MARTA CHOMIK
Giżycka Grupa Regatowa
Giżycka Grupa Regatowa
28,00
36 POL 54966 RADOSŁAW PARZYCH
Baza Mrągowo
23,00
37 POL 56623 Jan Gierzyński
Paweł Kuszewski
Giżycka Grupa Regatowa
Giżycka Grupa Regatowa
23,00
38 POL 53621 Zuzanna Ołowiak
YKP GDYNIA
20,00
39 POL 56530 Olga Hanslik
Marianna Gębicka
Golden Boats Academy
Golden Boats Academy
19,00
40 POL 56147 Michał Trafalski
Nadia Burghard
YKP GDYNIA
YKP Gdynia
19,00
41 ---
---
---
17,00
42 POL 56627 MARTA CHOMIK
Giżycka Grupa Regatowa
16,00
43 POL 5362 Antoni Smagoń
Wojciech Słomka
CSW OPTY USTKA
CSW OPTY Ustka
15,00
44 ---
---
---
13,00
45 ---
---
---
12,00
46 ---
---
---
10,00
47 POL 52725 Anna Żynda
Martyna Grycuk
AZS AWFiS Gdansk
AZS AWFiS Gdansk
9,00
48 POL 56141 Dominika Fajdasz
Mateusz Szweda
KS SPÓJNIA WARSZAWA
KS Spójnia Warszawa
8,00
49 ---
---
---
8,00
50 POL 5600 Artur Radomski
Michał Malinowski
CSW OPTY USTKA
CSW OPTY Ustka
6,00
51 POL 56798 Apolonia Malańska
Danuta Wilska
AZS AWFiS Gdansk
AZS AWFiS Gdansk
5,00
52 POL 561 Wiktor Matwiejuk
Gabriela Szczepanik
UKS Żegluj Lublin
UKS Żegluj Lublin
2,00

Informacje

Ranking PSK420 tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów z nr licencji. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i posiadać nr licencji PZŻ

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

OPTIPARTS.PL
© 2021 sailingnet All rights reserved.