bg

Puchar Warszawy

Sezon 2019

Logo OPTIMIST A Logo OPTIMIST B 1.6

Zawiadomienie o regatach

Strona regat

31 MAJ - 02 CZE 2019
jez. Zegrzyńskie
UKS FIR
Jerzy Jodłowski
601316500 jerzy@jjodlowski.pl
Logo OPTIMIST A 4 Logo OPTIMIST B 34 38

Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS IŁAWA 16.05.2019 07:32:37
Logo OPTIMIST B POL 1614 Wit Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 16.05.2019 07:32:37
Logo OPTIMIST B POL 2151 Jan Rohde SSW MOS IŁAWA 16.05.2019 07:32:37
Logo OPTIMIST B POL 985 Jakub Darkowski SSW MOS IŁAWA 16.05.2019 07:32:37
Logo OPTIMIST B POL 3409 Bartosz Bilicki SSW MOS IŁAWA 16.05.2019 07:32:37
Logo OPTIMIST B POL 1763 Zuzanna Liedtke SSW MOS IŁAWA 16.05.2019 07:32:37
Logo OPTIMIST B POL 1525 Józef Krasowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 15.05.2019 22:02:48
Logo OPTIMIST B POL 1332 Alicja Łozińska KS SPÓJNIA WARSZAWA 15.05.2019 22:02:48
Logo OPTIMIST B POL 1766 Jan Muszyński KS SPÓJNIA WARSZAWA 15.05.2019 22:02:48
Logo OPTIMIST B POL 1765 Emilia Brdulak KS SPÓJNIA WARSZAWA 15.05.2019 22:02:48
Logo OPTIMIST B POL 951 Wojciech Komenda KS SPÓJNIA WARSZAWA 15.05.2019 22:02:48
Logo OPTIMIST B POL 1570 Antoni Brzozowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 15.05.2019 22:02:48
Logo OPTIMIST B POL 1245 Aleksandra Matz KS SPÓJNIA WARSZAWA 15.05.2019 22:02:48
Logo OPTIMIST B POL 1910 Pola Wdowiak KS SPÓJNIA WARSZAWA 15.05.2019 22:02:48
Logo OPTIMIST B POL 1908 Jan Szerling KS SPÓJNIA WARSZAWA 15.05.2019 22:02:48
Logo OPTIMIST B POL 1769 Marcel Tyczyński KS SPÓJNIA WARSZAWA 15.05.2019 22:02:48
Logo OPTIMIST B POL 2147 Kacper Kulawiak Klub Żeglarski Nysa 15.05.2019 17:03:47
Logo OPTIMIST B POL 1420 Natalia Kulawiak Klub Żeglarski Nysa 15.05.2019 17:03:47
Logo OPTIMIST B POL 1249 Zofia Prędki Klub Żeglarski Nysa 15.05.2019 17:03:47
Logo OPTIMIST B POL 1982 Kacper Michalski Klub Żeglarski Nysa 15.05.2019 17:03:47
Logo OPTIMIST B POL 1678 Michał Kaczmarek Klub Żeglarski Nysa 15.05.2019 17:03:47
Logo OPTIMIST B POL 226 Julia Nosal Klub Żeglarski Nysa 15.05.2019 17:03:47
Logo OPTIMIST B POL 1840 Patryk Gobiec UKŻ Michałowo 14.05.2019 20:17:13
Logo OPTIMIST B POL 1836 Wiktoria Gobiec UKŻ Michałowo 14.05.2019 20:17:13
Logo OPTIMIST B POL 113 Bartosz Dworakowski UKŻ Michałowo 14.05.2019 20:17:13
Logo OPTIMIST B POL 1838 Ewa Trochimczyk UKŻ Michałowo 14.05.2019 20:17:13
Logo OPTIMIST A POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA 14.05.2019 11:12:07
Logo OPTIMIST A POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS IŁAWA 14.05.2019 11:12:07
Logo OPTIMIST A POL 1978 Kinga Furmanek SSW MOS IŁAWA 14.05.2019 11:12:07
Logo OPTIMIST A POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS IŁAWA 14.05.2019 11:12:07
Logo OPTIMIST B POL 1518 Klara Piotrowska WTW WARSZAWA 14.05.2019 11:04:12
Logo OPTIMIST B POL 2107 Marta Piotrowska WTW WARSZAWA 14.05.2019 11:04:12
Logo OPTIMIST B POL 1879 Igor Grzelak WTW WARSZAWA 14.05.2019 11:04:12
Logo OPTIMIST B POL 2078 Stanisław Ługowski WTW WARSZAWA 14.05.2019 11:04:12
Logo OPTIMIST B POL 1714 Antoni Malicki WTW WARSZAWA 14.05.2019 11:04:12
Logo OPTIMIST B POL 2197 Nathan Vidal WTW WARSZAWA 14.05.2019 11:04:12
Logo OPTIMIST B POL 2126 Alexandre Vidal WTW WARSZAWA 14.05.2019 11:04:12
Logo OPTIMIST B POL 2201 Stanisław Wróblewski WTW WARSZAWA 14.05.2019 11:04:12
kompas.pl
rippercovers.com
OPTIPARTS.PL
© 2019 sailingnet All rights reserved.