bg

Puchar Trzech Ryb

Sezon 2019

Logo OPTIMIST A Logo OPTIMIST B 1.6 OOM
14 - 16 CZE 2019
jez. Niegocin
Giżycka Grupa Regatowa
Alicja Klimaszewska
wiatr@ggr.com.pl
Logo OPTIMIST A 20 Logo OPTIMIST B 47 67

Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST A POL 2121 Joanna Michalska UKS Yacht Club Sława 19.05.2019 14:11:39
Logo OPTIMIST A POL 1306 Igor Gruszczyński UKS Yacht Club Sława 19.05.2019 14:11:39
Logo OPTIMIST B POL 8 Igor Piechota UKS Yacht Club Sława 19.05.2019 14:11:39
Logo OPTIMIST B POL 10 Aleks Ertel UKS Yacht Club Sława 19.05.2019 14:11:39
Logo OPTIMIST A POL 1053 Oskar Kielnar UKS Yacht Club Sława 19.05.2019 14:11:39
Logo OPTIMIST B POL 1306 Karol Kucharczyk UKS Yacht Club Sława 19.05.2019 14:11:39
Logo OPTIMIST B POL 1305 Zuzanna Rzadkowska UKS Yacht Club Sława 19.05.2019 14:11:39
Logo OPTIMIST B POL 10891 Damian Malcher UKS Yacht Club Sława 19.05.2019 14:11:39
Logo OPTIMIST B POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 17.05.2019 14:46:12
Logo OPTIMIST B POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 17.05.2019 14:46:12
Logo OPTIMIST B POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 17.05.2019 14:46:12
Logo OPTIMIST B POL 1005 Maja Filipska YK Stal Gdynia 17.05.2019 14:46:12
Logo OPTIMIST B POL 1897 Michał Trafalski YK Stal Gdynia 17.05.2019 14:46:12
Logo OPTIMIST B POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia 17.05.2019 14:46:12
Logo OPTIMIST B POL 2110 Konrad Kunc YK Stal Gdynia 17.05.2019 14:46:12
Logo OPTIMIST B POL 2211 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 17.05.2019 14:46:12
Logo OPTIMIST B POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 17.05.2019 14:46:12
Logo OPTIMIST B POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 17.05.2019 14:46:12
Logo OPTIMIST B POL 1403 Kacper Kibiersza YK Stal Gdynia 17.05.2019 14:46:12
Logo OPTIMIST B POL 1548 Franciszek Thomas YK Stal Gdynia 17.05.2019 14:46:12
Logo OPTIMIST B POL 1254 Andrzej Thomas YK Stal Gdynia 17.05.2019 14:46:12
Logo OPTIMIST B POL 1187 Marek Filipski YK Stal Gdynia 17.05.2019 14:46:12
Logo OPTIMIST B POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS IŁAWA 16.05.2019 07:31:56
Logo OPTIMIST B POL 1614 Wit Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 16.05.2019 07:31:56
Logo OPTIMIST B POL 2151 Jan Rohde SSW MOS IŁAWA 16.05.2019 07:31:56
Logo OPTIMIST B POL 985 Jakub Darkowski SSW MOS IŁAWA 16.05.2019 07:31:56
Logo OPTIMIST B POL 3409 Bartosz Bilicki SSW MOS IŁAWA 16.05.2019 07:31:56
Logo OPTIMIST B POL 1763 Zuzanna Liedtke SSW MOS IŁAWA 16.05.2019 07:31:56
Logo OPTIMIST B POL 2072 Stanisław Nadolski SSW MOS IŁAWA 16.05.2019 07:31:56
Logo OPTIMIST B POL 1878 Natan Dziedziak SSW MOS IŁAWA 16.05.2019 07:31:56
Logo OPTIMIST A POL 1151 Alicja Przybyłek AZS Poznań 15.05.2019 17:30:16
Logo OPTIMIST A POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 15.05.2019 17:30:16
Logo OPTIMIST A POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 15.05.2019 17:30:16
Logo OPTIMIST A POL 920 Maksymilian Kruczyński AZS Poznań 15.05.2019 17:30:16
Logo OPTIMIST A POL 1230 Aleksandra Borucka AZS Poznań 15.05.2019 17:30:16
Logo OPTIMIST A POL 2148 Jakub Modzelewski AZS Poznań 15.05.2019 17:30:16
Logo OPTIMIST A POL 62 Jan Ptasiński AZS Poznań 15.05.2019 17:30:16
Logo OPTIMIST B POL 1586 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia 15.05.2019 13:00:00
Logo OPTIMIST B POL 2035 Piotr Muchlado OPTI CWM Gdynia 15.05.2019 13:00:00
Logo OPTIMIST B POL 2244 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 15.05.2019 13:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1541 Jakub Porębski OPTI CWM Gdynia 15.05.2019 13:00:00
Logo OPTIMIST B POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 15.05.2019 13:00:00
Logo OPTIMIST B POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 15.05.2019 13:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 15.05.2019 13:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia 15.05.2019 13:00:00
Logo OPTIMIST B POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia 15.05.2019 13:00:00
Logo OPTIMIST B POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia 15.05.2019 13:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1840 Patryk Gobiec UKŻ Michałowo 14.05.2019 20:18:06
Logo OPTIMIST B POL 1836 Wiktoria Gobiec UKŻ Michałowo 14.05.2019 20:18:06
Logo OPTIMIST B POL 113 Bartosz Dworakowski UKŻ Michałowo 14.05.2019 20:18:06
Logo OPTIMIST B POL 1838 Ewa Trochimczyk UKŻ Michałowo 14.05.2019 20:18:06
Logo OPTIMIST A POL 1489 Paweł Koliński LKS Carzykowy 14.05.2019 18:11:23
Logo OPTIMIST A POL 1779 Marcel Wieliński LKS Charzykowy 14.05.2019 18:11:23
Logo OPTIMIST A POL 2723 Jakub Szczepański LKS Charzykowy 14.05.2019 18:11:23
Logo OPTIMIST B POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Carzykowy 14.05.2019 18:11:23
Logo OPTIMIST B POL 723 Borys Kowalczyk LKS Charzykowy 14.05.2019 18:11:23
Logo OPTIMIST B POL 1930 Radosław Dudkiewicz LKS Charzykowy 14.05.2019 18:11:23
Logo OPTIMIST B 1967 Michał Godlewski KW LOK GARLAND GLIWICE 13.05.2019 16:48:39
Logo OPTIMIST B POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK GARLAND GLIWICE 13.05.2019 14:17:00
Logo OPTIMIST B POL 1964 Maciej Malitowski KW LOK GARLAND GLIWICE 13.05.2019 14:15:30
Logo OPTIMIST A POL 2709 Julian Podwalski SSW MOS IŁAWA 13.05.2019 13:09:36
Logo OPTIMIST A POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA 13.05.2019 13:09:36
Logo OPTIMIST A POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS IŁAWA 13.05.2019 13:09:36
Logo OPTIMIST A POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA 13.05.2019 13:09:36
Logo OPTIMIST A POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS IŁAWA 13.05.2019 13:09:36
Logo OPTIMIST A POL 1978 Kinga Furmanek SSW MOS IŁAWA 13.05.2019 13:09:36
Logo OPTIMIST A POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS IŁAWA 13.05.2019 13:09:36
kompas.pl
rippercovers.com
OPTIPARTS.PL
© 2019 sailingnet All rights reserved.