bg

Puchar K.S. Zatoka Puck dla grupy B

Sezon 2019

Logo OPTIMIST B 1

Zawiadomienie o regatach

Strona regat

04 - 05 MAJ 2019
Puck
KS Zatoka Puck
Maciej Kropidłowski
maciekkropidlowski@gmail.com
Logo OPTIMIST A 1 Logo OPTIMIST B 126 127

Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 1518 Klara Piotrowska WTW WARSZAWA 23.04.2019 14:21:43
Logo OPTIMIST B POL 2107 Marta Piotrowska WTW WARSZAWA 23.04.2019 14:21:43
Logo OPTIMIST B POL 1879 Igor Grzelak WTW WARSZAWA 23.04.2019 14:21:43
Logo OPTIMIST B POL 2078 Stanisław Ługowski WTW WARSZAWA 23.04.2019 14:21:43
Logo OPTIMIST B POL 1714 Antoni Malicki WTW WARSZAWA 23.04.2019 14:21:43
Logo OPTIMIST B POL 2197 Nathan Vidal WTW WARSZAWA 23.04.2019 14:21:43
Logo OPTIMIST B POL 2126 Alexandre Vidal WTW WARSZAWA 23.04.2019 14:21:43
Logo OPTIMIST B POL 1278 Daniel Śmiałowski ŻMKS Poznań 23.04.2019 11:58:37
Logo OPTIMIST B POL 1459 Mateusz Kuchowicz ŻMKS Poznań 23.04.2019 11:58:37
Logo OPTIMIST B POL 1676 Piotr Grzesiek ŻMKS Poznań 23.04.2019 11:58:37
Logo OPTIMIST B POL 460 Stanisław Kasprzak ŻMKS Poznań 23.04.2019 11:58:37
Logo OPTIMIST B POL 1138 Michał Kuchtyn UKS Bryg Wrocław 23.04.2019 11:56:50
Logo OPTIMIST B POL 1760 Max Niziałkowski UKS Bryg Wrocław 23.04.2019 11:56:50
Logo OPTIMIST B Polska 1768 Wiktor Wrobel MKS Dwójka Warszawa 22.04.2019 21:39:04
Logo OPTIMIST B POL 927 Hubert Marciniak JKW Poznań 21.04.2019 09:18:01
Logo OPTIMIST B POL 2555 Jan Sawicki JKW Poznań 21.04.2019 09:18:01
Logo OPTIMIST B POL 2551 Jerzy Gałęza JKW Poznań 21.04.2019 09:18:01
Logo OPTIMIST B POL 1438 Zuzanna Borucka JKW Poznań 21.04.2019 09:18:01
Logo OPTIMIST B POL 965 Laura Urbańska JKW Poznań 21.04.2019 09:18:01
Logo OPTIMIST B 1768 Wiktor Wrobel MOS "Dwójka" 19.04.2019 23:26:15
Logo OPTIMIST B POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Carzykowy 17.04.2019 21:50:28
Logo OPTIMIST B POL 1930 Radosław Dudkiewicz LKS Charzykowy 17.04.2019 21:50:28
Logo OPTIMIST B POL 550 Szymon Graban LKS Charzykowy 17.04.2019 21:50:28
Logo OPTIMIST B POL 1860 Aleksander Lenart UKS Opti Odra Wrocław 17.04.2019 09:56:49
Logo OPTIMIST B POL 2023 Jakub Szurko KSW Baltic Dziwnów 17.04.2019 00:15:43
Logo OPTIMIST B POL 2036 Maja Wójcik KSW Baltic Dziwnów 17.04.2019 00:15:43
Logo OPTIMIST B RUS 5743 Egor Sidelnikov Yacht Club "Amber Sails", Kaliningrad 16.04.2019 16:58:04
Logo OPTIMIST B RUS 435 Bogdan Sarkisov Yacht Club "Amber Sails", Kaliningrad 16.04.2019 16:58:04
Logo OPTIMIST B POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.04.2019 14:36:08
Logo OPTIMIST B POL 1927 Mikołaj Czałbowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.04.2019 14:36:08
Logo OPTIMIST B POL 1989 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.04.2019 14:36:08
Logo OPTIMIST B POL 1941 Marcin Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.04.2019 14:36:08
Logo OPTIMIST B POL 2120 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.04.2019 14:36:08
Logo OPTIMIST B POL 1942 Alicja Żuber Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.04.2019 14:36:08
Logo OPTIMIST B POL 987 Szymon Budzisz Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.04.2019 14:36:08
Logo OPTIMIST B POL 1528 Michał Surus Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.04.2019 14:36:08
Logo OPTIMIST B POL 158 Piotr Kiedrowski UKS BARNIM GOLENIÓW 14.04.2019 19:58:11
Logo OPTIMIST B POL 186 Kamil Nadolny UKS BARNIM GOLENIÓW 14.04.2019 19:58:11
Logo OPTIMIST A LTU 153 JOKŪBAS MIRINAS OBK"ŽALGIRIETIS"(LTU CLUB TEAM) 13.04.2019 21:01:19
Logo OPTIMIST B LTU 900 JOKŪBAS ČĖPLA Marijampolės BK - sporto mokykla,(LTU CLUB TEAM) 13.04.2019 19:59:48
Logo OPTIMIST B POL 1296 Eryk Majewski Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 13.04.2019 18:06:53
Logo OPTIMIST B POL 18 Oliwia Kaczyńska Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 13.04.2019 18:06:53
Logo OPTIMIST B POL 71 Igor Murach Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 13.04.2019 18:06:53
Logo OPTIMIST B POL 1297 Maciej Szawkowski Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 13.04.2019 18:06:53
Logo OPTIMIST B POL 17 Matylda Rodziewicz Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 13.04.2019 18:06:53
Logo OPTIMIST B POL 6 Daniel Łachacz Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 13.04.2019 18:06:53
Logo OPTIMIST B POL 1 Jakub Jabłoński Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 13.04.2019 18:06:53
Logo OPTIMIST B POL 12971 Julia Płocharczyk Klub Sportowy "BAZA Mrągowo" 13.04.2019 18:06:53
Logo OPTIMIST B POL 2177 Weronika Grala Giżycka Grupa Regatowa 13.04.2019 08:07:19
Logo OPTIMIST B POL 1167 Maja Swejk Giżycka Grupa Regatowa 13.04.2019 08:07:19
Logo OPTIMIST B POL 1570 Michał Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 13.04.2019 08:07:19
Logo OPTIMIST B POL 1362 Miłosz Wyszyński Giżycka Grupa Regatowa 13.04.2019 08:07:19
Logo OPTIMIST B POL 1981 Ewa Fabisiak Giżycka Grupa Regatowa 13.04.2019 08:07:19
Logo OPTIMIST B POL 2176 Hanna Borkowska Giżycka Grupa Regatowa 13.04.2019 08:07:19
Logo OPTIMIST B POL 9 Miłosz Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 13.04.2019 08:07:19
Logo OPTIMIST B RUS 1301 Sergei Parfenov UKS Pionerskij Kaliningrad region 13.04.2019 08:07:19
Logo OPTIMIST B RUS 1790 Ilia Haritonov UKS Pionerskij Kaliningrad region 13.04.2019 08:07:19
Logo OPTIMIST B RUS 3339 Artem Kornalevskij UKS Pionerskij Kaliningrad region 13.04.2019 08:07:19
Logo OPTIMIST B POL 6 Michał Sudnik Giżycka Grupa Regatowa 13.04.2019 08:07:19
Logo OPTIMIST B POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS IŁAWA 11.04.2019 10:32:19
Logo OPTIMIST B POL 1319 Nikodem Różański SSW MOS IŁAWA 11.04.2019 10:32:19
Logo OPTIMIST B POL 1001 Wit Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 11.04.2019 10:32:19
Logo OPTIMIST B POL 2151 Jan Rohde SSW MOS IŁAWA 11.04.2019 10:32:19
Logo OPTIMIST B POL 985 Jakub Darkowski SSW MOS IŁAWA 11.04.2019 10:32:19
Logo OPTIMIST B POL 943 Bartosz Bilicki SSW MOS IŁAWA 11.04.2019 10:32:19
Logo OPTIMIST B POL 969 Zuzanna Liedtke SSW MOS IŁAWA 11.04.2019 10:32:19
Logo OPTIMIST B POL 193 Stanisław Nadolski SSW MOS IŁAWA 11.04.2019 10:32:19
Logo OPTIMIST B POL 930 Natan Dziedziak SSW MOS IŁAWA 11.04.2019 10:32:19
Logo OPTIMIST B LTU 2050 Meda Abrutytė Buriavimo klubas "Vėjo sparnai"Plungė 11.04.2019 10:04:47
Logo OPTIMIST B LTU 2055 Elena Abrutytė Buriavimo klubas "Vėjo sparnai"Plungė 11.04.2019 10:01:35
Logo OPTIMIST B POL 3402 Hanna Rogowska TKŻ TORUŃ 03.04.2019 10:43:53
Logo OPTIMIST B POL 3403 Hieronim Hendler TKŻ TORUŃ 03.04.2019 10:43:53
Logo OPTIMIST B POL 1225 Jan Lemański TKŻ TORUŃ 03.04.2019 10:43:53
Logo OPTIMIST B POL 1671 Kalina Zalewska TKŻ TORUŃ 03.04.2019 10:43:53
Logo OPTIMIST B POL 1823 Gustaw Zalewski TKŻ TORUŃ 03.04.2019 10:43:53
Logo OPTIMIST B POL 2118 Maciej Maćkowiak YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 2141 Magdalena Ziółkowska YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 1925 Alicja Wróblewska YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 1818 Nadia Burghard YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 2108 Iwo Dudek YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 2140 Maja Józkowicz YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 1665 Mateusz Kluczka YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 1780 Szymon Kolka YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 2135 Tymon Kosobucki YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 2270 Piotr Kosowski YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 2134 Jakub Matwiejczyk YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 2136 Kajetan Matwiejczyk YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 2133 Aleksander Mucharski YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 1159 Rafał Ołowiak YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 2002 Bartosz Osowski YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 1551 Maciej Streubel YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 2001 Oskar Sylka YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 2137 Piotr Toczek YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 1446 Gustaw Trybek YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 9 Aleksandra Zastawna YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 1 Natasza Micewicz YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 1396 Mateusz Gąsiorowski YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 1926 Julia Czerwiak YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 3407 Jan Konkol YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 1970 Tymothy Melentyev YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 1812 Franciszek Miłosz YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 2139 Jan Mucharski YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 1701 Marika Tassious YKP GDYNIA 31.03.2019 23:51:15
Logo OPTIMIST B POL 825 JAN WIŚNIEWSKI MKS DWÓJKA WARSZAWA 31.03.2019 18:54:12
Logo OPTIMIST B POL 1767 Nina Gaweł AZS Poznań 30.03.2019 18:15:10
Logo OPTIMIST B POL 229 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 30.03.2019 18:15:10
Logo OPTIMIST B POL 958 Lena Gaweł AZS Poznań 30.03.2019 18:15:10
Logo OPTIMIST B POL 1380 Emilia Siekierczak AZS Poznań 30.03.2019 18:15:10
Logo OPTIMIST B POL 157 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 30.03.2019 18:15:10
Logo OPTIMIST B POL 1499 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 30.03.2019 18:15:10
Logo OPTIMIST B POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 30.03.2019 18:15:10
Logo OPTIMIST B POL 99 Ada Wilińska AZS Poznań 30.03.2019 18:15:10
Logo OPTIMIST B POL 1 Łucja Borkowska AZS Poznań 30.03.2019 18:15:10
Logo OPTIMIST B POL 23 Weronika Snieć AZS Poznań 30.03.2019 18:15:10
Logo OPTIMIST B POL 45 Filip Modzelewski AZS Poznań 30.03.2019 18:15:10
Logo OPTIMIST B POL 67 Lena Roszak AZS Poznań 30.03.2019 18:15:10
Logo OPTIMIST B POL 90 Paweł Wiliński AZS Poznań 30.03.2019 18:15:10
Logo OPTIMIST B POL 1586 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia 30.03.2019 17:12:23
Logo OPTIMIST B POL 1288 Piotr Muchlado OPTI CWM Gdynia 30.03.2019 17:12:23
Logo OPTIMIST B POL 1472 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 30.03.2019 17:12:23
Logo OPTIMIST B POL 1541 Jakub Porębski OPTI CWM Gdynia 30.03.2019 17:12:23
Logo OPTIMIST B POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 30.03.2019 17:12:23
Logo OPTIMIST B POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 30.03.2019 17:12:23
Logo OPTIMIST B POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 30.03.2019 17:12:23
Logo OPTIMIST B POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia 30.03.2019 17:12:23
Logo OPTIMIST B POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia 30.03.2019 17:12:23
Logo OPTIMIST B POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia 30.03.2019 17:12:23
rippercovers.com
OPTIPARTS.PL
PSKO SFPDN 420
kontakt | © 2019 sailingnet All rights reserved.