bg

Puchar K.S. Zatoka Puck

Sezon 2019

Logo OPTIMIST A ELIM

Zawiadomienie o regatach

Strona regat

02 - 05 MAJ 2019
Puck
KS Zatoka Puck
Maciej Kropidłowski
maciekkropidlowski@gmail.com
Logo OPTIMIST A 119 Logo OPTIMIST B 7 126

Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST A POL 1224 Piotr Jakubowski ŻMKS Poznań 23.04.2019 11:55:00
Logo OPTIMIST A POL 1460 Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań 23.04.2019 11:55:00
Logo OPTIMIST A POL 1049 Teresa Zawal ŻMKS Poznań 23.04.2019 11:55:00
Logo OPTIMIST A POL 1050 Szymon Rossa ŻMKS Poznań 23.04.2019 11:55:00
Logo OPTIMIST A POL 1278 Adam Cwojdziński ŻMKS Poznań 23.04.2019 11:55:00
Logo OPTIMIST A POL 1871 Wojciech Stefaniak ŻMKS Poznań 23.04.2019 11:55:00
Logo OPTIMIST A LTU 1926 Tautvydas Buožius Bangputys 22.04.2019 18:43:26
Logo OPTIMIST A LTU 383 Jonas Stulginskas Bangputys 22.04.2019 18:41:51
Logo OPTIMIST A LTU 599 Justas Rudminas Bangputys 22.04.2019 18:40:19
Logo OPTIMIST A LTU 422 Vaidas Abraitis Bangputys 22.04.2019 18:37:23
Logo OPTIMIST A POL 2170 Jan Fuk Giżycka Grupa Regatowa 19.04.2019 23:06:29
Logo OPTIMIST A POL 2184 Mikołaj Strupiński MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 19.04.2019 23:06:29
Logo OPTIMIST A RUS 3939 Ivan Mikhalev MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 19.04.2019 23:06:29
Logo OPTIMIST A POL 2177 Patryk Chełkowski Giżycka Grupa Regatowa 19.04.2019 23:06:29
Logo OPTIMIST A POL 2162 Mateusz Gigielewicz Giżycka Grupa Regatowa 19.04.2019 23:06:29
Logo OPTIMIST A POL 2166 Dominika Grala Giżycka Grupa Regatowa 19.04.2019 23:06:29
Logo OPTIMIST A POL 2006 Amelia Potejko Giżycka Grupa Regatowa 19.04.2019 23:06:29
Logo OPTIMIST A 2605 Magdalena Skórnóg Giżycka Grupa Regatowa 19.04.2019 23:06:29
Logo OPTIMIST A POL 1865 Paulina Rutkowska YKP GDYNIA 18.04.2019 20:51:05
Logo OPTIMIST A POL 2552 Maciej Iliński YKP GDYNIA 18.04.2019 20:51:05
Logo OPTIMIST A POL 1452 Antonina Ołowiak YKP GDYNIA 18.04.2019 20:51:05
Logo OPTIMIST A POL 1799 Iwo Reński YKP GDYNIA 18.04.2019 20:51:05
Logo OPTIMIST A POL 2138 Max Berliński YKP GDYNIA 18.04.2019 20:51:05
Logo OPTIMIST A POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP GDYNIA 18.04.2019 20:51:05
Logo OPTIMIST A POL 1862 Zuzanna Zielińska YKP GDYNIA 18.04.2019 20:51:05
Logo OPTIMIST A POL 1561 Krzysztof Ołowiak YKP GDYNIA 18.04.2019 20:51:05
Logo OPTIMIST A POL 2141 Natalia Ziółkowska YKP GDYNIA 18.04.2019 20:51:05
Logo OPTIMIST A POL 1903 Tomasz Bendlewski YKP GDYNIA 18.04.2019 20:51:05
Logo OPTIMIST A POL 1626 Aleksander Ponto YKP GDYNIA 18.04.2019 20:51:05
Logo OPTIMIST A POL 1444 Oskar Ponto YKP GDYNIA 18.04.2019 20:51:05
Logo OPTIMIST A POL 2119 Aleksander Bury YKP GDYNIA 18.04.2019 20:51:05
Logo OPTIMIST A POL 2041 Filip Jarosiewicz YKP GDYNIA 18.04.2019 20:51:05
Logo OPTIMIST A POL 1776 Michał Maziarka YKP GDYNIA 18.04.2019 20:51:05
Logo OPTIMIST A POL 4112 Jan Zamojski YKP GDYNIA 18.04.2019 20:51:05
Logo OPTIMIST A POL 2117 Alicja Tutkowska YKP GDYNIA 18.04.2019 20:51:05
Logo OPTIMIST A POL 0 Paweł Romanowicz JKW Poznań 18.04.2019 09:13:40
Logo OPTIMIST A POL 1489 Paweł Koliński LKS Charzykowy 17.04.2019 21:49:07
Logo OPTIMIST A POL 1779 Marcel Wieliński LKS Charzykowy 17.04.2019 21:49:07
Logo OPTIMIST A POL 2723 Jakub Szczepański LKS Charzykowy 17.04.2019 21:49:07
Logo OPTIMIST A POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC DZIWNÓW 17.04.2019 00:14:39
Logo OPTIMIST A POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC DZIWNÓW 17.04.2019 00:14:39
Logo OPTIMIST A POL 2136 Filip Lenart KSW BALTIC DZIWNÓW 17.04.2019 00:14:39
Logo OPTIMIST A POL 2153 Szymon Wójcik KSW Baltic Dziwnów 17.04.2019 00:14:39
Logo OPTIMIST A POL 1364 Jan Fuk Giżycka Grupa Regatowa 14.04.2019 21:23:15
Logo OPTIMIST A POL 1887 Mikołaj Strupinski Gizycka Grupa Regatowa 14.04.2019 21:01:35
Logo OPTIMIST A POL 2177 Patryk CHEŁKOWSKI Giżycka Grupa Regatowa 14.04.2019 21:01:00
Logo OPTIMIST A POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS BARNIM GOLENIÓW 14.04.2019 19:57:48
Logo OPTIMIST A POL 1884 Adrian Majdosz UKS BARNIM GOLENIÓW 14.04.2019 19:57:48
Logo OPTIMIST A POL 1868 Maciej Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 14.04.2019 19:57:48
Logo OPTIMIST A POL 188 Filip Oleszczyk UKS BARNIM GOLENIÓW 14.04.2019 19:57:48
Logo OPTIMIST A POL 708 Stanisław Maik UKS BARNIM GOLENIÓW 14.04.2019 19:57:48
Logo OPTIMIST A POL 664 Oskar Sawicki UKS BARNIM GOLENIÓW 14.04.2019 19:57:48
Logo OPTIMIST A POL 2121 Joanna Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 14.04.2019 19:57:48
Logo OPTIMIST A POL 1889 Jeremi Dąbrowski UKS BARNIM GOLENIÓW 14.04.2019 19:57:48
Logo OPTIMIST A POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 14.04.2019 08:28:53
Logo OPTIMIST A POL 926 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 14.04.2019 08:28:53
Logo OPTIMIST A POL 2111 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 14.04.2019 08:28:53
Logo OPTIMIST A POL 1949 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 14.04.2019 08:28:53
Logo OPTIMIST A POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 14.04.2019 08:28:53
Logo OPTIMIST A POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 14.04.2019 08:28:53
Logo OPTIMIST A POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 14.04.2019 08:28:53
Logo OPTIMIST A POL 2010 Jakub Gil CHKŻ Chojnice 14.04.2019 08:28:53
Logo OPTIMIST A 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 14.04.2019 08:28:53
Logo OPTIMIST A 2403 Pola Schmidt CHKŻ Chojnice 14.04.2019 08:28:53
Logo OPTIMIST A POL 1750 Filip Nosol CHKŻ Chojnice 14.04.2019 08:28:53
Logo OPTIMIST A POL 2210 Kacper Warywoda Nauticus Yacht Club Olsztyn 12.04.2019 15:08:54
Logo OPTIMIST A POL 2205 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 12.04.2019 15:08:54
Logo OPTIMIST A POL 2203 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 12.04.2019 15:08:54
Logo OPTIMIST A POL 2209 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn 12.04.2019 15:08:54
Logo OPTIMIST A POL 2194 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 12.04.2019 15:08:54
Logo OPTIMIST A POL 2204 Aleksandra Zybert Nauticus Yacht Club Olsztyn 12.04.2019 15:08:54
Logo OPTIMIST A 2605 Magdalena Skórnóg Giżycka Grupa Regatowa 12.04.2019 10:17:22
Logo OPTIMIST A POL 2709 Julian Podwalski SSW MOS IŁAWA 12.04.2019 09:25:26
Logo OPTIMIST A POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA 12.04.2019 09:25:26
Logo OPTIMIST A POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS IŁAWA 12.04.2019 09:25:26
Logo OPTIMIST A POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA 12.04.2019 09:25:26
Logo OPTIMIST A POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS IŁAWA 12.04.2019 09:25:26
Logo OPTIMIST A POL 1978 Kinga Furmanek SSW MOS IŁAWA 12.04.2019 09:25:26
Logo OPTIMIST A POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS IŁAWA 12.04.2019 09:25:26
Logo OPTIMIST A LTU 323 Saulė Pajarskaitė Bangpūtys 11.04.2019 21:15:22
Logo OPTIMIST B LTU 2050 MEDA Abrutytė Buriavimo klubas "Vėjo sparnai"Plungė 11.04.2019 10:10:18
Logo OPTIMIST B LTU 2054 Elena Abrutytė Buriavimo klubas "Vėjo sparnai"Plungė 11.04.2019 10:09:01
Logo OPTIMIST A LTU 106 Rapolas Norvaišas Buriavimo klubas "Vėjo sparnai"Plungė 11.04.2019 10:07:36
Logo OPTIMIST A LTU 445 Tomas Blinstrubas Neringos sporto mokykla 10.04.2019 13:02:42
Logo OPTIMIST A LTU 145 Marius Blinstrubas Neringos sporto mokykla 10.04.2019 13:01:36
Logo OPTIMIST A LTU 737 David Mažeika Neringos sporto mokykla 10.04.2019 13:00:34
Logo OPTIMIST A LTU 410 Meda Rimaitė Neringos sporto mokykla 10.04.2019 12:58:02
Logo OPTIMIST A LTU 56 Vykintas Mizgiris Neringos sporto mokykla 10.04.2019 12:57:10
Logo OPTIMIST A LTU 432 Mariya Shramkova Neringos sporto mokykla 10.04.2019 12:54:58
Logo OPTIMIST A LTU 80 Šarūnas Jakas Neringos sporto mokykla 10.04.2019 12:53:11
Logo OPTIMIST A LTU 51 Kristupas Alseika Neringos sporto mokykla 10.04.2019 12:45:19
Logo OPTIMIST A LTU 800 AUKSĖ-URŠULĖ RUDZIKAITĖ NBA-ESSC-POSEIDONAS (ltu club team) 09.04.2019 11:43:19
Logo OPTIMIST A LTU 751 ROJUS STANKEVIČIUS Sporto centras "Atžalynas "Šiauliai 09.04.2019 11:42:29
Logo OPTIMIST A LTU 628 GRETA KALINAUSKAITĖ Sporto centras "Atžalynas "Šiauliai 09.04.2019 11:40:44
Logo OPTIMIST A LTU 750 RŪTA MAŽUNAVIČIŪTĖ Sporto centras "Atžalynas "Šiauliai 09.04.2019 11:39:16
Logo OPTIMIST B 53 Adam Szklarz Klub Sportowy Dobra Marina 07.04.2019 18:12:19
Logo OPTIMIST A POL 51 Hubert Adamów KS Dobra Marina 07.04.2019 18:09:49
Logo OPTIMIST A POL 13 Michał Szklarz KS Dobra Marina 07.04.2019 18:09:49
Logo OPTIMIST A POL 1754 Jan Borowiak KS Dobra Marina 07.04.2019 18:09:49
Logo OPTIMIST B 1111 Aleksander Nowakowski KS Dobra Marina 07.04.2019 18:09:49
Logo OPTIMIST A RUS 2005 Artem Krupachev UKS Pionerskij Kaliningrad region 04.04.2019 09:18:51
Logo OPTIMIST B LTU 838 VILIUS RAČIŪNAS NBA-ESSC-POSEIDONAS (ltu club team) 01.04.2019 10:28:12
Logo OPTIMIST A LTU 808 NOJUS VOLUNGEVIČIUS NBA-ESSC-POSEIDONAS (ltu club team) 01.04.2019 10:27:13
Logo OPTIMIST A POL 1448 MARIANNA GĘBICKA MKS DWÓJKA WARSZAWA 31.03.2019 18:53:20
Logo OPTIMIST A POL 3404 SZYMON ROZUM MKS Dwójka Warszawa 31.03.2019 18:53:20
Logo OPTIMIST A POL 1988 ANTONI KILISZEK MKS Dwójka Warszawa 31.03.2019 18:53:20
Logo OPTIMIST A POL 1851 PATRYCJA KURPIEWSKA MKS Dwójka Warszawa 31.03.2019 18:53:20
Logo OPTIMIST A POL 2206 HANNA KORSAK MKS Dwójka Warszawa 31.03.2019 18:53:20
Logo OPTIMIST A POL 1888 JOANNA DYJA MKS Dwójka Warszawa 31.03.2019 18:53:20
Logo OPTIMIST A POL 1151 Alicja Przybyłek AZS Poznań 30.03.2019 18:13:28
Logo OPTIMIST A POL 212 Karolina Gajdzińska AZS Poznań 30.03.2019 18:13:28
Logo OPTIMIST A POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 30.03.2019 18:13:28
Logo OPTIMIST A POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 30.03.2019 18:13:28
Logo OPTIMIST A POL 920 Maksymilian Kruczyński AZS Poznań 30.03.2019 18:13:28
Logo OPTIMIST A POL 1140 Aleksandra Borucka AZS Poznań 30.03.2019 18:13:28
Logo OPTIMIST A POL 1427 Anna Gąsiorek AZS Poznań 30.03.2019 18:13:28
Logo OPTIMIST A POL 2148 Jakub Modzelewski AZS Poznań 30.03.2019 18:13:28
Logo OPTIMIST B POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 30.03.2019 17:11:21
Logo OPTIMIST B POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia 30.03.2019 17:11:21
Logo OPTIMIST A POL 1645 Michał Biedalak JKW Poznań 29.03.2019 07:49:47
Logo OPTIMIST A POL 2142 Hanna Wiszniowska JKW Poznań 29.03.2019 07:49:47
Logo OPTIMIST A POL 1611 Antoni Nazimek JKW Poznań 29.03.2019 07:49:47
Logo OPTIMIST A POL 1622 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 29.03.2019 07:49:47
Logo OPTIMIST A POL 1728 Jan Kamieński JKW Poznań 29.03.2019 07:49:47
Logo OPTIMIST A POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 29.03.2019 07:49:47
Logo OPTIMIST A POL 39 Andrzej Nycz JKW Poznań 29.03.2019 07:49:47
rippercovers.com
OPTIPARTS.PL
PSKO SFPDN 420
kontakt | © 2019 sailingnet All rights reserved.