bg

Puchar Burmistrza Chojnic

Sezon 2019

Logo OPTIMIST A Logo OPTIMIST B 1

Zawiadomienie o regatach

06 - 07 LIP 2019
Charzykowy
LKS
Sławomir Januszewski
608040184 lks.charzykowy@wp.pl
Logo OPTIMIST A 10 Logo OPTIMIST B 32 42

Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 360 Patryk Ulaczyk UKŻ Lamelka Kartuzy 14.06.2019 08:51:46
Logo OPTIMIST B POL 5 Igor Foltyn UKŻ Lamelka Kartuzy 14.06.2019 08:51:46
Logo OPTIMIST B POL 1310 Jan Kubiak CHKŻ Chojnice 13.06.2019 21:36:47
Logo OPTIMIST B POL 13 Borys Matysiak CHKŻ Chojnice 13.06.2019 21:36:47
Logo OPTIMIST B POL 2079 Maurycy Odejewski CHKŻ Chojnice 13.06.2019 21:36:47
Logo OPTIMIST B POL 1069 Tadeusz Wiatrowski CHKŻ Chojnice 13.06.2019 21:36:47
Logo OPTIMIST B POL 158 Igor Pawlowski CHKŻ Chojnice 13.06.2019 21:36:47
Logo OPTIMIST B POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice 13.06.2019 21:36:47
Logo OPTIMIST B POL 1549 Nina Kobus CHKŻ Chojnice 13.06.2019 21:36:47
Logo OPTIMIST B POL 1200 Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice 13.06.2019 21:36:47
Logo OPTIMIST B POL 2442 Antoni Knitter CHKŻ Chojnice 13.06.2019 21:36:47
Logo OPTIMIST B POL 516 Stanislaw Nosol CHKŻ Chojnice 13.06.2019 21:36:47
Logo OPTIMIST A POL 1489 Paweł Koliński LKS Charzykowy 12.06.2019 22:58:04
Logo OPTIMIST A POL 1779 Marcel Wieliński LKS Charzykowy 12.06.2019 22:58:04
Logo OPTIMIST A POL 2723 Jakub Szczepański LKS Charzykowy 12.06.2019 22:58:04
Logo OPTIMIST B POL 1550 Maja Szyca LKS Charzykowy 12.06.2019 22:58:04
Logo OPTIMIST B POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Charzykowy 12.06.2019 22:58:04
Logo OPTIMIST B POL 723 Borys Kowalczyk LKS Charzykowy 12.06.2019 22:58:04
Logo OPTIMIST B POL 1930 Radosław Dudkiewicz LKS Charzykowy 12.06.2019 22:58:04
Logo OPTIMIST B POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 11.06.2019 21:37:16
Logo OPTIMIST B POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 11.06.2019 21:37:16
Logo OPTIMIST B POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 11.06.2019 21:37:16
Logo OPTIMIST B POL 1005 Maja Filipska YK Stal Gdynia 11.06.2019 21:37:16
Logo OPTIMIST B POL 1897 Michał Trafalski YK Stal Gdynia 11.06.2019 21:37:16
Logo OPTIMIST B POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia 11.06.2019 21:37:16
Logo OPTIMIST B POL 2110 Konrad Kunc YK Stal Gdynia 11.06.2019 21:37:16
Logo OPTIMIST B POL 2211 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 11.06.2019 21:37:16
Logo OPTIMIST B POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 11.06.2019 21:37:16
Logo OPTIMIST B POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 11.06.2019 21:37:16
Logo OPTIMIST B POL 1403 Kacper Kibiersza YK Stal Gdynia 11.06.2019 21:37:16
Logo OPTIMIST B POL 1254 Franciszek Thomas YK Stal Gdynia 11.06.2019 21:37:16
Logo OPTIMIST B POL 1548 Andrzej Thomas YK Stal Gdynia 11.06.2019 21:37:16
Logo OPTIMIST B POL 1187 Marek Filipski YK Stal Gdynia 11.06.2019 21:37:16
Logo OPTIMIST B POL 2117 Piotr Tutkowski YK Stal Gdynia 11.06.2019 21:37:16
Logo OPTIMIST B POL 364 Maksymilian Konkel UKŻ Lamelka Kartuzy 11.06.2019 14:57:07
Logo OPTIMIST A POL 2142 Hanna Wiszniowska JKW Poznań 11.06.2019 11:08:07
Logo OPTIMIST A POL 3553 Antoni Nazimek JKW Poznań 11.06.2019 11:08:07
Logo OPTIMIST A POL 1622 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 11.06.2019 11:08:07
Logo OPTIMIST A POL 1728 Jan Kamieński JKW Poznań 11.06.2019 11:08:07
Logo OPTIMIST A POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 11.06.2019 11:08:07
Logo OPTIMIST A POL 945 Andrzej Nycz JKW Poznań 11.06.2019 11:08:07
Logo OPTIMIST A POL 1492 Paweł Romanowicz JKW Poznań 11.06.2019 11:08:07
kompas.pl
rippercovers.com
OPTIPARTS.PL
© 2019 sailingnet All rights reserved.