bg

MMM Woj. Wielkopolskiego, Zach-Pom., Lubuskiego w kl. Optimist gr. B do lat 13

Sezon 2019

Zawiadomienie o regatach

Strona regat

15 - 16 CZE 2019
Jeziorze Siecino wyspa Ostrów Cieszyno 40
UKS Szkwał Złocieniec
Anna Kamińska
509332287 annakaminska1963@tlen.pl
Logo OPTIMIST DZ 28 Logo OPTIMIST CH 55 83

Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST CH POL 1989 Filip Wolsztyn WKŻ Wolsztyn 15.06.2019 09:38:48
Logo OPTIMIST CH POL 1222 Jakub Bendowski WKŻ Wolsztyn 15.06.2019 09:37:37
Logo OPTIMIST DZ POL 1457 Zofia Jasniewicz WKŻ Wolsztyn 15.06.2019 09:31:29
Logo OPTIMIST CH POL 1089 Jan Kisielewicz WKŻ Wolsztyn 15.06.2019 09:23:32
Logo OPTIMIST CH POL 1983 Oliwier Kuźma MKŻ Marina Hotele 14.06.2019 19:11:03
Logo OPTIMIST CH POL 1039 Kacper Sikorski UKS Szkwał Złocieniec 14.06.2019 19:04:14
Logo OPTIMIST CH POL 1189 Adrian Adasiak UKS Szkwał Złocieniec 14.06.2019 19:00:25
Logo OPTIMIST CH POL 1607 Antoni Jarosz UKS Szkwał Złocieniec 14.06.2019 18:59:07
Logo OPTIMIST CH POL 124 MAKSYMILIAN KOSCHEL ŻLKS POZNAŃ 14.06.2019 18:55:35
Logo OPTIMIST CH POL 674 OSKAR OTTO ŻLKS POZNAŃ 14.06.2019 18:55:35
Logo OPTIMIST CH POL 2037 JAN WINKLER ŻLKS POZNAŃ 14.06.2019 18:55:35
Logo OPTIMIST CH POL 880 MARCEL HAUFA ŻLKS POZNAŃ 14.06.2019 18:55:35
Logo OPTIMIST CH POL 125 MIKOŁAJ MAJCHRZYCKI ŻLKS POZNAŃ 14.06.2019 18:55:35
Logo OPTIMIST DZ POL 1849 MAGDALENA LASKOWSKA ŻLKS POZNAŃ 14.06.2019 18:55:35
Logo OPTIMIST CH POL 670 JEREMIASZ KONIECZNY ŻLKS POZNAŃ 14.06.2019 18:55:35
Logo OPTIMIST DZ POL 2156 Matylda Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 14.06.2019 18:33:41
Logo OPTIMIST CH POL 1793 Nikodem Kowalewski UKS Szkwał Złocieniec 14.06.2019 18:31:25
Logo OPTIMIST CH POL 1794 Maksymilian Kotwica UKS Szkwał Złocieniec 14.06.2019 18:28:56
Logo OPTIMIST CH POL 1904 Wiktor Wiecki Uczniowski Klub Żeglarski BŁĘKITNI 13.06.2019 21:39:08
Logo OPTIMIST DZ POL 1602 Maja Stormann UKŻ Błękitni Grzybowo 10.06.2019 23:49:34
Logo OPTIMIST CH POL 7575 Jakub Chudyk UKŻ Błękitni Grzybowo 10.06.2019 23:47:42
Logo OPTIMIST CH POL 15861 Andrzej Grochal UKŻ Błękitni Grzybowo 10.06.2019 23:45:56
Logo OPTIMIST DZ POL 111 Maja Harasimowicz- Krysztofiak UKŻ Błękitni Grzybowo 10.06.2019 23:43:39
Logo OPTIMIST CH POL 479 Filip Harasimowicz- Krysztofiak UKŻ Błękitni Grzybowo 10.06.2019 23:41:12
Logo OPTIMIST CH POL 2 Bartosz Leżała UKŻ Środa 10.06.2019 09:13:06
Logo OPTIMIST DZ POL 224 Maria Wachowiak UKŻ Środa 10.06.2019 09:13:06
Logo OPTIMIST DZ POL 1502 Anika Duda UKŻ Środa 10.06.2019 09:13:06
Logo OPTIMIST CH POL 1987 Jan Cwojdziński UKŻ Środa 10.06.2019 09:13:06
Logo OPTIMIST DZ POL 2026 PATRYCJA CHINIEWICZ M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 05.06.2019 18:38:02
Logo OPTIMIST DZ POL 2028 INKA KOZA M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 05.06.2019 18:38:02
Logo OPTIMIST DZ POL 1007 HANNA KOZŁOWSKA M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 05.06.2019 18:38:02
Logo OPTIMIST CH POL 8 KSAWERY SOSNOWSKI M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 05.06.2019 18:38:02
Logo OPTIMIST CH POL 336 TOMASZ MIESZCZANKIN M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 05.06.2019 18:38:02
Logo OPTIMIST CH POL 935 PATRYK SMĘTEK M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 05.06.2019 18:38:02
Logo OPTIMIST DZ POL 1883 Lidia Łagodzińska SEJK Pogoń Szczecin 03.06.2019 12:10:22
Logo OPTIMIST CH POL 8114 Piotr Wójcik SEJK Pogoń Szczecin 03.06.2019 12:10:22
Logo OPTIMIST CH POL 20721 Karol Rak SEJK Pogoń Szczecin 03.06.2019 12:10:22
Logo OPTIMIST DZ POL 2070 Zofia Wołosz SEJK Pogoń Szczecin 03.06.2019 12:10:22
Logo OPTIMIST CH POL 1130 Maksymilian Wróbel SEJK Pogoń Szczecin 03.06.2019 12:10:22
Logo OPTIMIST CH POL 1374 Bartek Pluta SEJK Pogoń Szczecin 03.06.2019 12:10:22
Logo OPTIMIST CH POL 1 Szymon Góralski SEJK Pogoń Szczecin 03.06.2019 12:10:22
Logo OPTIMIST CH POL 4030 Paweł Matuszak SEJK Pogoń Szczecin 03.06.2019 12:10:22
Logo OPTIMIST DZ POL 1322 Zofia Franecka SEJK Pogoń Szczecin 03.06.2019 12:10:22
Logo OPTIMIST CH POL 1739 Daniel Śmiałowski ŻMKS Poznań 29.05.2019 13:48:12
Logo OPTIMIST CH POL 1459 Mateusz Kuchowicz ŻMKS Poznań 29.05.2019 13:48:12
Logo OPTIMIST CH POL 1676 Piotr Grzesiek ŻMKS Poznań 29.05.2019 13:48:12
Logo OPTIMIST CH POL 1240 Adam Jakubowski ŻMKS Poznań 29.05.2019 13:48:12
Logo OPTIMIST CH POL 460 Stanisław Kasprzak ŻMKS Poznań 29.05.2019 13:48:12
Logo OPTIMIST CH POL 187 Adam Szymankiewicz ŻMKS Poznań 29.05.2019 13:48:12
Logo OPTIMIST CH POL 1474 Aleksander Kayser ŻMKS Poznań 29.05.2019 13:48:12
Logo OPTIMIST CH POL 1091 PIOTR WOJTOŁOWICZ MOSW CHOSZCZNO 27.05.2019 12:13:41
Logo OPTIMIST CH POL 3009 Piotr Kiedrowski UKS BARNIM GOLENIÓW 26.05.2019 20:20:47
Logo OPTIMIST CH POL 186 Kamil Nadolny UKS BARNIM GOLENIÓW 26.05.2019 20:20:47
Logo OPTIMIST CH POL 1506 Tomasz Obecny KS Centrum Żeglarskie Szczecin 20.05.2019 20:25:25
Logo OPTIMIST CH POL 1209 Dawid Piechota KS Centrum Żeglarskie Szczecin 20.05.2019 20:25:25
Logo OPTIMIST CH POL 922 Jakub Podgórny KS Centrum Żeglarskie Szczecin 20.05.2019 20:25:25
Logo OPTIMIST DZ POL 1957 Lena Kaczmarek KS Centrum Żeglarskie Szczecin 20.05.2019 20:25:25
Logo OPTIMIST DZ POL 1500 Magdalena Luśnia KS Centrum Żeglarskie Szczecin 20.05.2019 20:25:25
Logo OPTIMIST CH POL 5119 Lena Małecka KS Centrum Żeglarskie Szczecin 20.05.2019 20:25:25
Logo OPTIMIST CH POL 1922 Filip Miller KS Centrum Żeglarskie Szczecin 20.05.2019 20:25:25
Logo OPTIMIST CH POL 927 Hubert Marciniak JKW Poznań 19.05.2019 18:39:52
Logo OPTIMIST CH POL 2201 Jan Sawicki JKW Poznań 19.05.2019 18:39:52
Logo OPTIMIST DZ POL 1438 Zuzanna Borucka JKW Poznań 19.05.2019 18:39:52
Logo OPTIMIST DZ POL 965 Laura Urbańska JKW Poznań 19.05.2019 18:39:52
Logo OPTIMIST DZ POL 919 Klaudia Lipińska JKW Poznań 19.05.2019 18:39:52
Logo OPTIMIST CH POL 2076 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 19.05.2019 18:39:52
Logo OPTIMIST DZ POL 39 Maria Nycz JKW Poznań 19.05.2019 18:39:52
Logo OPTIMIST CH POL 7 Wiktor Kalinowski JKW Poznań 19.05.2019 18:39:52
Logo OPTIMIST CH POL 12 Adam Chojnicki JKW Poznań 19.05.2019 18:39:52
Logo OPTIMIST DZ POL 987 Hanna Chojnicka JKW Poznań 19.05.2019 18:39:52
Logo OPTIMIST DZ POL 228 Nina Gaweł AZS Poznań 16.05.2019 13:42:00
Logo OPTIMIST CH POL 229 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 16.05.2019 13:42:00
Logo OPTIMIST DZ POL 92 Lena Gaweł AZS Poznań 16.05.2019 13:42:00
Logo OPTIMIST DZ POL 1576 Emilia Siekierczak AZS Poznań 16.05.2019 13:42:00
Logo OPTIMIST CH POL 151 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 16.05.2019 13:42:00
Logo OPTIMIST CH POL 1428 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 16.05.2019 13:42:00
Logo OPTIMIST DZ POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 16.05.2019 13:42:00
Logo OPTIMIST DZ POL 1228 Ada Wilińska AZS Poznań 16.05.2019 13:42:00
Logo OPTIMIST DZ POL 1497 Łucja Borkowska AZS Poznań 16.05.2019 13:42:00
Logo OPTIMIST DZ POL 1427 Anna Gąsiorek AZS Poznań 16.05.2019 13:42:00
Logo OPTIMIST CH POL 938 Filip Modzelewski AZS Poznań 16.05.2019 13:42:00
Logo OPTIMIST DZ POL 1961 Lena Roszak AZS Poznań 16.05.2019 13:42:00
Logo OPTIMIST CH POL 427 Paweł Wiliński AZS Poznań 16.05.2019 13:42:00
kompas.pl
rippercovers.com
OPTIPARTS.PL
© 2019 sailingnet All rights reserved.