bg

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

Sezon 2020

Logo OPTIMIST A

Zawiadomienie o regatach

06 - 09 SIE 2020
Puck
PZŻ
Sebastian Wójcikowski
s.wojcikowski@pya.org.pl
Logo OPTIMIST A 103 Logo L’Equipe 2 111

Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST A POL 2203 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 04.08.2020 12:15:24
Logo OPTIMIST A POL 3434 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 04.08.2020 12:15:24
Logo OPTIMIST A POL 2209 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn 04.08.2020 12:15:24
Logo OPTIMIST A POL 3440 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 04.08.2020 12:15:24
Logo OPTIMIST A POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 04.08.2020 12:15:24
Logo OPTIMIST A POL 2204 Aleksandra Zybert Nauticus Yacht Club Olsztyn 04.08.2020 12:15:24
Logo OPTIMIST A POL 1927 Mikołaj Czałbowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 04.08.2020 12:15:24
Logo OPTIMIST A POL 3422 Mateusz Kozłowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 04.08.2020 12:15:24
Logo OPTIMIST A POL 3435 Alicja Żuber Nauticus Yacht Club Olsztyn 04.08.2020 12:15:24
Logo OPTIMIST A POL 1017 Filip Nowosad KN Lider Kraków 03.08.2020 15:19:38
Logo OPTIMIST A POL 1902 Mateusz Kolba KN Lider Kraków 03.08.2020 15:18:53
Logo OPTIMIST A POL 111 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 03.08.2020 15:18:53
Logo OPTIMIST A POL 1576 Alicja Przybyłek AZS OŚ Poznań 02.08.2020 20:18:35
Logo OPTIMIST A POL 1574 Zofia Pospieszna AZS OŚ Poznań 02.08.2020 20:18:35
Logo OPTIMIST A POL 1272 Mikołaj Mataczyński AZS OŚ Poznań 02.08.2020 20:18:35
Logo OPTIMIST A POL 1427 Anna Gąsiorek AZS OŚ Poznań 02.08.2020 20:18:35
Logo OPTIMIST A 111 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 02.08.2020 16:13:32
Logo OPTIMIST A POL 1452 MAGDALENA OSTROWSKA AZS UW 02.08.2020 13:24:41
Logo OPTIMIST A Pol 907 Milena Siczek Uks Żegluj Lublin 02.08.2020 12:13:23
Logo OPTIMIST A POL 1939 Tomasz Zadora Uks Żegluj Lublin 02.08.2020 12:13:23
Logo OPTIMIST A POL 2 Lidia Łukasik Uks Żegluj Lublin 02.08.2020 12:13:23
Logo OPTIMIST A POL 3481 Michał Jaroszek KSW BALTIC Dziwnów 02.08.2020 10:32:47
Logo OPTIMIST A POL 1586 Andrzej Grochal KSW BALTIC Dziwnów 02.08.2020 10:32:47
Logo OPTIMIST A POL 2024 Filip Harasimowicz-Krzysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 02.08.2020 10:32:47
Logo OPTIMIST A POL 2154 Aleksandra Bobrowska KSW BALTIC Dziwnów 02.08.2020 10:32:47
Logo OPTIMIST A POL 2101 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 01.08.2020 20:17:49
Logo OPTIMIST A POL 1728 Jan Kamieński JKW Poznań 01.08.2020 20:17:49
Logo OPTIMIST A POL 3553 Stanisław Wojda JKW Poznań 01.08.2020 20:17:49
Logo OPTIMIST A POL 1547 Andrzej Nycz JKW Poznań 01.08.2020 20:17:49
Logo OPTIMIST A POL 2142 Zuzanna Borucka JKW Poznań 01.08.2020 20:17:49
Logo OPTIMIST A POL 124 Maksymilian Koschel JKW Poznań 01.08.2020 20:17:49
Logo OPTIMIST A POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 01.08.2020 19:31:47
Logo OPTIMIST A 1576 Alicja Przybyłek AZS OŚ Poznań 01.08.2020 15:39:23
Logo OPTIMIST A POL 1138 Michał Kuchtyn UKS Bryg Wrocław 01.08.2020 12:47:14
Logo OPTIMIST A POL 2244 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 31.07.2020 21:58:20
Logo OPTIMIST A POL 11 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 31.07.2020 21:58:20
Logo OPTIMIST A POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia 31.07.2020 21:58:20
Logo OPTIMIST A POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia 31.07.2020 21:58:20
Logo OPTIMIST A POL 1138 Michał Kuchtyn UKS BRYG Wrocław 31.07.2020 21:58:20
Logo OPTIMIST A POL 1965 Karol Rusin KW LOK Garland Gliwice 31.07.2020 21:39:23
Logo L’Equipe 2102 Borys Kowalczyk
Borys Matysiak
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
31.07.2020 20:49:13
Logo L’Equipe 2102 Borys Kowalczyk
Borys Matysiak
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
31.07.2020 20:40:23
Logo OPTIMIST A POL 3408 Danuta Grudzień UKS Silesia - Opty Chełm Śląski 31.07.2020 20:20:32
Logo OPTIMIST A POL 1713 Jakub Jaworski UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 31.07.2020 20:20:32
Logo OPTIMIST A POL 1494 Kacper Kostarz UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 31.07.2020 20:20:32
Logo OPTIMIST A 1728 Jan Kamieński Jacht Klub Wielkopolski 31.07.2020 20:07:01
Logo OPTIMIST A POL 2605 Magdalena Skórnóg Giżycka Grupa Regatowa 31.07.2020 19:29:41
Logo OPTIMIST A 111 Jakub Lipowski KN Lider 31.07.2020 17:37:02
Logo OPTIMIST POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia 31.07.2020 14:07:32
Logo OPTIMIST POL 2244 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 31.07.2020 14:07:32
Logo OPTIMIST POL 11 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 31.07.2020 14:07:32
Logo OPTIMIST POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia 31.07.2020 14:07:32
Logo OPTIMIST POL 3341 Piotr Trella MKŻ ARKA Gdynia 31.07.2020 14:07:32
Logo OPTIMIST POL 1138 Michał Kuchtyn UKS Bryg 31.07.2020 14:07:32
Logo OPTIMIST A POL 2048 NINA MIROWSKA AZS UNIWERSYTET WARSZAWSKI 31.07.2020 13:53:22
Logo OPTIMIST A 3409 Bartosz Bilicki SSW MOS IŁAWA 31.07.2020 09:30:43
Logo OPTIMIST A 2177 Patryk Chełkowski Giżycka Grupa Regatowa 30.07.2020 21:33:44
Logo OPTIMIST A POL 2025 Jakub Wegiera UKS Sindbad Legionowo 30.07.2020 21:01:13
Logo OPTIMIST A POL 2044 Jakub Kaszewiak AZS UW 30.07.2020 20:48:07
Logo OPTIMIST A POL 3431 Piotr Trella MKŻ ARKA Gdynia 30.07.2020 18:35:52
Logo OPTIMIST A 1427 Anna Maria Gąsiorek AZS POZNAŃ 30.07.2020 14:43:41
Logo OPTIMIST A POL 2153 Anna Chomont UKS BARNIM GOLENIÓW 30.07.2020 13:02:04
Logo OPTIMIST A POL 2080 Piotr Jakubowski PKM LOK Poznań 30.07.2020 10:41:04
Logo OPTIMIST A POL 400 Daniel Śmiałowski PKM LOK Poznań 30.07.2020 10:41:04
Logo OPTIMIST A POL 402 Alan Kurzawa PKM LOK Poznań 30.07.2020 10:41:04
Logo OPTIMIST A POL 1538 Nela Kasprzyk PKM LOK Poznań 30.07.2020 10:41:04
Logo OPTIMIST A POL 1865 Paulina Rutkowska YKP GDYNIA 30.07.2020 00:41:07
Logo OPTIMIST A POL 1799 Iwo Reński YKP GDYNIA 30.07.2020 00:41:07
Logo OPTIMIST A POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP GDYNIA 30.07.2020 00:41:07
Logo OPTIMIST A POL 1764 Krzysztof Ołowiak YKP GDYNIA 30.07.2020 00:41:07
Logo OPTIMIST A POL 3469 Mateusz Kluczka YKP GDYNIA 30.07.2020 00:41:07
Logo OPTIMIST A POL 1780 Szymon Kolka YKP GDYNIA 30.07.2020 00:41:07
Logo OPTIMIST A POL 2270 Piotr Kosowski YKP GDYNIA 30.07.2020 00:41:07
Logo OPTIMIST A POL 2041 Filip Jarosiewicz YKP GDYNIA 30.07.2020 00:41:07
Logo OPTIMIST A POL 4112 Jan Zamojski YKP GDYNIA 30.07.2020 00:41:07
Logo OPTIMIST A POL 2117 Alicja Tutkowska YKP GDYNIA 30.07.2020 00:41:07
Logo OPTIMIST A POL 1619 Mateusz Gąsiorowski YKP GDYNIA 30.07.2020 00:41:07
Logo OPTIMIST A POL 1523 Olga Wietek YKP GDYNIA 30.07.2020 00:41:07
Logo OPTIMIST A POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 29.07.2020 23:50:36
Logo OPTIMIST A POL 926 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 29.07.2020 23:50:36
Logo OPTIMIST A POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 29.07.2020 23:50:36
Logo OPTIMIST A POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 29.07.2020 23:50:36
Logo OPTIMIST A POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 29.07.2020 23:50:36
Logo OPTIMIST A POL 2010 Jakub Gil CHKŻ Chojnice 29.07.2020 23:50:36
Logo OPTIMIST A POL 2403 Pola Schmidt CHKŻ Chojnice 29.07.2020 23:50:36
Logo OPTIMIST A POL 1750 Filip Nosol CHKŻ Chojnice 29.07.2020 23:50:36
Logo OPTIMIST A POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 29.07.2020 23:50:36
Logo OPTIMIST A POL 2212 Mateusz Graczyk CHKŻ Chojnice 29.07.2020 23:50:36
Logo OPTIMIST A POL 1879 Igor Grzelak CHKŻ Chojnice 29.07.2020 23:50:36
Logo OPTIMIST A POL 2057 Natalia Kilar YK Stal Gdynia 29.07.2020 23:50:36
Logo OPTIMIST A POL 1272 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 29.07.2020 23:15:11
Logo OPTIMIST A POL 2068 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków 29.07.2020 22:39:38
Logo OPTIMIST A POL 709 Jakub Kuraś KŻ Horn Kraków 29.07.2020 22:39:38
Logo OPTIMIST A POL 1888 Stanisław Maik UKS BARNIM GOLENIÓW 29.07.2020 21:24:50
Logo OPTIMIST A POL 825 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa 29.07.2020 21:06:17
Logo OPTIMIST A POL 3404 SZYMON ROZUM MKS "Dwójka" Warszawa 29.07.2020 21:06:17
Logo OPTIMIST A POL 2005 Michał Kuczmarski MKS "Dwójka" Warszawa 29.07.2020 21:06:17
Logo OPTIMIST A POL 2107 MARTA PIOTROWSKA MKS "Dwójka" Warszawa 29.07.2020 21:06:17
Logo OPTIMIST A POL 3488 KLARA PIOTROWSKA MKS "Dwójka" Warszawa 29.07.2020 21:06:17
Logo OPTIMIST A POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA 29.07.2020 20:54:53
Logo OPTIMIST A POL 2007 Alicja Alka Michalewska SSW MOS IŁAWA 29.07.2020 20:54:53
Logo OPTIMIST A POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA 29.07.2020 20:54:53
Logo OPTIMIST A POL 1978 Kinga Furmanek SSW MOS IŁAWA 29.07.2020 20:54:53
Logo OPTIMIST A POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS IŁAWA 29.07.2020 20:54:53
Logo OPTIMIST A POL 2151 Jan Rohde SSW MOS IŁAWA 29.07.2020 20:54:53
Logo OPTIMIST A POL 3409 Bartosz Bilicki SSW MOS IŁAWA 29.07.2020 20:54:53
Logo OPTIMIST A POL 1917 Filip Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.07.2020 20:49:53
Logo OPTIMIST A POL 2042 Tymon Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.07.2020 20:49:53
Logo OPTIMIST A POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.07.2020 20:49:53
Logo OPTIMIST A POL 2043 Lila Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.07.2020 20:49:53
Logo OPTIMIST A POL 1979 Hubert Nowicki KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.07.2020 20:49:53
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.