bg

Jesienny Puchar Gdyni

Sezon 2020

Logo OPTIMIST A Logo OPTIMIST B 0.5

Zawiadomienie o regatach

Strona regat

26 - 27 WRZ 2020
Gdynia
YKP Gdynia
Sebastian Wójcikowski
586201701 biuro@ykp.gdynia.pl
Logo OPTIMIST A 12 Logo OPTIMIST B 93 130

Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 2112 Olivier Wyżychowski OPTI CWM Gdynia 26.09.2020 09:30:34
Logo Laser Radial POL 111111 Dominik Śliwiński KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.09.2020 21:56:01
Logo Open Bic POL 7547 Tymoteusz Siutkowski OPTI CWM Gdynia 25.09.2020 21:32:36
Logo Open Bic POL 7845 Nikodem Gibała MKŻ ARKA Gdynia 25.09.2020 21:27:29
Logo Open Bic POL 9932 Bartłomiej Jasiński MKŻ ARKA Gdynia 25.09.2020 21:23:46
Logo Open Bic POL 10649 Laura Kwiatkowska MKŻ ARKA Gdynia 25.09.2020 21:21:23
Logo Open Bic POL 11135 Mikołaj Nędza MKŻ ARKA Gdynia 25.09.2020 21:17:44
Logo Open Bic POL 9922 Julianna Ponto MKŻ ARKA Gdynia 25.09.2020 21:15:59
Logo Open Bic POL 8035 Aniela Frąckowiak MKŻ ARKA Gdynia 25.09.2020 21:13:42
Logo Open Bic POL 11139 Natasza Tarnawska MKŻ ARKA Gdynia 25.09.2020 21:03:56
Logo Laser 4.7 205216 Mateusz Narloch MKŻ ARKA Gdynia 25.09.2020 17:41:23
Logo Laser Radial Pol 212205 Filip Kapała MKŻ ARKA Gdynia 25.09.2020 12:09:37
Logo Laser Radial POL 210221 Kinga Brzóska MKŻ ARKA Gdynia 24.09.2020 22:09:31
Logo OPTIMIST B POL 3402 Hanna Rogowska TKŻ TORUŃ 24.09.2020 21:17:51
Logo Laser 4.7 Pol 213549 Miłosz Michalak YKP GDYNIA 24.09.2020 20:49:07
Logo Laser 4.7 196962 Tymon Gajdziński MKŻ ARKA Gdynia 24.09.2020 20:36:26
Logo Laser Radial POL 69 Oskar Ponto YKP GDYNIA 24.09.2020 19:21:18
Logo OPTIMIST B POL 1307 Bartosz Peczka MKŻ Żnin 24.09.2020 17:01:30
Logo Laser 4.7 205299 Jakub Pietrzak MKŻ ARKA Gdynia 24.09.2020 12:49:12
Logo Laser 4.7 205299 Jakub Pietrzak MKŻ ARKA Gdynia 24.09.2020 12:49:11
Logo Open Bic 10366 Kacper Ploszaj Akademia Zeglarska Prestiz 24.09.2020 11:56:20
Logo Laser Radial Pol 194968 Jakub Wiedeheft Mkż Arka Gdyni 24.09.2020 09:52:30
Logo OPTIMIST B POL 1923 Wiktor Weselak KS AZS AWFIS GDAŃSK 24.09.2020 08:07:23
Logo OPTIMIST B POL 1817 Emilia Paszek KS AZS AWFIS GDAŃSK 24.09.2020 08:07:23
Logo OPTIMIST B POL 1921 Jan Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK 24.09.2020 08:07:23
Logo OPTIMIST B POL 1499 Franciszek Kamola KS AZS AWFIS GDAŃSK 24.09.2020 08:07:23
Logo OPTIMIST B POL 936 Maurycy Kosmowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 24.09.2020 08:07:23
Logo OPTIMIST B POL 1818 Blanka Sójkowska KS AZS AWFIS GDAŃSK 24.09.2020 08:07:23
Logo OPTIMIST B POL 1644 Martyna Grzegorczyk KS AZS AWFIS GDAŃSK 24.09.2020 08:07:23
Logo OPTIMIST B POL 910 Michał Banasiewicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 24.09.2020 08:07:23
Logo OPTIMIST B POL 1155 Jan Żyła KS AZS AWFIS GDAŃSK 24.09.2020 08:07:23
Logo OPTIMIST B POL 777 Ignacy Sobczak UKS Szkwał Legionowo 23.09.2020 22:36:07
Logo OPTIMIST A POL 1991 August Sobczak LEGIA SAILING WARSZAWA 23.09.2020 22:36:07
Logo Laser 4.7 POL 210221 Janka Dmochowska MKŻ ARKA Gdynia 23.09.2020 22:33:29
Logo OPTIMIST B POL 1940 Bartłomiej Bil OPTI CWM Gdynia 23.09.2020 20:37:32
Logo OPTIMIST B POL 11592 Franciszek Karmoliński OPTI CWM Gdynia 23.09.2020 20:37:32
Logo OPTIMIST B POL 1780 Eryk Krause OPTI CWM Gdynia 23.09.2020 20:37:32
Logo OPTIMIST B POL 1276 Aleksandra Kosowska OPTI CWM Gdynia 23.09.2020 20:37:32
Logo OPTIMIST B POL 1522 Maciej Sitek OPTI CWM Gdynia 23.09.2020 20:37:32
Logo OPTIMIST B POL 12032 Julia Żurawska OPTI CWM Gdynia 23.09.2020 20:37:32
Logo Laser 4.7 POL 203271 Paweł Trella MKŻ ARKA Gdynia 23.09.2020 19:43:23
Logo OPTIMIST A POL 3431 Piotr Trella MKŻ ARKA Gdynia 23.09.2020 19:40:29
Logo Laser Radial POL 200985 Agnieszka Klingiert MKŻ Arka 23.09.2020 17:49:41
Logo Laser Radial 200985 Agnieszka Klingiert Miejski Klub Żeglarski Arka 23.09.2020 17:48:28
Logo Laser 4.7 POL 180716 Szymon Janiak MKŻ ARKA Gdynia 23.09.2020 17:05:18
Logo Laser Radial POL 111111 Dominik Śliwiński KS AZS AWFIS GDAŃSK 23.09.2020 16:49:32
Logo OPTIMIST B POL 2222 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski 23.09.2020 14:55:17
Logo OPTIMIST B POL 3425 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia 23.09.2020 10:35:27
Logo OPTIMIST A POL 2244 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 23.09.2020 10:35:27
Logo OPTIMIST B POL 1541 Jakub Porębski OPTI CWM Gdynia 23.09.2020 10:35:27
Logo OPTIMIST A POL 11 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 23.09.2020 10:35:27
Logo OPTIMIST B POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 23.09.2020 10:35:27
Logo OPTIMIST B POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 23.09.2020 10:35:27
Logo OPTIMIST B POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 23.09.2020 10:35:27
Logo OPTIMIST B POL 1592 Mikołaj Łoboda OPTI CWM Gdynia 23.09.2020 10:35:27
Logo OPTIMIST B POL 1889 Franciszek Wodkowski OPTI CWM Gdynia 23.09.2020 10:35:27
Logo OPTIMIST B POL 3479 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 23.09.2020 10:35:27
Logo OPTIMIST A POL 1138 Michał Kuchtyn UKS BRYG Wrocław 23.09.2020 10:35:27
Logo OPTIMIST B POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia 23.09.2020 10:35:27
Logo OPTIMIST B POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia 23.09.2020 10:35:27
Logo OPTIMIST B POL 122 Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia 23.09.2020 10:35:27
Logo OPTIMIST B POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia 23.09.2020 10:35:27
Logo OPTIMIST B POL 2083 Konrad Czech OPTI CWM Gdynia 23.09.2020 10:35:27
Logo OPTIMIST B POL 71 Zuzanna Kapała OPTI CWM Gdynia 23.09.2020 10:35:27
Logo OPTIMIST B POL 2084 Weronika Pawlak OPTI CWM Gdynia 23.09.2020 10:35:27
Logo OPTIMIST B POL 2124 Agata Koropecka OPTI CWM Gdynia 23.09.2020 10:35:27
Logo OPTIMIST B POL 2244 Mikołaj Grey OPTI CWM Gdynia 23.09.2020 10:35:27
Logo OPTIMIST A POL 3469 Mateusz Kluczka YKP GDYNIA 23.09.2020 10:26:35
Logo OPTIMIST A POL 1780 Szymon Kolka YKP GDYNIA 23.09.2020 10:26:35
Logo OPTIMIST A POL 211 Alicja Tutkowska YKP GDYNIA 23.09.2020 10:26:35
Logo OPTIMIST A POL 1619 Mateusz Gąsiorowski YKP GDYNIA 23.09.2020 10:26:35
Logo OPTIMIST A POL 1523 Olga Wietek YKP GDYNIA 23.09.2020 10:26:35
Logo OPTIMIST A POL 1940 Filip Bil YKP GDYNIA 23.09.2020 10:26:35
Logo OPTIMIST B POL 11622 Laura Urbańska JKW Poznań 21.09.2020 17:25:04
Logo OPTIMIST B POL 919 Klaudia Lipińska JKW Poznań 21.09.2020 17:25:04
Logo OPTIMIST B POL 1548 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 21.09.2020 17:25:04
Logo OPTIMIST B POL 149 Maria Nycz JKW Poznań 21.09.2020 17:25:04
Logo OPTIMIST B POL 207 Wiktor Kalinowski JKW Poznań 21.09.2020 17:25:04
Logo OPTIMIST B POL 978 Hanna Chojnicka JKW Poznań 21.09.2020 17:25:04
Logo OPTIMIST B POL 1829 Adam Chojnicki JKW Poznań 21.09.2020 17:25:04
Logo OPTIMIST B POL 255 Jan Nycz JKW Poznań 21.09.2020 17:25:04
Logo OPTIMIST B POL 11525 Stanisław Peksa JKW Poznań 21.09.2020 17:25:04
Logo OPTIMIST B POL 1835 Magdalena Ziółkowska YKP GDYNIA 21.09.2020 17:20:51
Logo OPTIMIST B POL 2136 Kajetan Matwiejczyk YKP GDYNIA 21.09.2020 17:20:51
Logo OPTIMIST B POL 2133 Aleksander Mucharski YKP GDYNIA 21.09.2020 17:20:51
Logo OPTIMIST B POL 1159 Rafał Ołowiak YKP GDYNIA 21.09.2020 17:20:51
Logo OPTIMIST B POL 1551 Maciej Karol Streubel YKP GDYNIA 21.09.2020 17:20:51
Logo OPTIMIST B POL 2001 Oskar Sylka YKP GDYNIA 21.09.2020 17:20:51
Logo OPTIMIST B POL 2137 Piotr Toczek YKP GDYNIA 21.09.2020 17:20:51
Logo OPTIMIST B POL 3482 Natasza Micewicz YKP GDYNIA 21.09.2020 17:20:51
Logo OPTIMIST B POL 1926 Julia Czerwiak YKP GDYNIA 21.09.2020 17:20:51
Logo OPTIMIST B POL 3407 Jan Konkol YKP GDYNIA 21.09.2020 17:20:51
Logo OPTIMIST B POL 1970 Tymothy Melentyev YKP GDYNIA 21.09.2020 17:20:51
Logo OPTIMIST B POL 1812 Franciszek Miłosz YKP GDYNIA 21.09.2020 17:20:51
Logo OPTIMIST B POL 2139 Jan Mucharski YKP GDYNIA 21.09.2020 17:20:51
Logo OPTIMIST B POL 1701 Marika Tassious YKP GDYNIA 21.09.2020 17:20:51
Logo OPTIMIST B POL 1602 Miłosz Szmagliński YKP GDYNIA 21.09.2020 17:20:51
Logo OPTIMIST B POL 1665 Dominika Kluczka YKP GDYNIA 21.09.2020 17:20:51
Logo OPTIMIST B POL 2134 Antoni Derek YKP GDYNIA 21.09.2020 17:20:51
Logo OPTIMIST B POL 1446 Jakub Kuźmiński YKP GDYNIA 21.09.2020 17:20:51
Logo OPTIMIST B POL 2138 Tomasz Zawadka YKP GDYNIA 21.09.2020 17:20:51
Logo OPTIMIST B POL 862 Aleksandra Wiśniowska YKP GDYNIA 21.09.2020 17:20:51
Logo OPTIMIST B POL 201 Jan Wiśniowski YKP GDYNIA 21.09.2020 17:20:51
Logo OPTIMIST B POL 2140 Marta Józkowicz YKP GDYNIA 21.09.2020 17:20:51
Logo OPTIMIST B POL 1005 Maja Filipska YK Stal Gdynia 21.09.2020 14:45:04
Logo OPTIMIST A POL 2057 Natalia Kilar YK Stal Gdynia 21.09.2020 14:45:04
Logo OPTIMIST B POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia 21.09.2020 14:45:04
Logo OPTIMIST B POL 2211 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 21.09.2020 14:45:04
Logo OPTIMIST B POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 21.09.2020 14:45:04
Logo OPTIMIST B POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 21.09.2020 14:45:04
Logo OPTIMIST B POL 1403 Kacper Kibiersza YK Stal Gdynia 21.09.2020 14:45:04
Logo OPTIMIST B POL 1187 Marek Filipski YK Stal Gdynia 21.09.2020 14:45:04
Logo OPTIMIST B POL 2117 Piotr Tutkowski YK Stal Gdynia 21.09.2020 14:45:04
Logo OPTIMIST B POL 3444 Wiktor Kruszyński YK Stal Gdynia 21.09.2020 14:45:04
Logo OPTIMIST B POL 1802 Lena Bukowska YK Stal Gdynia 21.09.2020 14:45:04
Logo OPTIMIST B POL 1809 Matylda Jankowska YK Stal Gdynia 21.09.2020 14:45:04
Logo OPTIMIST B POL 1947 Maksymilian Kuchar YK Stal Gdynia 21.09.2020 14:45:04
Logo OPTIMIST B POL 1663 Maria Januszewska YK Stal Gdynia 21.09.2020 14:45:04
Logo OPTIMIST B POL 935 Maria Stajewska YK Stal Gdynia 21.09.2020 14:45:04
Logo OPTIMIST B POL 8 Hanna Duda Port Mechelinki 20.09.2020 23:36:13
Logo OPTIMIST B POL 100 Marcel Styba Port Mechelinki 20.09.2020 23:36:13
Logo OPTIMIST B POL 1596 Szymon Mocarski Port Mechelinki 20.09.2020 23:36:13
Logo OPTIMIST B POL 1835 Maksymilian Stańko Port Mechelinki 20.09.2020 23:36:13
Logo OPTIMIST B POL 9369 Olaf Krupa Port Mechelinki 20.09.2020 23:36:13
Logo OPTIMIST B POL 3441 Hubert Kunc Port Mechelinki 20.09.2020 23:36:13
Logo OPTIMIST B POL 1803 Igor Saj Port Mechelinki 20.09.2020 23:36:13
Logo OPTIMIST B POL 2552 Sebastian Wawrzyniak Port Mechelinki 20.09.2020 23:36:13
Logo OPTIMIST B POL 3007 Mateusz Bogdziwicz Port Mechelinki 20.09.2020 23:36:13
Logo OPTIMIST B POL 1659 Zosia Brzozowicz Port Mechelini 20.09.2020 23:36:13
Logo OPTIMIST B POL 2610 Tomasz Tracz Port Mechelinki 20.09.2020 23:36:13
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.