bg

IX Dobre Regaty

Sezon 2020

Logo OPTIMIST A Logo OPTIMIST B 0.5

Zawiadomienie o regatach

Strona regat

03 - 04 PAŹ 2020
jez. Dąbie, Szczecin
KS Dobra Marina
Dawid Zbroja
603865686 biuro@dobramarina.pl
www.dobramarina.eu
Logo OPTIMIST A 5 Logo OPTIMIST B 31 36

Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST A POL 3481 Michał Jaroszek KSW BALTIC Dziwnów 26.09.2020 20:53:55
Logo OPTIMIST A POL 21 Aleksandra Bobrowska KSW BALTIC Dziwnów 26.09.2020 20:53:55
Logo OPTIMIST B POL 2023 Jakub Szurko KSW BALTIC Dziwnów 26.09.2020 20:50:16
Logo OPTIMIST B POL 2036 Maja Wójcik KSW BALTIC Dziwnów 26.09.2020 20:50:16
Logo OPTIMIST A POL 1586 Andrzej Grochal KSW BALTIC Dziwnów 26.09.2020 20:50:16
Logo OPTIMIST B POL 1804 Jakub Chudyk KSW BALTIC Dziwnów 26.09.2020 20:50:16
Logo OPTIMIST A POL 2024 Filip Harasimowicz-Krzysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 26.09.2020 20:50:16
Logo OPTIMIST B POL 4 Maja Harasimowicz-Krzysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 26.09.2020 20:50:16
Logo OPTIMIST B POL 202 Maja Storman KSW BALTIC Dziwnów 26.09.2020 20:50:16
Logo OPTIMIST B POL 1860 Aleksander Lenart KSW BALTIC Dziwnów 26.09.2020 20:50:16
Logo OPTIMIST B 1806 Filip Szymanek KSW BALTIC Dziwnów 26.09.2020 20:50:16
Logo OPTIMIST B POL 1886 Antonina Chomont KSW BALTIC Dziwnów 26.09.2020 20:50:16
Logo OPTIMIST B 336 Michał Kozłowski MUKŻ BAŁTYK MIELNO 25.09.2020 02:39:02
Logo OPTIMIST B 1007 Hanna Kozłowska MUKŻ BAŁTYK MIELNO 25.09.2020 02:37:17
Logo OPTIMIST B Polen 5 Paweł Matuszak SEJK Pogoń Szczecin 24.09.2020 16:11:24
Logo OPTIMIST B POL 1953 Karol Rak Sejk Pogń Szczecin, RRS Szczecin 17.09.2020 14:58:58
Logo OPTIMIST B POL 3462 Bartosz Pluta SEJK "POGOŃ" , RRS 17.09.2020 12:37:47
Logo OPTIMIST B POL 3457 Piotr Wójcik SEJK POGOŃ SZCZECIN,RRS 14.09.2020 11:23:32
Logo OPTIMIST A POL 1888 Stanisław Maik UKS BARNIM GOLENIÓW 13.09.2020 20:54:14
Logo OPTIMIST B POL 186 Kamil Nadolny UKS BARNIM GOLENIÓW 13.09.2020 20:53:55
Logo OPTIMIST B POL 664 Zuzanna Sawicka UKS BARNIM GOLENIÓW 13.09.2020 20:53:55
Logo OPTIMIST B POL 883 Adam Oleszczyk UKS BARNIM GOLENIÓW 13.09.2020 20:53:55
Logo OPTIMIST B POL 1394 Karolina Gajda UKS BARNIM GOLENIÓW 13.09.2020 20:53:55
Logo OPTIMIST B POL 1507 Tomasz Obecny Centrum Żeglarskie Szczecin 04.09.2020 08:01:17
Logo OPTIMIST B POL 3461 Jakub Podgórny Centrum Żeglarskie Szczecin 04.09.2020 08:01:17
Logo OPTIMIST B POL 3459 Lena Kaczmarek Centrum Żeglarskie Szczecin 04.09.2020 08:01:17
Logo OPTIMIST B POL 3460 Magdalena Luśnia Centrum Żeglarskie Szczecin 04.09.2020 08:01:17
Logo OPTIMIST B POL 5119 Lena Małecka Centrum Żeglarskie Szczecin 04.09.2020 08:01:17
Logo OPTIMIST B POL 1954 Filip Miller Centrum Żeglarskie Szczecin 04.09.2020 08:01:17
Logo OPTIMIST B POL 1514 Jagoda Wiśniewska Centrum Żeglarskie Szczecin 04.09.2020 08:01:17
Logo OPTIMIST B POL 11507 Maja Wojciechowska Centrum Żeglarskie Szczecin 04.09.2020 08:01:17
Logo OPTIMIST B POL 1952 Tomasz Wojtkowiak Centrum Żeglarskie Szczecin 04.09.2020 08:01:17
Logo OPTIMIST B Pol 13 Aleksander Nowakowski KS Dobra Marina 24.08.2020 20:25:27
Logo OPTIMIST B Pol 51 Oliwia Pietkiewicz Klub Sportowy Dobra Marina 24.08.2020 20:25:27
Logo OPTIMIST B POL 1108 Gustaw Olejniczak Klub Sportowy DOBRA MARINA 24.08.2020 20:25:27
Logo OPTIMIST B POL 11780 Szymon Góralski klub Sportowy DOBRA MARINA 24.08.2020 20:25:27
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.