bg

Chojnicki Złoty Konik Morski

Sezon 2020

Logo OPTIMIST A Logo OPTIMIST B 1

Zawiadomienie o regatach

25 - 26 LIP 2020
jez. Charzykowy
CHKŻ Chojnice
Krzysztof Pestka
608470069 biuro@chkz.pl
Logo OPTIMIST A 1 Logo OPTIMIST B 41 42

Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 39 Zuzanna Kapała OPTI CWM Gdynia 09.07.2020 14:54:18
Logo OPTIMIST B POL 2124 Agata Koropecka OPTI CWM Gdynia 09.07.2020 14:54:18
Logo OPTIMIST B POL 3425 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia 09.07.2020 14:54:18
Logo OPTIMIST B POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 09.07.2020 14:54:18
Logo OPTIMIST B POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 09.07.2020 14:54:18
Logo OPTIMIST B POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 09.07.2020 14:54:18
Logo OPTIMIST B POL 1592 Mikołaj Łoboda OPTI CWM Gdynia 09.07.2020 14:54:18
Logo OPTIMIST B POL 3479 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 09.07.2020 14:54:18
Logo OPTIMIST B POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia 09.07.2020 14:54:18
Logo OPTIMIST B POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia 09.07.2020 14:54:18
Logo OPTIMIST B POL 122 Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia 09.07.2020 14:54:18
Logo OPTIMIST B POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia 09.07.2020 14:54:18
Logo OPTIMIST B POL 2083 Konrad Czech OPTI CWM Gdynia 09.07.2020 14:54:18
Logo OPTIMIST B POL 1550 Maja Szyca LKS Charzykowy 07.07.2020 18:45:29
Logo OPTIMIST B POL 1585 Radosław Dudkiewicz LKS Charzykowy 07.07.2020 18:45:29
Logo OPTIMIST B POL 1066 Dominik Rolbiecki LKS Charzykowy 07.07.2020 18:45:29
Logo OPTIMIST B POL 3402 Hanna Rogowska TKŻ TORUŃ 07.07.2020 03:59:54
Logo OPTIMIST B POL 1141 Tola Szukaj TKŻ TORUŃ 07.07.2020 03:59:54
Logo OPTIMIST B POL 3403 Hieronim Hendler TKŻ TORUŃ 07.07.2020 03:59:54
Logo OPTIMIST B POL 1225 Jan Lemański TKŻ TORUŃ 07.07.2020 03:59:54
Logo OPTIMIST B POL 3443 Aleksander Kolman Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.07.2020 20:41:27
Logo OPTIMIST B POL 2205 Marcin Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.07.2020 20:41:27
Logo OPTIMIST B POL 2207 Szymon Kroczek Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.07.2020 20:41:27
Logo OPTIMIST B POL 2103 Jakub Dębiński Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.07.2020 20:41:27
Logo OPTIMIST B POL 1924 Tomasz Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.07.2020 20:41:27
Logo OPTIMIST B POL 3436 Adam Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.07.2020 20:41:27
Logo OPTIMIST B POL 2210 Mateusz Walczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.07.2020 20:41:27
Logo OPTIMIST B POL 2104 Wojciech Markwart Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.07.2020 20:41:27
Logo OPTIMIST B POL 1780 Pascal Kuźmicki Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.07.2020 20:41:27
Logo OPTIMIST B POL 227 Julia Stawicka Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.07.2020 20:41:27
Logo OPTIMIST B POL 1227 Michał Szlaga Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.07.2020 20:41:27
Logo OPTIMIST B POL 1505 Michał Musielak Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.07.2020 20:41:27
Logo OPTIMIST B POL 1989 Gabriela Kiewisz Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.07.2020 20:41:27
Logo OPTIMIST B POL 17 Szymon Łysik MKŻ ARKA Gdynia 01.07.2020 19:07:14
Logo OPTIMIST B POL 15 Krzysztof Łucyk MKŻ ARKA Gdynia 01.07.2020 19:07:14
Logo OPTIMIST B POL 12 Aleksander Paczos MKŻ ARKA Gdynia 01.07.2020 19:07:14
Logo OPTIMIST B POL 1584 Zuzanna Bukowska MKŻ ARKA Gdynia 01.07.2020 19:07:14
Logo OPTIMIST B POL 2082 Natalia Nawrocka MKŻ ARKA Gdynia 01.07.2020 19:07:14
Logo OPTIMIST B POL 109 Mila Faust MKŻ ARKA Gdynia 01.07.2020 19:07:14
Logo OPTIMIST B POL 2 Magdalena Łysik MKŻ ARKA Gdynia 01.07.2020 19:07:14
Logo OPTIMIST B CZE 844 František Burda JK Česká Lípa 01.07.2020 12:01:04
Logo OPTIMIST A CZE 809 Kristýna Flosmanová TJ Jiskra třeboň 01.07.2020 12:01:04
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.