Wyniki regat Sezon 2019 Logo OPTIMIST A

Puchar Dziwnowa

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 11,00 1 2 (4) 2 3 2 1
2 POL 1865 Paulina Rutkowska YKP GDYNIA 14,00 1 3 3 2 1 (10) 4
3 POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 24,00 11 5 1 4 2 1 (ufd)
4 POL 2041 Filip Jarosiewicz YKP GDYNIA 28,00 4 4 4 8 5 (55) 3
5 POL 2177 Patryk Chełkowski Giżycka Grupa Regatowa 34,00 8 1 2 6 7 (46) 10
6 POL 2071 Mateusz Gigielewicz Giżycka Grupa Regatowa 34,00 (24) 8 2 3 8 11 2
7 POL 1906 Gustaw Kwiek KS SPÓJNIA WARSZAWA 37,00 2 3 6 4 10 12 (45)
8 POL 2552 Maciej Iliński YKP GDYNIA 39,00 2 16 5 7 4 (28) 5
9 POL 2000 Ignacy Oźminkowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 52,00 12 4 1 1 28 (ufd) 6
10 POL 1444 Oskar Ponto YKP GDYNIA 60,00 (20) 9 16 1 15 8 11
11 POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 64,00 3 28 11 11 6 5 (54)
12 POL 2032 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 68,00 9 17 19 6 11 6 (20)
13 POL 1903 Tomasz Bendlewski YKP GDYNIA 69,00 6 6 5 7 20 25 (27)
14 POL 3553 Antoni Nazimek JKW Poznań 73,00 14 9 8 8 (60) 18 16
15 POL 1889 Jeremi Dąbrowski UKS BARNIM GOLENIÓW 77,00 5 1 6 (61) 33 14 18
16 POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFIS GDAŃSK 78,00 16 17 3 5 25 (ret) 12
17 POL 2058 Piotr Grabski YC Zefir Drakkar Poraj 82,00 14 14 11 9 (43) 17 17
18 POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP GDYNIA 87,00 10 8 7 12 (ufd) 36 14
19 POL 1799 Iwo Reński YKP GDYNIA 101,00 (39) 27 21 11 16 13 13
20 POL 100 Krzysztof Ołowiak YKP GDYNIA 105,00 3 7 8 24 13 (74) 50
21 POL 1975 Maja Kwiek KS SPÓJNIA WARSZAWA 105,00 31 18 13 12 27 4 (ufd)
22 POL 2007 Alicja Alka Michalewska SSW MOS IŁAWA 105,00 18 10 10 9 29 29 (55)
23 POL 2219 Aleksander Bury OPTI CWM Gdynia 107,00 11 11 13 13 37 (48) 22
24 POL 1026 Jakub Gil CHKŻ Chojnice 112,00 7 18 17 32 22 16 (60)
25 POL 2403 Pola Schmidt CHKŻ Chojnice 114,00 (64) 20 18 27 35 7 7
26 POL 1776 Michał Maziarka YKP GDYNIA 117,00 17 13 17 10 31 (62) 29
27 POL 2117 Alicja Tutkowska YKP GDYNIA 125,00 7 15 (35) 15 30 30 28
28 POL 1750 Filip Nosol CHKŻ Chojnice 128,00 4 30 39 16 36 3 (52)
29 POL 2006 Amelia Potejko Giżycka Grupa Regatowa 132,00 19 10 14 21 (53) 53 15
30 POL 2068 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków 133,00 22 5 27 10 (47) 34 35
31 POL 2030 Adam Turczynowicz KS SPÓJNIA WARSZAWA 133,00 13 23 21 15 (76) 52 9
32 POL 144 Aleksander Ponto YKP GDYNIA 134,00 43 2 9 5 38 (69) 37
33 POL 4112 Jan Zamojski YKP GDYNIA 137,00 23 6 10 (dsq) 21 43 34
34 POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC Dziwnów 146,00 5 37 14 3 12 75 (ufd)
35 POL 16 Kasia Wajdowska KŻ Horn Kraków 146,00 19 35 9 14 50 (57) 19
36 POL 2605 Magdalena Skórnóg Giżycka Grupa Regatowa 146,00 33 11 12 13 (52) 38 39
37 POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS BARNIM GOLENIÓW 147,00 13 25 31 19 (40) 23 36
38 POL 2153 Szymon Wójcik KSW BALTIC Dziwnów 147,00 33 20 (55) 25 24 22 23
39 POL 2191 Jan Karnowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 151,00 8 31 15 32 44 21 (73)
40 POL 1728 Jan Kamieński JKW Poznań 152,00 9 13 22 28 9 71 (74)
41 POL 1835 Natalia Ziółkowska YKP GDYNIA 156,00 42 14 12 24 32 (dsq) 32
42 POL 1452 Antonina Ołowiak YKP GDYNIA 163,00 12 30 22 42 17 (51) 40
43 POL 1868 Joanna Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 169,00 20 39 30 (dnf) 23 49 8
44 POL 920 Maksymilian Kruczyński AZS Poznań 169,00 30 12 34 19 (45) 32 42
45 POL 1884 Oskar Sawicki UKS BARNIM GOLENIÓW 169,00 15 31 19 36 (49) 35 33
46 POL 1645 Michał Biedalak JKW Poznań 176,00 21 22 31 23 (56) 54 25
47 POL 333 Michał "kornik" Skawiński KS SPÓJNIA WARSZAWA 183,00 6 41 49 41 (59) 20 26
48 POL 1882 Filip Oleszczyk UKS BARNIM GOLENIÓW 192,00 (61) 35 28 28 26 27 48
49 POL 2166 Dominika Grala Giżycka Grupa Regatowa 202,00 35 26 34 (62) 39 47 21
50 POL 1917 Filip Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK 204,00 39 (48) 18 22 42 45 38
51 POL 2016 Malina Pietrzak KS SPÓJNIA WARSZAWA 204,00 22 32 51 30 (54) 26 43
52 POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS IŁAWA 209,00 32 47 29 22 48 31 (71)
53 POL 2069 Bartłomiej Wrzosek KŻ Horn Kraków 214,00 28 27 24 50 46 39 (51)
54 POL 3404 Szymon Rozum MKS Dwójka Warszawa 216,00 25 51 35 35 14 56 (62)
55 POL 1754 Jan Borowiak KS Dobra Marina 219,00 32 29 36 33 (ufd) 9 ufd
56 POL 1999 Jakub Tomczyński KS SPÓJNIA WARSZAWA 222,00 25 (ufd) 7 18 61 67 44
57 POL 1151 Alicja Przybyłek AZS Poznań 222,00 44 16 25 29 58 50 (65)
58 POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 226,00 50 19 25 52 (57) 33 47
59 POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia 228,00 18 49 20 23 (64) 59 59
60 POL 1881 Maciej Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 237,00 34 41 16 20 63 (66) 63
61 POL 2142 Hanna Wiszniowska JKW Poznań 237,00 26 32 51 42 55 (73) 31
62 POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC Dziwnów 238,00 61 25 20 21 (70) 70 41
63 POL 1716 Bartłomiej Heksel KN Lider Kraków 273,00 67 34 32 33 (69) 40 67
64 POL 1862 Zuzanna Zielińska YKP GDYNIA 278,00 54 12 23 50 73 (76) 66
65 POL 2204 Aleksandra Zybert Nauticus Yacht Club Olsztyn 279,00 10 65 58 36 (75) 42 68
66 POL 2709 Julian Podwalski SSW MOS IŁAWA 282,00 53 23 40 40 (68) 65 61
67 POL 1460 Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań 284,00 63 38 26 39 (66) 60 58
68 POL 1230 Aleksandra Borucka AZS Poznań 286,00 58 46 29 27 62 64 (69)
69 POL 1851 PATRYCJA KURPIEWSKA MKS Dwójka Warszawa 290,00 37 28 50 34 71 (72) 70
70 POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA 110,00 27 40 (57) 38 4 1
71 POL 2057 Natalia Kilar YK Stal Gdynia 142,00 52 (54) 41 44 3 2
72 POL 871 Adam Cwojdziński ŻMKS Poznań 144,00 48 33 26 (49) 32 5
73 POL 111 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 145,00 45 (59) 43 40 5 12
74 POL 932 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 145,00 (50) 15 45 45 23 17
75 POL 2209 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn 151,00 23 (57) 50 48 14 16
76 POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS IŁAWA 153,00 29 62 (70) 58 1 3
77 POL 885 Anna Chomont UKS BARNIM GOLENIÓW 155,00 (59) 45 42 51 10 7
78 POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 156,00 (56) 47 54 43 6 6
79 POL 1960 Miłosz Samek KS Centrum Żeglarskie Szczecin 157,00 54 40 33 (55) 26 4
80 POL 1329 Gita van der Voort KŻ Horn Kraków 160,00 47 37 (52) 31 25 20
81 POL 2019 Danuta Grudzień UKS Silesia - Opty Chełm Śląski 168,00 36 42 (58) 56 24 10
82 POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 171,00 (66) 36 53 53 11 18
83 POL 2206 HANNA KORSAK MKS Dwójka Warszawa 174,00 40 (51) 47 37 21 29
84 POL 945 Andrzej Nycz JKW Poznań 181,00 43 34 47 (54) 46 11
85 POL 1949 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 182,00 (56) 48 46 26 43 19
86 POL 1978 Kinga Furmanek SSW MOS IŁAWA 182,00 28 (57) 53 51 27 23
87 POL 2148 Jakub Modzelewski AZS Poznań 190,00 40 (67) 67 26 31 26
88 POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA 194,00 46 44 38 (47) 39 27
89 POL 2200 Kaja Śledzińska KS SPÓJNIA WARSZAWA 196,00 16 (68) 60 57 15 48
90 POL 1644 Nina Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 196,00 (68) 38 56 34 22 46
91 POL 2043 Lila Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 199,00 (62) 56 48 45 20 30
92 POL 1963 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 205,00 48 52 36 55 (bfd) 14
93 POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 205,00 46 (64) 27 46 53 33
94 POL 1050 Szymon Rossa ŻMKS Poznań 207,00 57 52 (72) 38 19 41
95 POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 215,00 65 (72) 60 70 7 13
96 POL 127 Franciszek Kolikow UKŻ Błękitni Kołobrzeg 215,00 (69) 70 48 67 9 21
97 POL 2152 Filip Lenart KSW BALTIC Dziwnów 217,00 41 33 44 (53) 50 49
98 POL 1224 Piotr Jakubowski ŻMKS Poznań 222,00 34 60 (63) 60 40 28
99 POL 1368 Klara Matysik YKP KRAKÓW 223,00 30 59 (66) 54 58 22
100 POL 2170 Jan Fuk Giżycka Grupa Regatowa 232,00 70 58 (73) 58 2 44
101 POL 2203 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 235,00 55 63 30 (65) 37 50
102 POL 2194 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 237,00 (74) 60 37 46 42 52
103 POL 1888 JOANNA DYJA MKS Dwójka Warszawa 238,00 45 (69) 59 66 34 34
104 POL 1902 Mateusz Kolba KN Lider Kraków 241,00 53 64 (75) 52 36 36
105 POL 1757 Rafał Górski KS AZS AWFIS GDAŃSK 251,00 77 63 (ufd) 30 44 37
106 POL 1798 Hanna Ługowska KS SPÓJNIA WARSZAWA 252,00 35 (71) 65 63 38 51
107 POL 1448 MARIANNA GĘBICKA MKS DWÓJKA WARSZAWA 260,00 (66) 50 62 64 52 32
108 POL 1492 Paweł Romanowicz JKW Poznań 273,00 63 53 40 61 56 (66)
109 POL 1753 Michał Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 278,00 59 55 64 44 (65) 56
110 POL 51 Hubert Adamów KS Dobra Marina 288,00 (73) 73 69 39 60 47
111 POL 1988 Antoni Kiliszek MKS Dwójka Warszawa 289,00 65 45 61 56 (bfd) 62
112 POL 1193 Igor Wierzbowski KN Lider Kraków 290,00 41 43 63 64 (bfd) dsq
113 POL 1871 Wojciech Stefaniak ŻMKS Poznań 300,00 (74) 67 70 69 63 31
114 POL 2210 Kacper Warywoda Nauticus Yacht Club Olsztyn 316,00 (72) 61 69 67 59 60
115 POL 1084 Julia Maziarz KS Energetyk Jaworzno 330,00 (75) 70 65 68 70 57
116 POL 194 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 331,00 51 72 72 (75) 67 65
117 POL 1188 Maksymilian Kowalczyk KS Omega Kraków 348,00 75 (76) 68 73 62 70
118 POL 1622 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 353,00 71 68 74 (75) 71 69
OPTIPARTS.PL
© 2021 sailingnet All rights reserved.