Puchar Polski za 2021

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub
1 P 431 Jarosław Radzki KKS Warmia Olsztyn
2 P 55 Tomasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki
3 P 36 Karol Jabłoński OKŻ Olsztyn
4 P 155 Łukasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki
5 P 13 Darek Kardas AZS UWM Olsztyn
6 P 254 Rafał Sielicki Giżycka Grupa Regatowa
7 P 80 Ryszard Mrózek-Gliszczyński CHKŻ Chojnice
8 P 104 Wojciech Baranowski Giżycka Grupa Regatowa
9 P 200 Roman Morgaś MKŻ Mikołajki
10 P 125 Dariusz Kosecki LKS Charzykowy
11 P 107 MareK Stefaniuk Giżycka Grupa Regatowa
12 P 235 Adam Baranowski SFPDN
13 P 243 Adam Szczęsny KKS Warmia Olsztyn
14 P 74 Jerzy Taber YKP WARSZAWA
15 P 311 Wojciech Worek UKS Navigo Sopot
16 P 341 Rafał Ługowski YKP WARSZAWA
17 P 65 Marek Bernat KKS Warmia Olsztyn
18 P 380 Stefan Kalinowski KŻ VI-KING Człuchów
19 P 400 Paweł Matuszak SFPDN
20 P 345 Jerzy Sukow SFPDN
21 P 31 Robert Graczyk MKŻ Mikołajki
22 P 146 Andrzej Jojko YKP WARSZAWA
23 P 251 Roger Rowecki PKM LOK Poznań
24 P 114 Michał Burczyński AZS UWM Olsztyn
25 P 378 Marcin Tejszerski SFPDN
26 P 410 Michał Kowalski MKŻ Żnin
27 P 96 Piotr Szafranek KS Polonez
28 P 15 Andrzej Wojtkiewicz YKP WARSZAWA
29 P 24 Jerzy Najdrowski SFPDN
30 P 247 Maciej Brosz SFPDN
31 P 54 Paweł Matejak YKP WARSZAWA
32 P 20 Paweł Kalota YKP WARSZAWA
33 P 14 Michał Jaworski YKP WARSZAWA
34 P 211 Borys Michniewicz UKŻ Wiking Toruń
35 P 44 Janusz Marek Taber YKP WARSZAWA
36 P 148 Paweł Macugowski KŻ VI-KING Człuchów
37 P 451 Robert Kozioł SFPDN
38 P 90 Cezary Sternicki Baza Mrągowo
39 P 2 Zdzisław Prot AZS UWM Olsztyn
40 P 407 Bartosz Dąbrowski MKŻ Żnin
41 P 364 Bartosz Michałkiewicz YKP WARSZAWA
42 POL 159 Dariusz Mickiewicz MKŻ Mikołajki
43 P 224 Wojciech Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa
44 P 140 Tomasz Macugowski KŻ VI-KING Człuchów
45 P 163 Gustaw Miciński KKS Warmia Olsztyn
46 P 280 Jakub Kamiński Giżycka Grupa Regatowa
47 P 310 Sebastian Tomczyk SFPDN
48 P 62 Paweł Albrecht PKM LOK Poznań
49 POL 288 Artur Wissuwa OKŻ Olsztyn
50 P 102 Laura Banach MKŻ Mikołajki
51 P 119 Zuzanna Rybicka CHKŻ Chojnice
52 P 124 Sylwia Oleszczak KKS Warmia Olsztyn
53 POL 295 Krzysztof Galica YKP Warszawa
54 P 4 Maria Oleksy YKP WARSZAWA
55 P 193 Jakub Miciński YKP GDYNIA
56 P 346 Jerzy Sukow YKP GDYNIA
57 P 208 Mirosław Kisły YKP WARSZAWA
58 P 164 Paweł Burczyński AZS UWM Olsztyn
59 POL 416 Witold Ciuper MKŻ Żnin
60 P 338 Maciej Żarnowski UKS Navigo Sopot
61 P 154 Piotr Burczyński AZS UWM Olsztyn
62 P 242 Mariusz Prot AZS UWM Olsztyn
63 P 442 Krzysztof Prot AZS UWM Olsztyn
64 P 379 Weronika Martynowska OKŻ Olsztyn
65 POL 777 Adam Szyburski
66 POL 402 STEFAN SCHLEIFER UKS Navigo Sopot
67 P 34 Grzegorz Pieczko Baza Mrągowo
68 P 59 Mikołaj- Mickiewicz MKŻ Mikołajki
69 P 58 Jerzy Henke MKŻ Mikołajki
70 P 32 Paweł Roszkowski OKŻ Olsztyn
PSKO SFPDN
© 2022 sailingnet All rights reserved.