Mc Nr Zawodnik Wiek Klub Pkt Kat K
1 POL 1751 Filip Nosol 13 CHKŻ Chojnice 1085,50 1000
2 POL 3481 Michał Jaroszek 14 KSW BALTIC Dziwnów 1058,00 1000
3 POL 1827 Ewa Lewandowska 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK 1055,50 1
4 POL 1950 Jeremi Szczukowski 14 CHKŻ Chojnice 1053,00 1000
5 POL 11 Fabian Kocięda 13 OPTI CWM Gdynia 1028,50 1000
6 POL 3431 Piotr Trella 12 MKŻ ARKA Gdynia 1017,00 1000
7 POL 1780 Szymon Kolka 12 YKP GDYNIA 1012,50 1000
8 POL 1801 Oskar Wielczyk 13 SSW MOS IŁAWA 1000,50 1000
9 POL 2057 Natalia Kilar 15 YK Stal Gdynia 982,00 2
10 POL 2117 Alicja Tutkowska 13 YKP GDYNIA 969,00 3
11 POL 1917 Filip Marjański 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 947,50 1000
12 POL 2000 Adam Turczynowicz 15 KS SPÓJNIA WARSZAWA 924,00 1000
13 POL 2403 Pola Schmidt 15 CHKŻ Chojnice 904,00 4
14 POL 709 Jakub Kuraś 13 KŻ Horn Kraków 899,50 1000
15 POL 2078 Stanisław Ługowski 12 KS SPÓJNIA WARSZAWA 883,50 1000
16 POL 2142 Zuzanna Borucka 13 JKW Poznań 871,50 5
17 POL 2154 Aleksandra Bobrowska 13 KSW BALTIC Dziwnów 870,00 6
18 POL 1728 Jan Kamieński 14 JKW Poznań 870,00 1000
19 POL 1879 Igor Grzelak 13 CHKŻ Chojnice 866,00 1000
20 POL 2112 Mateusz Graczyk 12 CHKŻ Chojnice 857,00 1000
21 POL 2200 Kaja Śledzińska 13 KS SPÓJNIA WARSZAWA 851,00 7
22 POL 2209 Filip Rostek 14 Nauticus Yacht Club Olsztyn 802,00 1000
23 POL 2204 Aleksandra Zybert 13 Nauticus Yacht Club Olsztyn 797,00 8
24 POL 2244 Igor Kawałko 13 OPTI CWM Gdynia 795,00 1000
25 POL 1523 Olga Wietek 12 YKP GDYNIA 788,00 9
26 POL 2151 Jan Rohde 12 SSW MOS IŁAWA 766,50 1000
27 POL 2043 Lila Sochaj 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 759,50 10
28 POL 1619 Mateusz Gąsiorowski 13 YKP GDYNIA 734,00 1000
29 POL 1880 Mikołaj Bujalski 14 Nauticus Yacht Club Olsztyn 724,50 1000
30 POL 2033 Alicja Dampc 12 CHKŻ Chojnice 709,00 11
31 POL 2007 Alicja Alka Michalewska 13 SSW MOS IŁAWA 682,00 12
32 POL 2048 Nina Mirowska 12 AZS UW 665,50 13
33 POL 1979 Hubert Nowicki 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 665,00 1000
34 POL 1758 January Szczukowski 12 CHKŻ Chojnice 656,00 1000
35 POL 333 Michał "kornik" Skawiński 13 KS SPÓJNIA WARSZAWA 652,00 1000
36 POL 1939 Tomasz Zadora 13 UKS Żegluj Lublin 640,50 1000
37 POL 907 Milena Siczek 15 UKS Żegluj Lublin 627,00 14
38 POL 3434 Mikołaj Głąb 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 610,50 1000
39 POL 1829 Stanisław Wojda 14 JKW Poznań 598,00 1000
40 POL 3469 Mateusz Kluczka 14 YKP GDYNIA 579,00 1000
41 POL 2044 Jakub Kaszewiak 15 AZS UW 544,50 1000
42 POL 1138 Michał Kuchtyn 13 UKS Bryg Wrocław 524,00 1000
43 POL 1865 Paulina Rutkowska 15 YKP GDYNIA 501,00 15
44 POL 2121 Joanna Michalska 13 UKS YACHT CLUB SŁAWA 497,00 16
45 POL 2071 Mateusz Gigielewicz 15 Giżycka Grupa Regatowa 496,50 1000
46 POL 2041 Filip Jarosiewicz 14 YKP GDYNIA 489,00 1000
47 POL 3422 Mateusz Kozłowski 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 484,50 1000
48 POL 1947 Jacek Kalinowski 14 CHKŻ Chojnice 475,50 1000
49 POL 1018 Antoni Lipinski 14 CHKŻ Chojnice 468,00 1000
50 POL 2177 Patryk Chełkowski 14 Giżycka Grupa Regatowa 465,00 1000
51 POL 1026 Jakub Gil 14 CHKŻ Chojnice 464,00 1000
52 POL 1940 Filip Bil 11 YKP GDYNIA 460,50 1000
53 POL 2158 Weronika Przeździecka 12 KS SPÓJNIA WARSZAWA 459,50 17
54 POL 2203 Michał Karnacewicz 13 Nauticus Yacht Club Olsztyn 458,50 1000
55 POL 1764 Krzysztof Ołowiak 12 YKP GDYNIA 453,00 1000
56 POL 1975 Maja Kwiek 13 KS SPÓJNIA WARSZAWA 442,50 18
57 POL 1927 Mikołaj Czałbowski 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 436,50 1000
58 POL 2042 Tymon Sochaj 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 433,50 1000
59 POL 4112 Jan Zamojski 14 YKP GDYNIA 408,00 1000
60 POL 1494 Kacper Kostarz 13 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 407,50 1000
61 POL 1424 Jakub Wegiera 14 UKS Sindbad Legionowo 392,00 1000
62 POL 1932 Konrad Wlazłowski 15 YKP GDYNIA 390,00 1000
63 POL 2024 Filip Harasimowicz-Krysztofiak 13 KSW BALTIC Dziwnów 358,00 1000
64 POL 1362 Piotr Kostrzewa 12 Giżycka Grupa Regatowa 352,00 1000
65 --- ---
---
---
349,50 1000
66 POL 1713 Jakub Jaworski 13 UKS Silesia-Opty Chełm Śląski 331,00 1000
67 POL 2270 Piotr Kosowski 12 YKP GDYNIA 328,50 1000
68 POL 1799 Iwo Reński 15 YKP GDYNIA 327,00 1000
69 POL 1981 Ewa Fabisiak 13 Giżycka Grupa Regatowa 323,50 19
70 POL 3408 Danuta Grudzień 14 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 321,00 20
71 POL 2 Lidia Łukasik 13 UKS Żegluj Lublin 311,50 21
72 POL 1547 Andrzej Nycz 14 JKW Poznań 306,00 1000
73 POL 1452 Magdalena Ostrowska 15 AZS UW 303,50 22
74 POL 2170 Jan Fuk 14 Giżycka Grupa Regatowa 301,50 1000
75 POL 2153 Szymon Wójcik 15 KSW BALTIC Dziwnów 298,50 1000
76 POL 2126 Alexandre Vidal 12 UKS Fir Warszawa 288,00 1000
77 POL 3404 Szymon Rozum 15 MKS "Dwójka" Warszawa 286,50 1000
78 POL 2008 Maciej Kasprzak 12 SSW MOS IŁAWA 273,00 1000
79 POL 402 Alan Kurzawa 12 PKM LOK Poznań 268,50 1000
80 POL 12 Zofia Prądzyńska 14 CHKŻ Chojnice 267,00 23
81 POL 3409 Bartek Bilicki 13 SSW MOS IŁAWA 262,50 1000
82 POL 2102 Krzysztof Maksymowicz 12 KS SPÓJNIA WARSZAWA 250,50 1000
83 POL 1586 Andrzej Grochal 13 KSW BALTIC Dziwnów 240,50 1000
84 POL 1492 Paweł Romanowicz 15 JKW Poznań 234,00 1000
85 POL 1739 Szymon Rossa 14 JKW Poznań 223,50 1000
86 POL 825 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa 223,50 1000
87 POL 1883 Anna Chomont UKS BARNIM GOLENIÓW 222,00 1000
88 POL 1576 Alicja Przybyłek 15 AZS Poznań 220,50 24
89 POL 2171 Michał Ciechanowicz 12 Giżycka Grupa Regatowa 212,00 1000
90 POL 2605 Magdalena Skórnóg 14 Giżycka Grupa Regatowa 204,00 25
91 POL 2107 Marta Piotrowska 13 MKS "Dwójka" Warszawa 204,00 26
92 POL 111 Jakub Lipowski 13 KN Lider Kraków 204,00 1000
93 POL 1669 Natalia Chojnowska 13 SSW MOS IŁAWA 202,50 27
94 --- ---
---
---
190,50 1000
95 POL 3440 Maksymilian Luto 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 183,00 1000
96 POL 2110 Konrad Kunc 14 YK Stal Gdynia 175,50 1000
97 POL 3488 Klara Piotrowska 13 MKS "Dwójka" Warszawa 169,50 28
98 POL 2068 Kacper Bąk 15 KŻ Horn Kraków 168,00 1000
99 POL 2034 Natasha Anolik 14 OPTI CWM Gdynia 168,00 29
100 POL 1538 Nela Kasprzyk 12 PKM LOK Poznań 150,50 30
101 POL 3553 Antoni Nazimek 15 JKW Poznań 135,00 1000
102 POL 2005 Michał Kuczmarski 14 MKS "Dwójka" Warszawa 127,50 1000
103 POL 2080 Piotr Jakubowski 14 PKM LOK POZNAŃ 126,00 1000
104 POL 1978 Kinga Furmanek 13 SSW MOS IŁAWA 118,50 31
105 POL 1768 Wiktor Wróbel 13 MKS "Dwójka" Warszawa 106,50 1000
106 POL 1574 Zofia Pospieszna 13 AZS Poznań 91,50 32
107 POL 1902 Mateusz Kolba 14 KN Lider Kraków 82,50 1000
108 POL 1943 Wiktor Łasak 14 OPTI CWM Gdynia 81,00 1000
109 POL 2101 Stanisław Cholewicki 13 JKW Poznań 79,00 1000
110 POL 2122 Kajetan Stein 13 UKS BRYG WROCŁAW 73,50 1000
111 POL 1888 Stanisław Maik 14 UKS BARNIM GOLENIÓW 70,50 1000
112 POL 1965 Karol Rusin 14 KW LOK Garland Gliwice 70,50 1000
113 POL 1272 Mikołaj Mataczyński 12 AZS Poznań 58,50 1000
114 POL 1555 Blanka Bobula 13 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 52,50 33
115 POL 2194 Maciej Dudek 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 45,00 1000
116 POL 1017 Filip Nowosad 12 KN Lider Kraków 40,50 1000
117 POL 3435 Alicja Żuber 14 Nauticus Yacht Club Olsztyn 37,50 34
118 POL 1801 Antoni Syrek 12 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 37,50 1000
119 POL 1427 Anna Gąsiorek 13 AZS Poznań 33,00 35
120 POL 1960 Miłosz Samek 15 CŻ Szczecin 28,50 1000
121 POL 1460 Adam Cwojdziński 14 ŻMKS Poznań 25,50 1000
122 --- ---
---
---
24,00 1000
123 POL 2723 Jakub Szczepański 14 LKS Charzykowy 13,50 1000
124 POL 1265 Iga Sobieszuk 13 UKS Żegluj Lublin 13,50 36
125 POL 1853 Maciej Aljabali 1 Uks Żegluj Lublin 9,00 1000
126 POL 1973 Michał Mac 13 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 6,00 1000
127 POL 1489 Marcel Wieliński 15 LKS Charzykowy 6,00 1000
128 POL 0 Daniel Śmiałowski PKM LOK Poznań 6,00 1000
129 POL 212 Zuzanna Rzadkowska 14 UKS YACHT CLUB SŁAWA 1,50 37

Informacje

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i posiadać nr licencji PZŻ

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.