Mc Nr Zawodnik Klub Pkt
1 P 80 Ryszard Mrózek-Gliszczyński CHKŻ Chojnice 396,00
2 P 107 MareK Stefaniuk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 373,00
3 P 200 Roman Morgaś MKŻ Mikołajki 364,70
4 P 125 Dariusz Kosecki LKS Charzykowy 357,40
5 P 155 Łukasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki 242,00
6 P 380 Stefan Kalinowski KŻ-VIKING Człuchów 231,60
7 P 431 Jarosław Radzki KKS WARMIA Olsztyn 227,50
8 P 55 Tomasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki 227,50
9 P 104 Wojciech Baranowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 223,00
10 P 243 Adam Szczęsny KKS Warmia Olsztyn 211,50
11 P 254 Rafał Sielicki MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 210,00
12 P 114 Michał Burczyński AZS UWM Olsztyn 209,50
13 P 31 Robert Graczyk MKŻ Mikołajki 201,50
14 P 341 Rafał Ługowski YKP WARSZAWA 180,00
15 P 74 Jerzy Taber YKP WARSZAWA 178,50
16 P 235 Adam Baranowski SFPDN 176,50
17 P 247 Maciej Brosz SFPDN 170,00
18 P 96 Piotr Szafranek KS Polonez 167,00
19 P 345 Jerzy Sukow SFPDN 162,00
20 P 65 Marek Bernat KKS Warmia Olsztyn 155,50
21 P 311 Wojciech Worek UKS Navigo Sopot 152,00
22 P 146 Andrzej Jojko YKP WARSZAWA 142,50
23 P 15 Andrzej Wojtkiewicz YKP WARSZAWA 131,50
24 P 154 Piotr Burczyński AZS UWM Olsztyn 111,00
25 P 24 Jerzy Najdrowski SFPDN 111,00
26 P 20 Paweł Kalota YKP WARSZAWA 109,00
27 P 242 Mariusz Prot AZS UWM OLSZTYN 99,00
28 P 2 Zdzisław Prot AZS UWM OLSZTYN 96,00
29 P 442 Krzysztof Prot AZS UWM Olsztyn 83,00
30 P 54 Paweł Matejak YKP WARSZAWA 79,00
31 P 451 Robert Kozioł SFPDN 72,00
32 P 251 Roger Rowecki PKM LOK Poznań 67,00
33 P 44 Janiusz Marek Taber YKP WARSZAWA 63,00
34 P 148 Paweł Macugowski KŻ-VIKING Człuchów 62,00
35 P 14 Michał Jaworski YKP WARSZAWA 59,00
36 P 62 Paweł Albrecht PKM LOK Poznań 55,00
37 P 400 Paweł Matuszak SFPDN 52,00
38 P 364 Bartosz Michałkiewicz YKP WARSZAWA 51,00
39 P 4 Maria Oleksy YKP WARSZAWA 50,00
40 P 159 Dariusz Mickiewicz MKŻ Mikołajki 49,00
41 P 208 Mirosław Kisły YKP WARSZAWA 48,00
42 P 410 Michał Kowalski MKŻ Żnin 47,00
43 P 102 Laura Banach MKŻ Mikołajki 46,00
44 P 402 STEFAN SCHLEIFER UKS Navigo Sopot 45,00
45 P 140 Tomasz Macugowski KŻ-VIKING Człuchów 44,00
46 P 224 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 43,00
47 P 34 Grzegorz Pieczko Baza Mrągowo 42,00
48 P 407 Bartosz Dąbrowski MKŻ Żnin 41,00
49 P 90 Cezary Sternicki Baza Mrągowo 39,00
50 P 142 Kacper Worek YK Stal Gdynia 37,00
51 P 280 Jakub Kamiński MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 36,00
52 P 59 Mikołaj Mickiewicz MKŻ Mikołajki 34,00
53 P 58 Jerzy Henke MKŻ Mikołajki 33,00
54 P 51 Bogdan Eder SFPDN 30,00
55 P 32 Paweł Roszkowski OKŻ Olsztyn 29,00
56 P 192 Jakub Krynicki UKŻ GROT SUWAŁKI 24,00

Informacje

Ranking SFDN tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów i zawierających nr licencji PZŻ.

Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i widnieć na liście członków dostępnej u skarbnika klasy.

Ranking w trakcie tworzenia! Kolejne regaty będą systematycznie dodawane. Na koniec sezonu zostanie stworzona klasyfikacje z podziałem na kat. wiekowe i klubowe

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kompas.pl
rippercovers.com
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.