Mc Nr Zawodnik Wiek Klub Pkt Kat K Kat 9
1 POL 1438 Zuzanna Borucka 12 JKW Poznań 548,60 1 1000
2 POL 71 Tymon Sochaj 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK 547,20 1000 1000
3 POL 2222 Karol Stachowski 10 Gdański Klub Żeglarski 537,00 1000 1000
4 POL 879 Igor Grzelak 12 WTW WARSZAWA 533,20 1000 1000
5 POL 522 Jan Rohde 11 SSW MOS IŁAWA 528,40 1000 1000
6 POL 2078 Stanisław Ługowski 11 WTW WARSZAWA 522,80 1000 1000
7 POL 1175 Alicja Dampc 11 CHKŻ Chojnice 513,20 2 1000
8 POL 0 Daniel Śmiałowski 12 ŻMKS Poznań 512,80 1000 1000
9 POL 1396 Mateusz Gąsiorowski 12 YKP GDYNIA 508,40 1000 1000
10 POL 1780 Szymon Kolka 11 YKP GDYNIA 489,60 1000 1000
11 POL 1138 Michał Kuchtyn 12 UKS Bryg Wrocław 486,40 1000 1000
12 0 Alexandre Vidal 16 UKS FIR Warszawa 484,40 1000 1000
13 POL 157 Mikołaj Mataczyński 11 AZS Poznań 479,80 1000 1000
14 POL 1518 Klara Piotrowska 12 WTW WARSZAWA 479,00 3 1000
15 POL 1312 Ignacy Pospieszny 10 AZS Poznań 471,40 1000 1000
16 POL 758 January Szczukowski 11 CHKŻ Chojnice 468,80 1000 1000
17 POL 428 Lena Gaweł 11 AZS Poznań 467,00 4 1000
18 POL 1817 Emilia Paszek 9 KS AZS AWFIS GDAŃSK 459,20 5 1
19 POL 1925 Alicja Wróblewska 12 YKP GDYNIA 458,00 6 1000
20 POL 0 Tymon Kosobucki 12 YKP GDYNIA 457,80 1000 1000
21 POL 943 Bartek Bilicki 12 SSW MOS IŁAWA 453,40 1000 1000
22 POL 2107 Marta Piotrowska 12 WTW WARSZAWA 453,00 7 1000
23 POL 910 Wojciech Jankowski 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 450,00 1000 1000
24 POL 1823 Gustaw Zalewski 12 TKŻ TORUŃ 439,20 1000 1000
25 POL 1585 Mateusz Grabowski 11 LKS Charzykowy 437,00 1000 1000
26 POL 922 Jakub Podgórny 11 KSCŻ Szczecin 436,80 1000 1000
27 POL 2 Piotr Kosowski 11 YKP GDYNIA 426,60 1000 1000
28 POL 1671 Hanna Rogowska 11 TKŻ TORUŃ 426,20 8 1000
29 POL 0 Gustaw Trybek 11 YKP GDYNIA 419,80 1000 1000
30 POL 1979 Hubert Nowicki 12 Gdański Klub Żeglarski 419,40 1000 1000
31 POL 1760 Max Niziałkowski 13 UKS Bryg Wrocław 400,60 1000 1000
32 POL 4701 Maciej Maćkowiak 12 YKP GDYNIA 391,80 1000 1000
33 0 Anna Gąsiorek 12 AZS Poznań 388,60 9 1000
34 POL 0 Hanna Duda 11 KLUB PORT MECHELINKI 388,20 10 1000
35 POL 18 Magdalena Luśnia 12 KSCŻ Szczecin 380,80 11 1000
36 POL 2555 Jan Sawicki 11 JKW Poznań 378,00 1000 1000
37 POL 0 Rafał Ołowiak 12 YKP GDYNIA 370,40 1000 1000
38 POL 1001 Wit Dmuchowski 10 SSW MOS IŁAWA 355,00 1000 1000
39 POL 1459 Mateusz Kuchowicz 10 ŻMKS Poznań 350,60 1000 1000
40 POL 4704 Iwo Dudek 10 YKP GDYNIA 344,60 1000 1000
41 POL 0 Patrycja Chiniewicz 12 MUKŻ Bałtyk Mielno 340,00 12 1000
42 POL 985 Jakub Darkowski 11 SSW MOS IŁAWA 340,00 1000 1000
43 POL 0 Jan Marjanski 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK 338,40 1000 1000
44 POL 3403 Hieronim Hendler TKŻ TORUŃ 336,80 1000 1000
45 --- ---
---
---
333,00 1000 1000
46 POL 0 Jakub Matwiejczyk 12 YKP GDYNIA 332,00 1000 1000
47 POL 0 Lena Kaczmarek 11 KSCŻ Szczecin 329,80 13 1000
48 POL 0 Zuzanna Liedtke 11 SSW MOS IŁAWA 327,20 14 1000
49 POL 0 Maciej Streubel 11 YKP GDYNIA 325,60 1000 1000
50 POL 1356 Wiktor Weselak 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK 323,00 1000 1000
51 POL 969 Hubert Szulczewski 11 SSW MOS IŁAWA 321,60 1000 1000
52 POL 0 Maja Józkowicz 13 YKP GDYNIA 314,00 15 1000
53 POL 1765 Krzysztof Maksymowicz 11 KS SPÓJNIA WARSZAWA 312,00 1000 1000
54 POL 0 Mateusz Tokarski 11 UKS Żeglarz Wrocław 310,40 1000 1000
55 POL 3 Mateusz Kluczka 13 YKP GDYNIA 305,60 1000 1000
56 POL 2158 Weronika Przeździecka 11 KS SPÓJNIA WARSZAWA 305,60 16 1000
57 POL 0 Kajetan Matwiejczyk 12 YKP GDYNIA 305,40 1000 1000
58 POL 1225 Jan Lemański 11 TKŻ TORUŃ 302,60 1000 1000
59 POL 1307 Bartosz Peczka 12 MKŻ ŻNIN 300,80 1000 1000
60 POL 150 Tomasz Obecny 13 KSCŻ Szczecin 299,20 1000 1000
61 POL 2110 Konrad Kunc 13 YK Stal Gdynia 297,60 1000 1000
62 POL 0 Aleksander Mucharski 13 YKP GDYNIA 296,00 1000 1000
63 POL 2625 Kornelia Dobaczewska 14 MKŻ Żnin 289,60 17 1000
64 POL 1254 Franciszek Thomas 13 YK Stal Gdynia 288,00 1000 1000
65 POL 1376 Matylda Brelinska 13 MKŻ Żnin 284,80 18 1000
66 POL 1523 Olga Wietek 11 YK Stal Gdynia 283,20 19 1000
67 POL 1624 Wiktoria Sajdak 13 YC Zefir Drakkar Poraj 281,60 20 1000
68 0 Maurycy Kosmowski 10 KLUB PORT MECHELINKI 280,80 1000 1000
69 --- ---
---
---
277,80 1000 1000
70 POL 1775 Wiktor Mois 14 UKS Navigo Sopot 276,80 1000 1000
71 POL 1380 Emilia Siekierczak 11 AZS Poznań 263,60 21 1000
72 POL 5 Natasza Micewicz 10 YKP GDYNIA 263,60 22 1000
73 POL 1139 Hanna Gębicka 11 MKS Dwójka Warszawa 262,40 23 1000
74 POL 3 Jan Kisielewicz 13 Wolsztyński Klub Żeglarski 260,80 1000 1000
75 POL 0 Maja Filipska 10 YK Stal Gdynia 259,20 24 1000
76 POL 0 Makss Czarnecki 10 AZS Poznań 257,40 1000 1000
77 POL 411 Gabriela Fajdasz 12 KS SPÓJNIA WARSZAWA 256,00 25 1000
78 POL 1993 Michał Roman 10 Gdański Klub Żeglarski 255,40 1000 1000
79 POL 0 Josh Kurzawa 13 PKM LOK Poznań 252,80 1000 1000
80 POL 0 Wiktor Radziej 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK 252,40 1000 1000
81 POL 1637 Aleksandra Zastawna 13 YKP GDYNIA 244,00 26 1000
82 POL 585 Michał Trafalski 12 YK Stal Gdynia 243,20 1000 1000
83 POL 1285 Justyna Jurkowska 13 MKŻ Żnin 241,60 27 1000
84 POL 1403 Kacper Kibiersza 11 YK Stal Gdynia 238,40 1000 1000
85 POL 1472 Igor Kawałko 12 OPTI CWM Gdynia 236,00 1000 1000
86 POL 1772 Angelina Zubel 13 MKŻ Żnin 232,00 28 1000
87 POL 1601 Milena Siczek 14 UKS Żegluj Lublin 231,00 29 1000
88 POL 1780 Mikołaj Bujalski 13 Nauticus Yacht Club Olsztyn 228,00 1000 1000
89 POL 844 Aleksander Główka 12 KS SPÓJNIA WARSZAWA 227,20 1000 1000
90 POL 925 Nina Zygo 11 MKS Dwójka Warszawa 225,60 30 1000
91 POL 1912 Jakub Kuraś 12 KŻ Horn Kraków 225,00 1000 1000
92 POL 1016 Zuzanna Zielinska 13 MKŻ Żnin 224,00 31 1000
93 POL 825 Jan Wiśniewski 12 MKS Dwójka Warszawa 223,00 1000 1000
94 POL 7521 Marcel Rumiński 11 MKŻ Żnin 220,80 1000 1000
95 POL 0 Piotr Muchlado 11 OPTI CWM Gdynia 219,00 1000 1000
96 POL 1943 Wiktor Łasak 13 OPTI CWM Gdynia 218,00 1000 1000
97 --- ---
---
---
217,60 1000 1000
98 POL 0 Marta Gajdzinska 9 AZS Poznań 216,00 32 2
99 POL 1269 Zuzanna Zasada 13 KS Zatoka Puck 213,00 33 1000
100 POL 0 Ada Wilinska 11 AZS Poznań 212,40 34 1000
101 POL 1297 Maciej Szawkowski 11 Baza Mrągowo 212,00 1000 1000
102 POL 0 Karol Rak 1 SEJK Pogoń Szczecin 211,20 1000 1000
103 POL 1554 Tymon Przyjemczak 11 KS Zatoka Puck 209,00 1000 1000
104 POL 1767 Nina Gaweł 9 AZS Poznań 206,80 35 3
105 POL 1548 Andrzej Thomas 13 YK Stal Gdynia 206,40 1000 1000
106 POL 2096 Liwia Liszkiewicz 12 Olsztynski Klub Żeglarski 204,00 36 1000
107 POL 165 Stanisław Chilewski 12 KS Zjednoczeni Bydgoszcz 203,20 1000 1000
108 POL 0 Mateusz Kozłowski 11 Olsztynski Klub Żeglarski 201,00 1000 1000
109 POL 1700 Dante Luciani 13 UKS Żegluj Lublin 199,00 1000 1000
110 POL 2005 Michał Kuczmarski 13 MKS Dwójka Warszawa 198,40 1000 1000
111 POL 9 Hanna Borkowska 11 Giżycka Grupa Regatowa 198,00 37 1000
112 POL 158 Igor Pawłowski 10 CHKŻ Chojnice 196,80 1000 1000
113 POL 4708 Kamil Roman 1 Gdański Klub Żeglarski 195,40 1000 1000
114 POL 1290 Ida Kocięda 9 OPTI CWM Gdynia 195,20 38 4
115 POL 0 Jakub Szurko 11 KSW Baltic Dziwnów 195,00 1000 1000
116 0 Bartosz Żmudzinski 16 MKŻ Żnin 193,60 1000 1000
117 POL 1940 Filip Bil 10 YK Stal Gdynia 192,00 1000 1000
118 POL 0 Piotr Grzesiek 10 ŻMKS Poznań 191,60 1000 1000
119 --- ---
---
---
190,40 1000 1000
120 POL 0 Jan Pacheco 13 KŻ HORN Kraków 190,00 1000 1000
121 POL 2124 Agata Koropecka 10 YK Stal Gdynia 188,80 39 1000
122 POL 4707 Franciszek Zając 11 Gdański Klub Żeglarski 188,40 1000 1000
123 POL 951 Wojciech Komenda 11 KS SPÓJNIA WARSZAWA 187,20 1000 1000
124 --- ---
---
---
185,60 1000 1000
125 POL 0 Dominika Godlewska 12 Olsztynski Klub Żeglarski 185,00 40 1000
126 --- ---
---
---
183,40 1000 1000
127 POL 1468 Daniel Łachacz 11 Baza Mrągowo 183,00 1000 1000
128 POL 17131 Jan Pachla 14 UKŻ Środa 182,40 1000 1000
129 POL 1555 Blanka Bobula 12 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 181,00 41 1000
130 POL 0 Pola Wdowiak 11 KS SPÓJNIA WARSZAWA 180,80 42 1000
131 POL 1917 Filip Nowosad 11 KN Lider Kraków 180,00 1000 1000
132 POL 0 Wawrzyniec Zelazny MKŻ Żnin 179,20 1000 1000
133 POL 2099 Daria Pedowska 10 Olsztynski Klub Żeglarski 179,00 43 1000
134 POL 980 Igor Mazurkiewicz 11 KŻ Horn Kraków 178,00 1000 1000
135 POL 0 Józef Krasowski 10 KS SPÓJNIA WARSZAWA 177,60 1000 1000
136 POL 2048 Igor Mirowski 13 AZS UW 177,00 1000 1000
137 POL 1834 Lidia Łukasik 12 UKS Żegluj Lublin 174,00 44 1000
138 POL 0 Alan Kurzawa 11 PKM LOK Poznań 172,80 1000 1000
139 POL 93 Szymon Mocarski 9 Klub Port Mechelinki 172,80 45 5
140 POL 1485 Antoni Rachuta 14 ŻLKS Poznań 171,20 1000 1000
141 0 Jakub Porębski 10 OPTI CWM Gdynia 170,00 1000 1000
142 POL 1927 Mikołaj Czałbowski 11 Nauticus Yacht Club Olsztyn 169,00 1000 1000
143 POL 909 Antoni Brzozowski 10 KS SPÓJNIA WARSZAWA 166,40 1000 1000
144 POL 58 Maksymilian Luto 11 Nauticus Yacht Club Olsztyn 166,00 1000 1000
145 POL 139 Maria Nycz 10 JKW Poznań 165,60 46 1000
146 POL 1422 Krzysztof Junczyk 11 UKS FIR Warszawa 165,00 1000 1000
147 POL 0 Maksymilian Wróbel 12 SEJK Pogoń Szczecin 163,20 1000 1000
148 POL 1749 Tomasz Zadora 12 UKS Żegluj Lublin 163,00 1000 1000
149 --- ---
---
---
162,00 1000 1000
150 POL 0 Piotr Wójcik 12 SEJK Pogoń Szczecin 161,60 1000 1000
151 POL 1706 Michał Sudnik 10 UKS NORD ZARZECZE 159,00 1000 1000
152 POL 1913 Bernard Narecki 12 KŻ Horn Kraków 158,00 1000 1000
153 POL 1637 Oskar Sylka 11 YKP GDYNIA 157,60 1000 1000
154 POL 2 Bartosz Leżała 13 UKŻ Środa 156,80 1000 1000
155 --- ---
---
---
156,00 1000 1000
156 POL 1674 Tomasz Pakulski 11 OKŻ OLSZTYN 155,00 1000 1000
157 POL 2037 Paweł Łoboda 11 OPTI CWM Gdynia 154,00 1000 1000
158 POL 0 Piotr Toczek 12 YKP GDYNIA 151,00 1000 1000
159 POL 2062 Piotr Kużniarski 12 KŻ Horn Kraków 150,00 1000 1000
160 POL 143 Jerzy Gałęza 12 JKW Poznań 149,00 1000 1000
161 POL 1766 Wiktor Przeździecki 11 KS SPÓJNIA WARSZAWA 147,20 1000 1000
162 POL 3333 Maja Komorowska 10 OPTI CWM Gdynia 147,00 47 1000
163 --- ---
---
---
145,60 1000 1000
164 --- ---
---
---
145,00 1000 1000
165 POL 2113 Wiktor Pawłowski 12 CHKŻ Chojnice 144,00 1000 1000
166 POL 2081 Zofia Glaza 11 OPTI CWM Gdynia 143,00 48 1000
167 POL 0 Nela Kasprzyk 11 PKM LOK Poznań 142,40 49 1000
168 POL 0 Bartosz Osowski 13 YKP GDYNIA 142,00 1000 1000
169 --- ---
---
---
141,00 1000 1000
170 POL 1332 Zofia Brdulak 10 KS SPÓJNIA WARSZAWA 140,80 50 1000
171 POL 0 Julia Turniak 11 UKS Żeglarz Wrocław 139,20 51 1000
172 POL 0 Aleksandra Wrońska 12 Olsztynski Klub Żeglarski 139,00 52 1000
173 POL 1655 Maciej Cioczek 12 UKS ŻEGLUJ Lublin 138,00 1000 1000
174 POL 2089 Małgorzata Wyrębska 10 YK Stal Gdynia 137,60 53 1000
175 POL 1570 Michał Ciechanowicz 11 Giżycka Grupa Regatowa 137,00 1000 1000
176 POL 1444 Ewa Czapla 14 UKS Żegluj Lublin 136,00 54 1000
177 POL 1221 Julia Padzik 10 OPTI CWM Gdynia 135,00 55 1000
178 POL 0 Nathan Vidal 1 UKS FIR Warszawa 134,60 1000 1000
179 POL 630 Maja Szyca 10 LKS Charzykowy 134,40 56 1000
180 POL 447 Amelia Wydra 12 Olsztynski Klub Żeglarski 133,00 57 1000
181 POL 1200 Piotr Sołtysiak 9 CHKŻ Chojnice 132,80 1000 6
182 POL 0 Norbert Herba 9 YK Stal Gdynia 131,20 1000 7
183 --- ---
---
---
130,00 1000 1000
184 POL 1227 Mikołaj Głąb 11 Nauticus Yacht Club Olsztyn 128,00 1000 1000
185 --- ---
---
---
128,00 1000 1000
186 POL 0 Mikołaj Waszkiewicz 10 Jacht Klub NISKO 127,00 1000 1000
187 POL 381 Aleksander Lenart 10 UKS OPTI ODRA Wrocław 126,00 1000 1000
188 --- ---
---
---
125,00 1000 1000
189 --- ---
---
---
123,20 1000 1000
190 POL 1709 Hanna Kusztejko 11 KŻ Horn Kraków 122,00 58 1000
191 POL 1637 Nina Mirowska 11 AZS UW 120,00 59 1000
192 POL 15981 Weronika Grala 9 Giżycka Grupa Regatowa 119,00 60 8
193 --- ---
---
---
118,40 1000 1000
194 POL 0 Maja Szwejk 12 Giżycka Grupa Regatowa 118,00 61 1000
195 POL 2075 Iwo Barański 13 AZS UW 117,00 1000 1000
196 POL 0 Miłosz Ciechanowicz 11 Giżycka Grupa Regatowa 116,00 1000 1000
197 POL 4 Zofia Jaśniewicz 12 Wolsztyński Klub Żeglarski 115,20 62 1000
198 --- ---
---
---
115,00 1000 1000
199 POL 1700 Mikołaj Cieslak 11 UKS ŻEGLUJ Lublin 114,00 1000 1000
200 POL 1911 Kajetan Poziemski 12 KŻ Horn Kraków 113,00 1000 1000
201 POL 360 Patryk Ulaczyk 13 UKŻ Lamelka 112,00 1000 1000
202 POL 1 Jakub Kaszewiak 14 AZS UW 111,00 1000 1000
203 POL 1873 Jan Bobula 10 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 110,00 1000 1000
204 POL 0 Karol Kucharczyk 12 UKS YACHT CLUB SŁAWA 109,00 1000 1000
205 POL 1493 Marta Sochacka 11 UKS Żeglarz Wrocław 107,20 63 1000
206 --- ---
---
---
105,60 1000 1000
207 POL 308 Mikołaj Łukasik 9 UKS ŻEGLUJ LUBLIN 105,00 1000 9
208 POL 1011 Aleksandra Szczepara 10 KŻ Horn Kraków 104,00 64 1000
209 --- ---
---
---
104,00 1000 1000
210 --- ---
---
---
103,20 1000 1000
211 POL 113 Dawid Pichota 12 KSCŻ Szczecin 103,00 1000 1000
212 POL 984 Maciej Lewiński 13 UKS ŻEGLUJ LUBLIN 102,00 1000 1000
213 --- ---
---
---
101,80 1000 1000
214 POL 193 Stanisław Nadolski 10 SSW MOS IŁAWA 100,20 1000 1000
215 POL 1066 Franciszek Kosecki 11 CHKŻ Chojnice 99,20 1000 1000
216 POL 937 Jan Pawłowicz 10 KN Lider Kraków 99,00 1000 1000
217 POL 0 Igor Piechota 97,40 1000 1000
218 --- ---
---
---
97,00 1000 1000
219 POL 0 Bartosz Dynia MKŻ Żnin 96,00 1000 1000
220 POL 1628 Iga Dębecka - Strzyżewska 11 AZS UW 95,00 65 1000
221 POL 1759 Kalina Zalewska 10 TKŻ TORUŃ 94,00 66 1000
222 POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski 11 OPTI CWM Gdynia 92,00 1000 1000
223 POL 1117 Magdalena Laskowska 12 ŻLKS Poznań 91,20 67 1000
224 POL 1328 Tymon Szkołut 10 UKS Żegluj Lublin 91,00 1000 1000
225 POL 1666 Katarzyna Płaza 12 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 90,00 68 1000
226 --- ---
---
---
89,60 1000 1000
227 --- ---
---
---
88,00 1000 1000
228 POL 1889 Franciszek Wodkowski 10 OPTI CWM Gdynia 86,40 1000 1000
229 --- ---
---
---
86,00 1000 1000
230 POL 44 Ewa Główka 10 KS SPÓJNIA WARSZAWA 84,80 1000 1000
231 --- ---
---
---
83,20 1000 1000
232 POL 12 Jan Konkol 11 YKP GDYNIA 83,00 1000 1000
233 --- ---
---
---
82,00 1000 1000
234 --- ---
---
---
81,80 1000 1000
235 POL 2816 Rozalia Rozum 12 MKS Dwójka Warszawa 81,60 69 1000
236 --- ---
---
---
81,00 1000 1000
237 POL 0 Inka Koza 12 MUKŻ Bałtyk Mielno 80,00 70 1000
238 POL 0 Antonina Puchowska 11 YK Stal Gdynia 78,40 71 1000
239 POL 1310 Kazimierz Kubiak 11 CHKŻ Chojnice 76,80 1000 1000
240 POL 124 Hubert Staroń 11 KŻ Horn Kraków 75,00 1000 1000
241 POL 1818 Nadia Burghard 13 YKP GDYNIA 74,00 72 1000
242 POL 1150 Maja Wójcik 11 KSW Baltic Dziwnów 73,00 73 1000
243 --- ---
---
---
72,00 1000 1000
244 POL 162 Marcin Małota 10 KN Lider Kraków 72,00 1000 1000
245 POL 1405 ZUZANNA RZADKOWSKA 13 UKS YACHT CLUB SŁAWA 69,00 74 1000
246 POL 1704 Franciszek Wołyniec 13 UKS Navigo Sopot 68,80 1000 1000
247 --- ---
---
---
68,80 1000 1000
248 POL 1773 Ryszard Ruban 11 MKS Dwójka Warszawa 67,20 1000 1000
249 --- ---
---
---
67,00 1000 1000
250 POL 1560 Aleksandra Błońska 11 UKS Żegluj Lublin 65,00 75 1000
251 POL 1972 Michał Mac 12 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 64,00 1000 1000
252 POL 5 Filip Pańczyszyn 12 Wolsztyński Klub Żeglarski 64,00 1000 1000
253 --- ---
---
---
63,00 1000 1000
254 POL 0 Jerzy Toliński 10 KN Lider Kraków 62,00 1000 1000
255 POL 0 Stanisław Kasprzak 10 ŻMKS Poznań 61,60 1000 1000
256 POL 0 Wiktor Wróbel 12 MKS Dwójka Warszawa 61,00 1000 1000
257 POL 0 Amelia Kałużynska 12 PKM LOK Poznań 60,80 76 1000
258 POL 0 Łukasz Grzebyk 12 Jacht Klub NISKO 59,00 1000 1000
259 POL 0 Mateusz Grzebyk 13 Jacht Klub NISKO 58,00 1000 1000
260 --- ---
---
---
56,00 1000 1000
261 POL 1769 Sonia Dobrzynska 12 KS SPÓJNIA WARSZAWA 54,40 77 1000
262 POL 0 Krzysztof Rysz 11 KN Lider Kraków 53,00 1000 1000
263 POL 291 Ewa Fabisiak 12 Giżycka Grupa Regatowa 50,00 78 1000
264 POL 11 Magdalena Ostrowska 14 AZS UW 49,00 79 1000
265 POL 0 Tomasz Tęcza 10 Jacht Klub NISKO 48,00 1000 1000
266 POL 844 Emilia Brdulak 8 KS SPÓJNIA WARSZAWA 48,00 80 10
267 POL 0 Torkil Smółka 15 AZS UW 47,00 1000 1000
268 POL 0 Lena Wonka 11 AZS UW 44,00 81 1000
269 --- ---
---
---
42,00 1000 1000
270 POL 0 Tymothy Melentyev 12 YKP GDYNIA 40,00 1000 1000
271 POL 1917 Filip Mendyk 12 KN Lider Kraków 39,00 1000 1000
272 POL 550 Borys Kowalczyk 11 LKS Charzykowy 38,40 1000 1000
273 --- ---
---
---
38,00 1000 1000
274 --- ---
---
---
37,00 1000 1000
275 --- ---
---
---
36,80 1000 1000
276 --- ---
---
---
36,00 1000 1000
277 --- ---
---
---
35,20 1000 1000
278 POL 0 Adam Fengler 11 KŻ HORN Kraków 35,00 1000 1000
279 --- ---
---
---
33,00 1000 1000
280 POL 1418 Karolina Mendyk 10 KN Lider Kraków 32,00 82 1000
281 --- ---
---
---
31,00 1000 1000
282 --- ---
---
---
30,40 1000 1000
283 POL 0 Hubert Kunc 9 Klub Port Mechelinki 30,20 1000 11
284 POL 0 Nina Kobus CHKŻ Chojnice 28,80 1000 1000
285 POL 930 Natan Dziedziak 9 SSW MOS IŁAWA 28,00 1000 12
286 POL 0 Jan Muszynski 12 KS SPÓJNIA WARSZAWA 27,20 1000 1000
287 POL 0 Marika Tassious 12 YKP GDYNIA 26,00 83 1000
288 --- ---
---
---
25,60 1000 1000
289 POL 1053 Aleks Ertel 9 UKS YACHT CLUB SŁAWA 24,40 1000 13
290 POL 1490 Szymon Góralski 11 SEJK Pogoń Szczecin 24,00 1000 1000
291 POL 0 Stanisław Wróblewski 9 WTW WARSZAWA 23,00 1000 14
292 --- ---
---
---
22,60 1000 1000
293 POL 0 Krzysztof Dzilne 13 ŻLKS Poznań 22,40 1000 1000
294 --- ---
---
---
22,00 1000 1000
295 POL 18 Magdalena Ziółkowska 9 YKP GDYNIA 21,00 84 15
296 POL 2020 Marcel Tyczyński 10 KS SPÓJNIA WARSZAWA 20,80 1000 1000
297 POL 0 Makary Gałka 1 UKS Navigo Sopot 19,20 1000 1000
298 POL 0 Julia Czerwiak 11 YKP GDYNIA 18,00 85 1000
299 POL 1592 Mikołaj Łoboda 9 OPTI CWM Gdynia 17,60 1000 16
300 POL 2075 SATURNIN Smółka 12 AZS UW 17,00 1000 1000
301 POL 1384 Bianka Kus 10 OPTI CWM Gdynia 16,00 86 1000
302 --- ---
---
---
16,00 1000 1000
303 --- ---
---
---
15,00 1000 1000
304 --- ---
---
---
14,00 1000 1000
305 --- ---
---
---
14,00 87 1000
306 POL 0 Jan Mucharski 10 YKP GDYNIA 12,00 1000 1000
307 POL 0 Miłosz Franciszek 10 YKP GDYNIA 11,00 1000 1000
308 POL 0 Damian Malcher UKS YACHT CLUB SŁAWA 9,00 1000 1000
309 POL 1222 Jakub Bendowski 10 Wolsztyński Klub Żeglarski 8,00 1000 1000
310 --- ---
---
---
7,00 1000 1000
311 POL 204 Henryk Kalk 9 OPTI CWM Gdynia 6,40 1000 17
312 POL 0 Jan Szerling 12 KS SPÓJNIA WARSZAWA 4,80 1000 1000
313 POL 0 Dawid Pachuta 10 KN Lider Kraków 4,00 1000 1000
314 POL 0 Zofia Franecka 11 SEJK Pogoń Szczecin 1,60 88 1000
315 POL 1319 Nikodem Różański 11 SSW MOS IŁAWA 1,00 1000 1000

Informacje

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i posiadać nr licencji PZŻ

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kompas.pl
rippercovers.com
OPTIPARTS.PL
© 2019 sailingnet All rights reserved.