Mc Nr Zawodnik Wiek Klub Pkt Kat K
1 POL 1865 Paulina Rutkowska 14 YKP GDYNIA 472,50 1
2 POL 1758 Jeremi Szczukowski 13 CHKŻ Chojnice 471,00 1000
3 POL 1751 Jacek Kalinowski 13 CHKŻ Chojnice 466,50 1000
4 --- ---
---
---
463,50 1000
5 POL 2000 Ignacy Oźminkowski 15 KS SPÓJNIA WARSZAWA 460,50 1000
6 POL 2177 Patryk Chełkowski 13 Giżycka Grupa Regatowa 448,50 1000
7 POL 2552 Maciej Ilinski 15 YKP GDYNIA 447,00 1000
8 POL 1018 Antoni Lipinski 13 CHKŻ Chojnice 444,00 1000
9 POL 1444 Oskar Ponto 15 YKP GDYNIA 442,50 1000
10 POL 1827 Ewa Lewandowska 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 442,50 2
11 POL 1936 Mateusz Gigielewicz 14 Giżycka Grupa Regatowa 436,50 1000
12 POL 1799 Iwo REŃSKI 14 YKP GDYNIA 435,00 1000
13 POL 1932 Konrad Wlazłowski 14 YKP GDYNIA 435,00 1000
14 POL 1903 Tomasz Bendlewski 15 YKP GDYNIA 433,50 1000
15 POL 1975 Maja Kwiek 12 KS SPÓJNIA WARSZAWA 418,50 3
16 POL 1 Jeremi Dąbrowski 14 UKS BARNIM GOLENIÓW 411,00 1000
17 POL 920 Maksymilian Kruczyński 13 AZS Poznań 399,00 1000
18 POL 1750 Filip Nosol 12 CHKŻ Chojnice 397,50 1000
19 POL 2024 Michał Jaroszek 13 KSW BALTIC DZIWNÓW 394,50 1000
20 POL 2117 Alicja Tutkowska 12 YKP GDYNIA 393,00 4
21 POL 4112 Jan Zamojski 13 YKP GDYNIA 393,00 1000
22 POL 1626 Alexander Ponto 15 YKP GDYNIA 390,00 1000
23 POL 2119 Aleksander Bury 14 YKP GDYNIA 390,00 1000
24 POL 188 Joanna Cymerman 15 UKS BARNIM GOLENIÓW 381,00 5
25 POL 1916 Katarzyna Wajdowska 15 KŻ Horn Kraków 378,00 6
26 POL 1439 Szymon Wójcik 14 KSW Baltic Dziwnów 378,00 1000
27 POL 1883 Aleksandra Bobrowska 12 UKS BARNIM GOLENIÓW 373,50 7
28 POL 2010 Jakub Gil 13 CHKŻ Chojnice 372,00 1000
29 POL 1999 Jakub Tomczyński 15 KS SPÓJNIA WARSZAWA 370,50 1000
30 POL 1561 Krzysztof Ołowiak 11 YKP GDYNIA 370,50 1000
31 POL 1708 Oskar Sawicki 13 UKS BARNIM GOLENIÓW 367,50 1000
32 POL 1452 Antonina Ołowiak 13 YKP GDYNIA 363,00 8
33 POL 2605 Magdalena Skórnóg 13 Giżycka Grupa Regatowa 361,50 9
34 POL 2403 Pola Schmidt 14 CHKŻ Chojnice 358,50 10
35 POL 2068 Kacper Bąk 14 KŻ Horn Kraków 354,00 1000
36 POL 1390 Kacper Młodzianowski 14 AZS Poznań 352,50 1000
37 POL 1835 Natalia Ziółkowska 12 YKP GDYNIA 352,50 11
38 POL 1906 Gustaw Kwiek 13 KS SPÓJNIA WARSZAWA 345,00 1000
39 POL 2101 Mikołaj Bazyli 14 KSW BALTIC DZIWNÓW 339,00 1000
40 POL 1917 Filip Marjański 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK 337,50 1000
41 POL 1623 Alicja Przybyłek 14 AZS Poznań 334,50 12
42 POL 2077 Dominika Grala 13 Giżycka Grupa Regatowa 331,50 13
43 POL 1448 Szymon Rozum 14 MKS Dwójka Warszawa 330,00 1000
44 POL 1611 Antoni Nazimek 14 JKW Poznań 328,50 1000
45 POL 978 Jan Karnowski 13 KS SPÓJNIA WARSZAWA 322,50 1000
46 POL 2031 Fabian Kocięda 12 OPTI CWM Gdynia 321,00 1000
47 POL 2006 Amelia Potejko 13 Giżycka Grupa Regatowa 321,00 14
48 POL 255 Jan Kamieński 13 JKW Poznań 315,00 1000
49 --- ---
---
---
312,00 1000
50 POL 333 Michał Skawinski-Kornik 12 KS SPÓJNIA WARSZAWA 310,50 1000
51 POL 2007 Alicja Michalewska 12 SSW MOS IŁAWA 309,00 15
52 POL 1867 Jan Klinicki 12 SSW MOS IŁAWA 307,50 1000
53 POL 1716 Bartłomiej Heksel 15 KN Lider Kraków 300,00 1000
54 POL 2069 Bartłomiej Wrzosek 12 KŻ Horn Kraków 297,00 1000
55 POL 1883 Filip Oleszczyk 14 UKS BARNIM GOLENIÓW 295,50 1000
56 POL 2057 Natalia Kilar 14 YK Stal Gdynia 292,50 16
57 POL 2016 Malina Pietrzak 12 KS SPÓJNIA WARSZAWA 291,00 17
58 POL 2066 Jakub Lipowski 12 KN Lider Kraków 288,00 1000
59 POL 186 Maciej Cymerman 13 UKS BARNIM GOLENIÓW 279,00 1000
60 POL 1460 Aleksandra Jakubowska 15 ŻMKS Poznań 276,00 18
61 POL 1070 Maksymilian Kabat 13 CHKŻ Chojnice 276,00 1000
62 POL 1645 Michał Biedalak 14 JKW Poznań 274,50 1000
63 POL 1713 Danuta Grudzień 13 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 268,50 19
64 POL 1862 Zuzanna Zielińska 13 YKP GDYNIA 264,00 20
65 POL 1525 Hanna Wiszniowska 14 JKW Poznań 258,00 21
66 POL 1801 Oscar Wielczyk 12 SSW MOS IŁAWA 258,00 1000
67 POL 1329 Gita Van Der Voort 12 KŻ Horn Kraków 256,50 22
68 POL 1860 Filip Lenart 14 KSW BALTIC DZIWNÓW 252,00 1000
69 POL 1669 Natalia Chojnowska 12 SSW MOS IŁAWA 244,50 23
70 POL 1763 Julian Podwalski 14 SSW MOS IŁAWA 244,50 1000
71 POL 1229 Zofia Pospieszna 12 AZS Poznań 238,50 24
72 POL 1140 Aleksandra Borucka 13 AZS Poznań 237,00 25
73 POL 1829 Stanisław Wojda 13 JKW Poznań 234,00 1000
74 POL 2034 Natasha Anolik 13 OPTI CWM Gdynia 232,50 26
75 POL 1851 Patrycja Kurpiewska 14 MKS Dwójka Warszawa 223,50 27
76 POL 1234 Igor Wierzbowski 12 KN Lider Kraków 223,50 1000
77 POL 1391 Filip Rostek 13 Nauticus Yacht Club Olsztyn 220,50 1000
78 POL 2008 Maciej Kasprzak 11 SSW MOS IŁAWA 214,50 1000
79 POL 0 Aleksandra Zybert 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 213,00 28
80 POL 1624 Piotr Grabski 14 YC Zefir Drakkar Poraj 211,50 1000
81 POL 1050 Szymon Rossa 13 ŻMKS Poznań 207,00 1000
82 POL 2200 Kaja Śledzińska 12 KS SPÓJNIA WARSZAWA 205,50 29
83 POL 61 Lila Sochaj 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK 204,00 30
84 POL 1963 Zofia Prądzyńska 13 CHKŻ Chojnice 204,00 31
85 POL 0 Jan Borowiak 14 KS Dobra Marina 198,00 1000
86 POL 2206 Hanna Korsak 13 MKS Dwójka Warszawa 196,50 32
87 POL 1960 Miłosz Samek 14 KSCŻ Szczecin 193,50 1000
88 POL 14861 Jakub Rusiniak 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 193,50 1000
89 POL 1798 Hanna Ługowska 14 KS SPÓJNIA WARSZAWA 186,00 33
90 POL 1739 Jakub Modzelewski 15 ŻMKS Poznań 184,50 1000
91 POL 2067 Mateusz Kolba 13 KN Lider Kraków 181,50 1000
92 POL 1278 Adam Cwojdzinski 13 ŻMKS Poznań 169,50 1000
93 POL 1757 Rafał Górski 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK 166,50 1000
94 POL 1344 Nina Janowicz 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 159,00 34
95 POL 1593 Rafał Balicki 12 CHKŻ Chojnice 151,50 1000
96 POL 959 Maciej Placzke 13 UKS FIR Warszawa 150,00 1000
97 POL 39 Andrzej Nycz 13 JKW Poznań 150,00 1000
98 POL 2114 Tymon Wiatrowski 13 CHKŻ Chojnice 145,50 1000
99 POL 1224 Piotr Jakubowski 13 ŻMKS Poznań 141,00 1000
100 POL 396 Paweł Romanowicz 14 JKW Poznań 133,50 1000
101 POL 1853 Kinga Furmanek 12 SSW MOS IŁAWA 133,50 35
102 POL 1788 Antoni Kiliszek 13 MKS Dwójka Warszawa 127,50 1000
103 POL 0 Franciszek Kolikow 1 UKŻ Błękitni Grzybowo 123,00 1000
104 POL 1701 Max Berliński 13 YKP GDYNIA 109,50 1000
105 POL 1364 Jan Fuk 13 Giżycka Grupa Regatowa 103,50 1000
106 POL 1753 Michał Jankowski 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK 103,50 1000
107 POL 884 Anna Chomont 14 UKS BARNIM GOLENIÓW 103,50 36
108 POL 1888 Joanna Dyja 14 MKS Dwójka Warszawa 96,00 37
109 POL 2120 Michał Karnacewicz 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 94,50 1000
110 POL 528 Maciej Dudek 11 Nauticus Yacht Club Olsztyn 94,50 1000
111 POL 1424 Jakub Wegiera 13 UKS FIR Warszawa 90,00 1000
112 POL 2111 Krzysztof Szczodrowska 14 CHKŻ Chojnice 88,50 1000
113 POL 146 Wojciech Stefaniak 13 ŻMKS Poznań 85,50 1000
114 POL 1891 Kacper Warywoda 14 Nauticus Yacht Club Olsztyn 84,00 1000
115 POL 1405 Joanna Michalska 12 UKS YACHT CLUB SŁAWA 81,00 38
116 POL 1137 Marianna Gębicka 13 MKS Dwójka Warszawa 79,50 39
117 POL 1368 Klara Matysik 14 YKP Kraków 61,50 40
118 POL 0 Hubert Adamów 14 KS Dobra Marina 49,50 1000
119 POL 723 Jakub Szczepanski 13 LKS Charzykowy 43,50 1000
120 POL 4821 Paweł Koliński 14 LKS Charzykowy 39,00 1000
121 --- ---
---
---
37,50 1000
122 POL 4 Adrian Majdosz 14 UKS BARNIM GOLENIÓW 34,50 1000
123 POL 1884 Stanisław Maik 13 UKS BARNIM GOLENIÓW 31,50 1000
124 POL 1622 Stanisław Cholewicki 12 JKW Poznań 31,50 1000
125 POL 1305 Kajetan Stein 12 UKS YACHT CLUB SŁAWA 30,00 1000
126 POL 550 Marcel Wieliński 14 LKS Charzykowy 28,50 1000
127 POL 1887 Mikołaj Strupinski 11 GiżyckaGrupa Regatowa 27,00 1000
128 POL 1700 Jakub Kosowski 12 UKS FIR Warszawa 24,00 1000
129 POL 1754 Michał Szklarz 14 KS Dobra Marina 22,50 1000
130 POL 1084 Julia Maziarz 13 KS Energetyk 18,00 41
131 POL 1257 Oskar Kielnar 12 UKS YACHT CLUB SŁAWA 9,00 1000
132 POL 1974 Hanna Michałeczko 14 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 6,00 42

Informacje

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i posiadać nr licencji PZŻ

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kompas.pl
rippercovers.com
OPTIPARTS.PL
© 2019 sailingnet All rights reserved.