Mc Nr Zawodnik Klub Pkt
1 P 55 Tomasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki 609,10
2 P 431 Jarosław Radzki KKS WARMIA Olsztyn 606,80
3 P 114 Michał Burczynski AZS UWM Olsztyn 598,10
4 P 254 Rafał Sielicki MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 514,80
5 P 104 Wojciech Baranowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 504,80
6 P 243 Adam Szczęsny KKS Warmia Olsztyn 489,60
7 P 200 Roman Morgas MKŻ Mikołajki 480,40
8 P 65 Marek Bernat KKS Warmia Olsztyn 470,00
9 P 74 Jerzy Taber YKP Warszawa 469,20
10 P 155 Łukasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki 456,10
11 P 31 Robert Graczyk MKŻ Mikołajki 451,00
12 P 13 Darek Kardas AZS UWM Olsztyn 433,60
13 P 345 Jerzy Sukow SFPDN 428,80
14 P 247 Maciej Brosz SFPDN 417,80
15 P 378 Marcin Tejszerski SFPDN 380,60
16 P 146 Andrzej Jojko YKP Warszawa 372,50
17 P 125 Dariusz Kosecki LKS Charzykowy 357,60
18 P 451 Robert Kozioł SFPDN 355,00
19 P 107 MareK Stefaniuk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 340,50
20 P 380 Stefan Kalinowski KŻ-VIKING Człuchów 334,20
21 P 341 Rafał Ługowski YKP Warszawa 332,80
22 P 96 Piotr Szafranek KS Polonez 325,80
23 P 20 Paweł Kalota YKP Warszawa 321,00
24 P 15 Andrzej Wojtkiewicz YKP Warszawa 316,50
25 POL 355 Jarosław Miarczyński SFPDN 289,00
26 P 24 Jerzy Najdrowski SFPDN 287,20
27 P 80 Ryszard Mrózek Gliszynski CHKŻ Chojnice 282,00
28 P 251 Roger Rowecki PKM LOK Poznań 280,40
29 P 54 Paweł Matejak YKP Warszawa 273,30
30 P 311 Wojciech Worek UKS Navigo Sopot 262,30
31 P 2 Zdzisław Prot AZS UWM OLSZTYN 247,40
32 P 148 Paweł Macugowski KŻ-VIKING Człuchów 226,10
33 P 119 Zuzanna Rybicka CHKŻ Chojnice 225,50
34 P 288 Jędrzej Wissuwa OKŻ Olsztyn 219,00
35 P 242 Mariusz Prot AZS UWM OLSZTYN 192,00
36 P 14 Michał Jaworski YKP Warszawa 190,00
37 P 36 Karol Jabłoński OKŻ Olsztyn 190,00
38 P 442 Krzysztof Prot AZS UWM Olsztyn 189,70
39 POL 679 Jakub Schneider Baza Mrągowo 181,90
40 P 62 Paweł Albrecht PKM LOK Poznań 175,90
41 P 289 Artur Wissuwa OKŻ Olsztyn 172,00
42 P 400 Paweł Kaczmarski Mkż Żnin 162,40
43 P 208 Mirosław Kisły YKP Warszawa 151,50
44 P 364 Bartosz Michałkiewicz YKP Warszawa 151,30
45 P 4 Maria Oleksy YKP Warszawa 150,70
46 POL 159 Dariusz Mickiewicz MKŻ Mikołajki 137,00
47 POL 410 Michał Kowalski MKŻ Żnin 130,60
48 P 102 Laura Banach MKŻ Mikołajki 130,00
49 P 402 Stefan Schleifer UKS Navigo Sopot 127,00
50 P 140 Tomasz Macugowski KŻ-VIKING Człuchów 125,80
51 P 224 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 125,00
52 P 34 Grzegorz Pieczko Baza Mrągowo 122,00
53 P 407 Bartosz Dąbrowski MKŻ Żnin 117,00
54 P 44 Janiusz Marek Taber YKP Warszawa 112,90
55 P 90 Cezary Sternicki Baza Mrągowo 111,00
56 P 211 Borys Michniewicz UKŻ Wiking Toruń 108,70
57 P 142 Kacper Worek YK Stal Gdynia 100,50
58 P 280 Jakub Kamiński MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 79,00
59 POL 12 Sara Natasza Piasecka OKŻ Olsztyn 70,00
60 P 59 Mikołaj Mickiewicz MKŻ Mikołajki 68,00
61 P 58 Jerzy Henke MKŻ Mikołajki 65,00
62 P 353 Sebastian Zarzeczański-Różański ŻLKS Kiekrz Poznań 50,00
63 P 301 Witek Tejkowski MKŻ Żnin 48,10
64 P 51 Bogdan Eder SFPDN 44,00
65 P 32 Paweł Roszkowski OKŻ Olsztyn 36,00
66 P 81 Jarosław Górski SFPDN 32,00
67 P 98 Leszek Przybysz AZS UWM Olsztyn 31,00
68 P 134 Ryszard Szumowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 30,00
69 P 186 Maciej Chmielewski UKŻ GROT SUWAŁKI 29,00
70 P 192 Jakub Krynicki UKŻ GROT SUWAŁKI 28,00
71 POL 48 Jacek Kamiński YKP Warszawa 27,00

Informacje

Ranking SFDN tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów i zawierających nr licencji PZŻ.

Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i widnieć na liście członków dostępnej u skarbnika klasy.

Ranking w trakcie tworzenia! Kolejne regaty będą systematycznie dodawane. Na koniec sezonu zostanie stworzona klasyfikacje z podziałem na kat. wiekowe i klubowe

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kontakt | polityka prywatności | © 2019 sailingnet All rights reserved.