Mc Nr Zawodnik Klub Pkt
1 P 254 Rafał Sielicki MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 452,80
2 P 200 Roman Morgas MKŻ Mikołajki 437,90
3 P 65 Marek Bernat KKS Warmia Olsztyn 420,00
4 P 104 Wojciech Baranowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 416,80
5 P 431 Jarosław Radzki KKS WARMIA Olsztyn 405,60
6 P 74 Jerzy Taber YKP Warszawa 382,20
7 P 55 Tomasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki 364,70
8 P 155 Łukasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki 364,10
9 P 114 Michał Burczynski AZS UWM Olsztyn 341,40
10 P 13 Darek Kardas AZS UWM Olsztyn 336,60
11 P 378 Marcin Tejszerski SFPDN 319,60
12 P 243 Adam Szczęsny KKS Warmia Olsztyn 306,60
13 P 247 Maciej Brosz SFPDN 306,30
14 P 146 Andrzej Jojko YKP Warszawa 292,50
15 P 380 Stefan Kalinowski VI-KING Człuchów 282,20
16 P 54 Paweł Matejak YKP Warszawa 273,30
17 P 125 Dariusz Kosecki LKS Charzykowy 272,60
18 P 311 Wojciech Worek UKS Navigo Sopot 262,30
19 P 345 Jerzy Sukow SFPDN 260,50
20 P 341 Rafał Ługowski YKP Warszawa 248,80
21 P 15 Andrzej Wojtkiewicz YKP Warszawa 241,50
22 P 451 Robert Kozioł SFPDN 236,00
23 P 107 MareK Stefaniuk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 229,00
24 P 24 Jerzy Najdrowski SFPDN 219,20
25 P 31 Robert Graczyk MKŻ Mikołajki 217,00
26 P 251 Roger Rowecki PKM LOK Poznań 207,40
27 P 242 Mariusz Prot AZS UWM OLSZTYN 192,00
28 P 442 Krzysztof Prot AZS UWM Olsztyn 189,70
29 P 20 Paweł Kalota YKP Warszawa 177,50
30 P 62 Paweł Albrecht PKM LOK Poznań 175,90
31 P 119 Zuzanna Rybicka CHKŻ Chojnice 166,50
32 P 148 Paweł Macugowski KŻ-VIKING Człuchów 148,10
33 P 2 Zdzisław Prot AZS UWM OLSZTYN 146,40
34 P 288 Jędrzej Wissuwa OKŻ Olsztyn 142,00
35 POL 679 Jakub Schneider Baza 138,40
36 P 14 Michał Jaworski YKP Warszawa 134,00
37 P 402 Stefan Schleifer UKS Navigo Sopot 127,00
38 P 140 Tomasz Macugowski KŻ-VIKING Człuchów 125,80
39 P 224 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKZR NIEGOCIN GIZYCKO 125,00
40 P 289 Artur Wissuwa OKŻ Olsztyn 119,00
41 P 44 Janiusz Marek Taber YKP Warszawa 112,90
42 P 90 Cezary Sternicki Baza Mrągowo 111,00
43 P 211 Borys Michniewicz UKŻ Wiking Toruń 108,70
44 P 208 Mirosław Kisły YKP Warszawa 100,50
45 P 142 Kacper Worek YK Stal Gdynia 100,50
46 P 4 Maria Oleksy YKP Warszawa 96,70
47 P 364 Bartosz Michałkiewicz YKP Warszawa 96,30
48 P 400 Paweł Kaczmarski Mkż Żnin 95,40
49 P 36 Karol Jabłoński OKŻ Olsztyn 90,00
50 P 280 Jakub Kamiński MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 79,00
51 P 102 Laura Banach MKŻ Mikołajki 72,00
52 P 59 Mikołaj Mickiewicz MKŻ Mikołajki 68,00
53 ---
---
---
67,60
54 P 58 Jerzy Henke MKŻ Mikołajki 65,00
55 P 34 Grzegorz Pieczko Baza Mrągowo 61,00
56 ---
---
---
52,00
57 ---
---
---
48,10
58 P 51 Bogdan Eder SFPDN 44,00
59 POL 159 Dariusz Mickiewicz MKŻ Mikolajki 38,50
60 P 32 Paweł Roszkowski OKŻ Olsztyn 36,00
61 P 81 Jarosław Górski SFPDN 32,00
62 P 98 Leszek Przybysz AZS UWM Olsztyn 31,00
63 P 134 Ryszard Szumowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 30,00
64 P 186 Maciej Chmielewski UKŻ GROT OSiR SUWAŁKI 29,00
65 P 192 Jakub Krynicki UKŻ GROT OSiR SUWAŁKI 28,00
66 POL 48 Jacek Kamiński Yacht Klub Polski Warszawa 27,00

Informacje

Ranking SFDN tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów i zawierających nr licencji PZŻ.

Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i widnieć na liście członków dostępnej u skarbnika klasy.

Ranking w trakcie tworzenia! Kolejne regaty będą systematycznie dodawane. Na koniec sezonu zostanie stworzona klasyfikacje z podziałem na kat. wiekowe i klubowe

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kontakt | polityka prywatności | © 2019 sailingnet All rights reserved.