Mc Nr Zawodnik Klub Pkt
1 POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 280,00
2 ---
---
---
215,00
3 POL 1798 Hanna Ługowska WTW Warszawa 188,00
4 POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 280,00
5 POL 959 Maciej Placzke UKS FIR Warszawa 91,00
6 ---
---
---
215,00
7 POL 1798 Hanna Ługowska WTW Warszawa 188,00
8 POL 1241 Konstantyn Podwojski KW LOK Garland Gliwice 184,00
9 POL 959 Maciej Placzke UKS FIR Warszawa 91,00
10 ---
---
---
151,00
11 POL 1241 Konstantyn Podwojski KW LOK Garland Gliwice 184,00
12 ---
---
---
151,00
13 ---
---
---
394,00
14 POL 333 Michał Skawinski-Kornik KS Spójnia Warszawa 438,00
15 ---
---
---
394,00
16 POL 2040 Zofia Kucharska YKP Gdynia 184,00
17 ---
---
---
101,00
18 POL 333 Michał Skawinski-Kornik KS Spójnia Warszawa 438,00
19 POL 2040 Zofia Kucharska YKP Gdynia 184,00
20 POL 1226 Teresa Masztalerz TKŻ Toruń 274,00
21 ---
---
---
101,00
22 POL 1823 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 213,00
23 POL 1637 Aleksandra Zastawna YKP Gdynia 11,00
24 POL 1226 Teresa Masztalerz TKŻ Toruń 274,00
25 POL 1823 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 213,00
26 ---
---
---
195,00
27 ---
---
---
97,00
28 POL 1637 Aleksandra Zastawna YKP Gdynia 11,00
29 ---
---
---
46,00
30 ---
---
---
86,00
31 POL 1201 Krzysztof Ciborowski WTW Warszawa 146,00
32 ---
---
---
195,00
33 ---
---
---
97,00
34 ---
---
---
33,00
35 ---
---
---
46,00
36 ---
---
---
86,00
37 ---
---
---
107,00
38 POL 1201 Krzysztof Ciborowski WTW Warszawa 146,00
39 POL 1596 Zuzanna Tomaszewska UKS Navigo Sopot 37,00
40 ---
---
---
33,00
41 ---
---
---
60,00
42 ---
---
---
107,00
43 ---
---
---
32,00
44 ---
---
---
247,00
45 POL 1596 Zuzanna Tomaszewska UKS Navigo Sopot 37,00
46 ---
---
---
60,00
47 POL 2005 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa 269,00
48 ---
---
---
32,00
49 ---
---
---
153,00
50 ---
---
---
247,00
51 POL 2005 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa 269,00
52 POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 426,00
53 ---
---
---
153,00
54 ---
---
---
101,00
55 ---
---
---
391,00
56 POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 426,00
57 POL 1884 Stanisław Maik UKS Barnim Goleniów 166,00
58 ---
---
---
101,00
59 ---
---
---
126,00
60 ---
---
---
391,00
61 POL 1708 Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów 292,00
62 POL 1884 Stanisław Maik UKS Barnim Goleniów 166,00
63 ---
---
---
131,00
64 ---
---
---
126,00
65 ---
---
---
115,00
66 POL 1708 Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów 292,00
67 ---
---
---
131,00
68 ---
---
---
47,00
69 ---
---
---
115,00
70 ---
---
---
102,00
71 ---
---
---
92,00
72 ---
---
---
47,00
73 ---
---
---
102,00
74 POL 1050 Szymon Rossa ŻMKS Poznań 237,00
75 ---
---
---
39,00
76 ---
---
---
92,00
77 POL 1834 Lidia Łukasik UKS Żegluj Lublin 283,00
78 POL 1050 Szymon Rossa ŻMKS Poznań 237,00
79 POL 1018 Antoni Lipinski LKS Charzykowy 2,00
80 ---
---
---
39,00
81 POL 723 Jakub Szczepanski LKS Charzykowy 313,00
82 POL 1834 Lidia Łukasik UKS Żegluj Lublin 283,00
83 ---
---
---
127,00
84 POL 1018 Antoni Lipinski LKS Charzykowy 2,00
85 POL 723 Jakub Szczepanski LKS Charzykowy 313,00
86 POL 2108 Julia Wróblewska YKP Gdynia 128,00
87 ---
---
---
127,00
88 POL 1925 Alicja Wróblewska YKP Gdynia 122,00
89 POL 2108 Julia Wróblewska YKP Gdynia 128,00
90 POL 3002 Maria Retecka UKS NAVIGO SOPOT 105,00
91 POL 1925 Alicja Wróblewska YKP Gdynia 122,00
92 POL 1446 Konrad Wlazłowski YKP Gdynia 260,00
93 POL 3002 Maria Retecka UKS NAVIGO SOPOT 105,00
94 ---
---
---
182,00
95 POL 1446 Konrad Wlazłowski YKP Gdynia 260,00
96 ---
---
---
253,00
97 ---
---
---
182,00
98 ---
---
---
287,00
99 ---
---
---
253,00
100 ---
---
---
273,00
101 ---
---
---
287,00
102 ---
---
---
277,00
103 ---
---
---
273,00
104 ---
---
---
31,00
105 POL 1158 Karolina Mendyk KN Lider Krakow 4,00
106 ---
---
---
277,00
107 POL 1434 Filip Mendyk KN Lider Krakow 6,00
108 ---
---
---
31,00
109 POL 1234 Igor Wierzbowski KS Omega Kraków 240,00
110 POL 1158 Karolina Mendyk KN Lider Krakow 4,00
111 ---
---
---
129,00
112 POL 1434 Filip Mendyk KN Lider Krakow 6,00
113 ---
---
---
96,00
114 POL 1234 Igor Wierzbowski KS Omega Kraków 240,00
115 POL 1240 Piotr Jakubowski ŻMKS Poznań 124,00
116 ---
---
---
129,00
117 ---
---
---
40,00
118 ---
---
---
96,00
119 0 Maciej Karpinski UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 118,00
120 POL 1240 Piotr Jakubowski ŻMKS Poznań 124,00
121 ---
---
---
40,00
122 ---
---
---
285,00
123 0 Maciej Karpinski UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 118,00
124 ---
---
---
205,00
125 ---
---
---
285,00
126 ---
---
---
194,00
127 ---
---
---
205,00
128 POL 2111 Krzysztof Szczodrowska CHKŻ Chojnice 310,00
129 ---
---
---
194,00
130 ---
---
---
125,00
131 POL 2120 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 108,00
132 POL 2111 Krzysztof Szczodrowska CHKŻ Chojnice 310,00
133 POL 1891 Kacper Warywoda Nauticus Yacht Club Olsztyn 94,00
134 ---
---
---
125,00
135 POL 1015 Marta Chomik Nauticus Yacht Club Olsztyn 58,00
136 POL 2120 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 108,00
137 ---
---
---
5,00
138 POL 1891 Kacper Warywoda Nauticus Yacht Club Olsztyn 94,00
139 ---
---
---
230,00
140 POL 1015 Marta Chomik Nauticus Yacht Club Olsztyn 58,00
141 POL 3 Mateusz Kluczka YKP Gdynia 148,00
142 ---
---
---
5,00
143 ---
---
---
230,00
144 ---
---
---
165,00
145 POL 3 Mateusz Kluczka YKP Gdynia 148,00
146 POL 1835 Natalia Ziółkowska YKP Gdynia 355,00
147 ---
---
---
165,00
148 POL 1070 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 175,00
149 POL 1835 Natalia Ziółkowska YKP Gdynia 355,00
150 POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 312,00
151 POL 1070 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 175,00
152 POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIA 248,00
153 POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 312,00
154 POL 1853 Kinga Furmanek SSW MOS Iława 83,00
155 POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIA 248,00
156 POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS Iława 414,00
157 POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS Iława 91,00
158 POL 1853 Kinga Furmanek SSW MOS Iława 83,00
159 POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS Iława 99,00
160 POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS Iława 414,00
161 POL 1482 Roch Dmuchowski SSW Mos Iława 201,00
162 POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS Iława 91,00
163 POL 1801 Oscar Wielczyk SSW MOS Iława 96,00
164 POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS Iława 99,00
165 POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOs Iława 26,00
166 POL 1482 Roch Dmuchowski SSW Mos Iława 201,00
167 ---
---
---
1,00
168 POL 1801 Oscar Wielczyk SSW MOS Iława 96,00
169 POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOs Iława 26,00
170 POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 220,00
171 ---
---
---
1,00
172 ---
---
---
51,00
173 ---
---
---
105,00
174 POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 220,00
175 ---
---
---
72,00
176 ---
---
---
51,00
177 ---
---
---
105,00
178 POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 267,00
179 ---
---
---
72,00
180 ---
---
---
298,00
181 POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 267,00
182 POL 844 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa 370,00
183 ---
---
---
298,00
184 POL 1927 Mikołaj Czałbowski YKP Gdynia 117,00
185 ---
---
---
139,00
186 POL 844 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa 370,00
187 POL 1927 Mikołaj Czałbowski YKP Gdynia 117,00
188 ---
---
---
272,00
189 ---
---
---
139,00
190 POL 1975 Maja Kwiek WTW Warszawa 411,00
191 ---
---
---
272,00
192 POL 1973 Michał Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 31,00
193 POL 1975 Maja Kwiek WTW Warszawa 411,00
194 POL 1883 Filip Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 148,00
195 POL 1973 Michał Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 31,00
196 ---
---
---
219,00
197 POL 1883 Filip Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 148,00
198 ---
---
---
151,00
199 ---
---
---
219,00
200 ---
---
---
357,00
201 ---
---
---
151,00
202 ---
---
---
251,00
203 POL 528 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 116,00
204 ---
---
---
357,00
205 POL 1862 Zuzanna Zielińska YKP Gdynia 162,00
206 ---
---
---
251,00
207 POL 528 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 116,00
208 POL 2069 Bartłomiej Wrzosek KŻ Horn Kraków 243,00
209 POL 2062 Piotr Kużniarski KŻ Horn Kraków 40,00
210 POL 1862 Zuzanna Zielińska YKP Gdynia 162,00
211 ---
---
---
48,00
212 POL 2069 Bartłomiej Wrzosek KŻ Horn Kraków 243,00
213 POL 2062 Piotr Kużniarski KŻ Horn Kraków 40,00
214 ---
---
---
182,00
215 ---
---
---
48,00
216 0 Jakub Porębski OPTI CWM GDYNIA 14,00
217 ---
---
---
182,00
218 ---
---
---
181,00
219 0 Jakub Porębski OPTI CWM GDYNIA 14,00
220 ---
---
---
335,00
221 ---
---
---
181,00
222 ---
---
---
378,00
223 ---
---
---
335,00
224 ---
---
---
99,00
225 ---
---
---
378,00
226 POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 240,00
227 ---
---
---
99,00
228 POL 186 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 263,00
229 POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 240,00
230 POL 1403 Kacper Kibiersza UKS Navigo Sopot 178,00
231 POL 186 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 263,00
232 POL 2918 Piotr Rodziewicz UKS Navigo Sopot 161,00
233 POL 1403 Kacper Kibiersza UKS Navigo Sopot 178,00
234 ---
---
---
175,00
235 POL 2918 Piotr Rodziewicz UKS Navigo Sopot 161,00
236 POL 1548 Andrzej Thomas UKS Navigo Sopot 173,00
237 ---
---
---
175,00
238 POL 1254 Franciszek Thomas UKS Navigo Sopot 210,00
239 POL 1548 Andrzej Thomas UKS Navigo Sopot 173,00
240 ---
---
---
52,00
241 POL 1254 Franciszek Thomas UKS Navigo Sopot 210,00
242 ---
---
---
48,00
243 ---
---
---
52,00
244 POL 1422 Krzysztof Junczyk UKS FIR Warszawa 164,00
245 ---
---
---
48,00
246 POL 1451 Witold Onisk UKS FIR Warszawa 75,00
247 POL 1422 Krzysztof Junczyk UKS FIR Warszawa 164,00
248 POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR Warszawa 251,00
249 POL 1451 Witold Onisk UKS FIR Warszawa 75,00
250 POL 1700 Jakub Kosowski UKS FIR Warszawa 87,00
251 POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR Warszawa 251,00
252 POL 2555 Jan Sawicki JKW Poznań 255,00
253 POL 1700 Jakub Kosowski UKS FIR Warszawa 87,00
254 POL 1518 Klara Piotrowska WTW Warszawa 226,00
255 POL 2555 Jan Sawicki JKW Poznań 255,00
256 POL 2107 Marta Piotrowska WTW Warszawa 233,00
257 POL 1518 Klara Piotrowska WTW Warszawa 226,00
258 ---
---
---
223,00
259 POL 2107 Marta Piotrowska WTW Warszawa 233,00
260 POL 1137 Marianna Gębicka MKS Dwójka Warszawa 125,00
261 ---
---
---
223,00
262 ---
---
---
391,00
263 POL 1137 Marianna Gębicka MKS Dwójka Warszawa 125,00
264 ---
---
---
225,00
265 ---
---
---
391,00
266 ---
---
---
93,00
267 ---
---
---
225,00
268 POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 294,00
269 ---
---
---
93,00
270 POL 18 Magdalena Luśnia KSCŻ Szczecin 135,00
271 POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 294,00
272 POL 1270 Weronika Maciejczuk UKŻ 7 Białystok 106,00
273 POL 18 Magdalena Luśnia KSCŻ Szczecin 135,00
274 POL 1028 Szymon Małachowski UKŻ 7 Białystok 132,00
275 POL 1270 Weronika Maciejczuk UKŻ 7 Białystok 106,00
276 ---
---
---
125,00
277 POL 1028 Szymon Małachowski UKŻ 7 Białystok 132,00
278 POL 1087 Emilia Maziarz KS Energetyk 101,00
279 ---
---
---
125,00
280 POL 1084 Julia Maziarz KS Energetyk 258,00
281 POL 1087 Emilia Maziarz KS Energetyk 101,00
282 POL 5119 Kajetan Kaska KSCŻ Szczecin 145,00
283 POL 1084 Julia Maziarz KS Energetyk 258,00
284 ---
---
---
251,00
285 POL 5119 Kajetan Kaska KSCŻ Szczecin 145,00
286 ---
---
---
135,00
287 ---
---
---
251,00
288 POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS Barnim Goleniów 302,00
289 ---
---
---
135,00
290 POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Charzykowy 350,00
291 POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS Barnim Goleniów 302,00
292 ---
---
---
172,00
293 POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Charzykowy 350,00
294 ---
---
---
123,00
295 ---
---
---
172,00
296 ---
---
---
83,00
297 ---
---
---
88,00
298 ---
---
---
123,00
299 ---
---
---
66,00
300 ---
---
---
83,00
301 ---
---
---
88,00
302 POL 1561 Krzysztof Ołowiak YKP Gdynia 156,00
303 ---
---
---
66,00
304 POL 1701 Max Berliński YKP Gdynia 251,00
305 POL 1561 Krzysztof Ołowiak YKP Gdynia 156,00
306 POL 1819 Paweł Piankowski YKP Gdynia 111,00
307 POL 1701 Max Berliński YKP Gdynia 251,00
308 POL 1965 Piotr Hofman KW LOK Garland Gliwice 166,00
309 POL 1819 Paweł Piankowski YKP Gdynia 111,00
310 ---
---
---
198,00
311 POL 1965 Piotr Hofman KW LOK Garland Gliwice 166,00
312 ---
---
---
1,00
313 ---
---
---
198,00
314 ---
---
---
1,00
315 ---
---
---
1,00
316 ---
---
---
67,00
317 ---
---
---
1,00
318 ---
---
---
99,00
319 ---
---
---
67,00
320 ---
---
---
132,00
321 ---
---
---
99,00
322 POL 1917 Filip Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk 86,00
323 ---
---
---
132,00
324 POL 1344 Nina Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 195,00
325 POL 1917 Filip Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk 86,00
326 POL 1554 Tymon Przyjemczak KS ZATOKA Puck 1,00
327 ---
---
---
88,00
328 POL 1344 Nina Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 195,00
329 ---
---
---
43,00
330 POL 1554 Tymon Przyjemczak KS ZATOKA Puck 1,00
331 0 Wojciech Wójcik TS Kuźnia Rybnik 67,00
332 ---
---
---
88,00
333 ---
---
---
43,00
334 POL 1278 Adam Cwojdzinski ŻMKS Poznań 266,00
335 0 Wojciech Wójcik TS Kuźnia Rybnik 67,00
336 ---
---
---
174,00
337 POL 1278 Adam Cwojdzinski ŻMKS Poznań 266,00
338 POL 1750 Filip Nosol UKS Żeglarz Wrocław 293,00
339 ---
---
---
174,00
340 POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM GDYNIA 46,00
341 POL 1750 Filip Nosol UKS Żeglarz Wrocław 293,00
342 ---
---
---
67,00
343 POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM GDYNIA 46,00
344 ---
---
---
77,00
345 POL 1780 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 54,00
346 ---
---
---
67,00
347 ---
---
---
77,00
348 ---
---
---
27,00
349 ---
---
---
41,00
350 POL 1780 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 54,00
351 ---
---
---
40,00
352 ---
---
---
27,00
353 ---
---
---
62,00
354 ---
---
---
41,00
355 ---
---
---
40,00
356 POL 2064 Bartłomiej Heksel KŻ Horn Kraków 276,00
357 ---
---
---
62,00
358 POL 1913 Gita Van Der Voort KŻ Horn Kraków 215,00
359 POL 2064 Bartłomiej Heksel KŻ Horn Kraków 276,00
360 POL 157 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 118,00
361 POL 1913 Gita Van Der Voort KŻ Horn Kraków 215,00
362 ---
---
---
156,00
363 POL 157 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 118,00
364 ---
---
---
2,00
365 ---
---
---
30,00
366 ---
---
---
156,00
367 POL 1550 Antoni Szyca LKS Charzykowy 180,00
368 ---
---
---
2,00
369 ---
---
---
30,00
370 ---
---
---
30,00
371 POL 1550 Antoni Szyca LKS Charzykowy 180,00
372 ---
---
---
120,00
373 ---
---
---
170,00
374 ---
---
---
30,00
375 POL 4704 Iwo Dudek YKP Gdynia 190,00
376 ---
---
---
120,00
377 POL 95 Matylda Młodzianowska AZS Poznań 103,00
378 ---
---
---
170,00
379 POL 2222 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski 26,00
380 POL 4704 Iwo Dudek YKP Gdynia 190,00
381 POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia 131,00
382 POL 95 Matylda Młodzianowska AZS Poznań 103,00
383 POL 4707 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 13,00
384 POL 2222 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski 26,00
385 POL 1320 Kondrat Kunc KLUB PORT MECHELINKI 119,00
386 POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia 131,00
387 POL 4701 Maciej Maćkowiak YKP Gdynia 108,00
388 POL 4707 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 13,00
389 ---
---
---
195,00
390 POL 1320 Kondrat Kunc KLUB PORT MECHELINKI 119,00
391 POL 4701 Maciej Maćkowiak YKP Gdynia 108,00
392 ---
---
---
104,00
393 POL 1228 Olga Kanikowska AZS Poznań 81,00
394 ---
---
---
195,00
395 POL 1380 Emilia Siekierczak AZS Poznań 113,00
396 ---
---
---
104,00
397 POL 1228 Olga Kanikowska AZS Poznań 81,00
398 POL 146 Wojciech Stefaniak ŻMKS Poznań 303,00
399 POL 1380 Emilia Siekierczak AZS Poznań 113,00
400 POL 4708 Marcin Kraspin 5,00
401 POL 146 Wojciech Stefaniak ŻMKS Poznań 303,00
402 ---
---
---
29,00
403 POL 5 Natasza Micewicz YKP Gdynia 1,00
404 POL 4708 Marcin Kraspin 5,00
405 POL 1606 Alicja Sobota YC Zefir Drakkar Poraj 104,00
406 ---
---
---
29,00
407 POL 2066 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 227,00
408 POL 5 Natasza Micewicz YKP Gdynia 1,00
409 POL 2067 Mateusz Kolba KN LIder Kraków 147,00
410 POL 1606 Alicja Sobota YC Zefir Drakkar Poraj 104,00
411 ---
---
---
84,00
412 POL 2066 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 227,00
413 POL 2067 Mateusz Kolba KN LIder Kraków 147,00
414 ---
---
---
2,00
415 ---
---
---
84,00
416 ---
---
---
115,00
417 POL 1300 Natasza Tarnawska OPTI CWM Gdynia 29,00
418 ---
---
---
2,00
419 ---
---
---
115,00
420 POL 4112 Jan Zamojski UKS Żeglarz Wrocław 459,00
421 POL 1300 Natasza Tarnawska OPTI CWM Gdynia 29,00
422 POL 1290 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 67,00
423 POL 4112 Jan Zamojski UKS Żeglarz Wrocław 459,00
424 ---
---
---
293,00
425 ---
---
---
82,00
426 POL 1290 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 67,00
427 0 Bartosz Żmudzinski MKŻ Żnin 84,00
428 ---
---
---
1,00
429 ---
---
---
293,00
430 ---
---
---
82,00
431 POL 1622 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 94,00
432 0 Bartosz Żmudzinski MKŻ Żnin 84,00
433 POL 1861 Sebastian Kaczanowski UKS OPTI ODRA Wrocław 274,00
434 ---
---
---
1,00
435 POL 1760 Max Niziałkowski UKS Bryg Wrocław 92,00
436 POL 1622 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 94,00
437 ---
---
---
170,00
438 POL 1861 Sebastian Kaczanowski UKS OPTI ODRA Wrocław 274,00
439 POL 758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 237,00
440 POL 1760 Max Niziałkowski UKS Bryg Wrocław 92,00
441 ---
---
---
145,00
442 ---
---
---
170,00
443 ---
---
---
36,00
444 POL 758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 237,00
445 POL 2010 Jakub Gil TKŻ Toruń 320,00
446 ---
---
---
145,00
447 ---
---
---
36,00
448 POL 1225 Jan Lemański TKŻ Toruń 180,00
449 ---
---
---
32,00
450 POL 2010 Jakub Gil TKŻ Toruń 320,00
451 ---
---
---
125,00
452 POL 1225 Jan Lemański TKŻ Toruń 180,00
453 POL 1802 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 270,00
454 ---
---
---
32,00
455 POL 1637 Oskar Syłka YKP Gdynia 1,00
456 ---
---
---
125,00
457 ---
---
---
25,00
458 POL 1802 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 270,00
459 POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 245,00
460 POL 1637 Oskar Syłka YKP Gdynia 1,00
461 POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice 129,00
462 ---
---
---
25,00
463 POL 428 Lena Gaweł AZS Poznań 101,00
464 POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 245,00
465 POL 1767 Nina Gaweł AZS Poznań 29,00
466 POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice 129,00
467 POL 1249 Kacper Kulawiak Klub Żeglarski Nysa 198,00
468 POL 428 Lena Gaweł AZS Poznań 101,00
469 ---
---
---
36,00
470 POL 1767 Nina Gaweł AZS Poznań 29,00
471 ---
---
---
27,00
472 POL 1249 Kacper Kulawiak Klub Żeglarski Nysa 198,00
473 POL 757 Tadeusz Wiatrowski CHKŻ Chojnice 32,00
474 ---
---
---
36,00
475 ---
---
---
96,00
476 ---
---
---
27,00
477 ---
---
---
32,00
478 ---
---
---
58,00
479 POL 757 Tadeusz Wiatrowski CHKŻ Chojnice 32,00
480 ---
---
---
36,00
481 ---
---
---
96,00
482 ---
---
---
32,00
483 POL 139 Maria Nycz PKM LOK POZNAŃ 117,00
484 ---
---
---
58,00
485 POL 147 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 122,00
486 ---
---
---
36,00
487 ---
---
---
48,00
488 POL 139 Maria Nycz PKM LOK POZNAŃ 117,00
489 POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 274,00
490 POL 147 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 122,00
491 POL 1490 Szymon Góralski SEJK Pogoń Szczecin 41,00
492 ---
---
---
48,00
493 ---
---
---
83,00
494 POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 274,00
495 ---
---
---
38,00
496 POL 1490 Szymon Góralski SEJK Pogoń Szczecin 41,00
497 ---
---
---
109,00
498 ---
---
---
83,00
499 POL 1769 Sonia Dobrzynska KS Spójnia Warszawa 107,00
500 ---
---
---
38,00
501 ---
---
---
109,00
502 POL 1766 Weronika Przeździecka KS Spójnia Warszawa 290,00
503 POL 1769 Sonia Dobrzynska KS Spójnia Warszawa 107,00
504 ---
---
---
117,00
505 POL 1766 Weronika Przeździecka KS Spójnia Warszawa 290,00
506 ---
---
---
343,00
507 ---
---
---
117,00
508 0 Maurycy Kosmowski KLUB PORT MECHELINKI 67,00
509 ---
---
---
100,00
510 ---
---
---
343,00
511 POL 1832 Anna Gierasimiuk UKŻ Siódemka Białystok 29,00
512 0 Maurycy Kosmowski KLUB PORT MECHELINKI 67,00
513 ---
---
---
131,00
514 ---
---
---
100,00
515 POL 1832 Anna Gierasimiuk UKŻ Siódemka Białystok 29,00
516 POL 77 Marek Szczepankowski UKS Barnim Goleniów 191,00
517 ---
---
---
131,00
518 ---
---
---
30,00
519 POL 77 Marek Szczepankowski UKS Barnim Goleniów 191,00
520 ---
---
---
156,00
521 ---
---
---
30,00
522 POL 308 Mikołaj Łukasik UKS ŻEGLUJ LUBLIN 40,00
523 ---
---
---
156,00
524 POL 226 Kacper Michalski Klub Żeglarski Nysa 182,00
525 POL 308 Mikołaj Łukasik UKS ŻEGLUJ LUBLIN 40,00
526 0 Kamila Maziarz KS Energetyk 119,00
527 POL 226 Kacper Michalski Klub Żeglarski Nysa 182,00
528 POL 1310 Kazimierz Kubiak CHKŻ Chojnice 54,00
529 0 Kamila Maziarz KS Energetyk 119,00
530 POL 1417 Oliwier Rubinkowski KW LOK Garland Gliwice 175,00
531 POL 1310 Kazimierz Kubiak CHKŻ Chojnice 54,00
532 POL 1077 Magdalena Otto KW LOK Garland Gliwice 175,00
533 POL 1417 Oliwier Rubinkowski KW LOK Garland Gliwice 175,00
534 0 Hanna Duda KLUB PORT MECHELINKI 60,00
535 POL 1077 Magdalena Otto KW LOK Garland Gliwice 175,00
536 POL 1529 Aleksander Nowak UKS FIR Warszawa 89,00
537 0 Hanna Duda KLUB PORT MECHELINKI 60,00
538 POL 1075 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 120,00
539 POL 1529 Aleksander Nowak UKS FIR Warszawa 89,00
540 ---
---
---
145,00
541 POL 1075 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 120,00
542 ---
---
---
145,00
543 POL 926 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 334,00
544 POL 925 Nina Zygo MKS Dwójka Warszawa 67,00
545 POL 926 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 334,00
546 POL 988 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 220,00
547 POL 925 Nina Zygo MKS Dwójka Warszawa 67,00
548 POL 1139 Hanna Gębicka MKS Dwójka Warszawa 161,00
549 POL 988 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 220,00
550 ---
---
---
1,00
551 0 Patrycja Chiniewicz Klub Żeglarski MUKŻ Bałtyk Mielno 60,00
552 POL 1139 Hanna Gębicka MKS Dwójka Warszawa 161,00
553 POL 1501 Szymon Barański KS CŻ Szczecin 32,00
554 ---
---
---
1,00
555 0 Stanisław Ługowski WTW Warszawa 191,00
556 0 Patrycja Chiniewicz Klub Żeglarski MUKŻ Bałtyk Mielno 60,00
557 POL 1501 Szymon Barański KS CŻ Szczecin 32,00
558 POL 1117 Magdalena Laskowska PKM LOK POZNAN 126,00
559 0 Stanisław Ługowski WTW Warszawa 191,00
560 ---
---
---
157,00
561 POL 1117 Magdalena Laskowska PKM LOK POZNAN 126,00
562 POL 630 Maja Szyca LKS Charzykowy 79,00
563 ---
---
---
157,00
564 POL 1780 Szymon Kolka YKP Gdynia 94,00
565 POL 630 Maja Szyca LKS Charzykowy 79,00
566 ---
---
---
76,00
567 POL 1780 Szymon Kolka YKP Gdynia 94,00
568 POL 550 Marcel Wieliński LKS Charzykowy 182,00
569 ---
---
---
76,00
570 POL 4821 Paweł Koliński LKS Charzykowy 311,00
571 POL 550 Marcel Wieliński LKS Charzykowy 182,00
572 POL 1530 Adelina Wietki YKP Kraków 108,00
573 POL 1818 Nadia Burghard YKP GDYNIA 1,00
574 POL 4821 Paweł Koliński LKS Charzykowy 311,00
575 POL 1812 Mateo Rastelli YKP GDYNIA 1,00
576 POL 1530 Adelina Wietki YKP Kraków 108,00
577 ---
---
---
1,00
578 POL 1818 Nadia Burghard YKP GDYNIA 1,00
579 POL 18 Magdalena Ziółkowska YKP GDYNIA 1,00
580 POL 1812 Mateo Rastelli YKP GDYNIA 1,00
581 ---
---
---
56,00
582 ---
---
---
1,00
583 POL 18 Magdalena Ziółkowska YKP GDYNIA 1,00
584 0 Maciej Malitowski KW LOK Garland Gliwice 106,00
585 ---
---
---
56,00
586 0 Michał Godlewski KW LOK Garland Gliwice 88,00
587 0 Maciej Malitowski KW LOK Garland Gliwice 106,00
588 POL 738 Kacper Stęplowski KW LOK Garland Gliwice 81,00
589 0 Jan Styś KW LOK Garland Gliwice 115,00
590 0 Michał Godlewski KW LOK Garland Gliwice 88,00
591 0 Wojciech Styś KW LOK Garland Gliwice 74,00
592 POL 738 Kacper Stęplowski KW LOK Garland Gliwice 81,00
593 POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM GDYNIA 61,00
594 0 Jan Styś KW LOK Garland Gliwice 115,00
595 0 Franciszek Wodkowski OPTI CWM GDYNIA 1,00
596 ---
---
---
48,00
597 0 Wojciech Styś KW LOK Garland Gliwice 74,00
598 POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM GDYNIA 61,00
599 0 Tomasz Sobota YC Zefir Drakkar Poraj 96,00
600 0 Franciszek Wodkowski OPTI CWM GDYNIA 1,00
601 ---
---
---
48,00
602 0 Wiktoria Sajdek YC Zefir Drakkar Poraj 143,00
603 ---
---
---
111,00
604 0 Tomasz Sobota YC Zefir Drakkar Poraj 96,00
605 0 Wiktoria Sajdek YC Zefir Drakkar Poraj 143,00
606 ---
---
---
111,00
607 POL 1493 Marta Sochacka UKS Żeglarz Wrocław 167,00
608 POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM GDYNIA 135,00
609 POL 1493 Marta Sochacka UKS Żeglarz Wrocław 167,00
610 POL 1001 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława 47,00
611 POL 522 Jan Rohde SSW Mos Iława 33,00
612 POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM GDYNIA 135,00
613 POL 1319 Nikodem Różanski SSW Mos Iława 1,00
614 POL 985 Jakub Darkowski SSW Mos Iława 1,00
615 POL 1001 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława 47,00
616 POL 969 Hubert Szulczewski SSW Mos Iława 38,00
617 POL 522 Jan Rohde SSW Mos Iława 33,00
618 POL 1319 Nikodem Różanski SSW Mos Iława 1,00
619 POL 4708 Michał Roman Gdański Klub Zeglarski 34,00
620 POL 985 Jakub Darkowski SSW Mos Iława 1,00
621 ---
---
---
1,00
622 POL 969 Hubert Szulczewski SSW Mos Iława 38,00
623 ---
---
---
103,00
624 POL 4708 Michał Roman Gdański Klub Zeglarski 34,00
625 POL 1439 Szymon Wójcik Wolsztyński Klub Żeglarski 287,00
626 ---
---
---
1,00
627 POL 1150 Maja Wójcik Wolsztyński klub zeglarski 1,00
628 ---
---
---
103,00
629 ---
---
---
1,00
630 POL 1439 Szymon Wójcik Wolsztyński Klub Żeglarski 287,00
631 ---
---
---
1,00
632 POL 1150 Maja Wójcik Wolsztyński klub zeglarski 1,00
633 ---
---
---
2,00
634 ---
---
---
1,00
635 ---
---
---
26,00
636 ---
---
---
1,00
637 ---
---
---
2,00
638 POL 1312 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 120,00
639 ---
---
---
26,00
640 POL 1227 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 74,00
641 ---
---
---
41,00
642 POL 1312 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 120,00
643 POL 1227 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 74,00
644 ---
---
---
41,00
645 POL 1071 Hubert Baranowski UKŻ Siódemka Białystok 225,00
646 POL 943 Bartek Bilicki SSW Mos Iława 1,00
647 POL 1071 Hubert Baranowski UKŻ Siódemka Białystok 225,00
648 ---
---
---
49,00
649 POL 943 Bartek Bilicki SSW Mos Iława 1,00
650 ---
---
---
49,00
651 ---
---
---
46,00
652 0 Igor Góralczuk UKŻ Siódemka Białystok 35,00
653 ---
---
---
46,00
654 0 Bartosz Dworakowski UKŻ Michałowo 24,00
655 0 Igor Góralczuk UKŻ Siódemka Białystok 35,00
656 0 Patryk Gobiec UKŻ Michałowo 78,00
657 0 Bartosz Dworakowski UKŻ Michałowo 24,00
658 0 Wiktoria Gobiec UKŻ Michałowo 63,00
659 0 Patryk Gobiec UKŻ Michałowo 78,00
660 ---
---
---
28,00
661 0 Wiktoria Gobiec UKŻ Michałowo 63,00
662 POL 58 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 72,00
663 ---
---
---
28,00
664 POL 1391 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn 140,00
665 POL 58 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 72,00
666 POL 14861 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 90,00
667 POL 1391 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn 140,00
668 ---
---
---
1,00
669 POL 14861 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 90,00
670 0 Zofia Glaza OPTI CWM GDYNIA 56,00
671 ---
---
---
1,00
672 POL 381 Aleksander Lenart UkS Opti Odra Wrocłąw 103,00
673 0 Zofia Glaza OPTI CWM GDYNIA 56,00
674 GER 8864 Mateusz Chrobak Klub Żeglarski Nysa 112,00
675 POL 381 Aleksander Lenart UkS Opti Odra Wrocłąw 103,00
676 ---
---
---
83,00
677 GER 8864 Mateusz Chrobak Klub Żeglarski Nysa 112,00
678 ---
---
---
75,00
679 ---
---
---
83,00
680 ---
---
---
115,00
681 ---
---
---
75,00
682 0 Jakub Targowski OPTI CWM GDYNIA 33,00
683 ---
---
---
115,00
684 0 Adam Chamier Cieminski CHKŻ Chojnice 225,00
685 0 Jakub Targowski OPTI CWM GDYNIA 33,00
686 ---
---
---
295,00
687 0 Adam Chamier Cieminski CHKŻ Chojnice 225,00
688 ---
---
---
206,00
689 ---
---
---
295,00
690 ---
---
---
25,00
691 0 Anna Gasiorek PKM LOK POZNAN 131,00
692 ---
---
---
206,00
693 ---
---
---
25,00
694 0 Alexandre Vidal UKS FIR Warszawa 87,00
695 0 Anna Gasiorek PKM LOK POZNAN 131,00
696 ---
---
---
2,00
697 0 Alexandre Vidal UKS FIR Warszawa 87,00
698 ---
---
---
31,00
699 ---
---
---
2,00
700 POL 0 Natalia Kulawiak Klub Żeglarski NYSA 77,00
701 ---
---
---
31,00
702 POL 0 Mateusz Tokarski UKS ŻEGLARZ WROCŁAW 229,00
703 POL 0 Natalia Kulawiak Klub Żeglarski NYSA 77,00
704 POL 0 Maksymilian Klaeszcz Uczniowski Klub Sportowy Żeglarz 121,00
705 POL 0 Mateusz Tokarski UKS ŻEGLARZ WROCŁAW 229,00
706 ---
---
---
8,00
707 ---
---
---
83,00
708 POL 0 Maksymilian Klaeszcz Uczniowski Klub Sportowy Żeglarz 121,00
709 ---
---
---
37,00
710 ---
---
---
8,00
711 POL 0 Agata Targowska 2,00
712 ---
---
---
83,00
713 ---
---
---
75,00
714 ---
---
---
37,00
715 ---
---
---
12,00
716 POL 0 Agata Targowska 2,00
717 ---
---
---
55,00
718 ---
---
---
75,00
719 ---
---
---
31,00
720 ---
---
---
12,00
721 ---
---
---
22,00
722 ---
---
---
55,00
723 ---
---
---
31,00
724 ---
---
---
134,00
725 ---
---
---
22,00
726 ---
---
---
23,00
727 POL 0 Inka Koza MUKŻ Bałtyk Mielno-Unieście 74,00
728 ---
---
---
134,00
729 ---
---
---
20,00
730 ---
---
---
23,00
731 ---
---
---
24,00
732 POL 0 Inka Koza MUKŻ Bałtyk Mielno-Unieście 74,00
733 ---
---
---
68,00
734 ---
---
---
20,00
735 POL 0 Kostek Kosinski UKŻ Siódemka Białystek 2,00
736 ---
---
---
24,00
737 ---
---
---
68,00
738 POL 0 Anna Chomont UKS Barnim Goleniów 89,00
739 POL 0 Kostek Kosinski UKŻ Siódemka Białystek 2,00
740 POL 0 Wiktor Radziej KS AZS AWFiS Gdansk 2,00
741 POL 0 Maja Józkowicz YKP Gdynia 10,00
742 POL 0 Anna Chomont UKS Barnim Goleniów 89,00
743 POL 0 Tymon Kosobucki YKP Gdynia 16,00
744 POL 0 Jakub Matwiejczyk YKP Gdynia 48,00
745 POL 0 Wiktor Radziej KS AZS AWFiS Gdansk 2,00
746 POL 0 Kajetan Matwiejczyk YKP Gdynia 1,00
747 POL 0 Maja Józkowicz YKP Gdynia 10,00
748 POL 0 Mikołaj Mierzwicki YKP Gdynia 1,00
749 POL 0 Tymon Kosobucki YKP Gdynia 16,00
750 POL 0 Aleksander Mucharski YKP Gdynia 1,00
751 POL 0 Jakub Matwiejczyk YKP Gdynia 48,00
752 POL 0 Rafał Ołowiak YKP Gdynia 1,00
753 POL 0 Kajetan Matwiejczyk YKP Gdynia 1,00
754 POL 0 Bartosz Osowski YKP Gdynia 1,00
755 POL 0 Mikołaj Mierzwicki YKP Gdynia 1,00
756 POL 0 Maciej Streubel YKP Gdynia 1,00
757 POL 0 Aleksander Mucharski YKP Gdynia 1,00
758 POL 0 Piotr Toczek YKP Gdynia 1,00
759 POL 0 Rafał Ołowiak YKP Gdynia 1,00
760 POL 0 Gustaw Trybek YKP Gdynia 1,00
761 POL 0 Bartosz Osowski YKP Gdynia 1,00
762 POL 0 Maciej Streubel YKP Gdynia 1,00
763 POL 1200 Piotr Sołtysiak TKŻ Toruń 124,00
764 POL 0 Piotr Toczek YKP Gdynia 1,00
765 POL 0 Gustaw Trybek YKP Gdynia 1,00
766 POL 67 Hieronim Hendler TKŻ Toruń 118,00
767 POL 26 Antoni Wiśniewski TKŻ Toruń 46,00
768 POL 1200 Piotr Sołtysiak TKŻ Toruń 124,00
769 POL 1671 Hanna Rogowska TKŻ Toruń 248,00
770 POL 67 Hieronim Hendler TKŻ Toruń 118,00
771 POL 1759 Kalina Zalewska TKŻ Toruń 113,00
772 POL 26 Antoni Wiśniewski TKŻ Toruń 46,00
773 POL 0 Aniela Frąckowiak OPTI CWM Gdynia 58,00
774 POL 1671 Hanna Rogowska TKŻ Toruń 248,00
775 POL 0 Nela Kasprzyk ŻMKS Poznan 1,00
776 POL 1759 Kalina Zalewska TKŻ Toruń 113,00
777 ---
---
---
45,00
778 POL 986 Adam Jesiółkowski TKŻ Toruń 32,00
779 POL 0 Aniela Frąckowiak OPTI CWM Gdynia 58,00
780 POL 0 Zuzanna Liedtke SSW MOS IŁAWA 1,00
781 POL 0 Nela Kasprzyk ŻMKS Poznan 1,00
782 POL 0 Borys Kowalczyk LKS Charzykowy 52,00
783 ---
---
---
45,00
784 ---
---
---
1,00
785 POL 986 Adam Jesiółkowski TKŻ Toruń 32,00
786 POL 0 Karolina Wielawska LKS Charzykowy 1,00
787 POL 0 Zuzanna Liedtke SSW MOS IŁAWA 1,00
788 POL 0 Borys Kowalczyk LKS Charzykowy 52,00
789 ---
---
---
3,00
790 ---
---
---
1,00
791 POL 0 Karolina Wielawska LKS Charzykowy 1,00
792 POL 0 Michalina Poskrobko UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI'SIÓDEMKA' 2,00
793 ---
---
---
1,00
794 ---
---
---
3,00
795 ---
---
---
7,00
796 ---
---
---
40,00
797 POL 0 Michalina Poskrobko UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI'SIÓDEMKA' 2,00
798 ---
---
---
1,00
799 POL 2089 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 26,00
800 ---
---
---
7,00
801 ---
---
---
2,00
802 ---
---
---
40,00
803 ---
---
---
104,00
804 POL 2089 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 26,00
805 ---
---
---
2,00
806 ---
---
---
171,00
807 ---
---
---
104,00
808 ---
---
---
176,00
809 ---
---
---
212,00
810 ---
---
---
171,00
811 ---
---
---
69,00
812 ---
---
---
176,00
813 ---
---
---
44,00
814 ---
---
---
212,00
815 POL 0 Jan Marjanski KS AZS AWFiS Gdansk 24,00
816 ---
---
---
69,00
817 ---
---
---
21,00
818 POL 0 Julianna Ponto UKS Kotwica 27,00
819 ---
---
---
44,00
820 POL 0 Przemek Żukowski 36,00
821 POL 0 Jan Marjanski KS AZS AWFiS Gdansk 24,00
822 ---
---
---
21,00
823 POL 0 Marta Gajdzinska AZS Poznań 44,00
824 POL 0 Julianna Ponto UKS Kotwica 27,00
825 POL 0 Hubert Nowicki 193,00
826 POL 0 Przemek Żukowski 36,00
827 ---
---
---
26,00
828 POL 0 Marta Gajdzinska AZS Poznań 44,00
829 ---
---
---
25,00
830 POL 0 Hubert Nowicki 193,00
831 ---
---
---
13,00
832 ---
---
---
26,00
833 POL 0 Tomasz Ruban MKS Dwójka Warszawa 56,00
834 ---
---
---
25,00
835 POL 0 Ryszard Ruban MKS Dwójka Warszawa 73,00
836 ---
---
---
13,00
837 ---
---
---
11,00
838 POL 0 Piotr Wójcik SEJK Pogoń Szczecin 50,00
839 POL 0 Tomasz Ruban MKS Dwójka Warszawa 56,00
840 POL 0 Ryszard Ruban MKS Dwójka Warszawa 73,00
841 POL 0 Adrian Kurzawa ŻMKS Poznań 207,00
842 ---
---
---
11,00
843 POL 0 Alan Kurzawa ŻMKS Poznań 57,00
844 POL 0 Piotr Wójcik SEJK Pogoń Szczecin 50,00
845 POL 0 Karol Rak 47,00
846 POL 0 Nathan Vidal UKS FIR Warszawa 11,00
847 POL 0 Adrian Kurzawa ŻMKS Poznań 207,00
848 POL 0 Adam Onisk UKS FIR Warszawa 84,00
849 POL 0 Alan Kurzawa ŻMKS Poznań 57,00
850 POL 0 Karol Rak 47,00
851 POL 0 Ignacy Moritz UKS FIR Warszawa 49,00
852 POL 0 Nathan Vidal UKS FIR Warszawa 11,00
853 ---
---
---
80,00
854 POL 0 Adam Onisk UKS FIR Warszawa 84,00
855 POL 0 Maksymilian Kajdy UKS FIR Warszawa 50,00
856 POL 0 Ignacy Moritz UKS FIR Warszawa 49,00
857 ---
---
---
23,00
858 ---
---
---
80,00
859 ---
---
---
2,00
860 POL 0 Maksymilian Kajdy UKS FIR Warszawa 50,00
861 POL 0 Dawid Pihotaec Klub Sportowy Centrum Żeglarskie Szczecin 97,00
862 ---
---
---
23,00
863 ---
---
---
1,00
864 ---
---
---
81,00
865 ---
---
---
2,00
866 ---
---
---
48,00
867 POL 0 Dawid Pihotaec Klub Sportowy Centrum Żeglarskie Szczecin 97,00
868 ---
---
---
1,00
869 ---
---
---
7,00
870 ---
---
---
81,00
871 ---
---
---
92,00
872 ---
---
---
48,00
873 POL 516 Stanisław Nosol UKS ŻEGLARZ WROCŁAW 1,00
874 ---
---
---
7,00
875 ---
---
---
107,00
876 ---
---
---
92,00
877 ---
---
---
2,00
878 POL 0 Kamil Roman KS AZS AWFiS Gdansk 1,00
879 POL 516 Stanisław Nosol UKS ŻEGLARZ WROCŁAW 1,00
880 ---
---
---
73,00
881 ---
---
---
107,00
882 ---
---
---
11,00
883 ---
---
---
2,00
884 ---
---
---
30,00
885 POL 0 Kamil Roman KS AZS AWFiS Gdansk 1,00
886 ---
---
---
56,00
887 ---
---
---
73,00
888 POL 0 Mateusz Kuchowicz ŻMKS Poznań 20,00
889 ---
---
---
11,00
890 ---
---
---
1,00
891 ---
---
---
9,00
892 ---
---
---
30,00
893 ---
---
---
56,00
894 ---
---
---
60,00
895 ---
---
---
14,00
896 POL 0 Mateusz Kuchowicz ŻMKS Poznań 20,00
897 ---
---
---
1,00
898 ---
---
---
1,00
899 ---
---
---
9,00
900 ---
---
---
1,00
901 ---
---
---
60,00
902 ---
---
---
111,00
903 ---
---
---
14,00
904 ---
---
---
21,00
905 ---
---
---
1,00
906 POL 0 Marta Juńczyk FPSWDiM NAUTICUS 14,00
907 ---
---
---
1,00
908 POL 0 Paulina Jasińska FPSWDiM NAUTICUS 1,00
909 ---
---
---
111,00
910 POL 0 Stanisław Nadolski SSW MOS IŁAWA 1,00
911 POL 0 Natan Dziedzik SSW MOS IŁAWA 1,00
912 ---
---
---
21,00
913 ---
---
---
59,00
914 POL 0 Marta Juńczyk FPSWDiM NAUTICUS 14,00
915 POL 0 Paulina Jasińska FPSWDiM NAUTICUS 1,00
916 ---
---
---
96,00
917 POL 0 Stanisław Nadolski SSW MOS IŁAWA 1,00
918 ---
---
---
120,00
919 POL 0 Natan Dziedzik SSW MOS IŁAWA 1,00
920 POL 0 Mariusz Peczka KŻ Żnin 100,00
921 ---
---
---
59,00
922 POL 0 Piotr Wojtowicz MOSW Choszczno 60,00
923 ---
---
---
96,00
924 ---
---
---
122,00
925 ---
---
---
120,00
926 ---
---
---
62,00
927 POL 0 Mariusz Peczka KŻ Żnin 100,00
928 ---
---
---
56,00
929 POL 0 Piotr Wojtowicz MOSW Choszczno 60,00
930 POL 0 Piotr Grzesiek ŻMKS Poznan 19,00
931 ---
---
---
122,00
932 ---
---
---
66,00
933 ---
---
---
62,00
934 ---
---
---
66,00
935 ---
---
---
56,00
936 ---
---
---
33,00
937 POL 0 Piotr Grzesiek ŻMKS Poznan 19,00
938 ---
---
---
66,00
939 ---
---
---
82,00
940 ---
---
---
66,00
941 POL 0 Makss Czarnecki AZS Poznań 24,00
942 ---
---
---
33,00
943 ---
---
---
1,00
944 ---
---
---
82,00
945 ---
---
---
47,00
946 POL 0 Makss Czarnecki AZS Poznań 24,00
947 ---
---
---
21,00
948 ---
---
---
1,00
949 ---
---
---
1,00
950 ---
---
---
47,00
951 ---
---
---
58,00
952 ---
---
---
21,00
953 ---
---
---
125,00
954 ---
---
---
1,00
955 ---
---
---
58,00
956 ---
---
---
125,00
957 POL 4112 Jan Zamojski UKS Żeglarz Wrocław 459,00
958 POL 4112 Jan Zamojski UKS Żeglarz Wrocław 459,00
959 POL 4112 Jan Zamojski UKS Żeglarz Wrocław 459,00
960 POL 4112 Jan Zamojski UKS Żeglarz Wrocław 459,00
961 POL 333 Michał Skawinski-Kornik KS Spójnia Warszawa 438,00
962 POL 4112 Jan Zamojski UKS Żeglarz Wrocław 459,00
963 POL 333 Michał Skawinski-Kornik KS Spójnia Warszawa 438,00
964 POL 4112 Jan Zamojski UKS Żeglarz Wrocław 459,00
965 POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 426,00
966 POL 333 Michał Skawinski-Kornik KS Spójnia Warszawa 438,00
967 POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 426,00
968 POL 333 Michał Skawinski-Kornik KS Spójnia Warszawa 438,00
969 POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS Iława 414,00
970 POL 333 Michał Skawinski-Kornik KS Spójnia Warszawa 438,00
971 POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS Iława 414,00
972 POL 333 Michał Skawinski-Kornik KS Spójnia Warszawa 438,00
973 POL 1975 Maja Kwiek WTW Warszawa 411,00
974 POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 426,00
975 POL 1975 Maja Kwiek WTW Warszawa 411,00
976 POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 426,00
977 ---
---
---
394,00
978 POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 426,00
979 ---
---
---
394,00
980 POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 426,00
981 ---
---
---
391,00
982 POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS Iława 414,00
983 ---
---
---
391,00
984 POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS Iława 414,00
985 ---
---
---
391,00
986 POL 1975 Maja Kwiek WTW Warszawa 411,00
987 ---
---
---
391,00
988 POL 1975 Maja Kwiek WTW Warszawa 411,00
989 ---
---
---
378,00
990 ---
---
---
394,00
991 ---
---
---
378,00
992 ---
---
---
394,00
993 POL 844 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa 370,00
994 ---
---
---
391,00
995 POL 844 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa 370,00
996 ---
---
---
391,00
997 ---
---
---
357,00
998 ---
---
---
391,00
999 ---
---
---
357,00
1000 ---
---
---
391,00
1001 POL 1835 Natalia Ziółkowska YKP Gdynia 355,00
1002 ---
---
---
378,00
1003 POL 1835 Natalia Ziółkowska YKP Gdynia 355,00
1004 ---
---
---
378,00
1005 POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Charzykowy 350,00
1006 POL 844 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa 370,00
1007 POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Charzykowy 350,00
1008 POL 844 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa 370,00
1009 ---
---
---
343,00
1010 ---
---
---
357,00
1011 ---
---
---
343,00
1012 ---
---
---
357,00
1013 ---
---
---
335,00
1014 POL 1835 Natalia Ziółkowska YKP Gdynia 355,00
1015 ---
---
---
335,00
1016 POL 1835 Natalia Ziółkowska YKP Gdynia 355,00
1017 POL 926 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 334,00
1018 POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Charzykowy 350,00
1019 POL 926 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 334,00
1020 POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Charzykowy 350,00
1021 POL 2010 Jakub Gil TKŻ Toruń 320,00
1022 ---
---
---
343,00
1023 POL 2010 Jakub Gil TKŻ Toruń 320,00
1024 ---
---
---
343,00
1025 POL 723 Jakub Szczepanski LKS Charzykowy 313,00
1026 ---
---
---
335,00
1027 POL 723 Jakub Szczepanski LKS Charzykowy 313,00
1028 ---
---
---
335,00
1029 POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 312,00
1030 POL 926 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 334,00
1031 POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 312,00
1032 POL 926 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 334,00
1033 POL 4821 Paweł Koliński LKS Charzykowy 311,00
1034 POL 2010 Jakub Gil TKŻ Toruń 320,00
1035 POL 4821 Paweł Koliński LKS Charzykowy 311,00
1036 POL 2010 Jakub Gil TKŻ Toruń 320,00
1037 POL 2111 Krzysztof Szczodrowska CHKŻ Chojnice 310,00
1038 POL 723 Jakub Szczepanski LKS Charzykowy 313,00
1039 POL 2111 Krzysztof Szczodrowska CHKŻ Chojnice 310,00
1040 POL 723 Jakub Szczepanski LKS Charzykowy 313,00
1041 POL 146 Wojciech Stefaniak ŻMKS Poznań 303,00
1042 POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 312,00
1043 POL 146 Wojciech Stefaniak ŻMKS Poznań 303,00
1044 POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 312,00
1045 POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS Barnim Goleniów 302,00
1046 POL 4821 Paweł Koliński LKS Charzykowy 311,00
1047 POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS Barnim Goleniów 302,00
1048 POL 4821 Paweł Koliński LKS Charzykowy 311,00
1049 ---
---
---
298,00
1050 POL 2111 Krzysztof Szczodrowska CHKŻ Chojnice 310,00
1051 ---
---
---
298,00
1052 POL 2111 Krzysztof Szczodrowska CHKŻ Chojnice 310,00
1053 ---
---
---
295,00
1054 POL 146 Wojciech Stefaniak ŻMKS Poznań 303,00
1055 ---
---
---
295,00
1056 POL 146 Wojciech Stefaniak ŻMKS Poznań 303,00
1057 POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 294,00
1058 POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS Barnim Goleniów 302,00
1059 POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 294,00
1060 POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS Barnim Goleniów 302,00
1061 POL 1750 Filip Nosol UKS Żeglarz Wrocław 293,00
1062 ---
---
---
298,00
1063 POL 1750 Filip Nosol UKS Żeglarz Wrocław 293,00
1064 ---
---
---
298,00
1065 ---
---
---
293,00
1066 ---
---
---
295,00
1067 ---
---
---
293,00
1068 ---
---
---
295,00
1069 POL 1708 Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów 292,00
1070 POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 294,00
1071 POL 1708 Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów 292,00
1072 POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 294,00
1073 POL 1766 Weronika Przeździecka KS Spójnia Warszawa 290,00
1074 POL 1750 Filip Nosol UKS Żeglarz Wrocław 293,00
1075 POL 1766 Weronika Przeździecka KS Spójnia Warszawa 290,00
1076 POL 1750 Filip Nosol UKS Żeglarz Wrocław 293,00
1077 ---
---
---
287,00
1078 ---
---
---
293,00
1079 ---
---
---
287,00
1080 ---
---
---
293,00
1081 POL 1439 Szymon Wójcik Wolsztyński Klub Żeglarski 287,00
1082 POL 1708 Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów 292,00
1083 POL 1439 Szymon Wójcik Wolsztyński Klub Żeglarski 287,00
1084 POL 1708 Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów 292,00
1085 ---
---
---
285,00
1086 POL 1766 Weronika Przeździecka KS Spójnia Warszawa 290,00
1087 ---
---
---
285,00
1088 POL 1766 Weronika Przeździecka KS Spójnia Warszawa 290,00
1089 POL 1834 Lidia Łukasik UKS Żegluj Lublin 283,00
1090 ---
---
---
287,00
1091 POL 1834 Lidia Łukasik UKS Żegluj Lublin 283,00
1092 ---
---
---
287,00
1093 POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 280,00
1094 POL 1439 Szymon Wójcik Wolsztyński Klub Żeglarski 287,00
1095 POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 280,00
1096 POL 1439 Szymon Wójcik Wolsztyński Klub Żeglarski 287,00
1097 ---
---
---
277,00
1098 ---
---
---
285,00
1099 ---
---
---
277,00
1100 ---
---
---
285,00
1101 POL 2064 Bartłomiej Heksel KŻ Horn Kraków 276,00
1102 POL 1834 Lidia Łukasik UKS Żegluj Lublin 283,00
1103 POL 2064 Bartłomiej Heksel KŻ Horn Kraków 276,00
1104 POL 1834 Lidia Łukasik UKS Żegluj Lublin 283,00
1105 POL 1226 Teresa Masztalerz TKŻ Toruń 274,00
1106 POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 280,00
1107 POL 1226 Teresa Masztalerz TKŻ Toruń 274,00
1108 POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 280,00
1109 POL 1861 Sebastian Kaczanowski UKS OPTI ODRA Wrocław 274,00
1110 ---
---
---
277,00
1111 POL 1861 Sebastian Kaczanowski UKS OPTI ODRA Wrocław 274,00
1112 ---
---
---
277,00
1113 POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 274,00
1114 POL 2064 Bartłomiej Heksel KŻ Horn Kraków 276,00
1115 POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 274,00
1116 POL 2064 Bartłomiej Heksel KŻ Horn Kraków 276,00
1117 ---
---
---
273,00
1118 POL 1226 Teresa Masztalerz TKŻ Toruń 274,00
1119 ---
---
---
273,00
1120 POL 1226 Teresa Masztalerz TKŻ Toruń 274,00
1121 ---
---
---
272,00
1122 POL 1861 Sebastian Kaczanowski UKS OPTI ODRA Wrocław 274,00
1123 ---
---
---
272,00
1124 POL 1861 Sebastian Kaczanowski UKS OPTI ODRA Wrocław 274,00
1125 POL 1802 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 270,00
1126 POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 274,00
1127 POL 1802 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 270,00
1128 POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 274,00
1129 POL 2005 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa 269,00
1130 ---
---
---
273,00
1131 POL 2005 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa 269,00
1132 ---
---
---
273,00
1133 POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 267,00
1134 ---
---
---
272,00
1135 POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 267,00
1136 ---
---
---
272,00
1137 POL 1278 Adam Cwojdzinski ŻMKS Poznań 266,00
1138 POL 1802 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 270,00
1139 POL 1278 Adam Cwojdzinski ŻMKS Poznań 266,00
1140 POL 1802 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 270,00
1141 POL 186 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 263,00
1142 POL 2005 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa 269,00
1143 POL 186 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 263,00
1144 POL 2005 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa 269,00
1145 POL 1446 Konrad Wlazłowski YKP Gdynia 260,00
1146 POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 267,00
1147 POL 1446 Konrad Wlazłowski YKP Gdynia 260,00
1148 POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 267,00
1149 POL 1084 Julia Maziarz KS Energetyk 258,00
1150 POL 1278 Adam Cwojdzinski ŻMKS Poznań 266,00
1151 POL 1084 Julia Maziarz KS Energetyk 258,00
1152 POL 1278 Adam Cwojdzinski ŻMKS Poznań 266,00
1153 POL 2555 Jan Sawicki JKW Poznań 255,00
1154 POL 186 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 263,00
1155 POL 2555 Jan Sawicki JKW Poznań 255,00
1156 POL 186 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 263,00
1157 ---
---
---
253,00
1158 POL 1446 Konrad Wlazłowski YKP Gdynia 260,00
1159 ---
---
---
253,00
1160 POL 1446 Konrad Wlazłowski YKP Gdynia 260,00
1161 ---
---
---
251,00
1162 POL 1084 Julia Maziarz KS Energetyk 258,00
1163 ---
---
---
251,00
1164 POL 1084 Julia Maziarz KS Energetyk 258,00
1165 POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR Warszawa 251,00
1166 POL 2555 Jan Sawicki JKW Poznań 255,00
1167 POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR Warszawa 251,00
1168 POL 2555 Jan Sawicki JKW Poznań 255,00
1169 ---
---
---
251,00
1170 ---
---
---
253,00
1171 ---
---
---
251,00
1172 ---
---
---
253,00
1173 POL 1701 Max Berliński YKP Gdynia 251,00
1174 ---
---
---
251,00
1175 POL 1701 Max Berliński YKP Gdynia 251,00
1176 ---
---
---
251,00
1177 POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIA 248,00
1178 POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR Warszawa 251,00
1179 POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIA 248,00
1180 POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR Warszawa 251,00
1181 POL 1671 Hanna Rogowska TKŻ Toruń 248,00
1182 ---
---
---
251,00
1183 POL 1671 Hanna Rogowska TKŻ Toruń 248,00
1184 ---
---
---
251,00
1185 ---
---
---
247,00
1186 POL 1701 Max Berliński YKP Gdynia 251,00
1187 ---
---
---
247,00
1188 POL 1701 Max Berliński YKP Gdynia 251,00
1189 POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 245,00
1190 POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIA 248,00
1191 POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 245,00
1192 POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIA 248,00
1193 POL 2069 Bartłomiej Wrzosek KŻ Horn Kraków 243,00
1194 POL 1671 Hanna Rogowska TKŻ Toruń 248,00
1195 POL 2069 Bartłomiej Wrzosek KŻ Horn Kraków 243,00
1196 POL 1671 Hanna Rogowska TKŻ Toruń 248,00
1197 POL 1234 Igor Wierzbowski KS Omega Kraków 240,00
1198 ---
---
---
247,00
1199 POL 1234 Igor Wierzbowski KS Omega Kraków 240,00
1200 ---
---
---
247,00
1201 POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 240,00
1202 POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 245,00
1203 POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 240,00
1204 POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 245,00
1205 POL 1050 Szymon Rossa ŻMKS Poznań 237,00
1206 POL 2069 Bartłomiej Wrzosek KŻ Horn Kraków 243,00
1207 POL 1050 Szymon Rossa ŻMKS Poznań 237,00
1208 POL 2069 Bartłomiej Wrzosek KŻ Horn Kraków 243,00
1209 POL 758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 237,00
1210 POL 1234 Igor Wierzbowski KS Omega Kraków 240,00
1211 POL 758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 237,00
1212 POL 1234 Igor Wierzbowski KS Omega Kraków 240,00
1213 POL 2107 Marta Piotrowska WTW Warszawa 233,00
1214 POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 240,00
1215 POL 2107 Marta Piotrowska WTW Warszawa 233,00
1216 POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 240,00
1217 ---
---
---
230,00
1218 POL 1050 Szymon Rossa ŻMKS Poznań 237,00
1219 ---
---
---
230,00
1220 POL 1050 Szymon Rossa ŻMKS Poznań 237,00
1221 POL 0 Mateusz Tokarski UKS ŻEGLARZ WROCŁAW 229,00
1222 POL 758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 237,00
1223 POL 0 Mateusz Tokarski UKS ŻEGLARZ WROCŁAW 229,00
1224 POL 758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 237,00
1225 POL 2066 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 227,00
1226 POL 2107 Marta Piotrowska WTW Warszawa 233,00
1227 POL 2066 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 227,00
1228 POL 2107 Marta Piotrowska WTW Warszawa 233,00
1229 POL 1518 Klara Piotrowska WTW Warszawa 226,00
1230 ---
---
---
230,00
1231 POL 1518 Klara Piotrowska WTW Warszawa 226,00
1232 ---
---
---
230,00
1233 ---
---
---
225,00
1234 POL 0 Mateusz Tokarski UKS ŻEGLARZ WROCŁAW 229,00
1235 ---
---
---
225,00
1236 POL 0 Mateusz Tokarski UKS ŻEGLARZ WROCŁAW 229,00
1237 POL 1071 Hubert Baranowski UKŻ Siódemka Białystok 225,00
1238 POL 2066 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 227,00
1239 POL 1071 Hubert Baranowski UKŻ Siódemka Białystok 225,00
1240 POL 2066 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 227,00
1241 0 Adam Chamier Cieminski CHKŻ Chojnice 225,00
1242 POL 1518 Klara Piotrowska WTW Warszawa 226,00
1243 0 Adam Chamier Cieminski CHKŻ Chojnice 225,00
1244 POL 1518 Klara Piotrowska WTW Warszawa 226,00
1245 ---
---
---
223,00
1246 ---
---
---
225,00
1247 ---
---
---
223,00
1248 ---
---
---
225,00
1249 POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 220,00
1250 POL 1071 Hubert Baranowski UKŻ Siódemka Białystok 225,00
1251 POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 220,00
1252 POL 1071 Hubert Baranowski UKŻ Siódemka Białystok 225,00
1253 POL 988 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 220,00
1254 0 Adam Chamier Cieminski CHKŻ Chojnice 225,00
1255 POL 988 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 220,00
1256 0 Adam Chamier Cieminski CHKŻ Chojnice 225,00
1257 ---
---
---
219,00
1258 ---
---
---
223,00
1259 ---
---
---
219,00
1260 ---
---
---
223,00
1261 ---
---
---
215,00
1262 POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 220,00
1263 ---
---
---
215,00
1264 POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 220,00
1265 POL 1913 Gita Van Der Voort KŻ Horn Kraków 215,00
1266 POL 988 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 220,00
1267 POL 1913 Gita Van Der Voort KŻ Horn Kraków 215,00
1268 POL 988 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 220,00
1269 POL 1823 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 213,00
1270 ---
---
---
219,00
1271 POL 1823 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 213,00
1272 ---
---
---
219,00
1273 ---
---
---
212,00
1274 ---
---
---
215,00
1275 ---
---
---
212,00
1276 ---
---
---
215,00
1277 POL 1254 Franciszek Thomas UKS Navigo Sopot 210,00
1278