Mc Nr Zawodnik Klub Pkt
1 POL 1865 Paulina Rutkowska YKP Gdynia 663,00
2 POL 1624 Piotr Grabski YC Zefir Drakkar Poraj 663,00
3 POL 1245 Adam Turczynowicz KS Spójnia Warszawa 661,00
4 POL 1758 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 660,00
5 POL 1452 Antonina Ołowiak YKP Gdynia 654,00
6 POL 1667 Marcel Bisewski YKP Gdynia 652,00
7 POL 1939 Igor Rudek MKŻ Arka Gdynia 648,00
8 POL 1638 Stanisław Radojewski JKW Poznań 646,00
9 POL 1799 Iwo Reński YKP Gdynia 643,00
10 POL 1975 Maja Kwiek WTW Warszawa 642,00
11 POL 1751 Jacek Kalinowski UKS Żeglarz Wrocław 641,00
12 POL 2041 Filip Jarosiewicz OPTI CWM GDYNIA 639,00
13 POL 1805 Michał Jaroszek KSW Baltic 639,00
14 POL 2117 Alicja Tutkowska YK Stal Gdynia 638,00
15 POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS Iława 634,00
16 POL 1018 Antoni Lipinski LKS Charzykowy 628,00
17 POL 1443 Hubert Łobaczewski YKP Gdynia 627,00
18 POL 412 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 617,00
19 POL 1803 Zofia Czerniawska YK Stal Gdynia 614,00
20 POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC 610,00
21 POL 1926 Miłosz Michalak YKP Gdynia 609,00
22 POL 1159 Zuzanna Ołowiak YKP Gdynia 609,00
23 POL 1713 Danuta Grudzień UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 608,00
24 POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS Iława 608,00
25 POL 2090 Maria Suchocka MKŻ Arka Gdynia 607,00
26 POL 920 Maksymilian Kruczyński AZS Poznań 601,00
27 POL 2403 Pola Schmidt OPTI CWM GDYNIA 599,00
28 POL 2605 Magdalena Skórnóg MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko 596,00
29 POL 769 Brunon Herman WTW Warszawa 589,00
30 POL 2077 Dominika Grala MOS Pisz 585,00
31 POL 966 Lena Cituk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 582,00
32 POL 2065 Igor Wierzbowski KŻ Horn Kraków 581,00
33 POL 1 Aleksandra Bobrowska UKS Barnim Goleniów 579,00
34 POL 1960 Miłosz Samek KSCŻ Szczecin 575,00
35 POL 1645 Michał Biedalak JKW Poznań 575,00
36 POL 1292 Jakub Pietrzak OPTI CWM GDYNIA 571,00
37 POL 1860 Filip Lenart UKS Opti Odra Wrocław 565,00
38 POL 333 Michał Skawinski-Kornik WTW Warszawa 565,00
39 POL 927 Hugo Marciniak JKW Poznań 564,00
40 POL 1904 Igor Wójcik YK Stal Gdynia 563,00
41 POL 958 Alicja Koczorowski AZS Poznań 561,00
42 POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 553,00
43 POL 1703 Janka Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 547,00
44 POL 1201 Krzysztof Ciborowski WTW Warszawa 539,00
45 POL 1835 Natalia Ziółkowska YKP Gdynia 533,00
46 POL 1834 Lidia Łukasik UKS Żegluj Lublin 525,00
47 POL 1757 Rafał Górski KS AZS AWFiS Gdańsk 521,00
48 POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 521,00
49 POL 1497 Wiktor Borkowski AZS Poznań 520,00
50 POL 1578 Marta Richert MKŻ Arka Gdynia 517,00
51 POL 2080 Karolina Jałoszyńska Klub Żeglarski Nysa 516,00
52 POL 1262 Wiktoria Halawaty MKŻ Opti 515,00
53 POL 1735 Filip Kurczewski MKŻ Żnin 515,00
54 POL 1623 Alicja Przybyłek AZS Poznań 510,00
55 POL 1271 Sara Wiśniewska TKŻ Toruń 505,00
56 POL 991 Karolina Gajdzinska AZS Poznań 503,00
57 POL 2119 Aleksander Bury UKS Bryg Wrocław 503,00
58 POL 2017 Krystyna Szpor UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 503,00
59 POL 2112 Jerzy Sukow YKP Gdynia 502,00
60 POL 1226 Teresa Masztalerz TKŻ Toruń 498,00
61 POL 99 Joanna Lichwa KN Lider Kraków 496,00
62 POL 1833 Bartosz Dąbrowski UKŻ 7 Białystok 495,00
63 POL 1352 Ignacy Rojek KS AZS AWFiS Gdańsk 494,00
64 POL 1140 Aleksandra Borucka AZS Poznań 494,00
65 POL 186 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 489,00
66 POL 1522 Tymoteusz Wysocki OKŻ Olsztyn 483,00
67 POL 1368 Klara Matysik YKP Kraków 481,00
68 POL 16 Maksymilian Kowalczyk KŻ Horn Kraków 476,00
69 POL 1776 Michał Maziarka UKS Navigo Sopot 475,00
70 POL 2040 Zofia Kucharska YKP Gdynia 474,00
71 POL 1897 Franciszek Mikulski KS AZS AWFiS Gdańsk 472,00
72 POL 1981 Oliwia Dróżyńska TKŻ Toruń 469,00
73 POL 1603 Krzysztof Bruski OPTI CWM GDYNIA 467,00
74 POL 1593 Rafał Balicki UKS Żeglarz Wrocław 462,00
75 POL 411 Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa 455,00
76 POL 1627 Maria Majchrzycki ŻLKS Poznań 454,00
77 POL 1362 Kamil Stemplewski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 454,00
78 POL 1559 Jan Suchocki MKŻ Arka Gdynia 452,00
79 POL 1852 Karolina Tomczyk TS Kuznia Rybnik 451,00
80 POL 1278 Adam Cwojdzinski ŻMKS Poznań 450,00
81 POL 1448 Szymon Rozum MKS Dwójka Warszawa 449,00
82 POL 1826 Jakub Kołodziejczyk UKS OPTI ODRA WROCŁAW 444,00
83 POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 442,00
84 POL 1364 Jan Fuk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 441,00
85 POL 1446 Konrad Wlazłowski YKP Gdynia 441,00
86 POL 1420 Marcel Skubański Klub Żeglarski Nysa 440,00
87 POL 1988 Michalina Pawelczyk MKS Dwójka Warszawa 437,00
88 POL 133 Maciej Wójcik TS Kuznia Rybnik 432,00
89 POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIA 431,00
90 POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 426,00
91 POL 1888 Joanna Dyja WTW Warszawa 424,00
92 POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 422,00
93 POL 2586 Aleksandra Mańkowska TKŻ Toruń 421,00
94 POL 2625 Kornelia Dobaczewska MKŻ Żnin 420,00
95 POL 146 Wojciech Stefaniak ŻMKS Poznań 419,00
96 POL 1220 Maciej Ilnicki CHKŻ Chojnice 417,00
97 POL 125 Anna Witczak ŻLKS Poznań 415,00
98 POL 1270 Weronika Maciejczuk UKŻ 7 Białystok 414,00
99 POL 1138 Michał Kuchtyn UKS Bryg Wrocław 414,00
100 POL 1851 Patrycja Kurpiewska MKS Dwójka Warszawa 409,00
101 POL 2064 Bartłomiej Heksel KŻ Horn Kraków 409,00
102 POL 2120 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 405,00
103 POL 1861 Sebastian Kaczanowski UKS Żeglarz Wrocław 402,00
104 POL 1597 Piotr Raszczyk UKŻ Pisz 401,00
105 POL 777 August Sobczak MKS Dwójka Warszawa 400,00
106 POL 203 Małgorzata Figel OPTI CWM GDYNIA 398,00
107 POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS Iława 397,00
108 POL 1204 Igor Tomczyk TS Kuznia Rybnik 397,00
109 POL 1 Rafał Małota KN Lider Kraków 393,00
110 POL 1998 Aleksandra Szulska OPTI CWM GDYNIA 387,00
111 POL 1801 Oscar Wielczyk SSW MOS Iława 385,00
112 POL 1964 Karol Głąbik KW LOK Garland Gliwice 385,00
113 POL 1407 Kuba Matysik YKP Kraków 383,00
114 POL 1822 Jakub Marciniak KSW Baltic 383,00
115 POL 698 Marek Mazur UKS Opti Odra Wrocław 381,00
116 POL 1155 Jakub Piesiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 380,00
117 POL 174 Julia Kozubowicz TS Kuznia Rybnik 379,00
118 POL 2016 Malina Pietrzak WTW Warszawa 379,00
119 POL 1887 Mikołaj Strupinski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 378,00
120 POL 1186 Michał Paciorek UKS SZKWAŁ Legionowo 376,00
121 POL 2108 Julia Wróblewska YKP Gdynia 376,00
122 POL 0 Mateusz Balicki UKS Żeglarz Wrocław 376,00
123 POL 1965 Piotr Hofman KW LOK Garland Gliwice 375,00
124 POL 1708 Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów 373,00
125 POL 1482 Roch Dmuchowski SSW Mos Iława 372,00
126 POL 2005 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa 369,00
127 POL 1306 Igor Gruszczyński UKS Yacht Club Sława 365,00
128 POL 1016 Zuzanna Zielinska MKŻ Żnin 359,00
129 POL 1245 Hanna Słyk KS Spójnia Warszawa 365,00
130 POL 1396 Mateusz Gąsiorowski YK Stal Gdynia 358,00
131 POL 0 Wiktor Polaczek YC PTTK Beskid Nowy Sącz 358,00
132 POL 723 Jakub Szczepanski LKS Charzykowy 358,00
133 POL 416 Mateusz Smolakowski UKS Opti Odra Wrocław 355,00
134 POL 2 Piotr Kosowski Qbryk Gdynia 354,00
135 POL 1517 Pola Petrykowska UKS SZKWAŁ Legionowo 353,00
136 POL 1788 Antoni Kiliszek MKS Dwójka Warszawa 351,00
137 POL 20 Oskar Hawliczek KS Spójnia Warszawa 351,00
138 POL 1798 Hanna Ługowska WTW Warszawa 351,00
139 POL 244 Jan Macugowski KŻ VI-KING Człuchów 350,00
140 POL 1297 Mateusz Buło BAZA Mrągowo 348,00
141 POL 1630 Bolesław Nesterowicz UKŻ Pisz 347,00
142 POL 1925 Alicja Wróblewska YKP Gdynia 346,00
143 POL 1070 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 346,00
144 POL 1405 Joanna Michalska UKS Yacht Club Sława 344,00
145 POL 978 Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa 343,00
146 POL 1701 Max Berliński YKP Gdynia 343,00
147 POL 1436 Sylwia Fryziak UKS SZKWAŁ Legionowo 341,00
148 POL 1883 Filip Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 341,00
149 POL 959 Maciej Placzke UKS FIR Warszawa 340,00
150 POL 1600 Radosław Parzych BAZA Mrągowo 340,00
151 POL 415 Łukasz Smolakowski UKS Opti Odra Wrocław 340,00
152 POL 479 Maciej Żmijewski MKŻ Arka Gdynia 339,00
153 POL 1050 Szymon Rossa ŻMKS Poznań 339,00
154 POL 1361 Kacper Karbownik MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 338,00
155 POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Charzykowy 334,00
156 POL 1802 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 332,00
157 POL 1862 Zuzanna Zielińska YKP Gdynia 331,00
158 POL 1415 Julia Walus UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 330,00
159 POL 1596 Zuzanna Tomaszewska UKS Navigo Sopot 330,00
160 POL 1224 Michał Grzesiek ŻMKS Poznań 328,00
161 POL 2111 Krzysztof Szczodrowska CHKŻ Chojnice 325,00
162 POL 1753 Michał Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 325,00
163 POL 39 Andrzej Nycz PKM LOK POZNAŃ 323,00
164 POL 1451 Witold Onisk UKS FIR Warszawa 323,00
165 POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR Warszawa 320,00
166 POL 1387 Michał Krzemiński UKS SZKWAŁ Legionowo 311,00
167 POL 1324 Jakub Oblonk TS Kuznia Rybnik 309,00
168 POL 1241 Konstantyn Podwojski KW LOK Garland Gliwice 307,00
169 POL 3 Mateusz Kluczka Qbryk Gdynia 304,00
170 POL 1268 Illya Zaradny PKM LOK POZNAŃ 304,00
171 POL 11716 Karol Rusin KW LOK Garland Gliwice 303,00
172 POL 1185 Aleksander Daniszewsk UKS Navigo Sopot 302,00
173 POL 1084 Julia Maziarz KS Energetyk 302,00
174 POL 1606 Alicja Sobota YC Zefir Drakkar Poraj 299,00
175 POL 938 Aleksandra Długołęcka ŻMKS Poznań 299,00
176 POL 442 Adrian Manista OKŻ Olsztyn 298,00
177 POL 1376 Matylda Brelinska MKŻ Żnin 298,00
178 POL 1015 Marta Chomik Nauticus Yacht Club Olsztyn 293,00
179 POL 1209 Wanda Szylinska KSCŻ Szczecin 291,00
180 POL 1344 Nina Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 290,00
181 POL 1752 Jakub Korga MKŻ Żnin 289,00
182 POL 1456 Maciej Małachowski UKŻ 7 Białystok 288,00
183 POL 2500 Julia Kaczmarska KS Yacht Club Bergline Wrocław 287,00
184 POL 1765 Krzysztof Maksymowicz KS Spójnia Warszawa 287,00
185 POL 1439 Paweł Sikora PKM LOK POZNAŃ 284,00
186 POL 2099 Szymon Maruszczak OKŻ Olsztyn 283,00
187 POL 844 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa 282,00
188 POL 1561 Krzysztof Ołowiak YKP Gdynia 281,00
189 POL 2206 Hanna Korsak MKS Dwójka Warszawa 280,00
190 POL 11758 Magdalena Rejniak UKS SZKWAŁ Legionowo 277,00
191 POL 1700 Jakub Kosowski UKS FIR Warszawa 276,00
192 POL 1249 Kacper Kulawiak Klub Żeglarski Nysa 276,00
193 POL 2066 Jakub Lipowski KŻ Horn Kraków 275,00
194 POL 1772 Angelina Zubel MKŻ Żnin 273,00
195 POL 1348 Amelia Rasz KS AZS AWFiS Gdańsk 269,00
196 POL 1479 Hanna Sadecka TKŻ Toruń 269,00
197 POL 1891 Kacper Warywoda Nauticus Yacht Club Olsztyn 268,00
198 POL 1246 Franciszek Massalski MKS Dwójka Warszawa 268,00
199 POL 1917 Filip Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk 267,00
200 POL 1766 Weronika Przeździecka KS Spójnia Warszawa 264,00
201 POL 1026 Jakub Gil TKŻ Toruń 264,00
202 POL 2555 Jan Sawicki PKM LOK POZNAŃ 263,00
203 POL 1570 Michał Ciechanowicz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 263,00
204 POL 2113 Wiktor Pawłowski CHKŻ Chojnice 262,00
205 POL 1550 Antoni Szyca LKS Charzykowy 262,00
206 POL 1222 Szymon Wójcik Wolsztyński Klub Żeglarski 261,00
207 POL 1269 Zuzanna Zasada KS ZATOKA Puck 258,00
208 POL 1418 Aleksandra Szczepańska KN Lider Kraków 257,00
209 POL 1285 Justyna Jurkowska MKŻ Żnin 257,00
210 POL 2918 Piotr Rodziewicz UKS Navigo Sopot 254,00
211 POL 210003 Natalia Burczyńska OKŻ Olsztyn 252,00
212 POL 255 Jan Kamieński PKM LOK POZNAŃ 252,00
213 POL 1830 Mikołaj Grudzień UKS Żegluj Lublin 251,00
214 POL 2067 Mateusz Kolba KŻ Horn Kraków 249,00
215 POL 2036 Natalia Krawczyńska OPTI CWM GDYNIA 249,00
216 POL 11488 Eliza Kołtak Nauticus Yacht Club Olsztyn 246,00
217 POL 396 Paweł Romanowicz UKS Żeglarz Wrocław 237,00
218 POL 1823 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 237,00
219 POL 9 Hanna Borkowska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 232,00
220 POL 1997 Tymoteusz Mika KŻ Horn Kraków 230,00
221 POL 222 Wiktoria Harnasz TS Kuznia Rybnik 227,00
222 POL 1237 Marcin Staniewicz Jacht Klub Koszalin 227,00
223 POL 2306 Wojciech Reck JKW Poznań 227,00
224 POL 1857 Szymon Szykowny MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 225,00
225 POL 0 Wiktoria Sajdek YC Zefir Drakkar Poraj 225,00
226 POL 1284 Anna Porwoł TS Kuznia Rybnik 223,00
227 POL 77 Marek Szczepankowski UKS Barnim Goleniów 217,00
228 POL 126 Jan Paciorek UKS SZKWAŁ Legionowo 217,00
229 POL 186 Aleksandra Kamińska UKŻ 7 Białystok 215,00
230 POL 1916 Katarzyna Wajdowska KŻ Horn Kraków 214,00
231 POL 1 Aleksander Kosowski Qbryk Gdynia 212,00
232 POL 1678 Paweł Szota Klub Żeglarski Nysa 211,00
233 POL 1137 Marianna Gębicka MKS Dwójka Warszawa 211,00
234 POL 105 Amelia Wolska UKS Żegluj Lublin 211,00
235 POL 25 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 210,00
236 POL 1671 Antoni Osiński TKŻ Toruń 207,00
237 POL 879 Igor Grzelak WTW Warszawa 207,00
238 POL 1599 Anastazja Pastuszka UKŻ Pisz 205,00
239 POL 4 Adrian Majdosz UKS Barnim Goleniów 203,00
240 POL 1422 Krzysztof Junczyk UKS FIR Warszawa 201,00
241 POL 1893 Maciej Chybiński UKS Żeglarz Wrocław 200,00
242 POL 1028 Szymon Małachowski UKŻ 7 Białystok 198,00
243 POL 326 Zofia Jachymska TS Kuznia Rybnik 198,00
244 POL 10 Andrzej Pochopien KŻ Horn Kraków 197,00
245 POL 1417 Oliwier Rubinkowski KW LOK Garland Gliwice 196,00
246 POL 3002 Maria Retecka UKS NAVIGO SOPOT 195,00
247 POL 1365 Oliwia Siedlecka MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 193,00
248 POL 1598 Maksymilian Pastuszka UKŻ Pisz 192,00
249 POL 1917 Filip Nowosad KN Lider Kraków 192,00
250 POL 1700 Natalia Kilar UKS Navigo Sopot 191,00
251 POL 2107 Marta Piotrowska WTW Warszawa 190,00
252 POL 1334 Kacper Hodun KS Spójnia Warszawa 190,00
253 POL 0 Tomasz Zadora UKS Żegluj Lublin 190,00
254 POL 1388 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce 189,00
255 POL 1756 Konrad Ciernia KŻ Horn Kraków 188,00
256 POL 1356 Danuta Wilska KS AZS AWFiS Gdańsk 186,00
257 POL 1338 Radosław Gałecki KS Energetyk 185,00
258 POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOs Iława 185,00
259 POL 1274 Jakub Szafarczyk TS Kuźnia Rybnik 184,00
260 POL 2062 Piotr Kużniarski KŻ Horn Kraków 183,00
261 POL 1283 Jan Ptasiński ŻMKS Poznań 182,00
262 POL 1086 Jan Zaporowski KS Energetyk 181,00
263 POL 1227 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 179,00
264 POL 14 Mikołaj Dąbrowski UKS Żeglarz Wrocław 179,00
265 POL 0 Bartosz Marek KS Energetyk 179,00
266 POL 1089 Kuba Zakrzewski JKW Poznań 176,00
267 POL 102 Damian Kawiński UKŻ ŚRODA Wielk. 175,00
268 POL 1780 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 172,00
269 POL 1853 Kinga Furmanek SSW MOS Iława 169,00
270 POL 1485 Antoni Rachuła ŻLKS Poznań 169,00
271 POL 1187 Szymon Miłowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 168,00
272 POL 1077 Magdalena Otto KW LOK Garland Gliwice 168,00
273 POL 226 Kacper Michalski Klub Żeglarski Nysa 168,00
274 POL 1760 Max Niziałkowski UKS Bryg Wrocław 168,00
275 POL 1139 Hanna Gębicka MKS Dwójka Warszawa 167,00
276 POL 2205 Piotr Vogel PKM LOK POZNAŃ 166,00
277 POL 1750 Filip Nosol UKS Żeglarz Wrocław 166,00
278 POL 246 Wiktoria Grima TS Kuznia Rybnik 164,00
279 POL 550 Marcel Wieliński LKS Charzykowy 163,00
280 POL 1620 Remigiusz Dzierbun SKŻ DRAWA Drawno 160,00
281 POL 0 Jakub Targowski OPTI CWM GDYNIA 160,00
282 POL 758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 160,00
283 POL 1518 Klara Piotrowska WTW Warszawa 159,00
284 POL 0 Adam Słodownik UKS SZKWAŁ Legionowo 159,00
285 POL 1474 Agnieszka Jankowiak ŻMKS Poznań 159,00
286 POL 1023 Jan Pifczyk TS Kuźnia Rybnik 158,00
287 POL 1581 Aniela Graczyk OKŻ Olsztyn 158,00
288 POL 2816 Rozalia Rozum MKS Dwójka Warszawa 155,00
289 POL 844 Aleksandra Główki KS Spójnia Warszawa 155,00
290 POL 1943 Wiktor Łasak UKŻ Lamelka 154,00
291 POL 1312 Michalina Maciejak UKS Bryg Wrocław 153,00
292 POL 0 Jan Borowiak KS Dobra Marina 152,00
293 POL 1870 Teodor Kasprzyk ŻMKS Poznań 152,00
294 POL 1087 Emilia Maziarz KS Energetyk 149,00
295 POL 5119 Kajetan Kaska KSCŻ Szczecin 149,00
296 POL 175 Igor Kawałko OPTI CWM GDYNIA 148,00
297 POL 1622 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 148,00
298 POL 2002 Robert Berliński YKP Gdynia 147,00
299 POL 32 Laura Tomikowska ŻLKS Poznań 146,00
300 POL 143 Jerzy Gałęza LOK Poznań 143,00
301 POL 1325 Hanna Gronek Jacht Klub Koszalin 143,00
302 POL 670 Jermiasz Konieczny ŻLKS Poznań 141,00
303 POL 1820 Amelia Kwiatkowska Nauticus Yacht Club Olsztyn 141,00
304 POL 0 Patryk Gobiec UKŻ Michałowo 139,00
305 POL 1657 Zofia Szcześniak KS Zjednoczeni Bydgoszcz 139,00
306 POL 0 Stanisław Ługowski WTW Warszawa 138,00
307 POL 925 Nina Zygo MKS Dwójka Warszawa 138,00
308 POL 0 Jakub Wolski UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 136,00
309 POL 1819 Paweł Piankowski YKP Gdynia 135,00
310 POL 1530 Adelina Wietki YKP Kraków 135,00
311 POL 1391 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn 135,00
312 POL 1253 Maria Kisłowska UKŻ GROT OSiR SUWAŁKI 135,00
313 POL 988 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 133,00
314 POL 139 Cezary Popielski AZS Poznań 133,00
315 POL 1754 Michał Szklarz KS Dobra Marina 132,00
316 POL 2069 Bartłomiej Wrzosek KŻ Horn Kraków 132,00
317 POL 1769 Sonia Dobrzynska KS Spójnia Warszawa 131,00
318 POL 1240 Piotr Jakubowski ŻMKS Poznań 130,00
319 POL 1228 Olga Kanikowska AZS Poznań 130,00
320 POL 528 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 129,00
321 POL 1193 Igor Bogusz KN Lider Kraków 129,00
322 POL 1118 Alicja Żuber KS AZS UWM Olsztyn 128,00
323 POL 932 Jakub Częczek Nauticus Yacht Club Olsztyn 127,00
324 POL 4704 Iwo Dudek Gdański Klub Żeglarski 127,00
325 POL 1832 Anna Gierasimiuk UKŻ Siódemka Białystok 126,00
326 POL 926 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 126,00
327 POL 7521 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 125,00
328 POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 125,00
329 POL 1786 Leon Sapijaszko KS Spójnia Warszawa 124,00
330 POL 0 Adrian Nowak PMOS Pisz 123,00
331 POL 1524 Dario Kukiełko UKS MOS EŁK 123,00
332 POL 1913 Gita Van Der Voort KŻ Horn Kraków 123,00
333 POL 1591 Oliwia Żynda UKŻ GROT OSiR SUWAŁKI 123,00
334 POL 1529 Aleksander Nowak UKS FIR Warszawa 122,00
335 POL 237 Wojciech Gronek Jacht Klub Koszalin 122,00
336 POL 1828 Martyna Molus TKŻ Toruń 122,00
337 POL 1642 Oskar Skóra YKP Kraków 122,00
338 POL 1296 Antoni Kużminski BAZA Mrągowo 121,00
339 POL 243 Zofia Gołębiowska Baza Mragowo 121,00
340 POL 157 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 120,00
341 POL 1637 Aleksandra Zastawna MKŻ Arka Gdynia 120,00
342 POL 1444 Ewa Czapla UKS Żegluj Lublin 120,00
343 POL 1071 Hubert Baranowski UKŻ Siódemka Białystok 120,00
344 POL 1884 Stanisław Maik UKS Barnim Goleniów 120,00
345 POL 1856 Amelia Tram MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 120,00
346 POL 1254 Franciszek Thomas UKS Navigo Sopot 120,00
347 POL 1830 Emil Siwko UKS Żegluj Lublin 119,00
348 POL 1621 Patryk Włodarczyk Jacht Klub ORION 119,00
349 POL 1489 Dawid Sikorski UKŻ Michałowo 119,00
350 POL 449 Mateusz Niebrzydowski UKS MOS EŁK 118,00
351 POL 1455 Weronika Żochowska UKŻ Siódemka Białystok 117,00
352 POL 1527 Alicja Akulicz Jacht Klub Orion Ostrzeszów 116,00
353 POL 1784 Nina Sibon TS Kuznia Rybnik 116,00
354 POL 187 Teresa Zawal ŻMKS Poznań 116,00
355 POL 0 Maciej Wolski UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 115,00
356 POL 1594 Szymon Janiak OPTI CWM GDYNIA 114,00
357 POL 1812 Mateo Rastelli YKP GDYNIA 113,00
358 POL 1872 Rafał Krężelewski Jacht Klub Koszalin 112,00
359 POL 1114 Jakub Hippler MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 112,00
360 POL 1702 Eryk Rózga MKŻ Arka Gdynia 112,00
361 POL 0 Wojciech Kulawiak TKKF OGNISKO ECHO 110,00
362 POL 0 Arkadiusz Beski CHKŻ Chojnice 110,00
363 POL 0 Filip Sikorski Opty Ustka 109,00
364 POL 0 Maciej Karpinski UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 109,00
365 POL 3 Jan Kisiewicz Wolsztyński klub zeglarski 108,00
366 POL 1300 Natasza Tarnawska OPTI CWM Gdynia 108,00
367 POL 1290 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 108,00
368 POL 4821 Paweł Koliński LKS Charzykowy 107,00
369 POL 1831 Izabela Baranowska UKŻ 7 Białystok 107,00
370 POL 1500 Bartosz Luśnia KSCŻ Szczecin 107,00
371 POL 1555 Blanka Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 106,00
372 POL 1518 Kazimierz Chmielewski UKS FIR Warszawa 106,00
373 POL 2069 Jakub Kuraś KŻ Horn Kraków 105,00
374 POL 11444 Marcel Pawłowski UKS Żegluj Lublin 105,00
375 POL 1141 Tola Szukaj TKŻ Toruń 104,00
376 POL 1749 Maciej Lewiński UKS ŻEGLUJ LUBLIN 104,00
377 POL 226 Witold Jarecki TKŻ Toruń 102,00
378 POL 14861 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 102,00
379 POL 1353 Aleksandra Piątkowska MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 102,00
380 POL 9 Alicja Siputa Wolsztyński klub zeglarski 101,00
381 POL 1914 Antonina Liro KŻ Horn Kraków 101,00
382 POL 953 Dorian Grenda MKS Szkuner Myślibórz 101,00
383 POL 165 Stanisław Chilewski KS Zjednoczeni Bydgoszcz 101,00
384 POL 1258 Jakub Kleban UKS MOS EŁK 101,00
385 POL 0 Piotr Grendziak TS Kuźnia Rybnik 99,00
386 POL 58 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 98,00
387 POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 98,00
388 POL 1310 Kazimierz Kubiak CHKŻ Chojnice 98,00
389 POL 304 Alicja Kolman KS AZS UWM Olsztyn 98,00
390 POL 0 Jan Lemański TKŻ Toruń 97,00
391 POL 1438 Dobromir Sokołowski JKW Poznań 97,00
392 POL 0 Bartosz Peczka Bydgoskie Towarzystwo Zeglarskie 97,00
393 POL 980 Igor Mazurkiewicz KŻ Horn Kraków 97,00
394 POL 15981 Weronika Grala MOS Pisz 95,00
395 POL 0 Mikołaj Cieślak UKS Żegluj Lublin 95,00
396 POL 0 Kamil Chojecki MKS Szkuner Myślibórz 95,00
397 POL 978 Artur Zakrzewski JKW Poznań 94,00
398 POL 4701 Maciej Maćkowiak Gdański Klub Żeglarski 93,00
399 POL 18 Magdalena Luśnia KSCŻ Szczecin 92,00
400 POL 174 Aleksandra Czajkowska UKS ŻEGLUJ LUBLIN 91,00
401 POL 0 Jakub Porębski OPTI CWM GDYNIA 90,00
402 POL 2063 Barbara Wożniak KŻ Horn Kraków 90,00
403 POL 970 Mikołaj Musioł UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 89,00
404 POL 1004 Zuzanna Sobuńko UKS Żeglarz Wrocław 88,00
405 POL 2222 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski 88,00
406 POL 1273 Maja Reszka MKŻ Arka Gdynia 87,00
407 POL 1549 Michał Urbaniak CHKŻ Chojnice 87,00
408 POL 1780 Szymon Kolka UKS Navigo Sopot 87,00
409 POL 907 Aleksandra Sikorska UKS Żegluj Lublin 86,00
410 POL 349 Filip Bil YK Stal Gdynia 86,00
411 POL 749 Dante Luciani UKS Żegluj Lublin 86,00
412 POL 8455 Bogna Tłok Uks Hals 85,00
413 POL 1449 Łucja Gorzoch UKS MOS EŁK 85,00
414 POL 922 Jakub Podgórny KSCŻ Szczecin 85,00
415 POL 437 Michał Rasiński UKS SZKWAŁ Legionowo 85,00
416 POL 2610 Maciej Pryk Nauticus Yacht Club Olsztyn 84,00
417 POL 1 Jan Pachla Uczniowski Klub Żeglarski ŚRODA 83,00
418 POL 0 Julia Żmudzinska Bydgoskie Towarzystwo Zeglarskie 83,00
419 POL 1548 Andrzej Thomas UKS Navigo Sopot 83,00
420 POL 1297 Maciej Szawkowski Baza Mragowo 82,00
421 POL 0 Zofia Wierzbowska KS Spójnia Warszawa 81,00
422 POL 0 Bartosz Żmudzinski Bydgoskie Towarzystwo Zeglarskie 81,00
423 POL 397 Ida Kozła UKS Żeglarz Wrocław 80,00
424 POL 1255 Szymon Warecha UKS MOS EŁK 79,00
425 POL 1434 Filip Mendyk KN Lider Krakow 79,00
426 POL 0 Kajetan Marszałek MKS Szkuner Myślibórz 79,00
427 POL 883 Dominik Pluto-Prądzyński UKS Barnim Goleniów 78,00
428 POL 1506 Mateusz Hrymajło KSCŻ Szczecin 78,00
429 POL 0 Maciej Malitowski KW LOK Garland Gliwice 77,00
430 POL 1488 Patryk Molski UKŻ Michałowo 77,00
431 POL 158 Igor Pawłowski CHKŻ Chojnice 77,00
432 POL 892 Maja Glinka UKS FIR Warszawa 77,00
433 POL 71 Tymon Sochaj KS AZS AWFIS Gdańsk 77,00
434 POL 0 Oliver Kużma MKŻR Marina Hotele 76,00
435 POL 1187 Nadia Onichimowska Nauticus Yacht Club Olsztyn 75,00
436 POL 1535 Wiktoria Warzych MKŻ Opti 75,00
437 POL 147 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 75,00
438 POL 1468 Daniel Łachacz Baza Mragowo 74,00
439 POL 11 Alicja Bujas KN Lider Kraków 74,00
440 POL 1418 Katarzyna Niemczyk KN Lider Kraków 74,00
441 POL 0 Tomasz Sobota YC Zefir Drakkar Poraj 74,00
442 POL 3010 Jakub Bućkowski UKS NAVIGO SOPOT 74,00
443 POL 150 Tomasz Obecny KSCŻ Szczecin 73,00
444 POL 13 Amelia Woszczyna JK Pogoria 73,00
445 POL 2096 Liwia Liszkiewicz OKŻ Olsztyn 73,00
446 POL 1927 Mikołaj Czałbowski YKP Gdynia 72,00
447 POL 1513 Szymon Ząbek KSCŻ Szczecin 72,00
448 POL 1320 Kondrat Kunc KLUB PORT MECHELINKI 72,00
449 POL 0 Aleksandra Błońska UKS Żegluj Lublin 72,00
450 POL 1849 Jacek Lewandowski ŻLKS Poznań 71,00
451 POL 738 Kacper Stęplowski KW LOK Garland Gliwice 71,00
452 POL 168 Jędrzej Gabrysa KS AZS UWM Olsztyn 70,00
453 POL 1192 Nikolas Głowacki Wolsztyński klub zeglarski 69,00
454 POL 1912 Hanna Liro KŻ Horn Kraków 68,00
455 POL 0 Ewa Trochimczyk UKŻ Michałowo 68,00
456 POL 1972 Hanna Michaleczko Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 68,00
457 POL 1704 Franciszek Wołyniec UKS Navigo Sopot 67,00
458 POL 0 Jan Styś KW LOK Garland Gliwice 67,00
459 POL 444 Tymon Szkołut UKS Żegluj Lublin 67,00
460 POL 1238 Łukasz Kuik Jacht Klub Koszalin 66,00
461 POL 0 Daniel Śmiałowski 66,00
462 POL 1004 Wiktor Książynski KŻ Horn Kraków 65,00
463 POL 1873 Zofia Michaleczko Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 65,00
464 POL 863 Aleksander Kolman KS AZS UWM Olsztyn 65,00
465 POL 1328 Gracjan Karczmarczyk MKŻ Arka Gdynia 65,00
466 POL 308 Mikołaj Łukasik UKS ŻEGLUJ LUBLIN 65,00
467 POL 0 Bartosz Dworakowski UKŻ Michałowo 64,00
468 POL 0 Jakub Kusiak UKS Szkwał Złocieniec 64,00
469 POL 959 Jakub Jaworski JK Pogoria 64,00
470 POL 1011 Aleksandra Szczepara KŻ Horn Kraków 64,00
471 POL 1501 Szymon Barański KS CŻ Szczecin 64,00
472 POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice 63,00
473 POL 0 Wiktoria Gobiec UKŻ Michałowo 63,00
474 POL 1044 Leon Kwiatkowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 63,00
475 POL 2037 Hanna Węsierska OPTI CWM Gdynia 63,00
476 POL 522 Jan Rohde SSW Mos Iława 63,00
477 POL 704 Krzysztof Łucyk MKŻ Arka Gdynia 61,00
478 POL 0 Zofia Brdulak KS Spójnia Warszawa 61,00
479 POL 1592 Paweł Łoboda OPTI CWM GDYNIA 61,00
480 POL 0 Piotr Porwoł TS Kuźnia Rybnik 60,00
481 POL 0 Wawrzyniec Gonet KS YACHT CLUB BERGLINE WROCŁAW 60,00
482 POL 0 Patrycja Chiniewicz Klub Żeglarski MUKŻ Bałtyk Mielno 59,00
483 POL 8 Maja Wójcik Wolsztyński klub zeglarski 59,00
484 POL 5 Filip Pańczyszyn Wolsztyński klub zeglarski 58,00
485 POL 1493 Marta Sochacka UKS Żeglarz Wrocław 58,00
486 POL 1709 Hanna Kusztejko KŻ Horn Kraków 57,00
487 POL 3007 Jakub Rozwadowski SKŻ 57,00
488 POL 4 Zofia Jaśniewicz Wolsztyński klub zeglarski 57,00
489 POL 969 Hubert Szulczewski SSW Mos Iława 57,00
490 POL 0 Kamila Maziarz KS Energetyk 56,00
491 POL 0 Michał Godlewski KW LOK Garland Gliwice 56,00
492 POL 1158 Karolina Mendyk KN Lider Krakow 55,00
493 POL 0 Wiktor Przeździecki KS Spójnia Warszawa 54,00
494 POL 1498 Kacper Kryszewski Gdański Klub Żeglarski 54,00
495 POL 630 Maja Szyca LKS Charzykowy 54,00
496 POL 1305 Kajetan Stein UKS Yacht Club Sława 54,00
497 POL 0 Mikołaj Kanabus UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 54,00
498 POL 1672 Kacper Barszczyk UKS Navigo Sopot 53,00
499 POL 836 Antonina Skóra YKP Kraków 53,00
500 POL 0 Zofia Matyszkiewicz UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 53,00
501 POL 0 Jan Muszynski KS Spójnia Warszawa 52,00
502 POL 1284 Kacper Wojczunalis PSKO 52,00
503 POL 4707 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 51,00
504 POL 1574 Sarah Goetz AZS Poznań 51,00
505 POL 943 Bartek Bilicki SSW Mos Iława 51,00
506 POL 0 Ewa Główka KS Spójnia Warszawa 51,00
507 POL 1194 Mikołaj Polarczyk SKŻ DRAWA Drawno 51,00
508 POL 0 Franciszek Krakowczyk KW LOK Garland Gliwice 50,00
509 POL 1528 Alicja Łowicka Nauticus Yacht Club Olsztyn 50,00
510 POL 131 Hugo Skupnik TS Kuznia Rybnik 50,00
511 POL 2038 Zuzanna Teleszyńska SKŻ 50,00
512 POL 1136 Irma Mezei MKS Dwójka Warszawa 49,00
513 POL 673 Martyna Mariak ŻLKS Poznań 48,00
514 POL 1265 Milena Siczek UKS Żegluj Lublin 48,00
515 POL 15971 Wiktor Krakowski 47,00
516 POL 757 Tadeusz Wiatrowski CHKŻ Chojnice 47,00
517 POL 0 Wojciech Styś KW LOK Garland Gliwice 47,00
518 POL 1659 Adam Tomczynski KS ZATOKA Puck 47,00
519 POL 880 Marcel Haufa ŻLKS Poznań 47,00
520 POL 0 Franciszek Spakowski KS Spójnia Warszawa 47,00
521 POL 1380 Emilia Siekierczak AZS Poznań 46,00
522 POL 61 Lila Sochaj KS AZS AWFIS Gdańsk 46,00
523 POL 1923 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów 46,00
524 POL 1319 Nikodem Różanski SSW Mos Iława 46,00
525 POL 0 Wojciech Wójcik TS Kuźnia Rybnik 46,00
526 POL 0 Igor Szymczyk MKS Szkuner Myślibórz 45,00
527 POL 0 Hubert Adamów KS Dobra Marina 44,00
528 POL 0 Jakub Kamiński UKŻ Siódemka Białystok 44,00
529 POL 0 Zuzanna Gądzikiewicz KSCŻ Szczecin 44,00
530 POL 0 Wojciech Komenda KS Spójnia Warszawa 43,00
531 POL 1075 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 43,00
532 POL 1351 Lena Murach KS AZS AWFiS Gdańsk 43,00
533 POL 0 Maksymilian Włuka UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 43,00
534 POL 985 Jakub Darkowski SSW Mos Iława 43,00
535 POL 2070 Jacek Dyguś MKŻ Arka Gdynia 42,00
536 POL 137 Gracjan Niczyj UKS Żeglarz Wrocław 42,00
537 POL 1973 Michał Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 41,00
538 POL 2156 Nikolas Urba SEJK Pogoń Szczecin 41,00
539 POL 50 Jagoda Romel MKŻ Żnin 40,00
540 POL 0 Łucja Wołkiewicz KS Spójnia Warszawa 40,00
541 POL 0 Anna Kuczmarska MKS Dwójka Warszawa 39,00
542 POL 1602 Jakub Szmaglinski YKP GDYNIA 38,00
543 POL 1434 Marcin Małota KN Lider Krakow 38,00
544 POL 0 Mikołaj Kowalik UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 38,00
545 POL 166 Michał Kaczmarek Klub Żeglarski Nysa 38,00
546 POL 2888 Wiktor Arian Sailing Team Rzeszów 38,00
547 POL 0 Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa 38,00
548 POL 951 Jakub Kreft KŻ VI-King Człuchów 37,00
549 POL 0 Mikołaj Qu KLUB PORT MECHELINKI 37,00
550 POL 0 Maksymilian Malec OPTI CWM GDYNIA 37,00
551 POL 0 Igor Góralczuk UKŻ Siódemka Białystok 37,00
552 POL 1874 Lena Kazan Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 37,00
553 POL 1977 Gabriel Małecki KSCŻ Szczecin 37,00
554 POL 5 Maksymilian Koschel ŻLKS Poznań 37,00
555 POL 1041 Aleksander Milowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 36,00
556 POL 1972 Katarzyna Płaza Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 36,00
557 POL 124 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 36,00
558 POL 1873 Jan Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 36,00
559 POL 11011 B Norecki KŻ Horn Kraków 35,00
560 POL 0 Grzegorz Maksymowicz KS Spójnia Warszawa 35,00
561 POL 0 Borys Matysiak CHKŻ Chojnice 35,00
562 POL 381 Aleksander Lenart UkS Opti Odra Wrocłąw 35,00
563 POL 0 Grzegorz Marek KS Energetyk 35,00
564 POL 95 Matylda Młodzianowska AZS Poznań 34,00
565 POL 1666 Kinga Rękas Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 34,00
566 POL 585 Michał Trafalski YK Stal Gdynia 34,00
567 POL 1916 Kasia Rusin UKS Navigo Sopot 34,00
568 POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM GDYNIA 33,00
569 POL 0 Wojciech Jankowski KS AZS AWFIS Gdańsk 33,00
570 POL 648 Bartłomiej Konopka KŻ Horn Kraków 32,00
571 POL 0 Marcel Cichosz UKS ŻEGLUJ LUBLIN 31,00
572 POL 0 Jakub Zybert OKŻ Olsztyn 31,00
573 POL 272 Bartosz Pluta SEJK Pogon Szczecin 31,00
574 POL 1804 Hanna Burdziej KSW Baltic 31,00
575 POL 1945 Leon Malcher SKŻ SŁAWA 31,00
576 POL 0 Monika Kempinska KS Zjednoczeni Bydgoszcz 31,00
577 POL 1702 Igor Rózga MKŻ Arka Gdynia 30,00
578 POL 1403 Kacper Kibiersza UKS Navigo Sopot 30,00
579 POL 1322 Karol Rak 30,00
580 POL 0 Marcel Tyczyński KS Spójnia Warszawa 30,00
581 POL 92 Zofia Wołosz SEJK Pogoń Szczecin 29,00
582 POL 892 Tynoteusz Bajko MKŻR Marina Hotele 29,00
583 POL 0 Antoni Brzozowski KS Spójnia Warszawa 29,00
584 POL 0 Mikołaj Farana UKŻ MORIS PSZCZYNA 29,00
585 POL 0 Piotr Muchlado OPTI CWM GDYNIA 29,00
586 POL 3 Jagoda Ogiegło Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 29,00
587 POL 1024 Magda Winiarska YKP Kraków 28,00
588 POL 1797 Alicja Maciąg KŻ Horn Kraków 28,00
589 POL 4705 Filip Różycki Gdański Klub Żeglarski 28,00
590 POL 1312 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 28,00
591 POL 2211 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków 27,00
592 POL 413 Jan Winkler ŻLKS Poznań 27,00
593 POL 0 Martyna Żydzis KS AZS AWFiS Gdańsk 27,00
594 POL 0 Krzysztof Suminski UKS NAD Jieziorkiem 26,00
595 POL 937 Jan Pawłowicz KN Lider Krakow 25,00
596 POL 18 Borys Podumis UKS Navigo Sopot 25,00
597 POL 0 Zuzanna Wojciechowska UKS SZKWAŁ Legionowo 25,00
598 POL 1661 Sara Warpas KS ZATOKA Puck 25,00
599 POL 671 Mateusz Krzak ŻLKS Poznań 25,00
600 POL 91 Nikodem Bonk Uks Hals 25,00
601 POL 4708 Michał Roman Gdański Klub Zeglarski 24,00
602 POL 794 Aleksander Kania ŻLKS Poznań 24,00
603 POL 1 Patrycja Marczak Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 24,00
604 POL 0 Szymon Wrzosek UKS ŻEGLUJ LUBLIN 24,00
605 POL 3009 Jan Latko Sopocki Klub Żeglarski 24,00
606 POL 0 Mikołaj Niemiec KŻ Horn Kraków 23,00
607 POL 1490 Szymon Góralski SEJK Pogoń Szczecin 23,00
608 POL 0 Nikola Wójcik Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 23,00
609 POL 1637 Oskar Syłka MKŻ Arka Gdynia 23,00
610 POL 1911 Kajetan Poziemski KŻ Horn Kraków 22,00
611 POL 950 Wojciech Bąk KŻ VI-KING Człuchów 22,00
612 POL 1 Aleksandra Geyer KŻ Horn Kraków 22,00
613 POL 4708 Marcin Kraspin 22,00
614 POL 0 Liwia Lewakowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 22,00
615 POL 0 Wiktoria Komada Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 21,00
616 POL 1818 Nadia Burghard YKP GDYNIA 21,00
617 POL 0 Franciszek Wodkowski OPTI CWM GDYNIA 20,00
618 POL 1127 Karol Petryniak KŻ Horn Kraków 19,00
619 POL 1330 Jakub Zdechlik KŻ Horn Kraków 19,00
620 POL 0 Julia Majewska Stowarzyszenie Yacht Klub Zefir 18,00
621 POL 263 Bartosz Baczmaga KS Dobra Marina 18,00
622 POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM GDYNIA 18,00
623 POL 1656 Lidia Jakubowska KS ZATOKA Puck 17,00
624 POL 139 Maria Nycz PKM LOK POZNAŃ 17,00
625 POL 0 Małgorzata Kwaśniewska Sopocki Klub Żeglarski 17,00
626 POL 3008 Tytus Szymborski 16,00
627 POL 1872 Oskar Niezabitowski Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 15,00
628 POL 0 Hanna Duda KLUB PORT MECHELINKI 15,00
629 POL 0 Wiktor Weselak KS AZS AWFIS Gdańsk 14,00
630 POL 0 Bartosz Leżała UKŻ ŚRODA Wielk. 14,00
631 POL 578 Nina Kulka UKS Bryg Wrocław 13,00
632 POL 535 Mikołaj Łoboda OPTI CWM GDYNIA 12,00
633 POL 0 Wiktor Grajek UKŻ ŚRODA Wielk. 11,00
634 POL 0 Patrycja Hebel Baza Mragowo 11,00
635 POL 0 Zofia Glaza OPTI CWM GDYNIA 10,00
636 POL 1112 Kamila Gawlik PKM LOK POZNAN 9,00
637 POL 10041 Jakub Trojnar KŻ Horn Kraków 9,00
638 POL 5 Natalia Micewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 9,00
639 POL 1001 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława 8,00
640 POL 0 Anna Steiner 7,00
641 POL 1911 Aleksandra Konopka KŻ Horn Kraków 7,00
642 POL 1483 Kajetan Linow KŻ Mewa Poznań 6,00
643 POL 1117 Magdalena Laskowska PKM LOK POZNAN 6,00
644 POL 428 Lena Gaweł AZS Poznań 6,00
645 POL 0 Szymon Malitowski KW LOK Garland Gliwice 6,00
646 POL 0 Jeremi Ślusarski KŻ Mewa Poznań 5,00
647 POL 0 Adrian Koszewski MKS Dwójka Warszawa 4,00
648 POL 1447 Zofia Kuszewska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 4,00
649 POL 1767 Nina Gaweł AZS Poznań 3,00
650 POL 0 Maurycy Kosmowski KLUB PORT MECHELINKI 2,00
651 POL 1554 Tymon Przyjemczak KS ZATOKA Puck 2,00
652 POL 182 Antoni Grygiel KS AZS AWFIS Gdańsk 2,00
653 POL 0 Martyna Duch YC PTTK Beskid Nowy Sącz 1,00
654 POL 14 Maksymilian Wierzbowski KŻ Horn Kraków 1,00
655 POL 9 Jakub Bendowski Wolsztyński klub zeglarski 1,00
656 POL 0 Adam Szklarz KS Dobra Marina 1,00
657 POL 1535 Jan Budkiewicz UKŻ Trawers Ostrów 1,00
658 POL 0 Mateusz Pyzel UKS Nad Jieziorkiem 1,00
659 GER 8864 Mateusz Chrobak Klub Żeglarski Nysa 1,00
660 POL 0 Aleksandra Bącela KS Energetyk 1,00
661 POL 1822 Kinga Koniarek UKŻ Trawers Ostrów 1,00
662 POL 18 Magdalena Ziółkowska YKP GDYNIA 1,00

Informacje

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i posiadać nr licencji PZŻ

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.