Mc Nr Zawodnik Klub Pkt
1 POL 2442 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 86,00
2 POL 1943 Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn 84,00
3 POL 1650 Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice 80,00
4 POL 1868 Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów 76,00
5 POL 1867 Pola Dzik YKP Gdynia 76,00
6 POL 1658 Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk 71,00
7 POL 2072 Gracjan Grzech YKP Gdynia 66,00
8 POL 2070 Gustaw Micinski YKP Gdynia 66,00
9 POL 1881 Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów 65,00
10 POL 1807 Weronika Jaroszek KSW Baltic 64,00
11 POL 1965 Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów 63,00
12 POL 2552 Maciej Ilinski YKP Gdynia 62,00
13 POL 2000 Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa 60,00
14 POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk 56,00
15 POL 2020 Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa 55,00
16 POL 2071 Mateusz Gwóźdź YKP Gdynia 52,00
17 POL 1879 Ludwik Grzelak WTW Warszawa 52,00
18 POL 1444 Oskar Ponto OPTI CWM GDYNIA 51,00
19 POL 210009 Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 49,00
20 POL 1937 Mikołaj Merkler BAZA Mrągowo 47,00
21 POL 1674 Szczepan Damasiewicz JKW Poznań 45,00
22 POL 1991 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 44,00
23 POL 2177 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 41,00
24 POL 1587 Maciej Panaś YKP Gdynia 38,00
25 POL 2030 Jan Turczynowicz KS Spójnia Warszawa 36,00
26 SUI 1840 Maxime Thommen YKP GDYNIA 35,00
27 POL 1947 Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice 35,00
28 POL 1915 Filip Fajfer KŻ Horn Kraków 34,00
29 POL 411 Dominika Fajdasz KS Spójnia Warszawa 33,00
30 POL 1759 Jakub Ławicki OPTI CWM GDYNIA 32,00
31 POL 1700 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 30,00
32 POL 1747 Juliusz Hebel BAZA Mrągowo 29,00
33 POL 1626 Alexander Ponto OPTI CWM Gdynia 26,00
34 POL 1661 Jan Gierzynski KS ZATOKA Puck 24,00
35 POL 1936 Mateusz Gigielewicz BAZA Mrągowo 23,00
36 POL 1949 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 20,00
37 POL 2010 Tytus Czajkowski MKZ ARKA Gdynia 19,00
38 POL 1373 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 18,00
39 POL 1664 Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów 18,00
40 POL 1974 Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 17,00
41 POL 1993 Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia 15,00
42 POL 1982 Jan Witkowiak JKW Poznań 14,00
43 POL 2044 Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława 13,00
44 POL 1302 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 12,00
45 POL 2025 Mikołaj Łangowski MKS Dwójka Warszawa 12,00
46 POL 1806 Zuzanna Dominikowska KSW Baltic 9,00
47 POL 1625 Gustaw Ostojewski KS ZATOKA Puck 9,00
48 POL 1764 Dominika Ołowiak YKP Gdynia 9,00
49 POL 2082 Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia 9,00
50 POL 1576 Antoni Sopata AZS Poznań 9,00
51 POL 1924 Amelia Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 7,00
52 POL 910 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 6,00
53 POL 1971 Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 5,00
54 POL 1813 Marceli Mierzwicki YKP Gdynia 5,00
55 POL 2 Bartosz Miziewicz SKŻ SŁAWA 4,00
56 POL 1923 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów 4,00
57 POL 210008 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2,00
58 POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA 1,00
59 POL 188 Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów 1,00

Informacje

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i posiadać nr licencji PZŻ

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.