Mc Nr Zawodnik Klub Pkt Kat 9
1 POL 0 Alexander Ponto OPTI CWM Gdynia 664,00 1000
2 POL 0 Mateusz Gwóźdź YKP GDYNIA 663,00 1000
3 POL 0 Paweł Trella MKŻ ARKA Gdynia 662,00 1000
4 POL 2119 Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 662,00 1000
5 POL 1017 Mateusz Gigielewicz BAZA Mrągowo 662,00 1000
6 POL 1106 Jakub Kluk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 657,00 1000
7 POL 0 Gustaw Kwiek WTW WARSZAWA 653,00 1000
8 POL 0 Ludwik Grzelak WTW WARSZAWA 651,00 1000
9 POL 111 Ewa Lewandowska KS AZS AWFIS GDAŃSK 648,00 1000
10 POL 1768 Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 647,00 1000
11 POL 893 Marceli Mierzwicki YKP GDYNIA 643,00 1000
12 POL 423 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 640,00 1000
13 POL 0 Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 639,00 1000
14 POL 901 Dominika Fajdasz KS Spójnia Warszawa 630,00 1000
15 POL 791 Hanna Burdziej MKŻ OPTI 630,00 1000
16 POL 1500 Mikołaj Łangowski MKS Dwójka Warszawa 628,00 1000
17 POL 0 Wiktor Wojtas UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 627,00 1000
18 POL 4 Leon Gniadek KŻ Horn Kraków 624,00 1000
19 POL 1328 Antoni Lipinski LKS Charzykowy 622,00 1000
20 POL 0 Szymon Oleksiuk WTW WARSZAWA 622,00 1000
21 POL 0 Szymon Gąsiorowski YK Stal Gdynia 621,00 1000
22 POL 1766 Alicja Tutkowska YK Stal Gdynia 620,00 1
23 POL 2019 Dominika Ołowiak YKP GDYNIA 620,00 1000
24 POL 0 Janka Dmochowska MKŻ ARKA Gdynia 618,00 1000
25 POL 15861 Tytus Czajkowski KST Elektryk Grudziądz 613,00 1000
26 POL 1928 Karolina Gała WTW WARSZAWA 611,00 1000
27 POL 0 Korneliusz Dębiak TKŻ TORUŃ 610,00 1000
28 POL 0 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 609,00 1000
29 POL 1023 Mateusz Narloch MKŻ ARKA Gdynia 608,00 1000
30 POL 1670 Jacek Kalinowski UKS Żeglarz Wrocław 607,00 1000
31 POL 0 Marcin Pietrzak WTW WARSZAWA 607,00 1000
32 POL 1826 Stanisław Wierczyński YKP GDYNIA 605,00 1000
33 POL 2002 Bianka Śledzińska KS Spójnia Warszawa 593,00 1000
34 POL 1273 Jakub Pawlak OPTI CWM Gdynia 590,00 1000
35 POL 0 Igor Wierzbowski KŻ Horn Kraków 587,00 2
36 POL 0 Maria Suchocka MKŻ ARKA Gdynia 580,00 1000
37 POL 308 Michał Jaroszek MKŻ OPTI 578,00 1000
38 POL 0 Bartosz Bojarski KŻ VI-King Człuchów 573,00 1000
39 POL 937 Patryk Furmanek SSW MOS IŁAWA 572,00 1000
40 POL 1535 Mateusz Dobrzyński KS Spójnia Warszawa 571,00 1000
41 POL 2207 Joanna Lichwa KN Lider Kraków 569,00 1000
42 POL 0 Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa 566,00 1000
43 POL 0 Michał Terpiłowski WTW WARSZAWA 563,00 1000
44 POL 1597 Kacper Walęga KS Spójnia Warszawa 556,00 1000
45 POL 226 Małgorzata Figel OPTI CWM Gdynia 555,00 1000
46 POL 844 Stanisław Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 553,00 1000
47 POL 1 Borys Jarnot-Bałuszek YC PTTK Beskid Nowy Sącz 552,00 1000
48 POL 0 Michał Skawinski-Kornik WTW WARSZAWA 547,00 3
49 POL 2906 Jakub Dąbek SSW MOS IŁAWA 547,00 1000
50 POL 1 Maria Konarzewska KS AZS AWFIS GDAŃSK 546,00 1000
51 POL 0 Lena Sobiech UKS Żegluj Lublin 546,00 1000
52 POL 0 Oliwia Krajewska YKP GDYNIA 545,00 1000
53 POL 0 Igor Rudek MKŻ ARKA Gdynia 541,00 1000
54 POL 1365 Piotr Flieger MKŻ ARKA Gdynia 531,00 1000
55 POL 1998 Magdalena Skórnóg MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko 520,00 1000
56 POL 1051 Lidia Łukasik UKS Żegluj Lublin 520,00 4
57 POL 2041 Filip Jarosiewicz OPTI CWM Gdynia 512,00 1000
58 POL 1037 Michał Koczorowski AZS POZNAŃ 510,00 1000
59 POL 953 Danuta Grudzień UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 510,00 1000
60 POL 346 Michał Gonciarz UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 510,00 1000
61 POL 58 Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 508,00 1000
62 POL 1288 Alek Kuderski WTW WARSZAWA 503,00 1000
63 POL 1636 Alexander Wentzel KS AZS AWFIS GDAŃSK 501,00 1000
64 POL 1805 Mikołaj Bazyli Jacht Klub Koszalin 500,00 1000
65 POL 146 Marcel Bisewski YKP GDYNIA 500,00 1000
66 POL 0 Wiktor Ciołkowski Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 498,00 1000
67 POL 1765 Igor Wójcik YK Stal Gdynia 498,00 1000
68 POL 1932 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 488,00 5
69 POL 187 Maciej Wójcik TS Kuźnia Rybnik 487,00 1000
70 POL 0 Magdalena Guszcza WTW WARSZAWA 487,00 1000
71 POL 1862 Maja Krawczyńska OPTI CWM Gdynia 486,00 1000
72 POL 0 Pola Schmidt OPTI CWM Gdynia 477,00 1000
73 POL 1902 Kamil Stemplewski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 475,00 1000
74 POL 1422 Franciszek Borys YKP GDYNIA 471,00 1000
75 POL 777 Hanna Ługowska WTW WARSZAWA 470,00 1000
76 POL 0 Antonina Ołowiak YKP GDYNIA 468,00 1000
77 POL 528 Lilianna Lemke OPTI CWM Gdynia 467,00 1000
78 POL 1638 Maja Kwiek WTW WARSZAWA 465,00 6
79 POL 1977 Zuzanna Rodzeń MKŻ ARKA Gdynia 464,00 1000
80 POL 1254 Bartosz Dąbrowski UKŻ 7 Białystok 461,00 1000
81 POL 954 Jakub Miszczak KS Spójnia Warszawa 461,00 1000
82 POL 1332 Alicja Michalewska SSW MOS IŁAWA 460,00 7
83 POL 1574 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków 460,00 1000
84 POL 0 Zuzanna Ołowiak YKP GDYNIA 458,00 1000
85 POL 0 Jakub Pietrzak OPTI CWM Gdynia 457,00 1000
86 POL 1515 Piotr Grabski YC Zefir Drakkar Poraj 452,00 1000
87 POL 1767 Miłosz Michalak YKP GDYNIA 448,00 1000
88 POL 7721 Rafał Górski KS AZS AWFIS GDAŃSK 447,00 1000
89 POL 1891 Piotr Hofman KW LOK Garland Gliwice 445,00 1000
90 POL 1238 Karolina Tomczyk TS Kuźnia Rybnik 442,00 1000
91 POL 0 Oliwia Osadcow KW LOK Garland Gliwice 442,00 1000
92 POL 1325 Adam Turczynowicz KS Spójnia Warszawa 440,00 1000
93 POL 1701 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 440,00 1000
94 POL 2555 Jakub Szczepanski LKS Charzykowy 438,00 1000
95 POL 1499 Krystyna Szpor UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 437,00 1000
96 POL 0 Aleksander Szczygielski KW LOK Garland Gliwice 436,00 1000
97 POL 950 Paulina Rutkowska YKP GDYNIA 435,00 1000
98 POL 1660 Lena Cituk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 432,00 8
99 POL 1444 Malina Pietrzak WTW WARSZAWA 430,00 9
100 POL 0 Zofia Kucharska OPTI CWM Gdynia 426,00 1000
101 POL 0 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 426,00 10
102 POL 2003 Patryk Kukowski KS Zatoka Puck 424,00 1000
103 POL 1071 Maja Cituk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 420,00 11
104 POL 1194 Jan Witkowiak JKW Poznań 418,00 1000
105 POL 125 Maksymilian Kruczyński AZS POZNAŃ 417,00 1000
106 POL 1865 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 416,00 1000
107 POL 0 Piotr Raszczyk UKŻ Pisz 412,00 1000
108 POL 0 Sara Wiśniewska TKŻ TORUŃ 412,00 1000
109 POL 932 Barbara Malarz Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 412,00 1000
110 POL 2020 Jan Klinicki SSW MOS IŁAWA 404,00 12
111 POL 0 Andrzej Nowakowski MKS Dwójka Warszawa 403,00 1000
112 POL 139 Mileny Materny UKS Zalew Kielce 400,00 1000
113 POL 1428 Miłosz Samek KSCŻ Szczecin 397,00 1000
114 POL 0 Filip Lenart UKS Opti Odra Wrocław 395,00 1000
115 POL 670 Robert Szymański TS Kuźnia Rybnik 393,00 1000
116 POL 0 Krzysztof Olejnik JKW Poznań 393,00 1000
117 POL 1566 Antoni Nazimek JKW Poznań 392,00 1000
118 POL 238 Dominika Raszka MKS Dwójka Warszawa 388,00 1000
119 POL 1516 Antoni Kużminski BAZA Mrągowo 386,00 1000
120 POL 0 Aleksandra Szulska OPTI CWM Gdynia 385,00 1000
121 POL 0 Łucja Węglowska UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 383,00 1000
122 POL 88 Jeremi Dąbrowski KSCŻ Szczecin 378,00 1000
123 POL 1262 Michał Biedalak JKW Poznań 377,00 1000
124 POL 0 Nina Łypaczewska KW LOK Garland Gliwice 377,00 1000
125 POL 124 Karolina Gajdzinska AZS POZNAŃ 376,00 1000
126 POL 0 Kornelia Dobaczewska MKŻ Żnin 376,00 1000
127 POL 412 Apolonia Malańska KS AZS AWFIS GDAŃSK 375,00 1000
128 POL 9781 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce 373,00 1000
129 POL 927 Franciszek Mikulski KS AZS AWFIS GDAŃSK 372,00 1000
130 POL 1260 Michał Maziarka UKS Navigo Sopot 372,00 1000
131 POL 0 Michalina Pawelczyk MKS Dwójka Warszawa 371,00 1000
132 POL 4000 Oliwia Dróżyńska TKŻ TORUŃ 366,00 1000
133 POL 1849 Iga Marcisz TS Kuźnia Rybnik 366,00 1000
134 POL 1249 Mateusz Buło BAZA Mrągowo 365,00 1000
135 POL 244 Hanna Wiszniowska JKW Poznań 363,00 1000
136 POL 257 Hugo Marciniak JKW Poznań 359,00 1000
137 POL 0 Miłosz Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław 359,00 1000
138 POL 822 Jakub Marciniak MKŻ OPTI 355,00 1000
139 POL 3007 Teresa Masztalerz TKŻ TORUŃ 355,00 1000
140 POL 1482 Iga Wielczyk SSW MOS IŁAWA 348,00 1000
141 POL 0 Aleksander Bury YC Bergline Wrocław 348,00 1000
142 POL 830 Marta Richert MKŻ ARKA Gdynia 347,00 1000
143 POL 0 Jakub Korga MKŻ Żnin 346,00 1000
144 POL 1759 Jan Paciorek UKS SZKWAŁ Legionowo 344,00 1000
145 POL 1350 Natalia Ziółkowska YKP GDYNIA 344,00 13
146 POL 188 Zofia Czerniawska YK Stal Gdynia 342,00 1000
147 POL 1593 Sylwia Fryziak UKS SZKWAŁ Legionowo 341,00 1000
148 POL 1228 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 339,00 1000
149 POL 0 Karol Głąbik KW LOK Garland Gliwice 337,00 1000
150 POL 1388 Kamil Lenczowski KŻ Horn Kraków 335,00 1000
151 POL 19141 Karolina Jałoszyńska Klub Żeglarski Nysa 333,00 1000
152 POL 1209 Filip Kurczewski MKŻ Żnin 328,00 1000
153 POL 1525 Rafał Małota KN Lider Kraków 325,00 14
154 POL 222 Hubert Łobaczewski YKP GDYNIA 325,00 1000
155 POL 1450 Konrad Wlazłowski YKP GDYNIA 321,00 1000
156 POL 0 Jan Macugowski KŻ VI-KING Człuchów 321,00 1000
157 POL 0 Julia Wróblewska MKŻ ARKA Gdynia 319,00 1000
158 POL 1333 Michał Kuchtyn UKS Bryg Wrocław 315,00 15
159 POL 1361 Iwo Reński YKP GDYNIA 315,00 1000
160 POL 1800 Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa 313,00 1000
161 POL 0 Michał Paciorek UKS SZKWAŁ Legionowo 313,00 1000
162 POL 2200 Wiktor Pawłowski CHKŻ Chojnice 310,00 16
163 POL 411 Krzysztof Szczodrowska CHKŻ Chojnice 309,00 1000
164 POL 1669 Michał Krzemiński UKS SZKWAŁ Legionowo 307,00 1000
165 POL 0 Maciej Żmijewski MKŻ ARKA Gdynia 306,00 1000
166 POL 0 Krzysztof Bruski OPTI CWM Gdynia 305,00 1000
167 POL 1778 Mateusz Kluczka UKS OPTI ODRA WROCŁAW 305,00 1000
168 POL 0 Magdalena Śnieżek Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 302,00 1000
169 POL 2605 Patrycja Kurpiewska MKS Dwójka Warszawa 302,00 1000
170 POL 0 Franciszek Niwicki KŻ Horn Kraków 302,00 1000
171 POL 1756 Iwona Wysocka Wolsztyński Klub Żeglarski 301,00 1000
172 POL 0 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 299,00 17
173 POL 0 Alicja Łowicka Nauticus Yacht Club Olsztyn 299,00 1000
174 POL 1201 Mateusz Gąsiorowski YK Stal Gdynia 299,00 18
175 POL 1 Oskar Hawliczek KS Spójnia Warszawa 299,00 1000
176 POL 1306 Żaneta Bonin KŻ VI-King Człuchów 297,00 1000
177 POL 0 Jan Doniec KŻ Horn Kraków 296,00 1000
178 POL 1261 Maciej Ilnicki CHKŻ Chojnice 296,00 1000
179 POL 0 Julia Kozubowicz TS Kuźnia Rybnik 295,00 1000
180 POL 1835 Stanisław Wojda JKW Poznań 293,00 1000
181 POL 1285 Natalia Burczyńska Nauticus Yacht Club Olsztyn 293,00 1000
182 POL 411 Zuzanna Zielinska MKŻ Żnin 292,00 1000
183 POL 1776 Antoni Kiliszek MKS Dwójka Warszawa 291,00 1000
184 POL 1812 Bolesław Nesterowicz UKŻ Pisz 290,00 1000
185 POL 1348 Jakub Jabłonski MKŻ ARKA Gdynia 289,00 1000
186 POL 1620 Artur Zakrzewski JKW Poznań 287,00 1000
187 POL 0 Zachary Tylkowski ŻMKS Poznań 282,00 1000
188 POL 29 Blanka Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 280,00 19
189 POL 1600 Nawojka Ślusarska KŻ Mewa Poznań 280,00 1000
190 POL 0 Filip Kawałko OPTI CWM Gdynia 280,00 1000
191 POL 925 Maksymilian Kowalczyk KŻ Horn Kraków 278,00 1000
192 POL 5119 Jakub Oblonk TS Kuźnia Rybnik 277,00 1000
193 POL 102 Jan Suchocki MKŻ ARKA Gdynia 274,00 20
194 POL 1014 Mikołaj Strupinski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 273,00 21
195 POL 486 Julia Kaczmarska YC Bergline Wrocław 270,00 22
196 POL 0 Kuba Matysik YKP Kraków 263,00 1000
197 POL 0 Maciej Cękała SEJK Pogoń Szczecin 262,00 1000
198 POL 1873 Rafał Balicki UKS Żeglarz Wrocław 261,00 23
199 POL 0 Zofia Derwich Wolsztyński Klub Żeglarski 260,00 1000
200 POL 1244 Marcel Skubański Klub Żeglarski Nysa 258,00 1000
201 POL 1448 Nikola Materny UKS Zalew Kielce 258,00 1000
202 POL 1497 Zofia Suszko UKS FIR Warszawa 256,00 24
203 POL 0 Konrad Ciernia KŻ Horn Kraków 256,00 1000
204 POL 744 Alicja Koczorowski AZS POZNAŃ 255,00 25
205 POL 0 Piotr Śmieja YKP GDYNIA 254,00 1000
206 POL 800 Piotr Rodziewicz UKS Navigo Sopot 253,00 1000
207 POL 1016 Mikołaj Grudzień UKS Żegluj Lublin 253,00 1000
208 POL 1528 Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa 251,00 1000
209 POL 105 Jan Fuk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 248,00 1000
210 POL 1763 Julian Podwalski SSW MOS IŁAWA 246,00 1000
211 POL 1941 August Sobczak MKS Dwójka Warszawa 245,00 26
212 POL 170 Aleksander Daniszewsk UKS Navigo Sopot 245,00 1000
213 POL 1830 Wiktor Polaczek YC PTTK Beskid Nowy Sącz 244,00 1000
214 POL 1692 Antoni Rachuła ŻLKS Poznań 243,00 1000
215 POL 1561 Adam Rutkowski KS Spójnia Warszawa 242,00 1000
216 POL 2040 Bartłomiej Wrzosek KŻ Horn Kraków 241,00 27
217 POL 1391 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa 240,00 28
218 POL 1077 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 238,00 1000
219 POL 1759 Joanna Dyja WTW WARSZAWA 238,00 1000
220 POL 270 Julia Walus UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 238,00 1000
221 POL 0 Krzysztof Ciborowski K.S. Spójnia Warszawa 237,00 29
222 POL 2030 Maria Rytecka SKŻ 234,00 1000
223 POL 0 Natalia Krawczyńska OPTI CWM Gdynia 234,00 1000
224 POL 1136 Matylda Brelinska MKŻ Żnin 233,00 1000
225 POL 71 Marek Mazur UKS Opti Odra Wrocław 233,00 1000
226 POL 413 Wiktor Gmys CHKŻ Chojnice 232,00 1000
227 POL 1230 Bartosz Luśnia KSCŻ Szczecin 230,00 1000
228 POL 1319 Magdalena Rejniak UKS SZKWAŁ Legionowo 230,00 1000
229 POL 0 Hanna Sadecka TKŻ TORUŃ 228,00 1000
230 POL 3 Hanna Michaleczko Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 227,00 1000
231 POL 1626 Anna Witczak ŻLKS Poznań 224,00 1000
232 POL 0 Radosław Gałecki KS Energetyk 224,00 1000
233 POL 1550 Angelina Zubel MKŻ Żnin 223,00 1000
234 POL 1053 Kacper Warywoda Nauticus Yacht Club Olsztyn 221,00 1000
235 POL 1876 Maciej Małachowski UKŻ 7 Białystok 221,00 1000
236 POL 1599 Pola Petrykowska UKS SZKWAŁ Legionowo 221,00 1000
237 POL 1897 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia 221,00 1000
238 POL 0 Piotr Węgrzynski YC Zefir Drakkar Poraj 220,00 1000
239 POL 0 Gustaw Zalewski TKŻ TORUŃ 218,00 30
240 POL 0 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa 217,00 31
241 POL 2022 Natasza Urbaniak AZS POZNAŃ 217,00 1000
242 POL 1848 Hubert Bałdyga BAZA Mrągowo 217,00 1000
243 POL 1659 Julia Maziarz KS Energetyk 216,00 1000
244 POL 479 Szymon Małachowski UKŻ 7 Białystok 215,00 1000
245 POL 0 Agnieszka Zadora UKS Żegluj Lublin 213,00 1000
246 POL 1290 Maciej Placzke UKS FIR Warszawa 212,00 1000
247 POL 1757 Zuzanna Widomska TS Kuźnia Rybnik 212,00 32
248 POL 919 Alicja Wróblewska MKŻ ARKA Gdynia 212,00 33
249 POL 0 Aleksandra Mańkowska TKŻ TORUŃ 210,00 1000
250 POL 1907 Jakub Wegiera UKS FIR Warszawa 210,00 1000
251 POL 1708 Weronika Maciejczuk UKŻ 7 Białystok 209,00 1000
252 POL 998 Klara Matysik YKP Kraków 207,00 1000
253 POL 1364 Hanna Korsak MKS Dwójka Warszawa 207,00 1000
254 POL 175 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 206,00 34
255 POL 1390 Szymon Szykowny MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 205,00 1000
256 POL 0 Antoni Szyca LKS Charzykowy 204,00 1000
257 POL 1348 Antoni Osiński TKŻ TORUŃ 204,00 1000
258 POL 1334 Michał Błotniak MKS Szkuner Myślibórz 203,00 1000
259 POL 1185 Radosław Parzych BAZA Mrągowo 201,00 1000
260 POL 1879 Witold Onisk UKS FIR Warszawa 199,00 1000
261 POL 2010 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA 198,00 35
262 POL 991 Mateusz Balicki UKS Żeglarz Wrocław 197,00 1000
263 POL 0 Remigiusz Dzierbun SKŻ DRAWA Drawno 196,00 1000
264 POL 1349 Michał Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 196,00 1000
265 POL 0 Zuzanna Zasada KS Zatoka Puck 196,00 1000
266 POL 2634 Ola Szczepanska KN Lider Kraków 196,00 1000
267 POL 0 Anastazja Pastuszka UKŻ Pisz 193,00 1000
268 POL 1591 Katarzyna Wajdowska KŻ Horn Kraków 192,00 1000
269 POL 1140 Karol Rusin KW LOK Garland Gliwice 192,00 1000
270 POL 1114 Max Berliński YKP GDYNIA 190,00 1000
271 POL 1276 Zuzanna Bącela KS E nergetyk 190,00 1000
272 POL 1906 Jakub Kosowski UKS FIR Warszawa 190,00 36
273 POL 1 Alicja Sobota YC Zefir Drakkar Poraj 189,00 1000
274 POL 1653 Ewa Czapla UKS Żegluj Lublin 188,00 1000
275 POL 673 Ignacy Rojek KS AZS AWFIS GDAŃSK 188,00 1000
276 POL 0 Jan Kamieński PKM LOK POZNAŃ 184,00 1000
277 POL 1873 Mateusz Grabowski LKS Charzykowy 183,00 37
278 POL 1923 Hanna Gronek Jacht Klub Koszalin 183,00 1000
279 POL 1655 Jan Sawicki PKM LOK POZNAŃ 183,00 38
280 POL 1089 Michał Urbaniak CHKŻ Chojnice 182,00 1000
281 POL 13 Damian Sobota YC Zefir Drakkar Poraj 181,00 1000
282 POL 1935 Kordian Kreft KS Zatoka Puck 179,00 1000
283 POL 1376 Szymon Rossa ŻMKS Poznań 178,00 1000
284 POL 1834 Wanda Szylinska KSCŻ Szczecin 177,00 1000
285 POL 966 Bartosz Marek KS Energetyk 176,00 1000
286 POL 2008 Oscar Wielczyk SSW MOS IŁAWA 175,00 39
287 POL 1028 Kinga Rękas Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 175,00 1000
288 POL 1981 Ola Zaporowska KS Energetyk 175,00 1000
289 POL 1868 Maciej Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 173,00 1000
290 POL 1185 Hanna Borkowska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 171,00 40
291 POL 0 Filip Noszczynski MKŻ ARKA Gdynia 170,00 1000
292 POL 1829 Igor Gruszczyński UKS Yacht Club Sława 170,00 41
293 POL 1943 Kajetan Marszałek MKS Szkuner Myślibórz 169,00 1000
294 POL 490 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 168,00 42
295 POL 1245 Tymon Mika KŻ Horn Kraków 168,00 1000
296 POL 1611 Michał Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 168,00 43
297 POL 938 Dominika Grala MOS Pisz 167,00 1000
298 POL 1528 Jakub Daniliuk Nauticus Yacht Club Olsztyn 166,00 44
299 POL 0 Zofia Michaleczko Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 163,00 45
300 POL 0 Paweł Sikora PKM LOK POZNAŃ 162,00 1000
301 POL 1 Michał Józwik KS Energetyk 162,00 1000
302 POL 1819 Kacper Hodun KS Spójnia Warszawa 162,00 1000
303 POL 0 Kajetan Kaska KSCŻ Szczecin 162,00 1000
304 POL 0 Jakub Modzalewski ŻMKS Poznań 162,00 1000
305 POL 1286 Krzysztof Ołowiak YKP GDYNIA 160,00 46
306 POL 988 Jakub Piesiewicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 158,00 1000
307 POL 920 Maciej Banaszak AZS Poznań 157,00 1000
308 POL 1272 Aleksandra Kuczyńska UKS Bryg Wrocław 156,00 1000
309 POL 1284 Jakub Lipowski KŻ Horn Kraków 156,00 47
310 POL 1752 Alicja Bujas KN Lider Kraków 155,00 1000
311 POL 0 Wiktor Matwiejuk UKS Żegluj Lublin 155,00 1000
312 POL 2000 Eliza Kołtak Nauticus Yacht Club Olsztyn 155,00 1000
313 POL 2031 Igor Grzelak WTW WARSZAWA 154,00 48
314 POL 0 Joanna Kiełczewska JKW Poznań 154,00 1000
315 POL 0 Eryk Rózga MKŻ ARKA Gdynia 153,00 1000
316 POL 0 Igor Tomczyk TS Kuźnia Rybnik 153,00 1000
317 POL 1546 Marcin Staniewicz Jacht Klub Koszalin 151,00 1000
318 POL 345 Miłosz Siekacz MOSW CHOSZCZNO 149,00 1000
319 POL 1964 Stanisław Radojewski JKW Poznań 148,00 1000
320 POL 1488 Aleksandra Borucka AZS Poznań 147,00 1000
321 POL 1548 Oliwia Siedlewska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 147,00 49
322 POL 1480 Stanisław Maik UKS BARNIM GOLENIÓW 147,00 1000
323 POL 1703 Jan Zaporowski KS Energetyk 146,00 1000
324 POL 5 Stanisław Grocholewski AZS POZNAŃ 146,00 1000
325 POL 1664 Paweł Szota Klub Żeglarski Nysa 146,00 1000
326 POL 1220 Natalia Krysta UKS Wiking Zarzecze 145,00 1000
327 POL 1251 Szymon Rozum MKS Dwójka Warszawa 145,00 1000
328 POL 0 Alicja Żuber KS AZS UWM Olsztyn 144,00 1000
329 POL 1945 Igor Szymczyk MKS Szkuner Myślibórz 141,00 1000
330 POL 7521 Tymoteusz Wysocki OKŻ Olsztyn 140,00 1000
331 POL 1423 Zofia Pospieszna AZS POZNAŃ 140,00 50
332 POL 1874 Justyna Jurkowska MKŻ Żnin 139,00 1000
333 POL 1601 Martyna Duch YC PTTK Beskid Nowy Sącz 138,00 1000
334 POL 1614 Roch Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 138,00 1000
335 POL 0 Joanna Michalska UKS Yacht Club Sława 138,00 51
336 POL 1351 Andrzej Nycz PKM LOK POZNAŃ 138,00 1000
337 POL 974 Maria Kisłowska UKŻ GROT OSiR SUWAŁKI 137,00 1000
338 POL 1070 Mikołaj Czałbowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 136,00 52
339 POL 237 Konstanty Podwojski KS Energetyk 136,00 1000
340 POL 1673 Malwina Kowalczyk JK Pogoria 135,00 1000
341 POL 1603 Maciej Chybiński UKS Żeglarz Wrocław 135,00 1000
342 POL 395 Marta Chomik Nauticus Yacht Club Olsztyn 132,00 1000
343 POL 0 Tomasz Gajda UKS BARNIM GOLENIÓW 132,00 1000
344 POL 62 Dominika Sawicka UKS BARNIM GOLENIÓW 131,00 1000
345 POL 1549 Filip Oleszczyk MKŻR Marina Hotele 131,00 1000
346 POL 1769 Emil Siwko UKS Żegluj Lublin 131,00 1000
347 POL 1498 Mateusz Smolakowski UKS Opti Odra Wrocław 130,00 1000
348 POL 1506 Aleksandra Kolman KS AZS UWM Olsztyn 129,00 1000
349 POL 2007 Róża Stolarska UKS SZKWAŁ Legionowo 129,00 1000
350 POL 20 Anna Stanula KŻ Horn Kraków 128,00 1000
351 POL 1267 Zuzanna Reszka MKŻ ARKA Gdynia 127,00 1000
352 POL 0 Mariusz Wiercioch KŻ Horn Kraków 127,00 1000
353 POL 6 Emilia Maziarz KS Energetyk 126,00 1000
354 POL 1592 Szymon Maruszczak OKŻ Olsztyn 126,00 1000
355 POL 1953 Amelia Kwiatkowska Nauticus Yacht Club Olsztyn 125,00 1000
356 POL 1676 Filip Nowosad Klub Narciarski Lider 125,00 1000
357 POL 1278 Jakub Rozwadowski SKŻ 124,00 1000
358 POL 9 Sarah Goetz AZS POZNAŃ 123,00 1000
359 POL 0 Aniela Graczyk OKŻ Olsztyn 123,00 1000
360 POL 0 Stanisław Gałuszka UKŻ Pisz 122,00 1000
361 POL 1594 Zuzanna Teleszyńska SKŻ 122,00 53
362 POL 0 Szymon Smyczek TS Kuźnia Rybnik 122,00 1000
363 POL 1111 Robert Berliński YKP GDYNIA 122,00 1000
364 POL 145 Oskar Sawicki UKS BARNIM GOLENIÓW 121,00 1000
365 POL 0 Nikolas Urba SEJK Pogoń Szczecin 121,00 1000
366 POL 0 Aleksandra Zastawna MKŻ ARKA Gdynia 121,00 1000
367 POL 1702 Franciszek Wołyniec UKS Navigo Sopot 120,00 1000
368 POL 1884 Jermiasz Konieczny ŻLKS Poznań 120,00 54
369 POL 1650 Zuzanna Zielińska YKP GDYNIA 120,00 1000
370 POL 1373 Danuta Wilska KS AZS AWFIS GDAŃSK 120,00 55
371 POL 0 Jakub Kaplita UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 120,00 1000
372 POL 1226 Amelia Tram MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 120,00 1000
373 POL 969 Paweł Piankowski YKP GDYNIA 120,00 1000
374 POL 57 Natan Gnutek KŻ Horn Kraków 119,00 56
375 POL 1940 Fryderyk Julke SKŻ 119,00 57
376 POL 1402 Jagoda Romel MKŻ Żnin 118,00 1000
377 POL 186 Kacper Kibiersza UKS Navigo Sopot 117,00 58
378 POL 1910 Klara Piotrowska WTW WARSZAWA 117,00 59
379 POL 1345 Kacper Kryszewski Gdański Klub Żeglarski 117,00 60
380 POL 203 Wojciech Szydło UKS Zalew Kielce 116,00 1000
381 POL 1887 Maciej Syrzeń UKŻ Pisz 116,00 1000
382 POL 198 Jakub Hippler MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 115,00 1000
383 POL 1127 Piotr Kosowski UKS OPTI ODRA Wrocław 115,00 61
384 POL 1735 Igor Bogusz KN Lider Kraków 115,00 1000
385 POL 1041 Kacper Gellner UKS Wiking Zarzecze 114,00 1000
386 POL 4701 Mateusz Gawlik MOSW CHOSZCZNO 114,00 1000
387 POL 950 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 112,00 1000
388 POL 922 Ziemowit Chursan UKS Żegluj Lublin 112,00 1000
389 POL 1490 Andrzej Thomas UKS Navigo Sopot 111,00 1000
390 POL 1560 Wiktoria Hlawaty MKŻ Opti 111,00 1000
391 POL 2 Wojciech Bąk KŻ VI-KING Człuchów 111,00 1000
392 POL 349 Paweł Zając UKŻ MORiS PSZCZYNA 111,00 1000
393 POL 1479 Aleksandra Piątkowska MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 111,00 1000
394 POL 1671 Jagoda Perejczuk KSCŻ Szczecin 109,00 1000
395 POL 2625 Katarzyna Niemczyk KN Lider Kraków 109,00 1000
396 POL 1050 Nikola Krzosek KS AZS AWFIS GDAŃSK 108,00 1000
397 POL 0 Maciej Karpinski UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 107,00 1000
398 POL 984 Wiktoria Warzych MKŻ Opti 107,00 62
399 POL 0 Amelia Wolska UKS Żegluj Lublin 107,00 1000
400 POL 345 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 106,00 63
401 POL 1138 Maria Kowalska Baza Mrągowo 106,00 1000
402 POL 1686 Szymon Ząbek KSCŻ Szczecin 105,00 1000
403 POL 2052 Marta Piotrowska WTW WARSZAWA 105,00 64
404 POL 978 Łukasz Smolakowski UKS Opti Odra Wrocław 104,00 1000
405 POL 1584 Maksymilian Pastuszka Ukż Pisz 104,00 65
406 POL 1820 Maciej Pryk Nauticus Yacht Club Olsztyn 104,00 1000
407 POL 1908 Krzysztof Junczyk UKS FIR Warszawa 104,00 66
408 POL 91 Hugo Skupnik TS Kuźnia Rybnik 103,00 1000
409 POL 1704 Wiktoria Stachańska MOSW CHOSZCZNO 102,00 1000
410 POL 1864 Maria Nycz PKM LOK POZNAŃ 101,00 1000
411 POL 1716 Adrian Manista OKŻ Olsztyn 101,00 1000
412 POL 1556 Jerzy Sukow UKS TOLKMICKO 100,00 1000
413 POL 1981 Adam Jaskuła UKŻ MORiS PSZCZYNA 100,00 67
414 POL 133 Gabriela Jakonczyk OKŻ Olsztyn 99,00 1000
415 POL 1644 Piotr Vogel PKM LOK POZNAŃ 99,00 1000
416 POL 893 Mateusz Wasilewski UKŻ GROT OSiR SUWAŁKI 98,00 1000
417 POL 1329 Aleksander Kosowski UKS OPTI ODRA Wrocław 98,00 1000
418 POL 1801 Illya Zaradny PKM LOK POZNAŃ 97,00 1000
419 POL 985 Michał Rasiński UKS SZKWAŁ Legionowo 97,00 68
420 POL 0 Ernest Rojek KS AZS AWFIS GDAŃSK 96,00 1000
421 POL 1608 Aleksandra Kamińska UKŻ 7 Białystok 96,00 1000
422 POL 1911 Jacek Lewandowski ŻLKS Poznań 96,00 1000
423 POL 1460 Mateusz Hrymajło KSCŻ Szczecin 95,00 1000
424 POL 1245 Franceska Gałka UKS Navigo Sopot 95,00 1000
425 POL 1769 Michalina Maciejak UKS OPTI ODRA Wrocław 94,00 69
426 POL 1296 Brunon Herman YKP Warszawa 94,00 1000
427 POL 1271 Gabriel Małecki KSCŻ Szczecin 94,00 1000
428 POL 470 Stanisław Chilewski KS Zjednoczeni 94,00 70
429 POL 0 Aleksander Milowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 93,00 1000
430 POL 1001 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA 92,00 71
431 POL 1373 Maciej Maćkowiak Gdański Klub Żeglarski 92,00 72
432 POL 1562 Franciszek Thomas UKS Navigo Sopot 92,00 1000
433 Pol 8281 Leon Malcher SKŻ SŁAWA 92,00 73
434 POL 0 Leon Dura Uczniowski Klub Żeglarski ŚRODA 91,00 1000
435 POL 2442 Zofia Szcześniak KS Zjednoczeni 91,00 1000
436 POL 1665 Sebastian Midor UKS WIKING ZARZECZE 91,00 1000
437 POL 1619 Pola Wojtaszek Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 91,00 1000
438 POL 1745 Martyna Mariak ŻLKS Poznań 90,00 1000
439 POL 120 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 89,00 74
440 POL 1187 Leon Kwiatkowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 89,00 1000
441 POL 20 Olimpia Sałapata Yacht Club Bergline 89,00 1000
442 POL 1739 Jakub Szafarczyk TS Kuźnia Rybnik 89,00 1000
443 POL 11664 Jan Winkler ŻLKS Poznań 88,00 75
444 POL 1485 Maria Niklaus KŻ Mewa Poznań 88,00 1000
445 POL 0 Zofia Jachymska TS Kuźnia Rybnik 87,00 1000
446 POL 142 M Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 86,00 1000
447 POL 9 Maja Kreft KS Zatoka Puck 86,00 1000
448 POL 1448 Maksym Kreft OPTI CWM Gdynia 86,00 1000
449 POL 922 Hanna Węsierska OPTI CWM Gdynia 85,00 76
450 POL 1167 Magdalena Luśnia KSCŻ Szczecin 85,00 77
451 POL 18 Paweł Maciejewicz KSCŻ Szczecin 84,00 1000
452 POL 0 Michał Ciechanowicz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 84,00 1000
453 POL 0 Tomasz Obecny KSCŻ Szczecin 84,00 1000
454 POL 1930 Łukasz Kuik Jacht Klub Koszalin 83,00 1000
455 POL 1217 Wiktoria Grima TS Kuźnia Rybnik 83,00 1000
456 POL 1949 Kacper Karbownik MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 81,00 1000
457 POL 1 Laura Sternal UKS Wiking Zarzecze 81,00 1000
458 POL 581 Julia Jajko TS Kuźnia Rybnik 79,00 1000
459 POL 1872 Jakub Rzeszotek UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 77,00 1000
460 POL 1700 Oliwia Żynda UKŻ GROT OSiR SUWAŁKI 77,00 1000
461 POL 1456 Alicja Kolasa Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 76,00 1000
462 POL 263 Hubert Bruggemann OPTI CWM Gdynia 76,00 78
463 POL 2035 Kacper Wojczunalis 75,00 79
464 POL 31 Błażej Zarzecki Ukż Pisz 75,00 1000
465 POL 1090 Teresa Zawal ŻMKS Poznań 74,00 1000
466 POL 1772 Gracjan Karczmarczyk MKŻ ARKA Gdynia 72,00 1000
467 POL 2033 Agnieszka Paciorek KŻ VI-KING Człuchów 71,00 1000
468 POL 1916 Jakub Częczek Nauticus Yacht Club Olsztyn 71,00 1000
469 POL 1251 Kuba Zakrzewski JKW Poznań 71,00 1000
470 POL 1141 Wiktoria Harnasz TS Kuźnia Rybnik 71,00 1000
471 POL 1558 Szymon Kędzierski OKŻ Olsztyn 70,00 1000
472 POL 1877 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski 70,00 80
473 POL 0 Iganacy Redestowicz UKŻ MORiS PSZCZYNA 68,00 1000
474 POL 270 Jakub Kreft KŻ VI-King Człuchów 68,00 81
475 POL 1693 Mateusz Swałdek UKS Yacht Club Sława 67,00 1000
476 POL 2010 Tymon Sochaj UKS TOLKMICKO 67,00 82
477 POL 1118 Julia Bolda OPTI CWM Gdynia 65,00 1000
478 POL 2918 Amelia Ciszek MKS Dwójka Warszawa 65,00 1000
479 POL 0 Jacek Guzik KŻ Horn Kraków 65,00 83
480 POL 2032 Jakub Kostrzewski WTW WARSZAWA 65,00 1000
481 POL 1427 Nina Sibon TS Kuźnia Rybnik 64,00 1000
482 POL 62 Gracjan Niczyj UKS Żeglarz Wrocław 63,00 1000
483 POL 1777 Michał Patyk UKŻ MORiS PSZCZYNA 61,00 1000
484 POL 1760 Marianna Gębicka MKS Dwójka Warszawa 60,00 1000
485 POL 104 Damian Leśniewski MKŻ Żnin 59,00 1000
486 POL 1580 Jakub Zybert OKŻ Olsztyn 59,00 1000
487 POL 1378 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 59,00 84
488 POL 1302 Iwo Dudek Gdański Klub Żeglarski 58,00 85
489 POL 1004 Filip Midor UKS Wiking Zarzecze 57,00 1000
490 POL 186 Jakub Kusiak UKS Szkwał Złocieniec 57,00 1000
491 POL 1892 Wojciech Wójcik TS Kuźnia Rybnik 55,00 1000
492 POL 1356 J Ptasiński ŻMKS Poznań 55,00 1000
493 POL 1709 Dawid Midor UKS Wiking Zarzecze 54,00 1000
494 POL 958 Alicja Przybyłek AZS Poznań 54,00 1000
495 POL 0 Irma Mezei MKS Dwójka Warszawa 53,00 1000
496 POL 1851 Jerzy Gałęza PKM LOK POZNAŃ 53,00 1000
497 POL 1532 Liwia Liszkiewicz OKŻ Olsztyn 52,00 1000
498 POL 1826 Michał Szczęsnowski ŻMKS Poznań 52,00 1000
499 POL 0 Mikołaj Polarczyk SKŻ DRAWA Drawno 51,00 1000
500 POL 1627 Antoni Pasich UKS BARNIM GOLENIÓW 51,00 1000
501 POL 1283 Anna Porwoł TS Kuźnia Rybnik 49,00 1000
502 POL 0 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 49,00 1000
503 POL 1999 Michał Szklarz KS Dobra Marina 49,00 1000
504 POL 976 Joanna Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 49,00 1000
505 POL 246 Ida Kocięta OPTI CWM Gdynia 48,00 86
506 POL 0 Katarzyna Derwich Wolsztyński Klub Żeglarski 47,00 1000
507 POL 1513 Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice 46,00 1000
508 POL 1749 Martyna Żydzis KS AZS AWFIS GDAŃSK 45,00 1000
509 POL 1912 Dominik Fijak UKS Wiking Zarzecze 44,00 1000
510 POL 1863 Kazimierz Borowiak KS Dobra Marina 44,00 1000
511 POL 339 Maciej Muller MKŻ ARKA Gdynia 43,00 1000
512 POL 1780 Nina Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 43,00 1000
513 POL 2100 Kamil Chojecki MKS Szkuner Myślibórz 43,00 1000
514 POL 1484 Filip Tylenda UKZ GROT OSiR SUWAŁKI 42,00 1000
515 POL 878 Maciej Wolski UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 42,00 1000
516 POL 1587 Filip Bil YK Stal Gdynia 42,00 87
517 POL 0 Maciej Schiele MKS Dwójka Warszawa 41,00 1000
518 POL 1816 Jakub Wolski UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 41,00 1000
519 POL 1269 Wojciech Kulawiak 40,00 1000
520 POL 3002 Antonina Kurasz TKŻ TORUŃ 39,00 1000
521 POL 14 Michał Pytel UKS Kotwica Gdynia 38,00 1000
522 POL 1666 Filip Różycki Gdański Klub Żeglarski 37,00 88
523 POL 951 Kaja Siwa KŻ Horn Kraków 37,00 1000
524 POL 1807 Katarzyna Plaza Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 36,00 89
525 POL 1578 Borys Podumis UKS Navigo Sopot 35,00 90
526 POL 1292 Piotr Muchlado OPTI CWM Gdynia 35,00 1000
527 POL 0 Miłosz Herzyk UKS Wiking Zarzecze 35,00 1000
528 POL 1806 Lena Kazan Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 34,00 91
529 POL 1265 Aleksy Herzyk UKS Wiking Zarzecze 34,00 1000
530 POL 66 Karol Pazdan KS Energetyk 34,00 1000
531 POL 0 Jaromir Nowak KŻ Horn Kraków 34,00 1000
532 POL 90 Lila Sochaj UKS TOLKMICKO 33,00 92
533 POL 0 Zuzanna Tomaszewska UKS Navigo Sopot 33,00 1000
534 POL 1489 Tymon Muszynski Bydgoskie Towarzystwo Żeglarskie 33,00 1000
535 POL 1645 Bartosz Pazur MKS Szkuner Myślibórz 33,00 93
536 POL 345 Wojciech Reck JKW Poznań 33,00 1000
537 POL 0 Martyna Siergiej TS Kuźnia Rybnik 33,00 1000
538 POL 2222 Filip Kwietniak SSW MOS IŁAWA 32,00 94
539 POL 306 Jakub Bućkowski Sopocki Klub Żeglarski 31,00 1000
540 POL 1420 Dorian Grenda MKS Szkuner Myślibórz 31,00 1000
541 POL 2048 Sara Warpas KS Zatoka Puck 31,00 1000
542 POL 0 Hubert Pachocki KŻ Horn Kraków 31,00 1000
543 POL 1881 Maksymilian Koschel ŻLKS Poznań 31,00 95
544 POL 1758 Wiktoria Komada Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 30,00 1000
545 POL 416 Aleksander Stefanski UKS Navigo Sopot 30,00 1000
546 POL 0 Jakub Micewski Wolsztyński Klub Żeglarski 30,00 1000
547 POL 1991 Damian Kawiński Uczniowski Klub Żeglarski ŚRODA 30,00 1000
548 POL 2036 Piotr Kużniarski KŻ Horn Kraków 30,00 96
549 POL 0 Cezary Popielski AZS POZNAŃ 29,00 1000
550 POL 1888 Bartosz Baczmaga KS Dobra Marina 28,00 1000
551 POL 1106 Dominik Pluto-Prądzyński UKS BARNIM GOLENIÓW 28,00 1000
552 POL 1629 Mateusz Pachela KŻ Horn Kraków 28,00 1000
553 POL 1296 Tytus Szmborski Sopocki Klub Żeglarski 28,00 1000
554 POL 1855 Jan Latko Sopocki Klub Żeglarski 28,00 1000
555 POL 0 A Długołęcka ŻMKS Poznań 27,00 1000
556 POL 1657 Rafał Krężelewski Jacht Klub Koszalin 27,00 1000
557 POL 1817 Joanna Sieczkowska ŻLKS Poznań 27,00 1000
558 POL 1903 Oskar Malewicki UKS Tolkmicko 27,00 1000
559 POL 1396 Liwia Lewakowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 27,00 1000
560 POL 1204 Weronika Sadek UKS Bryg 26,00 1000
561 POL 1049 Piotr Grendziak TS Kuźnia Rybnik 25,00 1000
562 POL 2002 Karol Rak SEJK Pogoń Szczecin 25,00 1000
563 POL 0 Pola Przyjemczak KS Zatoka Puck 25,00 1000
564 POL 0 Alexander Ślusarczyk JKW Poznań 25,00 1000
565 POL 1358 Małgorzata Kwaśniewska Sopocki Klub Żeglarski 24,00 1000
566 POL 1672 Sebastian Bielanski SEJK Pogoń Szczecin 23,00 1000
567 POL 1089 Kacper Korcz ŻMKS Poznań 22,00 1000
568 POL 1870 Zofia Wołosz SEJK Pogoń Szczecin 21,00 97
569 POL 1473 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia 21,00 1000
570 POL 2022 Jakub Porębski 21,00 1000
571 POL 304 Tatian Rotkiewicz SEJK Pogoń Szczecin 21,00 1000
572 POL 416 Aleksandra Wojtowicz UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 20,00 98
573 POL 794 Mikołaj Dąbrowski UKS Żeglarz Wrocław 19,00 1000
574 POL 1852 Kinga Furmanek SSW MOS IŁAWA 19,00 99
575 POL 1971 Tomasz Łoziak Gdanski Klub Żeglarski 18,00 1000
576 POL 1297 Aleksander Kania ŻLKS Poznań 17,00 100
577 POL 1274 Julia Majewska Stowarzyszenie Yacht Klub Zefir 17,00 1000
578 POL 0 Olga Kanikowska AZS POZNAŃ 16,00 101
579 POL 1624 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 16,00 1000
580 POL 1284 Anastazja Kwiatkowska Nauticus Yacht Club Olsztyn 12,00 1000
581 POL 1974 Matylda Młodzianowska AZS Poznań 12,00 102
582 POL 1151 Martyna Grycuk KS AZS AWFIS GDAŃSK 10,00 1000
583 POL 1188 Wojciech Gronek Jacht Klub Koszalin 10,00 1000
584 POL 1687 Piotr Porwoł TS Kuźnia Rybnik 9,00 1000
585 POL 1224 Artur Szymański TS Kuźnia Rybnik 8,00 1000
586 POL 1414 Michał Trafalski YK Stal Gdynia 7,00 103
587 POL 1916 Alicja Maciejewska TKŻ TORUŃ 6,00 1000
588 POL 999 Jakub Walczak Uczniowski Klub Żeglarski ŚRODA 4,00 1000
589 POL 1324 Michał Surus Nauticus Yacht Club Olsztyn 3,00 1000
590 POL 1019 Alicja Akulicz Jacht Klub Orion Ostrzeszów 2,00 1000
591 POL 1713 Kajetan Stein UKS Yacht Club Sława 2,00 104
592 POL 0 Natalia Rusinek UŻKS Spinaker 2,00 1000
593 POL 1576 Mikołaj Widomski KŻ Horn Kraków 2,00 105
594 POL 1385 Borys Kotlewski OPTI CWM Gdynia 2,00 1000
595 POL 1447 Maria Szopa KS Energetyk 1,00 1000
596 POL 1691 Jan Pachla Uczniowski Klub Żeglarski ŚRODA 1,00 1000
597 POL 1860 M Grzesiek ŻMKS Poznań 1,00 1000
598 POL 0 Jakub Reslerowski Wolsztyński Klub Żeglarski 1,00 1000
599 POL 0 Gustaw Ostojewski KS Zatoka Puck 1,00 1000
600 POL 415 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 1,00 106
601 POL 1853 Adam Kowalski YKP GDYNIA 1,00 1000
602 POL 1139 Maksymilian Wierzbowski KŻ Horn Kraków 1,00 1000
603 POL 1721 Oskar Worek YK Stal Gdynia 1,00 1000
604 POL 0 Filip Sikorski Opty Ustka 1,00 1000
605 POL 2051 Jakub Wziątek Nauticus Yacht Club Olsztyn 1,00 1000

Informacje

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i posiadać nr licencji PZŻ

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.