Mc Nr Zawodnik Klub Pkt
1 POL 0 Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice 82,00
2 POL 0 Filip Miłoszewski UKS BARNIM GOLENIÓW 78,00
3 POL 15971 Sławomir Kapałka YKP GDYNIA 78,00
4 POL 0 Gabriela Czapska KS Spójnia Warszawa 77,00
5 POL 163 Jakub Gołębiowski SSW MOS IŁAWA 77,00
6 POL 0 Filip Szmit MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 74,00
7 POL 0 Gustaw Micinski YKP GDYNIA 73,00
8 POL 845 Kamil Manowiecki YKP GDYNIA 71,00
9 POL 7 Igor Kuczys MKŻ ARKA Gdynia 68,00
10 POL 1217 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 68,00
11 POL 0 Marcel Misiaszek UKS BARNIM GOLENIÓW 66,00
12 POL 11 Tomasz Lewandowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 66,00
13 POL 157 Pola Dzik YKP GDYNIA 65,00
14 POL 0 Zofia Korsak MKS Dwójka Warszawa 58,00
15 POL 105 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 56,00
16 POL 0 Kacper Fabian MKS Szkuner Myślibórz 54,00
17 POL 95 Maksymilian Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 52,00
18 POL 0 Klara Sobczak MKS Dwójka Warszawa 52,00
19 POL 0 Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn 44,00
20 POL 0 Antoni Sapijaszko KS Spójnia Warszawa 44,00
21 POL 0 Natalia Kuczys MKŻ ARKA Gdynia 42,00
22 POL 1284 Juliusz Hebel BAZA Mrągowo 42,00
23 POL 35 Mikołaj Merkler BAZA Mrągowo 41,00
24 POL 1322 Weronika Jaroszek MKŻ OPTI 41,00
25 POL 0 Mateusz Szweda KS Spójnia Warszawa 40,00
26 POL 1587 Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa 38,00
27 POL 0 Oliwier Urbański JKW Poznań 33,00
28 POL 0 Gracjan Grzech YKP GDYNIA 33,00
29 POL 0 Jan Gierzynski KS Zatoka Puck 30,00
30 POL 1708 Przemysław Machowski MKS Dwójka Warszawa 30,00
31 POL 0 Jakub Ławicki OPTI CWM Gdynia 30,00
32 POL 0 Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice 29,00
33 POL 0 Hanna Jarząbek KS Spójnia Warszawa 29,00
34 POL 0 Maciej Panaś YKP GDYNIA 26,00
35 POL 4707 Anna Januszewska YK Stal Gdynia 24,00
36 POL 1069 Szczepan Damasiewicz JKW Poznań 24,00
37 POL 954 Ignacy Oźminkowski K S Spójnia Warszawa 22,00
38 POL 8931 Antoni Sopata AZS Poznań 20,00
39 POL 0 Maksymilian Burdziej MKŻ OPTI 20,00
40 POL 188 Maciej Ilinski YKP GDYNIA 19,00
41 POL 0 Oskar Ponto OPTI CWM Gdynia 19,00
42 POL 14821 Jakub Wiedeheft MKŻ ARKA Gdynia 14,00
43 POL 1190 Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 13,00
44 POL 928 Marcin Popłonyk AZS Poznań 11,00
45 POL 0 Gabriela Kulka KS Spójnia Warszawa 10,00
46 POL 0 Maciej Lutynski YKP GDYNIA 9,00
47 POL 0 Dominik Śliwinski YKP GDYNIA 6,00
48 POL 0 Rafał Szubert ŻMKS Poznań 6,00
49 POL 0 Gustaw Ostojewski KS Zatoka Puck 6,00
50 POL 0 Aleksandra Soczyńska YKP GDYNIA 5,00
51 POL 0 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 4,00
52 POL 0 Amelia Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 3,00
53 POL 22 Dawid Gdaniec KS AZS AWFIS GDAŃSK 1,00
54 POL 1405 Gerard Polaczyk KŻ Mewa Poznań 1,00
55 POL 1 Iwo Filipowicz MKŻ ARKA Gdynia 1,00

Informacje

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i posiadać nr licencji PZŻ

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.