Mc Nr Zawodnik Wiek Klub Pkt Kat K
1 POL 0 Patryk Kosmalski 17 CHKŻ Chojnice 1390,00 1000
2 POL 0 Filip Miłoszewski 16 UKS BARNIM GOLENIÓW 1379,50 1000
3 POL 845 Kamil Manowiecki 17 YKP GDYNIA 1368,50 1000
4 POL 1217 Mateusz Grzempa 17 CHKŻ Chojnice 1367,00 1000
5 POL 7 Igor Kuczys 16 MKŻ ARKA Gdynia 1364,00 1000
6 POL 0 Gabriela Czapska 17 KS Spójnia Warszawa 1350,50 1000
7 POL 0 Gustaw Micinski 15 YKP GDYNIA 1314,00 1000
8 POL 11 Tomasz Lewandowski 16 KS AZS AWFIS GDAŃSK 1313,50 1000
9 POL 157 Pola Dzik 15 YKP GDYNIA 1289,50 1000
10 POL 95 Maksymilian Cymerman 17 UKS BARNIM GOLENIÓW 1270,50 1000
11 POL 1284 Juliusz Hebel 16 BAZA Mrągowo 1245,50 1000
12 POL 105 Laura Szulc 15 CHKŻ Chojnice 1204,50 1000
13 POL 0 Klara Sobczak 15 MKS Dwójka Warszawa 1199,00 1000
14 POL 0 Jakub Ławicki 17 OPTI CWM Gdynia 1176,00 1000
15 POL 1069 Szczepan Damasiewicz 16 JKW Poznań 1159,00 1000
16 POL 0 Rafał Pogorzelski 16 Nauticus Yacht Club Olsztyn 1153,50 1000
17 POL 0 Antoni Sapijaszko 17 KS Spójnia Warszawa 1150,00 1000
18 POL 1322 Weronika Jaroszek 17 MKŻ OPTI 1120,50 1000
19 POL 0 Oliwier Urbański 16 JKW Poznań 1111,50 1000
20 POL 0 Agnieszka Pawłowska 16 CHKŻ Chojnice 1085,00 1000
21 POL 0 Gracjan Grzech 16 YKP GDYNIA 1059,50 1000
22 POL 0 Maciej Panaś 15 YKP GDYNIA 1053,50 1000
23 POL 1587 Emila Roszkowska 15 KS Spójnia Warszawa 1031,50 1000
24 POL 8931 Antoni Sopata 16 AZS Poznań 1019,00 1000
25 POL 0 Rafał Szubert 17 ŻMKS Poznań 1018,50 1000
26 POL 0 Jan Gierzynski 15 KS Zatoka Puck 1007,00 1000
27 POL 0 Stanisław Konarzewski 15 KS AZS AWFIS GDAŃSK 1004,00 1000
28 POL 35 Mikołaj Merkler 15 BAZA Mrągowo 998,00 1000
29 POL 0 Kacper Worek 15 YK Stal Gdynia 983,50 1000
30 POL 14821 Jakub Wiedeheft 16 MKŻ ARKA Gdynia 952,50 1000
31 POL 0 Mateusz Szweda 17 KS Spójnia Warszawa 950,50 1000
32 POL 188 Maciej Ilinski 15 YKP GDYNIA 945,50 1000
33 POL 1 Iwo Filipowicz 16 MKŻ ARKA Gdynia 940,50 1000
34 POL 0 Gustaw Ostojewski 17 KS Zatoka Puck 936,00 1000
35 POL 0 Kacper Żywiczka 16 CHKŻ Chojnice 927,50 1000
36 POL 1190 Adam Sokołowski 16 Nauticus Yacht Club Olsztyn 905,00 1000
37 POL 0 Dominik Śliwinski 16 YKP GDYNIA 903,00 1000
38 POL 0 Wiktor Robaczewski 16 SSW MOS IŁAWA 885,00 1000
39 POL 4707 Anna Januszewska 17 YK Stal Gdynia 884,00 1000
40 POL 0 Jan Turczynowicz 16 KS Spójnia Warszawa 862,50 1000
41 POL 954 Ignacy Oźminkowski 15 K S Spójnia Warszawa 861,50 1000
42 POL 0 Maciej Karsznia 16 KS Zatoka Puck 829,50 1000
43 POL 0 Antoni Siwek 16 KS Spójnia Warszawa 806,50 1000
44 POL 272 Paulina Rakowska 17 OPTI CWM Gdynia 796,00 1000
45 POL 357 Zuzanna Dominikowska 16 MKŻ OPTI 791,00 1000
46 POL 0 Oskar Ponto 15 OPTI CWM Gdynia 790,50 1000
47 POL 0 Jan Krawczyk 15 CHKŻ Chojnice 777,00 1000
48 POL 15971 Sławomir Kapałka 18 YKP GDYNIA 768,00 1000
49 POL 0 Zuzanna Figel 16 OPTI CWM Gdynia 767,50 1000
50 POL 928 Marcin Popłonyk 17 AZS Poznań 755,50 1000
51 POL 0 Filip Szmit 17 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 754,50 1000
52 POL 0 Joanna Fabisiak 16 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 752,50 1000
53 POL 976 Joanna Cymerman 15 UKS BARNIM GOLENIÓW 745,00 1000
54 POL 399 Filip Kapała 15 OPTI CWM Gdynia 740,00 1000
55 POL 163 Jakub Gołębiowski 17 SSW MOS IŁAWA 733,50 1000
56 POL 14881 Igor Barcikowski 15 Nauticus Yacht Club Olsztyn 725,50 1000
57 POL 0 Marcel Misiaszek 18 UKS BARNIM GOLENIÓW 717,00 1000
58 POL 0 Zofia Korsak 17 MKS Dwójka Warszawa 715,50 1000
59 POL 0 Barbara Mindak 17 LKS Charzykowy 701,50 1000
60 POL 1708 Przemysław Machowski 16 MKS Dwójka Warszawa 649,50 1000
61 POL 0 Amelia Dziąba 16 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 646,00 1
62 POL 0 Kacper Fabian 17 MKS Szkuner Myślibórz 643,50 1000
63 POL 0 Natalia Kuczys 17 MKŻ ARKA Gdynia 631,50 1000
64 POL 0 Konrad Dziąba 14 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 631,00 1000
65 POL 1091 Marcel Montrymowicz 15 KST Elektryk Grudziądz 630,50 1000
66 POL 0 Filip Fajfer 16 KŻ Horn Kraków 630,00 1000
67 POL 0 Kacper Jaskuła 16 SKŻ SŁAWA 627,50 1000
68 POL 1011 Bartosz Miziewicz 17 SKŻ SŁAWA 626,50 1000
69 POL 0 Hanna Jarząbek 17 KS Spójnia Warszawa 616,50 1000
70 POL 0 Jakub Kaminski 16 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 614,50 1000
71 POL 11716 Bartosz Andrzejak 15 Nauticus Yacht Club Olsztyn 597,00 1000
72 POL 1513 Wojciech Kikmunter 16 CHKŻ Chojnice 594,00 1000
73 POL 7 Maria Prus-Głowacka 15 AZS Poznań 575,50 1000
74 POL 1405 Gerard Polaczyk 1 KŻ Mewa Poznań 549,00 2
75 POL 0 Aleksandra Soczyńska 18 YKP GDYNIA 540,00 1000
76 POL 1465 Julia Schmidt 16 OPTI CWM Gdynia 529,50 1000
77 POL 0 Bartosz Danowski 18 YK Stal Gdynia 528,00 1000
78 POL 1111 Bogusz Tłok 15 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 511,50 1000
79 POL 0 Zuzanna Tarnawska 17 OPTI CWM Gdynia 511,50 1000
80 POL 0 Tomasz Bendlewski 15 JKW Poznań 497,50 1000
81 POL 0 Sara Florczyńska 13 YKP GDYNIA 486,00 1000
82 POL 978 Adrianna Skrzecz 17 UKS BARNIM GOLENIÓW 477,00 1000
83 POL 22 Jakub Kazukiewicz 17 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 424,50 1000
84 POL 22 Dawid Gdaniec 17 KS AZS AWFIS GDAŃSK 409,50 1000
85 POL 1627 Antoni Pasich 15 UKS BARNIM GOLENIÓW 408,00 1000
86 POL 1927 Maksymilian Kalupa 15 JKW Poznań 392,00 1000
87 POL 0 Ida Stachura 17 KŻ Horn Kraków 382,50 1000
88 POL 1268 Michał Mazurowski 15 Nauticus Yacht Club Olsztyn 382,00 1000
89 POL 0 Maksymilian Burdziej 16 MKŻ OPTI 373,50 1000
90 POL 0 Jacek Muszyński 16 KS Spójnia Warszawa 370,50 1000
91 POL 451 Alicja Smolińska 16 SSW MOS IŁAWA 365,00 1000
92 POL 0 Ivo Zacharias 15 YK Stal Gdynia 364,50 1000
93 POL 0 Joanna Kaniewska 16 KS Spójnia Warszawa 363,00 1000
94 POL 0 Urszula Andrian 16 UKS FIR Warszawa 345,00 1000
95 POL 0 Maciej Popłonyk 14 AZS Poznań 340,50 1000
96 POL 0 Alan Kocięda 15 OPTI CWM Gdynia 339,00 1000
97 POL 158 Cezary Sternicki 18 BAZA Mrągowo 327,00 1000
98 POL 0 Bartosz Kowalski 17 KS Zatoka Puck 322,50 1000
99 POL 0 Maciej Reck 15 JKW Poznań 319,50 1000
100 POL 1606 Julia Jędrasik 15 BAZA Mrągowo 318,00 1000
101 POL 1312 Natalia Deja 16 KS Spójnia Warszawa 306,00 1000
102 POL 0 Przemysław Okonski 16 UKS FIR Warszawa 295,50 1000
103 POL 0 Gabriela Kulka 17 KS Spójnia Warszawa 289,50 1000
104 POL 0 Maciej Lutynski 17 YKP GDYNIA 283,50 1000
105 POL 1893 Aleksander Hlebowicz 15 Nauticus Yacht Club Olsztyn 270,50 1000
106 POL 4704 Stefan Marciniak 16 AZS POZNAŃ 268,00 1000
107 POL 1439 Dawid Goetz 16 AZS Poznań 261,50 1000
108 POL 1630 Paweł Gerłachowski 15 YKP GDYNIA 260,00 1000
109 POL 1344 Kacper Młodzianowski 14 AZS Poznań 253,50 1000
110 POL 745 Fabian Chodak 17 UKŻ 7 Białystok 250,50 1000
111 POL 11204 Maciej Mroczek 16 SKŻ SŁAWA 240,50 1000
112 POL 1434 Maja Niemira 16 YKP GDYNIA 234,00 1000
113 POL 0 Magdalena Jagiełło 17 MKS Dwójka Warszawa 217,50 1000
114 POL 1914 Antoni Borkowski 16 AZS Poznan 213,00 1000
115 POL 2306 Dominik Ignaczewski 16 KS Spójnia Warszawa 211,50 1000
116 POL 0 Mieszko Mejsner 18 UKS Żegluj Lublin 205,50 1000
117 POL 1917 Szymon Szczech 16 SSW MOS IŁAWA 201,00 1000
118 POL 1200 Paweł Kuszewski 15 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 189,00 1000
119 POL 0 Marcel Skaza 3 KS Spójnia Warszawa 181,50 1000
120 POL 0 Marianna Sienkiewicz 16 UKS FIR Warszawa 163,50 1000
121 POL 0 Sebastian Ignaczewski 16 KS Spójnia Warszawa 162,00 1000
122 POL 11 Konstanty Masłoch 17 LKS Charzykowy 142,50 1000
123 POL 1089 Kacper Korcz 17 ŻMKS Poznań 142,00 1000
124 POL 243 Jakub Kutarba 17 KS Zatoka Puck 141,00 1000
125 POL 102 Tomasz Procek 16 KW LOK Garland Gliwice 139,50 1000
126 POL 0 Jakub Mazurek 18 UKS Żegluj Lublin 127,50 1000
127 POL 0 Jan Strużkiewicz 3 KS Spójnia Warszawa 123,00 1000
128 POL 427 Dominik Popielarz 16 MKŻ Żnin 121,50 1000
129 POL 0 Jakub Chodak 16 UKŻ 7 Białystok 121,50 1000
130 POL 0 Pola Wawrzyniak 15 AZS Poznań 118,50 1000
131 POL 1413 Marcel Woletek 15 Nauticus Yacht Club Olsztyn 109,50 1000
132 POL 0 Olga Hanslik 16 KW LOK Garland Gliwice 106,50 1000
133 POL 0 Gabriela Zawal 17 ŻMKS Poznań 106,50 1000
134 POL 0 Mikołaj Grzybowski 16 UKS FIR Warszawa 99,00 1000
135 POL 0 Bartłomiej Nowak 16 JKW Poznań 97,50 1000
136 POL 951 Kaja Siwa 17 KŻ Horn Kraków 97,50 1000
137 POL 0 Krystyna Kiersnowska 16 UKŻ 7 Białystok 93,00 1000
138 POL 1224 Hanna Koczar 16 TS Kuźnia Rybnik 91,50 1000
139 POL 33 Patryk Sulkowski 17 SSW MOS IŁAWA 91,50 1000
140 POL 1 Hanna Okularczyk 16 KW LOK Garland Gliwice 84,00 1000
141 POL 0 Piotr Błoński 17 UKS Żegluj Lublin 84,00 1000
142 POL 1916 Michał Tokarczyk 15 KW LOK Garland Gliwice 69,00 1000
143 POL 0 Tomasz Kowalski 17 TKŻ TORUŃ 63,00 1000
144 POL 1818 Zofia Burska 13 JKW Poznań 60,00 1000
145 POL 0 Gilbert Guszcza 17 UKŻ 7 Białystok 51,00 1000
146 POL 0 Eliza Milewska 18 UKŻ 7 Białystok 51,00 1000
147 POL 0 Nina Machowicz 18 UKS Żegluj Lublin 49,50 1000
148 POL 1193 Maciej Dobrowolski 18 UKS Żegluj Lublin 42,00 1000
149 POL 0 Alicja Spruch 18 MKS Dwójka Warszawa 40,50 1000
150 POL 1 Magdalena Leśniak 17 ŻMKS Poznań 39,00 1000
151 POL 0 Natalia Ciszek 17 MKS Dwójka Warszawa 37,50 1000
152 POL 1421 Agata Dróżyńska 18 TKŻ TORUŃ 36,00 3
153 POL 0 Ewa Mazur 17 UKS Opti Odra Wrocław 33,00 1000
154 POL 61 Mikołaj Ksobich 17 AZS Poznań 30,00 1000
155 POL 0 Anna Zroślak 16 ŻMKS Poznań 27,00 1000
156 POL 2037 Jerzy Sienkiewicz 16 UKS FIR Warszawa 19,00 1000
157 POL 104 Paweł Kajeta 13 UKŻ Lamelka 19,00 1000
158 POL 0 Marta Kozieł 17 Jacht Klub Koszalin 16,00 1000
159 POL 1448 Nikola Materny 17 UKS Zalew Kielce 9,00 1000
160 POL 888 Antoni Krężel 17 UKŻ MORiS PSZCZYNA 3,00 1000
161 POL 111 Wiktor Orzeszko 17 Klub Żeglarski Nysa 1,00 1000
162 POL 984 Zofia Zając 17 UKŻ MORiS PSZCZYNA 1,00 1000

Informacje

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i posiadać nr licencji PZŻ

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kontakt | polityka prywatności | © 2019 sailingnet All rights reserved.