Mc Nr Zawodnik Klub Pkt Kat 9
1 POL 1296 Mikołaj Merkler BAZA Mrągowo 669,00 1000
2 POL 1799 Kamil Manowiecki YKP GDYNIA 666,00 1000
3 POL 1801 Gustaw Micinski YKP GDYNIA 659,00 1000
4 POL 1991 Klara Sobczak MKS Dwójka Warszawa 653,00 1000
5 POL 1667 Pola Dzik YKP GDYNIA 650,00 1000
6 POL 1863 Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 644,00 1000
7 POL 1775 Ivo Zacharias YK Stal Gdynia 642,00 1000
8 POL 1596 Kacper Worek YK Stal Gdynia 638,00 1000
9 POL 1029 Fabian Chodak UKŻ 7 Białystok 637,00 1000
10 POL 1889 Mateusz Gigielewicz Baza Mrągowo 636,00 1000
11 POL 1988 Przemysław Machowski MKS DWÓJKA WARSZAWA 636,00 1000
12 POL 1551 Maciej Ilinski YKP GDYNIA 632,00 1000
13 POL 1657 Dawid Gdaniec KS AZS AWFIS GDAŃSK 632,00 1000
14 POL 1587 Maciej Panaś YKP Kraków 628,00 1000
15 POL 170 Jakub Wiedeheft MKŻ ARKA Gdynia 627,00 1000
16 POL 888 Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa 626,00 1000
17 POL 1708 Amelia Dziąba MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 626,00 1000
18 POL 1661 Jan Gierzynski KS Zatoka Puck 625,00 1000
19 POL 1290 Alan Kocięda OPTI CWM Gdynia 621,00 1000
20 POL 176 Jacek Muszyński KS Spójnia Warszawa 613,00 1000
21 POL 1077 Tomasz Procek KW LOK Garland Gliwice 613,00 1000
22 POL 1852 Mateusz Szweda KS Spójnia Warszawa 612,00 1000
23 POL 1855 Bogusz Tłok MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 605,00 1000
24 POL 1800 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 601,00 1000
25 POL 910 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFIS GDAŃSK 598,00 1000
26 POL 2906 Maciej Karsznia KS Zatoka Puck 593,00 1000
27 POL 1753 Mateusz Gwóżdz YKP GDYNIA 589,00 1000
28 POL 966 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 588,00 1
29 POL 1714 Maja Niemira YKP GDYNIA 587,00 1000
30 POL 1667 Marcel Bisiewski YKP GDYNIA 585,00 1000
31 POL 1427 Maria Prus-Głowacka AZS Poznań 582,00 1000
32 POL 11391 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 582,00 1000
33 POL 11389 Urszula Andrian YKP Warszawa 577,00 1000
34 POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM Gdynia 576,00 1000
35 POL 1600 Laura Banach BAZA Mrągowo 574,00 1000
36 POL 1424 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 574,00 1000
37 POL 1644 Dawid Grajewski MKŻ ARKA Gdynia 560,00 1000
38 POL 1378 Marcel Skaza KS Spójnia Warszawa 559,00 1000
39 POL 90 Marcel Montrymowicz KST Elektryk Grudziądz 558,00 1000
40 POL 1655 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 556,00 1000
41 POL 1016 Dominik Popielarz MKŻ Żnin 550,00 1000
42 POL 1592 Julia Schmidt OPTI CWM Gdynia 548,00 1000
43 POL 1818 Paweł Gerłachowski YK Stal Gdynia 545,00 1000
44 POL 1414 Bartosz Bojarski KŻ VI-King Człuchów 543,00 1000
45 POL 1455 Eliza Milewska UKŻ 7 Białystok 541,00 1000
46 POL 1447 Paweł Kuszewski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 540,00 1000
47 POL 976 Igor Labocha TS Kuźnia Rybnik 539,00 1000
48 POL 1981 Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 538,00 1000
49 POL 1444 Oskar Ponto OPTI CWM Gdynia 535,00 1000
50 POL 10231 Hanna Kaczor TS Kuźnia Rybnik 534,00 1000
51 POL 1919 Pola Szadziul YKP GDYNIA 532,00 1000
52 POL 1706 Maja Sadowska KN Lider Kraków 528,00 1000
53 POL 1548 Szymon Cierzan OPTI CWM Gdynia 523,00 1000
54 POL 1270 Krystyna Kiersnowska UKŻ 7 Białystok 522,00 1000
55 POL 1930 Aleksandra Mindak LKS Charzykowy 509,00 1000
56 POL 1408 Jan Strużkiewicz KS Spójnia Warszawa 507,00 1000
57 POL 1888 Dominik Ignaczewski KS Spójnia Warszawa 505,00 1000
58 POL 1787 Przemysław Okonski UKS FIR Warszawa 505,00 1000
59 POL 1118 Wiktor Robaczewski JUNGA Olsztyn 504,00 1000
60 POL 1848 Bartosz Miziewicz SKŻ SŁAWA 504,00 1000
61 POL 1494 Szymon Oleksiuk WTW WARSZAWA 503,00 1000
62 POL 11 Leon Gniadek KŻ Horn Kraków 501,00 1000
63 POL 1165 Jakub Chodak UKŻ 7 Białystok 495,00 1000
64 POL 1883 Adrianna Skrzecz UKS BARNIM GOLENIÓW 490,00 1000
65 POL 1812 Piotr Śmieja YKP GDYNIA 489,00 1000
66 POL 1716 Michał Tokarczyk KW LOK Garland Gliwice 488,00 1000
67 POL 1628 Franciszek Borys YKP GDYNIA 486,00 1000
68 POL 1602 Stanisław Wierczyński YKP GDYNIA 485,00 1000
69 POL 1752 Jakub Korga MKŻ Żnin 484,00 1000
70 POL 344 Joanna Kaniewska KS Spójnia Warszawa 483,00 1000
71 POL 907 Magdalena Chyła Nauticus Yacht Club Olsztyn 483,00 1000
72 POL 1594 Filip Kapała OPTI CWM Gdynia 482,00 1000
73 POL 1629 Żaneta Bonin KŻ VI-King Człuchów 476,00 1000
74 POL 1816 Wiktor Ciołkowski Opteam Sailing Rzeszów 474,00 1000
75 POL 1971 Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 472,00 1000
76 POL 1129 Marceli Mierzwicki YKP GDYNIA 459,00 1000
77 POL 1619 Szymon Gąsiorowski YK Stal Gdynia 449,00 1000
78 POL 1260 Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice 448,00 1000
79 POL 1435 Paweł Trella MKŻ ARKA Gdynia 445,00 1000
80 POL 1340 Olga Hanslik KW LOK Garland Gliwice 445,00 1000
81 POL 1853 Patryk Furmanek SSW MOS IŁAWA 440,00 1000
82 POL 623 Stefan Marciniak AZS Poznań 438,00 1000
83 POL 1879 Ludwik Grzelak WTW WARSZAWA 435,00 1000
84 POL 1031 Alexander Ponto OPTI CWM Gdynia 435,00 1000
85 POL 1090 Joanna Cymerman MOSW CHOSZCZNO 431,00 1000
86 POL 285 Lena Sobiech UKS ŻEGLUJ LUBLIN 425,00 1000
87 POL 1363 Konrad Dziąba MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 425,00 1000
88 POL 1410 Tomasz Trajnowicz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 421,00 1000
89 POL 1302 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 418,00 1000
90 POL 1004 Aleksandra Misztal KŻ Horn Kraków 418,00 1000
91 POL 1114 Szymon Szczech MOS SSW IŁAWA 412,00 1000
92 POL 11216 Jakub Kaminski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 406,00 1000
93 POL 1974 Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 404,00 1000
94 POL 1126 Oliwia Osadcow KN Lider Kraków 401,00 1000
95 POL 66 Jakub Kluk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 399,00 2
96 POL 1570 Aleksander Poterański MOS SSW IŁAWA 399,00 1000
97 POL 1274 Elżbieta Smyczek TS Kuźnia Rybnik 397,00 1000
98 POL 1532 Hanna Okularczyk KW LOK Garland Gliwice 394,00 1000
99 POL 2222 Natalia Deja KS Spójnia Warszawa 393,00 1000
100 POL 791 Marcin Pietrzak WTW WARSZAWA 393,00 1000
101 POL 1106 Magdalena Jagiełło MKS Dwójka Warszawa 393,00 1000
102 POL 698 Ewa Mazur UKS Opti Odra Wrocław 392,00 1000
103 POL 999 Joanna Kiełczewska JKW Poznań 391,00 1000
104 POL 1417 Bartłomiej Mierzwa KW LOK Garland Gliwice 391,00 1000
105 POL 1985 Korneliusz Dębiak TKŻ TORUŃ 386,00 1000
106 POL 1389 Marianna Sienkiewicz YKP Warszawa 386,00 1000
107 POL 1764 Dominika Ołowiak YKP GDYNIA 386,00 1000
108 POL 1244 Jan Turczynowicz KS Spójnia Warszawa 382,00 1000
109 POL 959 Mikołaj Grzybowski UKS FIR Warszawa 380,00 1000
110 POL 1878 Mateusz Narloch MKŻ ARKA Gdynia 378,00 1000
111 POL 1703 Janka Dmochowska MKŻ ARKA Gdynia 372,00 3
112 POL 1854 Jakub Bruski MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 370,00 1000
113 POL 659 Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn 368,00 1000
114 POL 1454 Gilbert Guszcza UKŻ 7 Białystok 368,00 1000
115 POL 1999 Sebastian Ignaczewski KS Spójnia Warszawa 364,00 1000
116 POL 1802 Zuzanna Rodzeń MKŻ ARKA Gdynia 360,00 1000
117 POL 1664 Antoni Pasich UKS BARNIM GOLENIÓW 359,00 1000
118 POL 118 Ewa Lewandowska KS AZS AWFIS GDAŃSK 358,00 4
119 POL 9781 Emila Chmiel WTW WARSZAWA 358,00 1000
120 POL 1391 Julia Jędrasik JUNGA Olsztyn 357,00 1000
121 POL 1903 Tomasz Bendlewski JKW Poznań 357,00 1000
122 POL 859 Maksymilian Praga UKS FIR Warszawa 355,00 1000
123 POL 1670 Patryk Kukowski KS Zatoka Puck 355,00 1000
124 POL 1248 Jan Witkowiak JKW Poznań 349,00 1000
125 POL 1291 Kacper Walęga YKP Warszawa 346,00 1000
126 POL 139 Pola Wawrzyniak AZS Poznań 344,00 1000
127 POL 1533 Zuzanna Kaplita UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI 344,00 1000
128 POL 1760 Krzysztof Olejnik JKW Poznań 344,00 1000
129 POL 1333 Marta Kozieł Jacht Klub Koszalin 339,00 1000
130 POL 1 Jakub Pawlak OPTI CWM Gdynia 339,00 1000
131 POL 1448 Natalia Ciszek MKS Dwójka Warszawa 338,00 1000
132 POL 1877 Barbara Malarz Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 335,00 1000
133 POL 95 Dawid Goetz AZS Poznań 335,00 1000
134 POL 1387 Mikołaj Górecki KN Lider Kraków 335,00 1000
135 POL 1735 Filip Kurczewski MKŻ Żnin 335,00 1000
136 POL 1474 Maksymilian Szponer KS Zatoka Puck 332,00 1000
137 POL 1811 Oliwia Krajewska YKP GDYNIA 326,00 1000
138 POL 1471 Zofia Kucharska OPTI CWM Gdynia 323,00 5
139 POL 1353 Maria Konarzewska KS AZS AWFIS GDAŃSK 323,00 1000
140 POL 1546 Borys Jarnot-Bałuszek YC PTTK Beskid Nowy Sącz 322,00 1000
141 POL 1659 Kordian Kreft KS Zatoka Puck 320,00 1000
142 POL 297 Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 319,00 1000
143 POL 1776 Kacper Gwóżdz YKP GDYNIA 316,00 1000
144 POL 800 Karolina Gała WTW WARSZAWA 316,00 1000
145 POL 497 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 314,00 1000
146 POL 1584 Piotr Flieger MKŻ ARKA Gdynia 313,00 1000
147 POL 1887 Oliwer Przybylak BAZA Mrągowo 313,00 1000
148 POL 1723 Łucja Węglowska UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI 311,00 1000
149 POL 1269 Zuzanna Zasada KS Zatoka Puck 308,00 6
150 POL 1473 Maja Krawczyńska OPTI CWM Gdynia 307,00 1000
151 POL 1438 Bartłomiej Nowak JKW Poznań 307,00 1000
152 POL 1769 Brunon Herman YKP Warszawa 306,00 1000
153 POL 20 Iwona Wysocka SKŻ SŁAWA 304,00 1000
154 POL 1019 Michał Gonciarz JK Pogoria 3 Dąbrowa Górnicza 302,00 1000
155 POL 2000 Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa 299,00 1000
156 POL 1049 Gabriela Zawal ŻMKS Poznań 298,00 1000
157 POL 873 Gustaw Kwiek WTW WARSZAWA 296,00 7
158 POL 6 Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 295,00 8
159 POL 1224 Anna Zroślak ŻMKS Poznań 294,00 1000
160 POL 1443 Hubert Łobaczewski YKP GDYNIA 293,00 1000
161 POL 1384 Amelia Sławińska OPTI CWM Gdynia 286,00 9
162 POL 1329 Jan Pagacz KŻ Horn Kraków 283,00 1000
163 POL 1599 Mateusz Brokoniecki UKŻ PISZ 279,00 1000
164 POL 19 Zofia Derwich Wolsztyński Klub Żeglarski 278,00 1000
165 POL 1522 Lilianna Lemke OPTI CWM Gdynia 277,00 1000
166 POL 1586 Tytus Czajkowski KST Elektryk Grudziądz 276,00 1000
167 POL 1258 Adrianna Krystochowicz Uks Mos Ełk 274,00 1000
168 POL 927 Jedrzej Marciniak JKW Poznań 272,00 1000
169 POL 1229 Mikołaj Ksobich AZS Poznań 263,00 1000
170 POL 1524 Lidia Kalinowska Uks Mos Ełk 263,00 1000
171 POL 1288 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 260,00 10
172 POL 2025 Mikołaj Łangowski UKS FIR Warszawa 259,00 1000
173 POL 1580 Nawojka Ślusarska KŻ Mewa Poznań 257,00 1000
174 POL 1746 Konrad Kurzak Klub Sportowy Wiaterni 257,00 1000
175 POL 1265 Maciej Dobrowolski UKS Żegluj Lublin 256,00 1000
176 POL 1611 Antoni Nazimek JKW Poznań 256,00 1000
177 POL 1207 Maciej Reck JKW Poznań 252,00 1000
178 POL 52 Urszula Szymanowska Uks Mos Ełk 251,00 1000
179 POL 1593 Michał Terpiłowski WTW WARSZAWA 249,00 1000
180 POL 1911 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków 249,00 1000
181 POL 244 Jan Mocugowski KŻ VI-King Człuchów 247,00 1000
182 POL 1349 Ernest Rojek KS AZS AWFIS GDAŃSK 240,00 1000
183 POL 120 Nina Łypaczewska KW LOK Garland Gliwice 239,00 1000
184 POL 1590 Bartosz Kalicki Uks Mos Ełk 238,00 1000
185 POL 1701 Salma Mede YKP GDYNIA 237,00 1000
186 POL 1441 Małgorzata Figel OPTI CWM Gdynia 235,00 11
187 POL 1202 Jerzy Sienkiewicz YKP Warszawa 234,00 1000
188 POL 1575 Aleksandra Raukuć NAUTICUS Olsztyn 234,00 1000
189 POL 950 Krystyna Szpor UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI 232,00 12
190 POL 1187 Marcel Wolętek Nauticus Yacht Club Olsztyn 232,00 1000
191 POL 1558 Aleksander Szczygielski KW LOK Garland Gliwice 232,00 1000
192 POL 1185 Miłosz Michalak YKP GDYNIA 226,00 1000
193 POL 959 Michał Koczorowski AZS Poznań 226,00 1000
194 POL 1 Tomasz Gajda UKS BARNIM GOLENIÓW 223,00 1000
195 POL 1403 Pola Schmidt OPTI CWM Gdynia 219,00 1000
196 POL 1662 Kacper Urzędowski Klub Sportowy Wiaterni 215,00 1000
197 POL 1578 Natalia Kwiatkowska MKŻ ARKA Gdynia 214,00 1000
198 POL 994 Dagmara Gil YKP Warszawa 214,00 1000
199 POL 970 Wiktor Wojtas UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI 214,00 1000
200 POL 1225 Hanna Sadecka TKŻ TORUŃ 214,00 1000
201 POL 1300 Filip Kawałko OPTI CWM Gdynia 212,00 1000
202 POL 1351 Apolonia Malańska KS AZS AWFIS GDAŃSK 211,00 1000
203 POL 978 Michał Łysiak WTW WARSZAWA 210,00 1000
204 POL 1336 Grzegorz Bartoniek TS Kuźnia Rybnik 205,00 1000
205 POL 1876 Zuzanna Reszka MKŻ ARKA Gdynia 204,00 1000
206 POL 1648 Maksymilian Kalupa JKW Poznań 202,00 1000
207 POL 1480 Jan Pasiuk BAZA Mrągowo 202,00 1000
208 POL 1422 Dominika Krukowska UKS FIR Warszawa 200,00 1000
209 POL 1246 Dominika Raszka MKS Dwójka Warszawa 198,00 1000
210 POL 1772 Kornelia Dobaczewska MKŻ Żnin 197,00 1000
211 POL 1645 Michał Biedalak JKW Poznań 196,00 1000
212 POL 1856 Dominika Werra MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 194,00 1000
213 POL 1871 Zachary Tylkowski ŻMKS Poznań 192,00 1000
214 POL 884 Wiktoria Giec YKP Warszawa 192,00 13
215 POL 1139 Hanna Rajchert MKS Dwójka Warszawa 190,00 1000
216 POL 1 Jakub Reslerowski Wolsztyński Klub Żeglarski 188,00 1000
217 POL 1758 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 187,00 14
218 POL 1267 Robert Szymański TS Kuźnia Rybnik 185,00 1000
219 POL 860 Miłosz Małek UKS SZKWAŁ Legionowo 184,00 1000
220 POL 1563 Jakub Jabłonski MKŻ ARKA Gdynia 184,00 15
221 POL 1226 Teresa Masztalerz TKŻ TORUŃ 183,00 16
222 POL 1140 Stanisław Grocholewski AZS Poznań 183,00 1000
223 POL 1292 Jakub Pietrzak OPTI CWM Gdynia 183,00 1000
224 POL 168 Joanna Lewicka AZS UWM Olsztyn 181,00 1000
225 POL 984 Wiktor Matwiejuk UKS ŻEGLUJ LUBLIN 180,00 1000
226 POL 1349 Rafał Górski KS AZS AWFIS GDAŃSK 179,00 1000
227 POL 189 Jakub Jodłowski KŻ VI-King Człuchów 179,00 1000
228 POL 648 Katarzyna Wajdowska KŻ Horn Kraków 179,00 1000
229 POL 1666 Magdalena Śnieżek Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 178,00 1000
230 POL 1439 Katarzyna Derwich Wolsztyński Klub Żeglarski 178,00 1000
231 POL 1159 Zuzanna Ołowiak YKP GDYNIA 178,00 1000
232 POL 5 Wojciech Zalewski YKP Kraków 176,00 1000
233 POL 1562 Igor Rudek MKŻ ARKA Gdynia 175,00 17
234 POL 1345 Alexander Wentzel KS AZS AWFIS GDAŃSK 174,00 1000
235 POL 382 Marek Mazur UKS Opti Odra Wrocław 172,00 1000
236 POL 1892 Jakub Miszczak KS Spójnia Warszawa 172,00 1000
237 POL 1342 Franciszek Mikulski KS AZS AWFIS GDAŃSK 171,00 1000
238 POL 0 Karolina Tomczyk TS Kuźnia Rybnik 171,00 1000
239 POL 1817 Ignacy Rojek KS AZS AWFIS GDAŃSK 169,00 1000
240 POL 1470 Maciej Placzke UKS FIR Warszawa 168,00 18
241 POL 1467 Mateusz Buło BAZA Mrągowo 168,00 1000
242 POL 1556 Maciej Popłonyk AZS Poznań 165,00 1000
243 POL 1292 Filip Jarosiewicz Lamekla Kartuzy 163,00 19
244 POL 1833 Jakub Bojczuk UKŻ 7 Białystok 162,00 1000
245 POL 1630 Adam Grala UKŻ Pisz 162,00 20
246 POL 1220 Maciej Ilnicki CHKŻ Chojnice 160,00 1000
247 POL 1434 Helena Grubba KS Zatoka Puck 158,00 1000
248 POL 1525 Hanna Wiszniowska JKW Poznań 157,00 1000
249 POL 91 Stanisław Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 154,00 1000
250 POL 1011 Mateusz Słowik KŻ Horn Kraków 153,00 1000
251 POL 4 Oskar Sawicki UKS BARNIM GOLENIÓW 153,00 21
252 POL 276 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 153,00 22
253 POL 1704 Maria Suchocka MKŻ ARKA Gdynia 152,00 23
254 POL 11349 Martyna Grycuk KS AZS AWFIS GDAŃSK 152,00 1000
255 POL 1204 Olek Mistur TS Kuźnia Rybnik 151,00 1000
256 POL 1367 Maciej Cęgała KSCŻ Szczecin 150,00 1000
257 POL 713 Danuta Grudzień Jacht Klub POGORIA 3 Dąbrowa Górnicza 148,00 1000
258 POL 1624 Piotr Grabski YC ZEFIR DRAKKAR PORAJ 147,00 1000
259 POL 980 Kamil Lenczowski KŻ Horn Kraków 146,00 1000
260 POL 1998 Aleksandra Szulska OPTI CWM Gdynia 146,00 1000
261 POL 345 Filip Baran Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 146,00 1000
262 POL 479 Maciej Żmijewski MKŻ ARKA Gdynia 145,00 1000
263 POL 0 Michał Dobrowolski KSCŻ Szczecin 143,00 1000
264 POL 1141 Antonina Kurasz TKŻ TORUŃ 143,00 24
265 POL 1611 Jakub Kaplita UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI 140,00 1000
266 POL 1131 Tymon Bieniecki KS AQUA Włocławek 139,00 1000
267 POL 11874 Piotr Tymula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 138,00 1000
268 POL 1163 Oliwia Drożynska TKŻ TORUŃ 137,00 1000
269 POL 1285 Wiktor Kwiecinski MKŻ Żnin 137,00 1000
270 POL 765 Magdalena Guszcza YKP Warszawa 137,00 1000
271 POL 15861 Mateusz Gawlik MOSW CHOSZCZNO 136,00 1000
272 POL 1964 Jacek Kalinowski UKS Żeglarz Wrocław 136,00 25
273 POL 9011 Michał Błotniak MKS Szkuner Myślibórz 134,00 1000
274 POL 1155 Jakub Piesiewicz Gdański Klub Żeglarski 134,00 1000
275 POL 142 Maksymilian Kruczyński AZS Poznań 134,00 26
276 POL 1018 Antoni Lipinski LKS Charzykowy 134,00 27
277 POL 1329 Mariusz Wiercioch KŻ Horn Kraków 133,00 1000
278 POL 1612 Filip Noszczynski MKŻ ARKA Gdynia 132,00 1000
279 POL 598 Maciej Syrzeń UKŻ Pisz 131,00 28
280 POL 987 Szymon Herman MLKS KRSJNA Sępolno Krajeńskie 130,00 1000
281 POL 1828 Jakub Michałowski BAZA Mrągowo 130,00 1000
282 POL 258 Marta Richert MKŻ ARKA Gdynia 129,00 29
283 POL 1555 Hanna Michaleczko Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 128,00 1000
284 POL 73 Szymon Tymula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 128,00 1000
285 POL 326 Julia Kozubowicz TS Kuźnia Rybnik 128,00 1000
286 POL 1324 Hugo Skupnik TS Kuźnia Rybnik 128,00 1000
287 POL 381 Filip Lenart UKS Opti Odra Wrocław 127,00 1000
288 POL 1057 Jakub Jabłoński KS AQUA Włocławek 126,00 1000
289 POL 1219 Dominika Sawicka UKS BARNIM GOLENIÓW 125,00 1000
290 POL 416 Mateusz Smolakowski UKS Opti Odra Wrocław 125,00 1000
291 POL 1603 Krzysztof Bruski OPTI CWM Gdynia 122,00 1000
292 POL 1267 Iga Marcisz TS Kuźnia 121,00 1000
293 POL 248 Aleksandra Mac RTS Opteam Sailing 121,00 1000
294 POL 0 Mateusz Cogiel UKS Szkwał Złocieniec 121,00 1000
295 POL 1026 Antoni Osiński TKŻ TORUŃ 121,00 30
296 POL 333 Michał Skawinski-Kornik YKP Warszawa 120,00 31
297 POL 1449 Zuzanna Dawidowicz UKS MOS EŁK 120,00 1000
298 POL 847 Leon Dura Wolsztyński Klub Żeglarski 119,00 1000
299 POL 1665 Paulina Rutkowska UKS Żeglarz Wrocław 119,00 1000
300 POL 180 Hanna Burdziej MKŻ OPTI Kamień Pomorski 118,00 1000
301 POL 1759 Maksym Kreft OPTI CWM Gdynia 118,00 1000
302 POL 22 Igor Wierzbowski KŻ Horn Kraków 118,00 32
303 POL 0 Piotr Węgrzynski Stowarzyszenie Yacht Klub Zefir 117,00 1000
304 POL 1808 Katarzyna Towiańska KS AQUA Włocławek 116,00 1000
305 POL 1610 Sara Wiśniewska TKŻ TORUŃ 116,00 1000
306 POL 1751 Miłosz Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław 116,00 1000
307 POL 0 Jakub Macoch Stowarzyszenie Yacht Klub Zefir 115,00 1000
308 POL 1273 Edyta Jankowska UKŻ Pisz 115,00 33
309 POL 1373 Wiktor Pawłowski CHKŻ Chojnice 115,00 34
310 POL 1319 Anna Kazukiewicz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 115,00 1000
311 POL 1507 Franciszek Siwek KSCŻ Szczecin 114,00 1000
312 POL 1756 Konrad Ciernia KŻ Horn Kraków 114,00 35
313 POL 1051 Monika Kempińska KS Zjednoczeni Bydgoszcz 113,00 1000
314 POL 1365 Magdalena Skórnóg MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko 113,00 36
315 POL 1516 Aleksandra Kuczyńska UKS Opti Odra Wrocław 113,00 1000
316 POL 1509 Kamil Bordewicz KST Elektryk Grudziądz 112,00 1000
317 POL 602 Igor Szymczyk MKS Szkuner Myślibórz 112,00 1000
318 POL 1771 Aleksandra Mańkowska TKŻ TORUŃ 112,00 1000
319 POL 1488 Natalia Burczyńska NAUTICUS Olsztyn 112,00 1000
320 POL 648 Maksymilian Kowalczyk KŻ Horn Kraków 112,00 1000
321 POL 0 Kacper Bilewicz UKS Szkwał Złocieniec 111,00 1000
322 POL 415 Łukasz Smolakowski UKS Opti Odra Wrocław 111,00 1000
323 POL 1514 Tomasz Maciejewicz KSCŻ Szczecin 110,00 1000
324 POL 341 Michalina Baran Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 110,00 1000
325 POL 0 Karolina Siergiej TS Kuźnia Rybnik 110,00 1000
326 POL 149 Ignacy Sławiński UKS Żeglarz Wrocław 108,00 1000
327 POL 1550 Julia Kobus LKS Charzykowy 108,00 1000
328 POL 950 Nikodem Pytlik UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI 107,00 37
329 POL 2003 Hubert Bruggemann KS ZATOKA PUCK 107,00 1000
330 POL 0 Stanisław Chilewski KS Zjednoczeni Bydgoszcz 107,00 1000
331 POL 1028 Bartosz Dąbrowski UKŻ 7 Białystok 106,00 1000
332 POL 11126 Franciszek Niwicki KŻ Horn Kraków 105,00 1000
333 POL 1497 Antoni Borkowski AZS Poznań 104,00 1000
334 POL 1657 Mikołaj Łuczak KS Zjednoczeni Bydgoszcz 104,00 1000
335 POL 1874 Blanka Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 104,00 38
336 POL 270 Stanisław Maik UKS BARNIM GOLENIÓW 104,00 39
337 POL 1456 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 Białystok 103,00 1000
338 POL 1138 Michał Kuchtyn UKS Opti Odra Wrocław 102,00 40
339 POL 147 Natalia Krawczyńska OPTI CWM Gdynia 102,00 41
340 POL 1143 Jerzy Welman UKS Żegluj Lublin 102,00 1000
341 POL 1155 Nikolas Urba SEJK Pogoń Szczecin 100,00 1000
342 POL 3291 Tymon Mika KŻ Horn Kraków 100,00 42
343 POL 0 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 100,00 1000
344 POL 1407 Jakub Matysik YKP Kraków 99,00 1000
345 POL 1873 Alicja Kolasa Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 99,00 43
346 POL 428 Sarah Goetz AZS Poznań 97,00 1000
347 POL 257 Eryk Rózga MKŻ ARKA Gdynia 96,00 44
348 POL 146 Jakub Modzalewski ŻMKS Poznań 93,00 1000
349 POL 0 Wiktor Truchan UKS MOS EŁK 93,00 1000
350 POL 20 Ignacy Schleifer UKS NAVIGO 93,00 1000
351 POL 1186 Michał Paciorek UKS SZKWAŁ Legionowo 93,00 1000
352 POL 395 Julia Kaczmarska UKS Żeglarz Wrocław 92,00 45
353 POL 595 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia 92,00 46
354 POL 0 Bolesław Nesterowicz MOS Pisz 92,00 1000
355 POL 0 Malwina Kowalczyk JK Pogoria 3 Dąbrowa Górnicza 92,00 1000
356 POL 1423 Mateusz Kluczka UKS Opti Odra Wrocław 92,00 47
357 POL 0 Michał Iwanicki UKS Szkwał Złocieniec 91,00 1000
358 POL 1452 Antonina Ołowiak YKP GDYNIA 91,00 48
359 POL 1853 Gracjan Niczyj UKS Żeglarz Wrocław 91,00 1000
360 POL 1021 A Łowicka Nauticus Yacht Club Olsztyn 91,00 1000
361 POL 1798 Hanna Ługowska YKP Warszawa 90,00 1000
362 POL 1272 Alicja Koczorowski AZS Poznań 90,00 49
363 POL 0 Witold Jarecki TKŻ TORUŃ 90,00 1000
364 POL 0 Jeremi Józefowicz TKŻ TORUŃ 89,00 1000
365 POL 259 Julia Wróblewska MKŻ ARKA Gdynia 89,00 50
366 POL 1224 Jakub Szczepanski LKS Charzykowy 88,00 51
367 POL 1022 Filip Kwietniak SSW MOS IŁAWA 88,00 1000
368 POL 1559 Jan Suchocki MKŻ ARKA Gdynia 88,00 52
369 POL 829 Jacek Guzik KŻ Horn Kraków 87,00 53
370 POL 0 Anna Stanula KŻ Horn Kraków 87,00 1000
371 POL 1112 A Milowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 86,00 54
372 POL 15221 Roch Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 86,00 1000
373 POL 0 Hieronim Norkiewicz UKS Szkwał Złocieniec 85,00 1000
374 POL 0 Karol Głąbik LOK 84,00 1000
375 POL 1278 Magdalena Leśniak ŻMKS Poznań 84,00 1000
376 POL 0 Jakub Kusiak UKS Szkwał Złocieniec 84,00 1000
377 POL 0 Sebastaian Lewandowski MKS Szkuner Myślibórz 84,00 1000
378 POL 11251 Iga Wielczyk KŻ Horn Kraków 84,00 1000
379 POL 0 Alicja Tutkowska YK Stal Gdynia 84,00 1000
380 POL 260 Alicja Wróblewska MKŻ ARKA Gdynia 84,00 55
381 POL 1686 Antoni Krężel UKŻ MORiS PSZCZYNA 83,00 1000
382 POL 14881 K Warywoda Nauticus Yacht Club Olsztyn 83,00 1000
383 POL 974 Kinga Rekas Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 83,00 56
384 POL 1370 Mikołaj Pieczaba UKS Żeglarz Wrocław 81,00 1000
385 POL 791 Adam Turczynowicz KS Spójnia Warszawa 81,00 1000
386 POL 991 Jan Franzkowiak AZS Poznań 78,00 1000
387 POL 0 Krzysztof Mamcarz KS Energetyk 78,00 1000
388 POL 0 Grzegorz Rusecki KS Energetyk 77,00 1000
389 POL 974 Zofia Michałeczko Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 77,00 57
390 POL 77 Dominika Fajdasz KS Spójnia Warszawa 76,00 1000
391 POL 1328 Gracjan Kaczmarczyk MKŻ ARKA Gdynia 75,00 1000
392 POL 0 Igor Wielczyk MOS SSW Iława 75,00 1000
393 POL 13281 Jan Doniec KŻ Horn Kraków 74,00 1000
394 POL 985 Kinga Furmanek SSW MOS IŁAWA 74,00 1000
395 POL 1683 Zofia Zając UKŻ MORiS PSZCZYNA 73,00 1000
396 POL 3773 A Wyrzynkiewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 73,00 1000
397 POL 1137 Maciej Schiele MKS Dwójka Warszawa 72,00 1000
398 POL 0 Danuta Wilska KS AZS AWFIS GDAŃSK 72,00 1000
399 POL 1015 Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 72,00 1000
400 POL 0 Edmunt Hałabuda 72,00 1000
401 POL 0 Alicja Maciejewska TKŻ TORUŃ 71,00 1000
402 POL 7221 A Kwiatkowska Nauticus Yacht Club Olsztyn 71,00 1000
403 POL 1312 Michalina Maciejak UKS Opti Odra Wrocław 71,00 58
404 POL 0 Maciej Wolski 70,00 1000
405 POL 646 Wiktoria Stachańska MOSW CHOSZCZNO 70,00 1000
406 POL 1301 Alicja Michalewska SSW MOS IŁAWA 70,00 1000
407 POL 1543 Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa 69,00 59
408 POL 0 Oscar Wielczyk MOS SSW Iława 69,00 1000
409 POL 226 Marcel Skubański Klub Żeglarski Nysa 69,00 1000
410 POL 1390 Natalia Andrzejewska AZS Poznań 68,00 1000
411 POL 1359 Natalia Ziółkowska KS AZS AWFIS GDAŃSK 68,00 60
412 POL 1206 Małgorzata Strzeszewska AZS Poznań 67,00 1000
413 POL 1358 Nina Kowalska KS AZS AWFIS GDAŃSK 67,00 1000
414 POL 1133 Joanna Balcerzak UKŻ Michałowo 66,00 1000
415 POL 1549 Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa 66,00 1000
416 POL 741 Rorian Grenda MKS Szkuner Myślibórz 66,00 1000
417 POL 0 Paulina Cichowska MOS SSW Iława 64,00 1000
418 POL 1857 Szymon Szykowny MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 64,00 1000
419 POL 128 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA 64,00 1000
420 POL 128 Olgiert Nastaj SSW MOS IŁAWA 63,00 1000
421 POL 1136 Alek Kuderski MKS Dwójka Warszawa 63,00 1000
422 POL 488 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht club Olsztyn 62,00 61
423 POL 0 Gabriel Kubacki KŻ Horn Kraków 62,00 1000
424 POL 1786 Kacper Dutkalski KS Spójnia Warszawa 62,00 1000
425 POL 1765 Mateusz Dobrzyński KS Spójnia Warszawa 61,00 62
426 POL 306 Agnieszka Zadora UKS ŻEGLUJ LUBLIN 60,00 1000
427 POL 261 Aleksandra Zastawna MKŻ ARKA Gdynia 59,00 63
428 POL 868 Anatol Novicki KS Spójnia Warszawa 59,00 1000
429 POL 1111 L Kwiatkowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 59,00 64
430 POL 930 Jan Klinicki SSW MOS IŁAWA 59,00 1000
431 POL 491 Luiza Lewandowska MKŻ ARKA Gdynia 59,00 65
432 POL 601 Kamil Chojecki MKS Szkuner Myślibórz 59,00 1000
433 POL 1680 Paweł Zając UKŻ MORiS PSZCZYNA 58,00 1000
434 POL 1249 Karolina Jałoszyńska Klub Żeglarski Nysa 58,00 66
435 POL 0 Radosław Gałecki KS Energetyk 58,00 1000
436 POL 11141 Julian Podwalski SSW MOS IŁAWA 57,00 1000
437 POL 1830 Lidia Łukasik UKS Żegluj Lublin 57,00 67
438 POL 200 Eryk Jabłoński OPTI CWM Gdynia 56,00 68
439 POL 201 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 56,00 69
440 POL 0 Jakub Wolski 56,00 1000
441 POL 1839 Patryk Molski UKŻ Michałowo 54,00 1000
442 POL 32 Iwo Reński UKS NAVIGO 51,00 1000
443 POL 0 Karol Maciejewski TKŻ TORUŃ 51,00 1000
444 POL 925 Michalina Pawelczyk MKS Dwójka Warszawa 50,00 70
445 POL 2004 J Daniliuk Nauticus Yacht Club Olsztyn 50,00 71
446 POL 1522 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA 49,00 72
447 POL 1307 Agata Dróżyńska TKŻ TORUŃ 48,00 1000
448 POL 738 Jan Bartłomiej Hartel KW LOK Garland Gliwice 48,00 1000
449 POL 1201 Krzysztof Ciborowski KS Spójnia Warszawa 47,00 73
450 POL 18271 Oliwia Siedlewska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 47,00 1000
451 POL 1671 Tomasz Kowalski TKŻ TORUŃ 47,00 1000
452 POL 1851 Patrycja Kurpiewska MKS Dwójka Warszawa 46,00 74
453 POL 16 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 46,00 75
454 POL 1840 Dawid Sikorski UKŻ Michałowo 46,00 1000
455 POL 951 Jakub Kreft KŻ VI-King Człuchów 45,00 76
456 POL 1436 Sylwia Fryziak UKS SZKWAŁ Legionowo 44,00 1000
457 POL 0 Kacper Gellner UKS Wiking Zarzecze 43,00 1000
458 POL 1517 Pola Petrykowska UKS SZKWAŁ Legionowo 43,00 77
459 POL 888 Sebastian Midor UKS WIKING ZARZECZE 43,00 1000
460 POL 27 Zuzanna Tomaszewska UKS NAVIGO 42,00 78
461 POL 1768 Antoni Kiliszek MKS Dwójka Warszawa 42,00 79
462 POL 1759 Jaromir Nowak KŻ Horn Kraków 41,00 1000
463 POL 11133 Klaudia Sikorska UKŻ MIchałowo 41,00 1000
464 POL 397 Iga Kozło UKS Żeglarz Wrocław 40,00 80
465 POL 0 Zuzanna Dobrzyniak Jacht Klub Koszalin 40,00 1000
466 POL 1919 M Lewandowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 40,00 1000
467 POL 1849 Leon Malcher SKŻ SŁAWA 39,00 81
468 POL 0 Natan Gnutek KŻ Horn Kraków 39,00 1000
469 POL 0 Jan Fuk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 39,00 1000
470 POL 0 Oskar Skóra KŻ Horn Kraków 38,00 1000
471 POL 1108 Amelia Ciszek MKS Dwójka Warszawa 38,00 82
472 POL 0 Julia Lisowiec UKS Szkwał Złocieniec 37,00 1000
473 POL 1837 Bartosz Jaworski UKŻ Michałowo 36,00 1000
474 POL 1681 Adam Jaskuła UKŻ MORiS PSZCZYNA 35,00 83
475 POL 1353 Kajetan Nawrocki MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 35,00 1000
476 POL 0 Miłosz Herzyk UKS Wiking Zarzecze 35,00 1000
477 POL 1356 Irma Mezei KS AZS AWFIS GDAŃSK 34,00 1000
478 POL 1446 Konrad Wlazłowski YKP GDYNIA 33,00 1000
479 POL 1682 Igor Mizera UKŻ MORiS PSZCZYNA 33,00 1000
480 POL 1288 Przemek Wojtasik MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 33,00 1000
481 POL 0 Natalia Krysta UKS Wiking Zarzecze 32,00 1000
482 POL 0 Filip Oleszczyk MKŻR MARINA HOTELE 32,00 1000
483 POL 1265 Mikołaj Grudzień UKS Żegluj Lublin 32,00 84
484 POL 486 Agnieszka Paciorek KŻ VI-KING Człuchów 32,00 1000
485 POL 1325 Hanna Gronek Jacht Klub Koszalin 32,00 1000
486 POL 15 Adam Rutkowski KS Spójnia Warszawa 32,00 85
487 POL 1636 Szymon Szafranski PKM LOK POZNAŃ 32,00 1000
488 POL 0 Michał Józwik KS Energetyk 32,00 1000
489 POL 0 Martyna Gruszczyńska LOK 32,00 1000
490 POL 1396 Mateusz Gąsiorowski YK Stal Gdynia 31,00 86
491 POL 0 Antonina Skóra KŻ Horn Kraków 30,00 1000
492 POL 0 Hanna Borkowska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 30,00 1000
493 POL 1890 Oskar Staszewski KŻ VI-KING Człuchów 29,00 1000
494 POL 14 Damian Majda SKŻ SŁAWA 29,00 1000
495 POL 2005 Maria Gajdowska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 28,00 1000
496 POL 950 Wojciech Bąk KŻ VI-KING Człuchów 27,00 87
497 POL 1241 M Chomik Nauticus Yacht Club Olsztyn 27,00 1000
498 POL 1238 Marcin Staniewicz Jacht Klub Koszalin 27,00 1000
499 POL 0 Adrian Majdasz MKŻR MARINA HOTELE 27,00 1000
500 POL 0 Maja Kreft KS Zatoka Puck 25,00 1000
501 POL 0 Igor Tomczyk TS Kuźnia Rybnik 24,00 1000
502 POL 0 Laura Sternal UKS Wiking Zarzecze 24,00 1000
503 POL 0 Olga Fijak UKS Wiking Zarzecze 23,00 1000
504 POL 0 Dominik Fijak UKS Wiking Zarzecze 22,00 1000
505 POL 0 Mateusz Grzelczyk TKŻ TORUŃ 21,00 1000
506 POL 0 Filip Mendyk KŻ Horn Kraków 20,00 1000
507 POL 0 Weronika Kowalska JKK Tarnobrzeg 20,00 1000
508 POL 20 Oskar Hawliczek KS Spójnia Warszawa 19,00 1000
509 POL 1838 Damian Siekierko UKŻ Michałowo 19,00 88
510 POL 870 Michał Krzemiński UKS SZKWAŁ Legionowo 18,00 1000
511 POL 0 Jakub Oblonk TS Kuźnia Rybnik 18,00 1000
512 POL 17 Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa 18,00 89
513 POL 1050 Szymon Rosa ŻMKS Poznań 16,00 90
514 POL 349 Jakub Banach LKS Charzykowy 16,00 1000
515 POL 2 Emilia Rudnicka KS Spójnia Warszawa 14,00 91
516 POL 0 Mikołaj Dabrowski UKS Żeglarz Wrocław 13,00 1000
517 POL 0 Karolina Mendyk KŻ Horn Kraków 13,00 1000
518 POL 0 Jan Borychowski YKP Warszawa 13,00 1000
519 POL 1474 Jan Wojciechowski LKS Charzykowy 12,00 1000
520 POL 1891 Piotr Stolorz MBSW/UKŻR 10,00 1000
521 POL 0 Jakub Szuchniewicz MKS Dwójka Warszawa 10,00 1000
522 POL 723 Oskar Kuczynski LKS Charzykowy 10,00 92
523 POL 1836 Robert Ostaszewski UKŻ Michalowo 9,00 1000
524 POL 0 Joanna Lichwa KN Lider Kraków 8,00 1000
525 POL 0 Amelia Buska MKS Dwójka Warszawa 8,00 1000
526 POL 59 Martyna Fedyk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 8,00 1000
527 POL 960 Róża Stolarska UKS SZKWAŁ Legionowo 7,00 1000
528 POL 65 Mikołaj Stryjek UKS SZKWAŁ Legionowo 6,00 1000
529 POL 0 Filip Midor UKS Wiking Zarzecze 5,00 1000
530 POL 1275 Andrzej Nowakowski UKS SZKWAŁ Legionowo 4,00 1000
531 POL 1819 Filip Sikorski Opty Ustka 2,00 93
532 POL 1838 Marta Drozdowska UKŻ MIchałowo 2,00 94
533 POL 0 Lidia Jakubowska KS Zatoka Puck 1,00 1000
534 POL 988 Stanisław Magier MKS Dwójka Warszawa 1,00 95
535 POL 0 Dawid Midor UKS Wiking Zarzecze 1,00 1000
536 POL 127 Stanisław Gałuszka UKŻ Pisz 1,00 1000
537 POL 1437 Michał Rasiński UKS SZKWAŁ Legionowo 1,00 96
538 POL 1399 Igor Haufa PKM LOK POZNAŃ 1,00 1000
539 POL 0 Michał Kuczmarski YKP Warszawa 1,00 1000
540 POL 0 Artur Szymański TS Kuźnia Rybnik 1,00 1000
541 POL 0 Zofia Jachymska TS Kuźnia Rybnik 1,00 1000
542 POL 1840 Ewa Balcerzak UKŻ Michałowo 1,00 1000

Informacje

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i posiadać nr licencji PZŻ

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.