Mc Nr Zawodnik Klub Pkt
1 POL 1827 Filip Szmit MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 84,00
2 POL 1830 Wiktor Kaminski YKP Gdynia 82,00
3 POL 1669 Jakub Gołębiowski MOS SSW IŁAWA 78,00
4 POL 1869 Tytus Butowski YKP Gdynia 78,00
5 POL 1866 Michał Krasodomski YKP Gdynia 74,00
6 POL 1881 Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów 73,00
7 POL 1993 Paweł Abramowicz MKŻ Arka Gdynia 71,00
8 POL 1813 Mikołaj Chłopek YKP Gdynia 67,00
9 POL 1713 Marek Rospond YC PTTK Beskid Nowy Sącz 65,00
10 POL 1700 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 64,00
11 POL 1663 Anna Januszewska YK Stal Gdynia 64,00
12 POL 1828 Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice 64,00
13 POL 1865 Sławomir Kapałka YKP Gdynia 62,00
14 POL 1804 Mikołaj Silny MKŻ OPTI Kamień Pomorski 61,00
15 POL 0 Bartosz Reiter KS AZS AWFiS Gdańsk 60,00
16 POL 1745 Marcel Misiaszek UKS Barnim Goleniów 58,00
17 POL 1089 Tomasz Misiak JKW Poznań 51,00
18 POL 0 Kacper Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk 50,00
19 POL 1586 Bartosz Danowski YK Stal Gdynia 45,00
20 POL 1585 Seweryn Łangowski LKS Charzykowy 43,00
21 POL 2206 Alicja Spruch MKS DWÓJKA WARSZAWA 43,00
22 POL 1459 Oliwier Urbański JKW Poznań 42,00
23 POL 1549 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 42,00
24 POL 951 Wojciech Łepkowski KS Spójnia Warszawa 40,00
25 POL 1448 Mateusz Krasowski MKS Dwójka Warszawa 38,00
26 POL 1897 Tobiasz Szymanek MOS SSW IŁAWA 38,00
27 POL 1674 Szczepan Damasiewicz JKW Poznań 37,00
28 POL 1901 Kacper Fabian MKS Szkuner Myślibórz 34,00
29 RUS 1149 Daniel Fenko MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 31,00
30 POL 1658 Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk 30,00
31 POL 1489 Agnieszka Pawłowska LKS Charzykowy 29,00
32 POL 1709 Krzysztof Bykowski MKŻ OPTI Kamień Pomorski 26,00
33 POL 1578 Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia 22,00
34 POL 1747 Juliusz Hebel BAZA Mrągowo 20,00
35 POL 1870 Dominik Śliwinski YKP GDYNIA 20,00
36 POL 1867 Barbara Dzik YKP Gdynia 20,00
37 POL 1281 Karolina Ignaciuk KS Zatoka Puck 19,00
38 POL 1791 Gabriela Czapska KS Spójnia Warszawa 19,00
39 POL 1651 Jakub Palanis Centrum Sportów Wodnych "OPTY" Ustka 16,00
40 POL 1825 Sara Florczyńska JKW Poznań 16,00
41 POL 1868 Maksymilian Cymerman MOSW CHOSZCZNO 15,00
42 POL 88 Jakub Kutarba KS Zatoka Puck 15,00
43 POL 1584 Iwo Filipowicz MKŻ Arka Gdynia 15,00
44 POL 1807 Weronika Jaroszek MKŻ OPTI Kamień Pomorski 13,00
45 POL 1710 Sebastian Czyż Centrum sportów wodnych "OPTY" Ustka 13,00
46 POL 1790 Borys Bielecki YKP Gdynia 12,00
47 POL 1762 Aleksandra Jasinska UKS Barnim Goleniów 12,00
48 POL 1373 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 11,00
49 POL 1835 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 11,00
50 POL 1861 Aleksandra Soczyńska YKP GDYNIA 10,00
51 POL 1864 Maciej Lutynski YKP Gdynia 6,00
52 POL 1091 Jakub Cymerman MOSW CHOSZCZNO 6,00
53 POL 1806 Zuzanna Dominikowska MKŻ OPTI Kamień Pomorski 5,00
54 POL 1788 Łukasz Machowski MKS Dwójka Warszawa 5,00
55 POL 1672 Gracjan Grzech YKP Gdynia 4,00
56 POL 963 Gustaw Ostojewski KS Zatoka Puck 4,00
57 POL 1780 Antoni Sapijaszko KS Spójnia Warszawa 2,00
58 POL 144 Maciej Graczykowski CHKŻ Chojnice 2,00

Informacje

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i posiadać nr licencji PZŻ

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.