Mc Nr Zawodnik Klub Pkt
1 POL 1827 Filip Szmit MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 1312,00
2 POL 1669 Jakub Gołębiowski MOS SSW IŁAWA 1301,50
3 POL 1865 Sławomir Kapałka YKP GDYNIA 1220,00
4 POL 1713 Marek Rospond YC PTTK Beskid Nowy Sącz 1192,00
5 POL 1828 Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice 1189,50
6 POL 1881 Filip Miłoszewski UKS BARNIM GOLENIÓW 1154,50
7 POL 0 Kacper Paszek KS AZS AWFIS GDAŃSK 1147,00
8 POL 1745 Marcel Misiaszek UKS BARNIM GOLENIÓW 1138,50
9 POL 1700 Igor Kuczys MKŻ ARKA Gdynia 1137,00
10 POL 0 Bartosz Reiter KS AZS AWFIS GDAŃSK 1095,00
11 POL 1585 Seweryn Łangowski LKS Charzykowy 1067,50
12 POL 1663 Anna Januszewska YK Stal Gdynia 1030,00
13 POL 1459 Oliwier Urbański JKW Poznań 1003,50
14 POL 1089 Tomasz Misiak JKW Poznań 989,50
15 POL 1674 Szczepan Damasiewicz JKW Poznań 932,00
16 POL 1791 Gabriela Czapska KS Spójnia Warszawa 904,00
17 POL 1658 Tomasz Lewandowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 897,00
18 POL 1747 Juliusz Hebel BAZA Mrągowo 889,00
19 POL 1901 Kacper Fabian MKS Szkuner Myślibórz 885,50
20 POL 1835 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 865,00
21 POL 1578 Natalia Kuczys MKŻ ARKA Gdynia 851,50
22 POL 2048 Gabriela Kulka KS Spójnia Warszawa 845,50
23 POL 1868 Maksymilian Cymerman MOSW CHOSZCZNO 825,00
24 POL 1861 Aleksandra Soczyńska YKP GDYNIA 815,00
25 POL 1807 Weronika Jaroszek MKŻ OPTI Kamień Pomorski 801,00
26 POL 2206 Zofia Korsak MKS Dwójka Warszawa 796,00
27 POL 1825 Sara Florczyńska JKW Poznań 795,00
28 POL 1091 Jakub Cymerman MOSW CHOSZCZNO 789,50
29 POL 1830 Wiktor Kaminski YKP GDYNIA 772,50
30 POL 1676 Gerard Polaczyk KŻ Mewa Poznań 754,00
31 POL 1584 Iwo Filipowicz MKŻ ARKA Gdynia 751,00
32 POL 1993 Paweł Abramowicz MKŻ ARKA Gdynia 742,50
33 POL 2002 Kinga Brzóska MKŻ ARKA Gdynia 734,50
34 POL 1864 Maciej Lutynski YKP GDYNIA 724,00
35 POL 1813 Mikołaj Chłopek YKP GDYNIA 721,50
36 POL 1460 Rafał Szubert ŻMKS Poznań 720,00
37 POL 1489 Agnieszka Pawłowska LKS Charzykowy 718,50
38 POL 1870 Dominik Śliwinski YKP GDYNIA 709,00
39 POL 1780 Antoni Sapijaszko KS Spójnia Warszawa 696,00
40 POL 1869 Tytus Butowski YKP GDYNIA 685,50
41 POL 1866 Michał Krasodomski YKP GDYNIA 666,00
42 POL 1672 Gracjan Grzech YKP GDYNIA 655,50
43 POL 1479 Zuzanna Szadziul OPTI CWM Gdynia 643,50
44 POL 1762 Aleksandra Jasinska UKS BARNIM GOLENIÓW 635,50
45 POL 1806 Zuzanna Dominikowska MKŻ OPTI Kamień Pomorski 629,00
46 POL 1297 Cezary Sternicki BAZA Mrągowo 627,50
47 POL 88 Jakub Kutarba KS Zatoka Puck 622,50
48 POL 1549 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 613,50
49 POL 1586 Bartosz Danowski YK Stal Gdynia 607,50
50 POL 1373 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 604,50
51 POL 1788 Łukasz Machowski MKS Dwójka Warszawa 595,50
52 POL 963 Gustaw Ostojewski KS Zatoka Puck 585,00
53 POL 951 Wojciech Łepkowski KS Spójnia Warszawa 568,50
54 POL 1448 Mateusz Krasowski MKS Dwójka Warszawa 562,50
55 POL 0 Karolina Żurek KS AZS AWFIS GDAŃSK 553,50
56 POL 1245 Hanna Jarząbek KS Spójnia Warszawa 537,50
57 POL 2206 Alicja Spruch MKS DWÓJKA WARSZAWA 534,00
58 POL 1822 Maksymilian Burdziej MKŻ OPTI Kamień Pomorski 530,00
59 POL 1804 Mikołaj Silny MKŻ OPTI Kamień Pomorski 502,50
60 POL 1759 Jakub Ławicki OPTI CWM Gdynia 495,50
61 POL 1897 Tobiasz Szymanek MOS SSW IŁAWA 495,00
62 POL 1625 Bartosz Kowalski KS Zatoka Puck 460,00
63 POL 1653 Paulina Rakowska OPTI CWM Gdynia 452,50
64 POL 1365 Jakub Kazukiewicz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 452,00
65 POL 1867 Barbara Dzik YKP GDYNIA 448,50
66 POL 1550 Konstanty Masłoch LKS Charzykowy 446,50
67 POL 1651 Jakub Palanis Centrum Sportów Wodnych "OPTY" Ustka 430,50
68 POL 1300 Zuzanna Tarnawska OPTI CWM Gdynia 424,00
69 POL 709 Anna Marciniak MKŻ OPTI Kamień Pomorski 371,50
70 POL 1437 Mateusz Jankowski KS Spójnia Warszawa 370,50
71 POL 144 Maciej Graczykowski CHKŻ Chojnice 342,00
72 POL 1629 Krzysztof Gurdak KŻ Vi-King Człuchów 336,50
73 POL 1916 Ida Stachura KŻ Horn Kraków 335,00
74 POL 1020 Michalina Jankowska MOS SSW IŁAWA 321,00
75 POL 1710 Sebastian Czyż Centrum sportów wodnych "OPTY" Ustka 312,00
76 RUS 1149 Daniel Fenko MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 310,50
77 POL 1465 Antoni Siwek KS Spójnia Warszawa 298,50
78 POL 1709 Krzysztof Bykowski MKŻ OPTI Kamień Pomorski 294,00
79 POL 1281 Karolina Ignaciuk KS Zatoka Puck 292,50
80 POL 1930 Barbara Mindak LKS Charzykowy 283,50
81 POL 1777 Wojciech Antoniak UKS BARNIM GOLENIÓW 255,00
82 POL 1915 Filip Fajfer KŻ Horn Kraków 249,50
83 POL 927 Marianna Damasiewicz JKW Poznań 249,00
84 POL 1286 Patryk Sulkowski MOS SSW IŁAWA 238,00
85 POL 1779 Wiktoria Kaczor LKS Charzykowy 225,00
86 POL 1862 Julia Grabowska YKP GDYNIA 219,00
87 POL 966 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 172,00
88 POL 1574 Matylda Kujawińska AZS Poznań 160,50
89 POL 1883 Stanisław Suchecki UKS BARNIM GOLENIÓW 159,00
90 POL 2106 Igor Sadziński KS Spójnia Warszawa 147,00
91 POL 1518 Bartłomiej Kuligowski KS Spójnia Warszawa 136,50
92 POL 1790 Borys Bielecki YKP GDYNIA 136,50
93 POL 1483 Hubert Polaczyk KŻ Mewa Poznań 129,00
94 POL 1997 Kaja Siwa KŻ Horn Kraków 111,50
95 POL 1284 Daria Ziółkowska MOS SSW IŁAWA 109,50
96 POL 172 Kacper Jaskuła SKŻ SŁAWA 107,50
97 POL 1547 Nancy Highfield JKW Poznań 106,50
98 POL 1834 Mieszko Mejsner UKS ŻEGLUJ LUBLIN 105,00
99 POL 969 Alicja Smolińska MOS SSW IŁAWA 103,50
100 POL 1788 Marcin Jarczewski MKS Dwójka Warszawa 102,00
101 POL 1601 Jakub Mazurek UKS ŻEGLUJ LUBLIN 100,50
102 POL 1763 Jakub Gołaś MOS SSW IŁAWA 99,00
103 POL 1608 Jakub Jurczak MOS SSW IŁAWA 82,50
104 POL 1283 Arkadiusz Kubiak ŻMKS Poznań 82,50
105 POL 1671 Tomasz Kowalski TKŻ TORUŃ 81,00
106 POL 1445 Mateusz Sychowski KS Zatoka Puck 73,50
107 POL 1469 Anna Stanaszek UKS WIKING Zarzecze 70,50
108 POL 1566 Piotr Błoński UKS Żegluj Lublin 49,50
109 POL 1307 Agata Dróżyńska TKŻ TORUŃ 40,50
110 POL 1560 Nina Machowicz UKS Żegluj Lublin 37,50
111 POL 1413 Jan Okularczyk KW LOK Garland Gliwice 30,00
112 POL 1098 Piotr Śledziński KST Elektryk Grudziądz 27,00
113 POL 1706 Filip Kowalski CHKŻ Chojnice 25,00
114 POL 1678 Wiktor Orzeszko Klub Żeglarski Nysa 19,00
115 POL 1420 Nikola Herman Klub Żeglarski Nysa 19,00
116 POL 957 Maria Grabska YC ZEFIR DRAKKAR PORAJ 18,00
117 POL 416 Maja Tokarczyk KW LOK Garland Gliwice 15,00
118 POL 1240 Jan Rogóż KN Lider Kraków 12,00
119 POL 1884 Maksymilian Pasich UKS BARNIM GOLENIÓW 10,00
120 POL 1880 Natan Hapanowicz Ks Centrum Żeglarskie Szczecin 7,00

Informacje

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i posiadać nr licencji PZŻ

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.