Regaty

Mistrzostwa Polski w klasie DN

17.02.2018 - 19.02.2018
jez. Dargin
Logo SFPDN ZoR 1.2 S

Liczba zgłoszeń 54


Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo DN P 59 Mikołaj- Mickiewicz MKŻ MIKOŁAJKI 16.02.2018 19:53:22
Logo DN P 59 Mikołaj- Mickiewicz MKŻ MIKOŁAJKI 16.02.2018 19:52:58
Logo DN P 378 Marcin Tejszerski SFPDN 16.02.2018 09:17:37
Logo DN P 58 Jerzy Henke MKŻ Mikołajki 15.02.2018 22:01:56
Logo DN P 431 Jarosław Radzki KKS WARMIA Olsztyn 15.02.2018 20:46:53
Logo DN P 341 Rafał Ługowski YKP WARSZAWA 15.02.2018 20:20:29
Logo DN P 400 Paweł Kaczmarski Mkż Żnin 15.02.2018 19:11:47
Logo DN P 55 Tomasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki 15.02.2018 19:06:42
Logo DN P 136 Adam Liszkiewicz Olsztyński Klub Żeglarski 15.02.2018 18:19:40
Logo DN P 14 Michał Jaworski YKP WARSZAWA 15.02.2018 11:30:17
Logo DN P 13 Darek Kardas AZS-UWM Olsztyn 15.02.2018 08:24:09
Logo DN P 140 Tomasz Macugowski KŻ-VIKING Człuchów 14.02.2018 22:29:35
Logo DN P 148 Paweł Macugowski KŻ-VIKING Człuchów 14.02.2018 22:20:52
Logo DN P 31 Robert Graczyk MKŻ Mikołajki 14.02.2018 20:24:04
Logo DN P 15 Andrzej Wojtkiewicz YKP WARSZAWA 14.02.2018 20:07:36
Logo DN GER 631 Ernst August Schorling 14.02.2018 19:43:50
Logo DN P 96 Piotr Szafranek KS Polonez 14.02.2018 17:03:19
Logo DN P 24 Jerzy Najdrowski SFPDN 14.02.2018 15:35:26
Logo DN P 35 Marcin Czałbowski MBSW Giżycko 14.02.2018 14:24:49
Logo DN P 36 Karol Jabłoński Olsztyński Klub Żeglarski 14.02.2018 14:17:45
Logo DN P 104 Wojciech Baranowski MBSW Giżycko 14.02.2018 12:40:03
Logo DN P 34 Grzegorz Pieczko Baza Mragowo 14.02.2018 12:09:27
Logo DN P 146 Andrzej Jojko YKP WARSZAWA 14.02.2018 11:50:31
Logo DN P 20 Paweł Kalota YKP WARSZAWA 14.02.2018 10:04:35
Logo DN P 242 Mariusz Prot AZS UWM OLSZTYN 14.02.2018 09:38:08
Logo DN P 4 Maria Oleksy YKP WARSZAWA 14.02.2018 09:35:55
Logo DN P 164 Paweł Burczyński AZS UWM Olsztyn 14.02.2018 06:59:51
Logo DN P 165 Piotr Bernat KS BAZA MRĄGOWO 14.02.2018 00:00:27
Logo DN P 65 Marek Bernat KKS Warmia Olsztyn 13.02.2018 23:43:33
Logo DN P 74 Jerzy Taber YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 13.02.2018 22:53:58
Logo DN P 243 Adam Szczęsny KKS Warmia 13.02.2018 22:33:33
Logo DN P 311 Wojciech Worek UKS Navigo Sopot 13.02.2018 21:55:41
Logo DN P 364 Bartosz Michałkiewicz YKP WARSZAWA 13.02.2018 21:52:18
Logo DN P 254 Rafał Sielicki MBSW Giżycko 13.02.2018 21:45:34
Logo DN P 211 Borys Michniewicz UKŻ ''Wiking" Toruń 13.02.2018 21:36:49
Logo DN P 247 Maciej Brosz SFPDN 13.02.2018 21:01:10
Logo DN P 380 Stefan Kalinowski VI-KING Człuchów 13.02.2018 20:57:49
Logo DN P 345 Jerzy Sukow SFPDN 13.02.2018 20:16:42
Logo DN P 442 Krzysztof Prot AZS OLSZTYN 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 451 Robert Kozioł SFPDN 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 81 Jarosław Górski SFPDN 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 402 Stefan Schleifer UKS NAVIGO 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 155 Łukasz Zakrzewski MKŻ mikolajki 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 107 MareK Stefaniuk MBSW Giżycko 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 51 Bogdan Eder SFPDN 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 44 Janusz Marek Taber YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 114 Michał Burczynski azs uwm olsztyn 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 207 Piotr Kozioł SFPDN 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 200 Roman Morgaś mkz mikolajki 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 98 Leszek Przybysz KS AZS UWM Olsztyn 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 62 Paweł Albrecht PKM LOK POZNAŃ 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 48 Jacek Kamiński Yacht Klub Polski Warszawa 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 114 Michał Burczynski AZS UWM OLSZTYN 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 154 Piotr Burczynski AZS UWM OLSZTYN 01.01.1 00:00:00
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.