Regaty

Puchar Caliguli

23.02.2019 - 24.02.2019
jez. Śniardwy
Logo SFPDN ZoR 1.0 S IO

Zgłoszenia do regat

Logo DN 37 Logo ICE-OPTIMIST 12 49
Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo DN P 13 Darek Kardas AZS-UWM Olsztyn 23.02.2019 08:15:57
Logo DN P 14 Michał Jaworski YKP WARSZAWA 23.02.2019 06:26:03
Logo DN P 20 Paweł Kalota YKP WARSZAWA 22.02.2019 22:46:22
Logo ICE-OPTIMIST POL 203 Łucja Falęcik MKŻ Mikołajki 22.02.2019 21:03:27
Logo ICE-OPTIMIST P 22 Mikołaj Wojciechowski KKS Warmia Olsztyn 22.02.2019 20:54:11
Logo DN POL 125 Dariusz Kosecki Lks Charzykowy 22.02.2019 20:25:24
Logo DN POL 159 Dariusz Mickiewicz MKŻ Mikolajki 22.02.2019 19:37:46
Logo DN P 59 Mikołaj Mickiewicz MKŻ Mikolajki 22.02.2019 19:37:46
Logo DN P 288 Jędrzej Wissuwa OKŻ Olsztyn 22.02.2019 19:06:14
Logo DN P 289 Artur Wissuwa OKŻ Olsztyn 22.02.2019 19:06:14
Logo DN P 119 Zuzanna Rybicka CHKŻ Chojnice 22.02.2019 18:35:36
Logo DN P 378 Marcin Tejszerski SFPDN 22.02.2019 16:13:12
Logo ICE-OPTIMIST POL 219 AMELIA POTEJKO Giżycka Grupa Regatowa 22.02.2019 15:40:36
Logo DN POL 146 Andrzej Jojko YKP WARSZAWA 22.02.2019 14:59:34
Logo ICE-OPTIMIST 6 Michał Sudnik GGR 22.02.2019 14:39:47
Logo ICE-OPTIMIST P 89 Mateusz Gigielewicz Giżycka Grupa Regatowa 22.02.2019 08:51:34
Logo DN P 2 Zdzisław Prot AZS UWM OLSZTYN 22.02.2019 08:36:32
Logo DN P 407 Bartosz Dąbrowski MKŻ Żnin 22.02.2019 07:05:12
Logo DN P 451 Robert Kozioł SFPDN 22.02.2019 00:15:00
Logo ICE-OPTIMIST P 45 Stanisław Ługowski YKP WARSZAWA 21.02.2019 23:13:55
Logo DN P 341 Rafał Ługowski YKP WARSZAWA 21.02.2019 23:07:03
Logo ICE-OPTIMIST 205 Anna Tymińska Mkz Mikołajki 21.02.2019 22:58:00
Logo ICE-OPTIMIST P 202 Katarzyna Tymińska Mkz Mikołajki 21.02.2019 22:40:29
Logo DN P 24 Jerzy Najdrowski SFPDN 21.02.2019 21:58:53
Logo DN P 148 Paweł Macugowski KŻ VI-KING Człuchów 21.02.2019 21:54:10
Logo DN P 380 Stefan Kalinowski KŻ-Viking Człuchów 21.02.2019 21:54:10
Logo DN P 74 Jerzy Taber YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 21.02.2019 21:51:30
Logo DN P 15 Andrzej Wojtkiewicz YKP WARSZAWA 21.02.2019 21:49:44
Logo DN POL 355 Jarosław Miarczyński SFPDN 21.02.2019 21:08:40
Logo DN P 65 Marek Bernat KKS Warmia Olsztyn 21.02.2019 19:50:25
Logo DN P 353 Sebastian Zarzeczański-Różański ŻLKS Kiekrz Poznań 21.02.2019 19:28:55
Logo ICE-OPTIMIST P 161 Łukasz Śliwiński MKŻ MIKOŁAJKI 21.02.2019 18:39:44
Logo ICE-OPTIMIST P 137 Jakub Śliwiński MKŻ MIKOŁAJKI 21.02.2019 18:39:44
Logo DN P 400 Paweł Kaczmarski SFPDN 21.02.2019 18:06:19
Logo DN P 34 Grzegorz Pieczko Baza Mragowo 21.02.2019 17:29:24
Logo DN P 243 Adam Szczęsny KKS Warmia 21.02.2019 17:10:24
Logo ICE-OPTIMIST P 374 Radosław Parzych Baza Mrągowo 21.02.2019 16:54:25
Logo DN P 251 Roger Rowecki Poznański Klub Morski LOK 21.02.2019 14:57:03
Logo DN P 247 Maciej Brosz SFPDN 21.02.2019 14:32:20
Logo DN P 208 Mirosław Kisły YKP Warszawa 21.02.2019 14:25:48
Logo DN POL 410 Michał Kowalski MKŻ Żnin 21.02.2019 14:08:44
Logo DN POL 12 Sara Natasza Piasecka Olsztyński Klub Żeglarski 21.02.2019 12:48:34
Logo DN P 254 Rafał Sielicki MBSW Giżycko 21.02.2019 12:34:43
Logo DN P 36 Karol Jabłoński Olsztyński Klub Żeglarski 21.02.2019 12:00:02
Logo DN P 104 Wojciech Baranowski MBSW Giżycko 21.02.2019 11:44:29
Logo DN P 4 Maria Oleksy YKP WARSZAWA 21.02.2019 11:40:44
Logo DN P 364 Bartosz Michałkiewicz YKP WARSZAWA 21.02.2019 11:36:58
Logo ICE-OPTIMIST P 339 Michał "KORNIK" Skawiński Yacht Klub Polski Warszawa 21.02.2019 11:19:29
Logo DN POL 155 Łukasz Zakrzewski MKŻ mikolajki 21.02.2019 10:44:31
kontakt | polityka prywatności | © 2019 sailingnet All rights reserved.