Regaty

Puchar Komandora Floty Polskiej DN

09.02.2019 - 10.02.2019
Giżycko, Ekomarina
Logo SFPDN ZoR 1.0 S J IO

Zgłoszenia do regat

Logo DN 17 Logo ICE-OPTIMIST 8 25
Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo DN P 280 Jakub Kamiński Giżycka Grupa Regatowa 09.02.2019 07:50:40
Logo DN P 451 Robert Kozioł SFPDN 09.02.2019 03:51:47
Logo DN P 14 Michał Jaworski YKP WARSZAWA 08.02.2019 22:48:31
Logo ICE-OPTIMIST POL 219 AMELIA POTEJKO Giżycka Grupa Regatowa 08.02.2019 22:23:06
Logo DN POL 102 Laura Banach MKŻ Mikołajki 08.02.2019 21:48:11
Logo ICE-OPTIMIST P 374 Radosław Parzych Baza Mrągowo 08.02.2019 21:19:59
Logo ICE-OPTIMIST POL 137 Jakub Śliwiński MKŻ MIKOŁAJKI 08.02.2019 20:46:28
Logo ICE-OPTIMIST POL 161 Łukasz Śliwiński MKŻ MIKOŁAJKI 08.02.2019 20:37:05
Logo ICE-OPTIMIST P 22 Mikołaj Wojciechowski KKS Warmia 08.02.2019 20:10:50
Logo DN P 311 Wojciech Worek UKS Navigo 08.02.2019 19:43:40
Logo DN P 378 Marcin Tejszerski SFPDN 08.02.2019 18:40:40
Logo ICE-OPTIMIST P 339 Michał "KORNIK" Skawiński Yacht Klub Polski Warszawa 08.02.2019 16:34:32
Logo DN P 20 Paweł Kalota YKP WARSZAWA 08.02.2019 12:49:51
Logo DN POL 146 Andrzej Jojko YKP WARSZAWA 08.02.2019 11:08:41
Logo DN P 62 Paweł Albrecht Poznański Klub Morski LOK 08.02.2019 10:07:23
Logo ICE-OPTIMIST P 202 Katarzyna Tymińska Mkz Mikołajki 08.02.2019 10:04:01
Logo DN P 341 Rafał Ługowski YKP WARSZAWA 07.02.2019 21:25:57
Logo DN P 380 Stefan Kalinowski KŻ-Viking Człuchów 07.02.2019 20:29:43
Logo DN POL 355 Jarosław Miarczyński SFPDN 07.02.2019 18:09:33
Logo DN P 247 Maciej Brosz SFPDN 07.02.2019 14:54:54
Logo DN P 54 Paweł Matejak YKP Warszawa 07.02.2019 14:33:37
Logo DN P 15 Andrzej Wojtkiewicz YKP WARSZAWA 07.02.2019 14:06:17
Logo DN P 251 Roger Rowecki Poznański Klub Morski LOK 07.02.2019 12:47:08
Logo ICE-OPTIMIST POL 84 Rafał Górski Vector Sails Racing Team 07.02.2019 12:46:42
Logo DN P 254 Rafał Sielicki MBSW Giżycko 07.02.2019 12:16:53
kontakt | polityka prywatności | © 2019 sailingnet All rights reserved.