Regaty

Mistrzostwa Polski w klasie DN Jun i Ice-Optimist

15.02.2018 - 16.02.2018
Giżycko
Logo SFPDN ZoR 1.2 J IO

Liczba zgłoszeń 34


Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo DN POL 224 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKZR NIEGOCIN GIZYCKO 14.02.2018 16:33:46
Logo DN P 288 Jędrzej Wissuwa OKŻ Olsztyn 14.02.2018 16:04:41
Logo DN P 119 Zuzanna Rybicka CHKŻ Chojnice 14.02.2018 11:36:08
Logo DN P 32 Paweł Roszkowski OKŻ Olsztyn 14.02.2018 11:24:44
Logo ICE-OPTIMIST P 307 Jakub Adamski Mazurski Klub Żeglarski Mikołajki 14.02.2018 11:18:40
Logo ICE-OPTIMIST P 160 Jakub Drozdowski Mazurski Klub Żeglarski Mikołajki 14.02.2018 11:13:07
Logo ICE-OPTIMIST P 137 Jakub Śliwiński Mazurski Klub Żeglarski Mikołajki 14.02.2018 11:08:40
Logo ICE-OPTIMIST P 161 Łukasz Śliwiński Mazurski Klub Żeglarski Mikołajki 14.02.2018 10:57:23
Logo DN P 102 Laura Banach Mazurski Klub Żeglarski Mikołajki 14.02.2018 10:48:15
Logo DN P 59 Mikołaj Mickiewicz Mazurski Klub Żeglarski Mikołajki 14.02.2018 10:28:34
Logo ICE-OPTIMIST P 374 Radosław Parzych Baza Mrągowo 14.02.2018 09:44:05
Logo ICE-OPTIMIST P 546 Franciszek Niesiobędzki SFPDN 14.02.2018 06:57:56
Logo ICE-OPTIMIST P 339 Michał "KORNIK" Skawiński Yacht Klub Polski Warszawa 13.02.2018 22:52:01
Logo ICE-OPTIMIST POL 1655 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 13.02.2018 22:51:56
Logo ICE-OPTIMIST P 332 Tymon Sochaj KS AZS AWFIS Gdańsk 13.02.2018 22:47:16
Logo ICE-OPTIMIST P 331 Lila Sochaj KS AZS AWFIS Gdańsk 13.02.2018 22:40:35
Logo ICE-OPTIMIST P 285 Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 13.02.2018 21:16:54
Logo ICE-OPTIMIST P 89 Mateusz Gigielewicz MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 13.02.2018 20:35:33
Logo ICE-OPTIMIST POL 219 Amelia Potejko MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 13.02.2018 20:30:18
Logo DN P 211 Borys Michniewicz UKŻ ''Wiking" Toruń 13.02.2018 20:14:46
Logo ICE-OPTIMIST POL 1557 Mikołaj Strupiński MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 13.02.2018 20:02:33
Logo DN P 90 Cezary Sternicki Klub Sportowy "BAZA" Mrągowo 13.02.2018 19:50:47
Logo ICE-OPTIMIST P 142 Kacper Worek YK Stal Gdynia 13.02.2018 19:44:58
Logo ICE-OPTIMIST POL 966 Patryk CHEŁKOWSKI MBSW/UKŻR "NIEGOCIN" GIŻYCKO 13.02.2018 19:21:45
Logo ICE-OPTIMIST P 346 Jerzy Sukow YKP Gdynia 13.02.2018 19:03:23
Logo ICE-OPTIMIST P 1924 Maria Konarzewska MBSW/UKŻR 13.02.2018 18:38:34
Logo ICE-OPTIMIST P 1817 Stanisław Konarzewski MBSW/UKŻR Giżycko 13.02.2018 18:37:23
Logo ICE-OPTIMIST POL 608 KACPER Karbownik MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 13.02.2018 18:28:08
Logo ICE-OPTIMIST P 280 Jakub Kamiński MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 13.02.2018 18:07:00
Logo ICE-OPTIMIST P 291 Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 13.02.2018 17:54:37
Logo ICE-OPTIMIST P 22 Mikołaj Wojciechowski KKS Warmia Olsztyn 13.02.2018 17:21:59
Logo ICE-OPTIMIST P 163 Gustaw Miciński KKS Warmia Olsztyn 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 165 Piotr Bernat KS BAZA MRĄGOWO 01.01.1 00:00:00
Logo ICE-OPTIMIST P 153 Natalia Burczyńska SFPDN 01.01.1 00:00:00
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.