Regaty

Mistrzostwa Polski w klasach DN Junior i Ice-Optimist

27.01.2019 - 28.01.2019
Giżycko, jez. Niegocin
Logo SFPDN ZoR 1.3 J IO

Zgłoszenia do regat

Logo DN 20 Logo ICE-OPTIMIST 22 42
Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo DN P 90 Cezary Sternicki Baza Mrągowo 26.01.2019 20:10:02
Logo ICE-OPTIMIST P 374 Radosław Parzych Baza Mrągowo 26.01.2019 20:04:42
Logo ICE-OPTIMIST P 192 Daniel Łachacz Baza Mrągowo 26.01.2019 19:39:47
Logo ICE-OPTIMIST POL 291 Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin 26.01.2019 17:30:48
Logo DN P 311 Kacper Worek Yacht Klub Stal Gdynia 26.01.2019 17:21:51
Logo DN P 190 Bartłomiej Waszkiewicz UKŻ GROT SUWAŁKI 26.01.2019 13:30:17
Logo DN P 198 Mateusz Wasilewski UKŻ GROT SUWAŁKI 26.01.2019 11:31:47
Logo DN P 186 Maciej Chmielewski UKŻ GROT SUWAŁKI 26.01.2019 10:48:52
Logo DN P 195 Aleksandra Chmielewska UKŻ GROT SUWAŁKI 26.01.2019 10:45:53
Logo ICE-OPTIMIST POL 1887 Mikołaj Strupinski Gizycka Grupa Regatowa 26.01.2019 09:29:04
Logo DN P 192 Jakub Krynicki UKŻ GROT SUWAŁKI 26.01.2019 09:07:41
Logo ICE-OPTIMIST P 285 Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 26.01.2019 08:37:53
Logo ICE-OPTIMIST P 346 Jerzy Sukow YKP GDYNIA 26.01.2019 08:16:13
Logo ICE-OPTIMIST POL 331 Lila Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 26.01.2019 00:56:53
Logo ICE-OPTIMIST POL 332 Tymon Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 26.01.2019 00:56:53
Logo ICE-OPTIMIST P 381 Kajetan Stawski YACHT CLUB GDAŃSK 25.01.2019 23:56:44
Logo ICE-OPTIMIST POL 84 Rafał Górski Vector Sails Racing Team 25.01.2019 23:18:46
Logo DN P 211 Borys Michniewicz UKŻ ''Wiking" Toruń 25.01.2019 22:32:22
Logo ICE-OPTIMIST POL 219 AMELIA POTEJKO Giżycka Grupa Regatowa 25.01.2019 22:20:49
Logo ICE-OPTIMIST P 6 Michał Sudnik Giżycka Grupa Regatowa 25.01.2019 22:08:12
Logo DN P 32 Paweł Roszkowski OKŻ Olsztyn 25.01.2019 21:52:08
Logo DN POL 224 Wojciech Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa 25.01.2019 21:37:44
Logo ICE-OPTIMIST P 334 Liwia Liszkiewicz Olsztyński Klub Żeglarski 25.01.2019 20:55:26
Logo ICE-OPTIMIST P 369 Antonina Kiełbik Olsztyński Klub Żeglarski 25.01.2019 20:55:26
Logo ICE-OPTIMIST P 376 Zuzanna Zielińska KKS Warmia 25.01.2019 20:55:26
Logo DN P 379 Weronika Martynowska Olsztyński Klub Żeglarski 25.01.2019 20:55:26
Logo DN P 352 Patryk Winiarczyk Olsztyński Klub Żeglarski 25.01.2019 20:55:26
Logo DN P 264 Magda Anielska KKS Warmia 25.01.2019 20:55:26
Logo DN P 292 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 25.01.2019 20:52:09
Logo ICE-OPTIMIST P 293 Maria Konarzewska Giżycka Grupa Regatowa 25.01.2019 20:52:09
Logo ICE-OPTIMIST P 89 Mateusz Gigielewicz Giżycka Grupa Regatowa 25.01.2019 20:14:57
Logo ICE-OPTIMIST POL 294 MAGDALENA SKÓRNÓG Giżycka Grupa Regatowa 25.01.2019 20:06:01
Logo DN P 163 Gustaw Miciński YKP GDYNIA 25.01.2019 18:40:37
Logo DN P 280 Jakub Kamiński Giżycka Grupa Regatowa 25.01.2019 17:49:08
Logo ICE-OPTIMIST P 290 Patryk CHEŁKOWSKI Giżycka Grupa Regatowa 25.01.2019 17:37:37
Logo ICE-OPTIMIST P 22 Mikołaj Wojciechowski KKS Warmia Olsztyn 25.01.2019 13:48:01
Logo ICE-OPTIMIST P 339 Michał "KORNIK" Skawiński Yacht Klub Polski Warszawa 25.01.2019 12:52:17
Logo DN P 31 Robert Graczyk MKŻ Mikołajki 25.01.2019 08:57:33
Logo ICE-OPTIMIST POL 2016 Malina Pietrzak Spójnia Warszawa 25.01.2019 08:23:27
Logo DN P 119 Zuzanna Rybicka CHKŻ Chojnice 25.01.2019 08:00:34
Logo DN P 164 Natalia Burczyńska Giżycka Grupa Regatowa 24.01.2019 21:52:31
Logo DN P 123 Kamil Stemplewski GGR 24.01.2019 21:52:31
kontakt | polityka prywatności | © 2019 sailingnet All rights reserved.