Regaty

V Jesienne Mistrzostwa Tarnobrzega

12.10.2018 - 14.10.2018
jez. Tarnobrzeskie
Logo PSKO ZoR x 1

Zgłoszenia do regat

Logo OPTIMIST B 41 41
Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 10041 Jakub Trojnar KŻ Horn Kraków 10.10.2018 23:57:24
Logo OPTIMIST B POL 1546 Mateusz Grzebyk Jacht Klub Nisko 10.10.2018 20:40:55
Logo OPTIMIST B POL 1349 Łukasz Grzebyk Jacht Klub Nisko 10.10.2018 20:39:42
Logo OPTIMIST B POL 1709 Hanna Kusztejko KŻ Horn Kraków 10.10.2018 13:45:30
Logo OPTIMIST B POL 1913 Michał Piskorz KŻ Horn Kraków 10.10.2018 13:45:08
Logo OPTIMIST B POL 1830 Jakub Szczepanik Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 10.10.2018 10:21:58
Logo OPTIMIST B POL 105 Anna Ścisłowska Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 10.10.2018 10:21:58
Logo OPTIMIST B POL 2036 Lidia Łukasik Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 10.10.2018 10:05:57
Logo OPTIMIST B POL 984 Maciej Lewiński Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 10.10.2018 10:05:57
Logo OPTIMIST B POL 1749 Tomasz Zadora Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 10.10.2018 10:05:57
Logo OPTIMIST B POL 1265 Aleksandra Czajkowska Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 10.10.2018 10:05:57
Logo OPTIMIST B POL 1560 Aleksandra Błońska Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 10.10.2018 10:05:57
Logo OPTIMIST B POL 1700 Dante Luciani Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 10.10.2018 10:05:57
Logo OPTIMIST B POL 9545 Karolina Siwko Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 10.10.2018 10:05:57
Logo OPTIMIST B POL 1444 Filip Kurusiewicz Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 10.10.2018 10:05:57
Logo OPTIMIST B POL 984 Ewa Czapla Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 10.10.2018 10:05:57
Logo OPTIMIST B POL 1655 Mikołaj Cieślak Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 10.10.2018 10:05:57
Logo OPTIMIST B POL 1749 Marcel Cichosz Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 10.10.2018 10:05:57
Logo OPTIMIST B POL 306 Maciej Cioczek Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 10.10.2018 10:05:57
Logo OPTIMIST B POL 1917 Filip Mendyk KN Lider Kraków 09.10.2018 19:42:05
Logo OPTIMIST B POL 71 Antoni Kasprzyk KN Lider Kraków 09.10.2018 19:42:05
Logo OPTIMIST B POL 1563 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków 09.10.2018 19:42:05
Logo OPTIMIST B POL 182 Mateusz Kolba KN Lider Kraków 09.10.2018 19:42:05
Logo OPTIMIST B POL 111 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 09.10.2018 19:42:05
Logo OPTIMIST B POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR WARSZAWA 08.10.2018 22:51:49
Logo OPTIMIST B POL 959 Maciej Placzke UKS FIR WARSZAWA 08.10.2018 22:51:49
Logo OPTIMIST B POL 964 Maciej Malitowski KW LOK Garland Gliwice 08.10.2018 20:50:46
Logo OPTIMIST B POL 10 Urszula Skowrońska UKS Zalew Kielce 08.10.2018 19:12:35
Logo OPTIMIST B SVK 2207 Michal Rolik Slavia DK 08.10.2018 16:46:42
Logo OPTIMIST B POL 1329 Gita van der Voort KŻ Horn Kraków 08.10.2018 15:01:27
Logo OPTIMIST B POL 1756 Konrad Ciernia KŻ Horn Kraków 08.10.2018 15:01:27
Logo OPTIMIST B POL 2069 Bartłomiej Wrzosek KŻ Horn Kraków 08.10.2018 15:01:27
Logo OPTIMIST B POL 2069 Jakub Kuraś KŻ Horn Kraków 08.10.2018 15:01:27
Logo OPTIMIST B POL 191 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 08.10.2018 15:01:27
Logo OPTIMIST B POL 980 Igor Mazurkiewicz KŻ Horn Kraków 08.10.2018 15:01:27
Logo OPTIMIST B POL 1912 Jan Pacheco KŻ Horn Kraków 08.10.2018 15:01:27
Logo OPTIMIST B POL 1914 Antonina Liro KŻ Horn Kraków 08.10.2018 15:01:27
Logo OPTIMIST B POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 05.10.2018 19:08:05
Logo OPTIMIST B POL 2113 Wiktor Pawłowski CHKŻ Chojnice 05.10.2018 19:08:05
Logo OPTIMIST B POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice 05.10.2018 19:08:05
Logo OPTIMIST B POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 05.10.2018 19:08:05
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.