Regaty

VII Dobre Regaty

13.10.2018 - 14.10.2018
jez. Dąbie, Szczecin
Logo PSKO ZoR x 0,5

Zgłoszenia do regat

Logo OPTIMIST A 7 Logo OPTIMIST B 48 55
Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 229 Ignacy Pospieszny AZS POZNAŃ 01.10.2018 21:08:53
Logo OPTIMIST B POL 1506 Tomasz Obecny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 30.09.2018 21:49:46
Logo OPTIMIST B POL 113 Dawid Piechota Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 30.09.2018 21:49:46
Logo OPTIMIST B POL 922 Jakub Podgórny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 30.09.2018 21:49:46
Logo OPTIMIST B POL 1209 Lena Kaczmarek Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 30.09.2018 21:49:46
Logo OPTIMIST B POL 1500 Magdalena Luśnia Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 30.09.2018 21:49:46
Logo OPTIMIST B POL 976 Andrzej Grochal Uczniowski Klub Żeglarski " Błękitni" Grzybowo 30.09.2018 21:06:03
Logo OPTIMIST B POL 155 Małgorzata Górnisiewicz Uczniowski Klub Żeglarski Błękitni 30.09.2018 21:00:50
Logo OPTIMIST B POL 970 Maja Harasimowicz - Krysztofiak UKŻ Błękitni Grzybowo 30.09.2018 21:00:50
Logo OPTIMIST B POL 479 Filip Harasimowicz - Krysztofiak UKŻ Błękitni Grzybowo 30.09.2018 21:00:50
Logo OPTIMIST B POL 965 Wojciech Juszczak Uczniowski Klub Żeglarski Błękitni 30.09.2018 21:00:50
Logo OPTIMIST B POL 118 Maja Stormann UKŻ Błękitni Grzybowo 30.09.2018 21:00:50
Logo OPTIMIST B POL 940 Jakub Chudyk UKŻ Kołobrzeg 30.09.2018 21:00:50
Logo OPTIMIST B POL 12 Franciszek Kolikow Uczniowski Klub Żeglarski " Błękitni" Grzybowo 30.09.2018 21:00:50
Logo OPTIMIST B POL 15 Mateusz Olejnik UKŻ Kołobrzeg 30.09.2018 21:00:50
Logo OPTIMIST B POL 972 Kacper Rodziewicz UKŻ Błękitni Grzybowo 30.09.2018 21:00:50
Logo OPTIMIST B POL 970 Oliwer Brynkiewicz UKŻ Błękitni Grzybowo 30.09.2018 21:00:50
Logo OPTIMIST B POL 22 Michał Skubisz Uczniowski Klub Żeglarski " Błękitni" Grzybowo 30.09.2018 21:00:50
Logo OPTIMIST A POL 2036 Filip Lenart KSW Baltic 30.09.2018 19:40:16
Logo OPTIMIST B POL 381 Aleksander Lenart UKS Opti Odra Wrocław 30.09.2018 19:40:16
Logo OPTIMIST B POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS BARNIM GOLENIÓW 29.09.2018 22:06:17
Logo OPTIMIST B POL 1884 Adrian Majdosz UKS BARNIM GOLENIÓW 29.09.2018 22:06:17
Logo OPTIMIST A POL 1868 Maciej Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 29.09.2018 22:06:17
Logo OPTIMIST B POL 188 Filip Oleszczyk UKS BARNIM GOLENIÓW 29.09.2018 22:06:17
Logo OPTIMIST B POL 708 Stanisław Maik UKS BARNIM GOLENIÓW 29.09.2018 22:06:17
Logo OPTIMIST B POL 664 Oskar Sawicki UKS BARNIM GOLENIÓW 29.09.2018 22:06:17
Logo OPTIMIST B POL 1745 Marek Szczepankowski UKS BARNIM GOLENIÓW 29.09.2018 22:06:17
Logo OPTIMIST B POL 5 Anna Chomont UKS BARNIM GOLENIÓW 29.09.2018 22:06:17
Logo OPTIMIST A POL 2121 Joanna Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 29.09.2018 22:06:17
Logo OPTIMIST B POL 158 Piotr Kiedrowski UKS BARNIM GOLENIÓW 29.09.2018 22:06:17
Logo OPTIMIST A POL 1889 Jeremi Dąbrowski UKS BARNIM GOLENIÓW 29.09.2018 22:06:17
Logo OPTIMIST B POL 1648 Jakub Zakrzewski JKW Poznań 29.09.2018 14:59:03
Logo OPTIMIST B POL 2551 Jerzy Gałęza JKW Poznań 29.09.2018 14:59:03
Logo OPTIMIST B POL 1438 Zuzanna Borucka JKW Poznań 29.09.2018 14:59:03
Logo OPTIMIST B POL 978 Grzegorz Janicki JKW Poznań 29.09.2018 14:59:03
Logo OPTIMIST B POL 12 Klaudia Lipińska JKW Poznań 29.09.2018 14:59:03
Logo OPTIMIST B POL 1490 Lidia Łagodzińska SEJK Pogoń Szczecin 27.09.2018 20:25:24
Logo OPTIMIST B POL 1374 Piotr Wójcik SEJK Pogoń Szczecin 27.09.2018 20:25:24
Logo OPTIMIST B POL 2072 Karol Rak SEJK Pogoń Szczecin 27.09.2018 20:25:24
Logo OPTIMIST B POL 11883 Zofia Wołosz SEJK Pogoń Szczecin 27.09.2018 20:25:24
Logo OPTIMIST B POL 1130 Maksymilian Wróbel SEJK Pogoń Szczecin 27.09.2018 20:25:24
Logo OPTIMIST B POL 928 Bartek Pluta SEJK Pogoń Szczecin 27.09.2018 20:25:24
Logo OPTIMIST B POL 11891 Szymon Góralski SEJK Pogoń Szczecin 27.09.2018 20:25:24
Logo OPTIMIST B Pol 374 Paweł Matuszak SEJK Pogoń Szczecin 27.09.2018 20:25:24
Logo OPTIMIST B POL 71 Zofia Franecka SEJK Pogoń Szczecin 27.09.2018 20:25:24
Logo OPTIMIST B POL 2070 Antonino Nowak Sejk Pogoń Szczecin 27.09.2018 20:25:24
Logo OPTIMIST B POL 2026 PATRYCJA CHINIEWICZ M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 26.09.2018 21:52:57
Logo OPTIMIST B POL 15 INKA KOZA M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 26.09.2018 21:52:57
Logo OPTIMIST B POL 8 AGATA GOLEC M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 26.09.2018 21:52:57
Logo OPTIMIST B POL 336 MICHAŁ KOZŁOWSKI M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 26.09.2018 21:52:57
Logo OPTIMIST B POL 935 HANNA KOZŁOWSKA M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 26.09.2018 21:52:57
Logo OPTIMIST A POL 51 Hubert Adamów KS Dobra Marina 06.09.2018 09:49:44
Logo OPTIMIST A POL 13 Michał Szklarz KS Dobra Marina 06.09.2018 09:49:44
Logo OPTIMIST A POL 1754 Jan Borowiak KS Dobra Marina 06.09.2018 09:49:44
Logo OPTIMIST B 1111 Aleksander Nowakowski KS Dobra Marina 06.09.2018 09:49:44
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.