Regaty

Nauticus Cup

29.09.2018 - 30.09.2018
Olsztyn
Logo PSKO WWW ZoR x 1

Zgłoszenia do regat

Logo OPTIMIST A 14 Logo OPTIMIST B 107 159
Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo Laser Radial POL 204557 Konstanty Sawicki MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 29.09.2018 09:59:41
Logo Laser Radial POL 203114 Hubert Mączyński MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 29.09.2018 09:58:45
Logo Laser Radial POL 191837 Filip Zajączkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 29.09.2018 09:57:27
Logo Laser Radial POL 214224 Tomasz Trajnowicz MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 29.09.2018 09:56:34
Logo Laser Radial POL 202655 Oskar Maguda Olsztyńska Grupa Regatowa 29.09.2018 09:55:36
Logo Laser 4.7 POL 210007 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 29.09.2018 09:51:41
Logo Laser 4.7 POL 210002 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 29.09.2018 09:50:47
Logo Laser 4.7 POL 210009 Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 29.09.2018 09:50:07
Logo Laser 4.7 POL 21000 Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 29.09.2018 09:49:27
Logo Laser 4.7 POL 186836 Konrad Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 29.09.2018 09:48:02
Logo Laser 4.7 POL 194841 Natalia Burczyńska Olsztyńska Grupa Regatowa 29.09.2018 09:47:16
Logo Laser 4.7 POL 214225 Amelia Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 29.09.2018 09:44:49
Logo Laser 4.7 POL 191836 Gabriela Jakończuk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 29.09.2018 09:43:43
Logo Laser 4.7 POL 193509 Alicja Kolman AZS UWM Olsztyn 29.09.2018 09:42:12
Logo Laser 4.7 POL 194840 Karolina Skwarek AZS UWM Olsztyn 29.09.2018 09:38:26
Logo Laser 4.7 POL 186831 Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 29.09.2018 09:36:49
Logo Laser 4.7 POL 180714 Wiktor Robaczewski SSW MOS IŁAWA 29.09.2018 09:35:26
Logo Laser 4.7 POL 210008 Szymon Maruszczak Olsztyńska Grupa Regatowa 29.09.2018 09:34:22
Logo Laser 4.7 POL 213349 Szymon Kedzierski Olsztyńska Grupa Regatowa 29.09.2018 09:33:33
Logo Laser 4.7 POL 202397 Franciszek Niesiobędziw Olsztyńska Grupa Regatowa 29.09.2018 09:32:46
Logo OPTIMIST B POL 2191 Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa 29.09.2018 09:28:49
Logo OPTIMIST B POL 1365 Zofia Kuszewska MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 29.09.2018 09:27:58
Logo OPTIMIST B POL 45 Jurgen Gebauer OKŻ Olsztyn 29.09.2018 09:26:16
Logo OPTIMIST A POL 1522 Tymoteusz Wysocki YKP GDYNIA 29.09.2018 09:25:14
Logo OPTIMIST B POL 1 Natasza Micewicz YKP GDYNIA 29.09.2018 09:23:53
Logo OPTIMIST B POL 1332 Zofia Brdulak KS Spójnia Warszawa 29.09.2018 09:21:31
Logo L’Equipe POL 271 Dominika Fajdasz Bianka Śledzińska KS Spójnia Warszawa 28.09.2018 10:21:42
Logo L’Equipe POL 2710 Michał Terpiłowski Leon Sapiejaszko KS Spójnia Warszawa 28.09.2018 10:20:24
Logo L’Equipe POL 2569 Hanna Słyk Adam Strelaw KS Spójnia Warszawa 28.09.2018 10:18:58
Logo L’Equipe POL 2568 Amelia Rasz Laura Sklarska KS AZS AWFIS GDAŃSK 28.09.2018 10:17:49
Logo L’Equipe POL 2563 Martyna Grycuk Błażej Bortnowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 28.09.2018 10:16:55
Logo L’Equipe POL 2567 Anna Żynda Szymon Jażdż KS AZS AWFIS GDAŃSK 28.09.2018 10:15:41
Logo L’Equipe POL 2718 Mikołaj Wojciechowski Aleksandra Kot Olsztyński Klub Żeglarski 28.09.2018 10:09:10
Logo L’Equipe POL 2719 Maksymilian Rybicki Alicja Śmiecinska Olsztyński Klub Żeglarski 28.09.2018 10:07:50
Logo L’Equipe POL 2716 Michał Kluchciński Szymon Kluchciński Olsztyński Klub Żeglarski 28.09.2018 10:06:30
Logo L’Equipe POL 2537 Malwina Podsiad Hanna Kuliś KS BAZA Mrągowo 28.09.2018 10:05:14
Logo L’Equipe POL 2707 Hubert Bałdyga Julianna Wypych KS BAZA Mrągowo 28.09.2018 10:03:55
Logo L’Equipe POL 2712 Radosław Parzych Grzegorz Sitarek KS BAZA Mrągowo 28.09.2018 10:02:46
Logo L’Equipe POL 2543 Bartosz Kozioł Szymon Woźniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 28.09.2018 08:18:56
Logo L’Equipe POL 2720 Jakub Częczek Aleksander Warno Nauticus Yacht Club Olsztyn 28.09.2018 08:17:58
Logo L’Equipe POL 2714 Maciej Pryk Jakub Daniluk Nauticus Yacht Club Olsztyn 28.09.2018 08:17:00
Logo L’Equipe POL 2536 Adrian Manista Jakub Wąsikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 28.09.2018 08:16:00
Logo L’Equipe POL 2713 Marcel Wolętek Kosma Krecz Nauticus Yacht Club Olsztyn 28.09.2018 08:14:44
Logo L’Equipe POL 2715 Aleksander Hlebowicz, Amelia Kwiatkowska Nauticus Yacht Club Olsztyn 28.09.2018 08:12:47
Logo OPTIMIST B POL 522 Mateusz Kozłowski Olsztyński Klub Żeglarski 25.09.2018 15:28:01
Logo OPTIMIST B POL 441 Masymilian Rybicki Olsztyński Klub Żeglarski 25.09.2018 15:20:02
Logo OPTIMIST B POL 445 Antonina Kiełbik Olsztyński Klub Żeglarski 25.09.2018 15:20:02
Logo OPTIMIST B POL 444 Aleksandra Zybert Olsztyński Klub Żeglarski 25.09.2018 15:20:02
Logo OPTIMIST B POL 443 Dominika Godlewska Olsztyński Klub Żeglarski 25.09.2018 15:20:02
Logo OPTIMIST B POL 447 Amelia Wydra Olsztyński Klub Żeglarski 25.09.2018 15:20:02
Logo OPTIMIST B POL 440 Michał Kluchciński Olsztyński Klub Żeglarski 25.09.2018 15:20:02
Logo OPTIMIST B POL 446 Aleksandra Wrońska Olsztyński Klub Żeglarski 25.09.2018 15:20:02
Logo OPTIMIST B POL 2092 Wolfgang Gebauer Olsztyński Klub Żeglarski 25.09.2018 15:20:02
Logo OPTIMIST B POL 1674 Tomasz Pakulski Olsztyński Klub Żeglarski 25.09.2018 15:20:02
Logo OPTIMIST B POL 2099 Daria Pedowska Olsztyński Klub Żeglarski 25.09.2018 15:20:02
Logo OPTIMIST B POL 2096 Liwia Liszkiewicz Olsztyński Klub Żeglarski 25.09.2018 15:20:02
Logo OPTIMIST B POL 2036 Lidia Łukasik Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 25.09.2018 15:18:03
Logo OPTIMIST B POL 1834 Mikołaj Łukasik Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 25.09.2018 15:18:03
Logo OPTIMIST B POL 1601 Maciej Lewiński Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 25.09.2018 15:18:03
Logo OPTIMIST B POL 1603 Tomasz Zadora Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 25.09.2018 15:18:03
Logo OPTIMIST B POL 1560 Aleksandra Błońska Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 25.09.2018 15:18:03
Logo OPTIMIST B POL 1939 Dante Luciani Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 25.09.2018 15:18:03
Logo OPTIMIST B POL 1265 Lucjan Czerwiński-Wierzchowski Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 25.09.2018 15:18:03
Logo OPTIMIST B POL 984 Szymon Wrzosek Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 25.09.2018 15:18:03
Logo OPTIMIST B POL 1328 Tymon Szkołut Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 25.09.2018 15:18:03
Logo OPTIMIST B POL 9545 Karolina Siwko Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 25.09.2018 15:18:03
Logo OPTIMIST B POL 1143 Filip Kurusiewicz Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 25.09.2018 15:18:03
Logo OPTIMIST B POL 1444 Ewa Czapla Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 25.09.2018 15:18:03
Logo OPTIMIST B POL 1700 Mikołaj Cieślak Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 25.09.2018 15:18:03
Logo OPTIMIST B POL 1749 Marcel Cichosz Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 25.09.2018 15:18:03
Logo OPTIMIST B POL 1655 Maciej Cioczek Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 25.09.2018 15:18:03
Logo OPTIMIST B POL 1607 Nadia Onichimowska Nauticus Yacht Club Olsztyn 24.09.2018 21:02:08
Logo OPTIMIST B POL 1903 Marta Juńczyk NAUTICUS Yacht Club Olsztyn 24.09.2018 21:02:08
Logo OPTIMIST B POL 16011 Paulina Jasińska, Jasińska NAUTICUS Yacht Club Olsztyn 24.09.2018 21:02:08
Logo OPTIMIST B POL 1505 Weronika Borodulin NAUTICUS Yacht Club Olsztyn 24.09.2018 21:02:08
Logo OPTIMIST B POL 3006 Oliwia Węgrzynowska NAUTICUS Yacht Club Olsztyn 24.09.2018 21:02:08
Logo OPTIMIST B POL 980 Marcin Krawczyk NAUTICUS Yacht Club Olsztyn 24.09.2018 21:02:08
Logo OPTIMIST B POL 3110 Nikola Berbecka NAUTICUS Yacht Club Olsztyn 24.09.2018 21:02:08
Logo OPTIMIST B POL 1703 Jakub Ćwikła NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 24.09.2018 21:02:08
Logo OPTIMIST B POL 1041 Adam Warno NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 24.09.2018 21:02:08
Logo OPTIMIST B POL 987 Szymon Budzisz NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 24.09.2018 21:02:08
Logo OPTIMIST B POL 2201 Mateusz Budzisz NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 24.09.2018 21:02:08
Logo OPTIMIST A POL 966 Lena Cituk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 24.09.2018 20:35:37
Logo OPTIMIST B POL 91 Miłosz Ciechanowicz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 24.09.2018 20:35:37
Logo OPTIMIST B POL 1570 Michał Ciechanowicz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 24.09.2018 20:35:37
Logo OPTIMIST A POL 1364 Jan Fuk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 24.09.2018 20:35:37
Logo OPTIMIST B POL 1167 Maja Szwejk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 24.09.2018 20:35:37
Logo OPTIMIST B POL 1363 Hanna Borkowska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 24.09.2018 20:35:37
Logo OPTIMIST A POL 1887 Mikołaj Strupiński MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 24.09.2018 20:35:37
Logo OPTIMIST B POL 12177 Weronika Grala MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 24.09.2018 20:35:37
Logo OPTIMIST A RUS 3338 Ivan Mikhalev MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 24.09.2018 20:35:37
Logo OPTIMIST B POL 1284 Kacper Wojczulanis MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 24.09.2018 20:35:37
Logo OPTIMIST B POL 1981 Ewa Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 24.09.2018 20:35:37
Logo OPTIMIST B POL 11362 Miłosz Wyszyński MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 24.09.2018 20:35:37
Logo OPTIMIST A POL 2177 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 24.09.2018 20:35:37
Logo OPTIMIST A POL 2162 Mateusz Gigielewicz MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 24.09.2018 20:35:37
Logo OPTIMIST A POL 2166 Dominika Grala MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 24.09.2018 20:35:37
Logo OPTIMIST A POL 2006 Amelia Potejko MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 24.09.2018 20:35:37
Logo OPTIMIST A POL 2605 Magdalena Skórnóg MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 24.09.2018 20:35:37
Logo OPTIMIST B POL 2787 Maciej Karpiński UKS "Nad Jeziorkiem" Warszawa 24.09.2018 19:25:20
Logo OPTIMIST B POL 2786 Zuzanna Kamińska UKS "Nad Jeziorkiem" Warszawa 24.09.2018 19:25:20
Logo OPTIMIST A RUS 2005 Artem Krupachev UKS Pionerskij Kaliningrad region 24.09.2018 14:31:02
Logo OPTIMIST B RUS 1301 Sergei Parfenov UKS Pionerskij Kaliningrad region 24.09.2018 14:31:02
Logo OPTIMIST B RUS 1790 Ilia Haritonov UKS Pionerskij Kaliningrad region 24.09.2018 14:31:02
Logo OPTIMIST B POL 1482 Roch Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 24.09.2018 10:42:10
Logo OPTIMIST B POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS IŁAWA 24.09.2018 10:42:10
Logo OPTIMIST B POL 1001 Wit Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 24.09.2018 10:42:10
Logo OPTIMIST B POL 2151 Jan Rohde SSW MOS IŁAWA 24.09.2018 10:42:10
Logo OPTIMIST B POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS IŁAWA 24.09.2018 10:42:10
Logo OPTIMIST B POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA 24.09.2018 10:42:10
Logo OPTIMIST B POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS IŁAWA 24.09.2018 10:42:10
Logo OPTIMIST B POL 1319 Nikodem Różański SSW MOS IŁAWA 24.09.2018 10:42:10
Logo OPTIMIST B POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS IŁAWA 24.09.2018 10:42:10
Logo OPTIMIST B POL 2072 Stanisław Nadolski SSW MOS IŁAWA 24.09.2018 10:42:10
Logo OPTIMIST B POL 943 Bartosz Bilicki SSW MOS IŁAWA 24.09.2018 10:42:10
Logo OPTIMIST B POL 969 Zuzanna Liedtke SSW MOS IŁAWA 24.09.2018 10:42:10
Logo OPTIMIST B POL 985 Jakub Darkowski SSW MOS IŁAWA 24.09.2018 10:42:10
Logo OPTIMIST B POL 1927 Mikolaj Czałbowski YKP GDYNIA 23.09.2018 20:26:13
Logo OPTIMIST A POL 1763 Julian Podwalski SSW MOS IŁAWA 22.09.2018 19:41:55
Logo OPTIMIST A POL 1614 Iga Wielczyk SSW MOS IŁAWA 22.09.2018 19:41:55
Logo OPTIMIST A POL 1114 Szymon Szczech SSW MOS IŁAWA 22.09.2018 19:41:55
Logo OPTIMIST B POL 844 Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa 21.09.2018 22:06:36
Logo OPTIMIST B POL 1332 Zofia Brdulak KS Spójnia Warszawa 21.09.2018 22:06:36
Logo OPTIMIST B POL 71 Daniel Łachacz Baza Mrągowo 20.09.2018 19:28:46
Logo OPTIMIST B POL 12971 Maciej Szawkowski BAZA Mrągowo 20.09.2018 19:28:46
Logo OPTIMIST B POL 4 Adam Ciołek Baza Mrągowo 20.09.2018 19:28:46
Logo OPTIMIST B POL 131 Zofia Jachymska Ts Kuźnia Rybnik 15.09.2018 17:10:52
Logo OPTIMIST B POL 1784 Jasiek Pifczyk Ts Kuźnia Rybnik 15.09.2018 17:10:52
Logo OPTIMIST B POL 976 Jakub Szafarczyk TS Kuźnia Rybnik 15.09.2018 17:10:52
Logo OPTIMIST B POL 246 Wiktoria Grima TS Kuźnia Rybik 15.09.2018 17:10:52
Logo OPTIMIST B POL 133 Wojtek Wójcik Ts Kuźnia Rybnik 15.09.2018 17:10:52
Logo OPTIMIST B POL 1852 Igor Tomczyk Ts Kuźnia Rybnik 15.09.2018 17:10:52
Logo OPTIMIST B POL 222 Wiktoria Harnasz Ts Kuźnia Rybnik 15.09.2018 17:10:52
Logo OPTIMIST B POL 1023 Jakub Oblonk Ts Kuźnia Rybnik 15.09.2018 17:10:52
Logo OPTIMIST B POL 2090 Piotr Grendziak TS Kuźnia Rybnik 15.09.2018 17:10:52
Logo OPTIMIST B POL 7 Janek Psiuk Ts Kuźnia Rybnik 15.09.2018 17:10:52
Logo OPTIMIST B POL 1204 Matylda Ferenc Ts 'Kuźnia" Rybnik 15.09.2018 17:10:52
Logo OPTIMIST B POL 174 Marta Orlińska Ts Kuźnia Rybnik 15.09.2018 17:10:52
Logo OPTIMIST B POL 71 Aleksander Łukanowski Ts Kuźnia Rybnik 15.09.2018 17:10:52
Logo OPTIMIST B POL 1 Karol Gaj TS Kuźnia Rybik 15.09.2018 17:10:52
Logo OPTIMIST B POL 1891 Kacper Warywoda Nauticus Yacht Club Olsztyn 13.09.2018 20:34:50
Logo OPTIMIST B POL 932 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 13.09.2018 20:34:50
Logo OPTIMIST B POL 2120 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 13.09.2018 20:34:50
Logo OPTIMIST B POL 1227 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 13.09.2018 20:34:50
Logo OPTIMIST B POL 1941 Eliza Kołtak Nauticus Yacht Club Olsztyn 13.09.2018 20:34:50
Logo OPTIMIST B POL 11943 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn 13.09.2018 20:34:50
Logo OPTIMIST B POL 2104 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 13.09.2018 20:34:50
Logo OPTIMIST B POL 941 Maciek Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 13.09.2018 20:34:50
Logo OPTIMIST B POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 13.09.2018 20:34:50
Logo OPTIMIST B POL 921 Marta Chomik Nauticus Yacht Club Olsztyn 13.09.2018 20:34:50
Logo OPTIMIST B POL 1118 Alicja Żuber KS AZS UWM Olsztyn 10.09.2018 06:06:13
Logo OPTIMIST B POL 863 Aleksander Kolman KS AZS UWM Olsztyn 10.09.2018 06:06:13
Logo OPTIMIST B POL 934 Zuzanna Siemińska KS AZS UWM Olsztyn 10.09.2018 06:06:13
Logo OPTIMIST B POL 1667 Jędrzej Grabysa KS AZS UWM Olsztyn 10.09.2018 06:06:13
Logo OPTIMIST B POL 396 Ewa Wojtacka KS AZS UWM Olsztyn 10.09.2018 06:06:13
Logo OPTIMIST B POL 505 Marianna Żuber KS AZS UWM Olsztyn 10.09.2018 06:06:13
Logo OPTIMIST B POL 329 Hanna Lipniewicz KS AZS UWM Olsztyn 10.09.2018 06:06:13
Logo OPTIMIST B POL 304 Aleksandra Stachewicz KS AZS UWM Olsztyn 10.09.2018 06:06:13
Logo OPTIMIST B POL 492 Magdalena Stachewicz KS AZS UWM Olsztyn 10.09.2018 06:06:13
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.