Regaty

Mistrzostwa Województwa Warmińsko - Mazurskiego

28.09.2018 - 28.09.2018
Olsztyn
Logo PSKO WWW ZoR x x

Zgłoszenia do regat

87
Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST POL 1522 Tymoteusz Wysocki YKP GDYNIA 28.09.2018 13:55:39
Logo OPTIMIST POL 1 Natasza Micewicz YKP GDYNIA 28.09.2018 10:11:45
Logo OPTIMIST POL 45 Jurgen Gebauer OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 28.09.2018 09:59:00
Logo OPTIMIST POL 12177 Weronika Grala MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 28.09.2018 09:51:54
Logo OPTIMIST POL 1365 Zofia Kuszewska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 28.09.2018 09:50:33
Logo OPTIMIST POL 505 Marianna Żuber KS AZS UWM OLSZTYN 28.09.2018 09:25:43
Logo OPTIMIST POL 396 Ewa Wojtacka KS AZS UWM OLSZTYN 28.09.2018 09:25:04
Logo OPTIMIST POL 16 Jędrzej Grabrysa KS AZS UWM OLSZTYN 28.09.2018 09:24:16
Logo OPTIMIST POL 1118 Alicja Żuber KS AZS UWM OLSZTYN 28.09.2018 09:23:23
Logo OPTIMIST POL 934 Zuzanna Siemińska KS AZS UWM OLSZTYN 28.09.2018 09:21:02
Logo OPTIMIST POL 329 Hanna Lipniewicz KS AZS UWM OLSZTYN 28.09.2018 09:20:22
Logo OPTIMIST POL 863 Aleksander Kolman KS AZS UWM OLSZTYN 28.09.2018 09:19:41
Logo OPTIMIST POL 30 Aleksandra Stachewicz KS AZS UWM OLSZTYN 28.09.2018 09:19:02
Logo OPTIMIST POL 492 Magdalena Stachewicz KS AZS UWM OLSZTYN 28.09.2018 09:18:13
Logo OPTIMIST POL 522 Mateusz Kozłowski OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 25.09.2018 15:28:01
Logo OPTIMIST POL 2096 Liwia Liszkiewicz OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 25.09.2018 15:20:02
Logo OPTIMIST POL 441 Masymilian Rybicki Olsztyński Klub Żeglarski 25.09.2018 15:20:02
Logo OPTIMIST POL 445 Antonina Kiełbik OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 25.09.2018 15:20:02
Logo OPTIMIST POL 444 Aleksandra Zybert OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 25.09.2018 15:20:02
Logo OPTIMIST POL 443 Dominika Godlewska OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 25.09.2018 15:20:02
Logo OPTIMIST POL 447 Amelia Wydra OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 25.09.2018 15:20:02
Logo OPTIMIST POL 440 Michał Kluchciński Olsztyński Klub Żeglarski 25.09.2018 15:20:02
Logo OPTIMIST POL 446 Aleksandra Wrońska OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 25.09.2018 15:20:02
Logo OPTIMIST POL 2092 Wolfgang Gebauer OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 25.09.2018 15:20:02
Logo OPTIMIST POL 1674 Tomasz Pakulski OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 25.09.2018 15:20:02
Logo OPTIMIST POL 2099 Daria Pedowska OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 25.09.2018 15:20:02
Logo OPTIMIST POL 1607 Nadia Onichimowska Nauticus Yacht Club Olsztyn 24.09.2018 21:03:06
Logo OPTIMIST POL 1903 Marta Juńczyk NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 24.09.2018 21:03:06
Logo OPTIMIST POL 1601 Paulina Jasińska, Jasińska NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 24.09.2018 21:03:06
Logo OPTIMIST POL 1505 Weronika Borodulin NAUTICUS Yacht Club Olsztyn 24.09.2018 21:03:06
Logo OPTIMIST POL 3006 Oliwia Węgrzynowska NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 24.09.2018 21:03:06
Logo OPTIMIST POL 980 Marcin Krawczyk NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 24.09.2018 21:03:06
Logo OPTIMIST POL 3110 Nikola Berbecka NAUTICUS Yacht Club Olsztyn 24.09.2018 21:03:06
Logo OPTIMIST POL 1703 Jakub Ćwikła NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 24.09.2018 21:03:06
Logo OPTIMIST POL 987 Szymon Budzisz NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 24.09.2018 21:03:06
Logo OPTIMIST POL 2201 Mateusz Budzisz NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 24.09.2018 21:03:06
Logo OPTIMIST POL 966 Lena Cituk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 24.09.2018 20:34:55
Logo OPTIMIST POL 91 Miłosz Ciechanowicz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 24.09.2018 20:34:55
Logo OPTIMIST POL 1570 Michał Ciechanowicz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 24.09.2018 20:34:55
Logo OPTIMIST POL 1364 Jan Fuk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 24.09.2018 20:34:55
Logo OPTIMIST POL 1167 Maja Szwejk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 24.09.2018 20:34:55
Logo OPTIMIST POL 1363 Hanna Borkowska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 24.09.2018 20:34:55
Logo OPTIMIST POL 1887 Mikołaj Strupiński MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 24.09.2018 20:34:55
Logo OPTIMIST RUS 3338 Ivan Mikhalev MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 24.09.2018 20:34:55
Logo OPTIMIST POL 1284 Kacper Wojczulanis MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 24.09.2018 20:34:55
Logo OPTIMIST POL 1981 Ewa Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 24.09.2018 20:34:55
Logo OPTIMIST POL 11362 Miłosz Wyszyński MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 24.09.2018 20:34:55
Logo OPTIMIST POL 2177 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 24.09.2018 20:34:55
Logo OPTIMIST POL 2162 Mateusz Gigielewicz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 24.09.2018 20:34:55
Logo OPTIMIST POL 2166 Dominika Grala MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 24.09.2018 20:34:55
Logo OPTIMIST POL 2006 Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 24.09.2018 20:34:55
Logo OPTIMIST POL 2605 Magdalena Skórnóg MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 24.09.2018 20:34:55
Logo OPTIMIST RUS 2005 Artem Krupachev UKS Pionerskij Kaliningrad region 24.09.2018 11:50:20
Logo OPTIMIST RUS 1301 Sergei Parfenov UKS PIONERSKIJ KALININGRAD REGION 24.09.2018 11:50:20
Logo OPTIMIST RUS 1790 Ilia Haritonov UKS Pionerskij Kaliningrad region 24.09.2018 11:50:20
Logo OPTIMIST POL 1482 Roch Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 24.09.2018 10:40:41
Logo OPTIMIST POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS IŁAWA 24.09.2018 10:40:41
Logo OPTIMIST POL 1001 Wit Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 24.09.2018 10:40:41
Logo OPTIMIST POL 2151 Jan Rohde SSW MOS IŁAWA 24.09.2018 10:40:41
Logo OPTIMIST POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS IŁAWA 24.09.2018 10:40:41
Logo OPTIMIST POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA 24.09.2018 10:40:41
Logo OPTIMIST POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS IŁAWA 24.09.2018 10:40:41
Logo OPTIMIST POL 1319 Nikodem Różański SSW MOS IŁAWA 24.09.2018 10:40:41
Logo OPTIMIST POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS IŁAWA 24.09.2018 10:40:41
Logo OPTIMIST POL 2072 Stanisław Nadolski SSW MOS IŁAWA 24.09.2018 10:40:41
Logo OPTIMIST POL 943 Bartosz Bilicki SSW MOS IŁAWA 24.09.2018 10:40:41
Logo OPTIMIST POL 969 Zuzanna Liedtke SSW MOS IŁAWA 24.09.2018 10:40:41
Logo OPTIMIST POL 985 Jakub Darkowski SSW MOS IŁAWA 24.09.2018 10:40:41
Logo OPTIMIST POL 2191 Jan Karnowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 23.09.2018 08:10:46
Logo OPTIMIST POL 1763 Julian Podwalski SSW MOS IŁAWA 22.09.2018 19:40:36
Logo OPTIMIST POL 1614 Iga Wielczyk SSW MOS IŁAWA 22.09.2018 19:40:36
Logo OPTIMIST POL 1114 Szymon Szczech SSW MOS IŁAWA 22.09.2018 19:40:36
Logo OPTIMIST POL 844 Emilia Brdulak KS SPÓJNIA WARSZAWA 21.09.2018 22:06:07
Logo OPTIMIST POL 1332 Zofia Brdulak KS SPÓJNIA WARSZAWA 21.09.2018 22:06:07
Logo OPTIMIST POL 71 Daniel Łachacz BAZA MRĄGOWO 20.09.2018 19:28:13
Logo OPTIMIST POL 12971 Maciej Szawkowski BAZA MRĄGOWO 20.09.2018 19:28:13
Logo OPTIMIST POL 4 Adam Ciołek BAZA MRĄGOWO 20.09.2018 19:28:13
Logo OPTIMIST POL 1891 Kacper Warywoda NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 13.09.2018 20:33:52
Logo OPTIMIST POL 932 Jakub Rusiniak NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 13.09.2018 20:33:52
Logo OPTIMIST POL 2120 Michał Karnacewicz NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 13.09.2018 20:33:52
Logo OPTIMIST POL 1227 Mikołaj Głąb NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 13.09.2018 20:33:52
Logo OPTIMIST POL 1941 Eliza Kołtak NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 13.09.2018 20:33:52
Logo OPTIMIST POL 11943 Filip Rostek NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 13.09.2018 20:33:52
Logo OPTIMIST POL 2104 Maksymilian Luto NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 13.09.2018 20:33:52
Logo OPTIMIST POL 941 Maciek Dudek NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 13.09.2018 20:33:52
Logo OPTIMIST POL 1880 Mikołaj Bujalski NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 13.09.2018 20:33:52
Logo OPTIMIST POL 921 Marta Chomik NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 13.09.2018 20:33:52
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.