Regaty

Puchar Opti

08.09.2018 - 09.09.2018
Gdynia
Logo PSKO WWW ZoR x 1

Zgłoszenia do regat

Logo OPTIMIST A 22 Logo OPTIMIST B 146 178
Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 921 Marta Chomik NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 08.09.2018 08:52:49
Logo OPTIMIST B POL 204 Henryk Kalk OPTI CWM 08.09.2018 08:51:26
Logo Open Bic POL 7158 Natasza Tarnawska ARKA GDYNIA 08.09.2018 08:30:55
Logo Open Bic POL 9809 Igor Rudek ARKA GDYNIA 08.09.2018 08:29:25
Logo Open Bic POL 7523 Natalia Kwitkowska ARKA GDYNIA 08.09.2018 08:28:38
Logo Open Bic POL 7460 Maja Reszka ARKA GDYNIA 08.09.2018 08:27:57
Logo Open Bic POL 9425 Patryk Staluszka ARKA GDYNIA 08.09.2018 08:27:21
Logo Open Bic POL 9850 Gracjan Kaczmarczyk ARKA GDYNIA 08.09.2018 08:26:34
Logo Open Bic POL 7376 Janina Dmochowska ARKA GDYNIA 08.09.2018 08:25:40
Logo Open Bic POL 10287 Max Betlejewski ARKA GDYNIA 08.09.2018 08:24:29
Logo Open Bic POL 7845 Jan Suchocki ARKA GDYNIA 08.09.2018 08:23:25
Logo Open Bic POL 10269 Maria Suchocka ARKA GDYNIA 08.09.2018 08:22:33
Logo OPTIMIST B POL 11362 Miłosz Wyszyński BMSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 08.09.2018 08:20:48
Logo OPTIMIST B POL 122 Kajetan Liszewski OPTI CWM 07.09.2018 20:10:24
Logo OPTIMIST B POL 10 Orest Trembacz GKŻ 07.09.2018 20:05:54
Logo OPTIMIST B POL 2 Kacper Wąsikowski GKŻ 07.09.2018 20:05:07
Logo OPTIMIST B POL 61 Jakub Wąsikowski GKŻ 07.09.2018 20:03:48
Logo OPTIMIST B POL 20311 Tosia Zagórska GKŻ 07.09.2018 20:02:32
Logo OPTIMIST B POL 11 Sonia Zagórska GKŻ 07.09.2018 20:01:24
Logo OPTIMIST B POL 1979 Hubert Nowicki GKŻ 07.09.2018 19:57:30
Logo OPTIMIST B POL 1396 Mateusz Gąsiorowska YACHT KLUB STAL GDYNIA 07.09.2018 18:40:59
Logo OPTIMIST B POL 2116 Alicja Saj YACHT KLUB STAL GDYNIA 07.09.2018 18:39:29
Logo OPTIMIST B POL 2089 Małgorzata Wyrębska YACHT KLUB STAL GDYNIA 07.09.2018 18:38:37
Logo OPTIMIST B POL 1904 Norbert Herba YACHT KLUB STAL GDYNIA 07.09.2018 18:37:35
Logo OPTIMIST B POL 1187 Maja Filipska YACHT KLUB STAL GDYNIA 07.09.2018 18:36:20
Logo OPTIMIST B POL 27 Antonina Puchowska YACHT KLUB STAL GDYNIA 07.09.2018 18:35:10
Logo OPTIMIST B POL 1940 Filip Bil YACHT KLUB STAL GDYNIA 07.09.2018 18:33:20
Logo OPTIMIST B POL 2124 Agata Koropecka YACHT KLUB STAL GDYNIA 07.09.2018 18:32:08
Logo OPTIMIST B POL 1897 Michał Trafalski YACHT KLUB STAL GDYNIA 07.09.2018 18:31:09
Logo OPTIMIST B POL 2110 Konrad Kunc YACHT KLUB STAL GDYNIA 07.09.2018 18:30:05
Logo OPTIMIST B POL 2057 Natalia Kilar YACHT KLUB STAL GDYNIA 07.09.2018 18:28:42
Logo OPTIMIST B POL 1523 Olga Wietek YACHT KLUB STAL GDYNIA 07.09.2018 18:26:01
Logo OPTIMIST B POL 2117 Alicja Tutkowska YACHT KLUB STAL GDYNIA 07.09.2018 18:16:20
Logo OPTIMIST B POL 1489 Marek Filipski YACHT KLUB STAL GDYNIA 07.09.2018 18:11:05
Logo OPTIMIST B POL 1644 Nina Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.09.2018 21:46:19
Logo OPTIMIST B POL 1917 Filip Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.09.2018 21:46:19
Logo OPTIMIST B POL 2042 Tymon Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.09.2018 21:46:19
Logo OPTIMIST B POL 1359 Michał Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.09.2018 21:46:19
Logo OPTIMIST B POL 910 Wojciech Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.09.2018 21:46:19
Logo OPTIMIST A POL 1757 Rafał Górski KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.09.2018 21:46:19
Logo OPTIMIST B POL 2043 Lila Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.09.2018 21:46:19
Logo OPTIMIST B POL 1356 Wiktor Weselak KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.09.2018 21:46:19
Logo OPTIMIST B POL 1817 Emilia Paszek KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.09.2018 21:46:19
Logo OPTIMIST B POL 1921 Jan Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.09.2018 21:46:19
Logo OPTIMIST B POL 1923 Kacper Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.09.2018 21:46:19
Logo OPTIMIST B POL 2144 Wiktor Radziej KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.09.2018 21:46:19
Logo OPTIMIST B POL 104 Wojciech Juszczak UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI BŁĘKITNI 05.09.2018 20:21:48
Logo OPTIMIST B POL 1323 Martyna Muller MKŻ ARKA Gdynia 05.09.2018 16:31:37
Logo OPTIMIST A POL 1559 Jan Suchocki MKŻ ARKA Gdynia 04.09.2018 21:58:26
Logo OPTIMIST A POL 1939 Igor Rudek MKŻ ARKA Gdynia 04.09.2018 21:58:26
Logo OPTIMIST A POL 1703 Janina Dmochowska MKŻ ARKA Gdynia 04.09.2018 21:58:26
Logo OPTIMIST A POL 2082 Piotr Flieger MKŻ ARKA Gdynia 04.09.2018 21:58:26
Logo OPTIMIST A POL 2041 Filip Jarosiewicz MKŻ ARKA Gdynia 04.09.2018 21:58:26
Logo OPTIMIST A POL 2090 Maria Suchocka MKŻ ARKA Gdynia 04.09.2018 21:58:26
Logo OPTIMIST A POL 1878 Mateusz Narloch MKŻ ARKA Gdynia 04.09.2018 21:58:26
Logo OPTIMIST A POL 1578 Marta Richert MKŻ ARKA Gdynia 04.09.2018 21:58:26
Logo OPTIMIST A POL 1292 Jakub Pietrzak MKŻ ARKA Gdynia 04.09.2018 21:58:26
Logo OPTIMIST A POL 2119 Aleksander Bury MKŻ ARKA Gdynia 04.09.2018 21:58:26
Logo OPTIMIST A POL 1778 Michał Maziara MKŻ ARKA Gdynia 04.09.2018 21:58:26
Logo OPTIMIST B POL 93 Szymon Mocarski KLUB PORT MECHELINKI 04.09.2018 21:15:30
Logo OPTIMIST B POL 1300 Maciej Kryspin Gdański Klub Żeglarski 04.09.2018 20:04:16
Logo OPTIMIST B POL 1811 Franciszek Zając GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 04.09.2018 20:04:16
Logo OPTIMIST B POL 2222 Karol Stachowski GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 04.09.2018 20:04:16
Logo OPTIMIST B POL 1993 Michał Roman GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 04.09.2018 20:04:16
Logo OPTIMIST B POL 4701 Olga Krasowska Gdański Klub Żeglarski 04.09.2018 20:04:16
Logo OPTIMIST B POL 4708 Kamil Roman GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 04.09.2018 20:04:16
Logo OPTIMIST B POL 4701 Mateusz Kundzier GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 04.09.2018 20:04:16
Logo OPTIMIST A POL 2177 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 04.09.2018 01:46:42
Logo OPTIMIST A POL 2605 Magdalena Skórnóg MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 04.09.2018 01:46:42
Logo OPTIMIST A POL 2160 Jakub Kluk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 04.09.2018 01:46:42
Logo OPTIMIST A POL 2161 Kamil Stemplewski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 04.09.2018 01:46:42
Logo OPTIMIST A POL 2006 Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 04.09.2018 01:46:42
Logo OPTIMIST A POL 2166 Dominika Grala MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 04.09.2018 01:46:42
Logo OPTIMIST A POL 2162 Mateusz Gigielewicz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 04.09.2018 01:46:42
Logo OPTIMIST B POL 966 Lena Cituk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 03.09.2018 21:40:59
Logo OPTIMIST B POL 11570 Michał Ciechanowicz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 03.09.2018 21:40:59
Logo OPTIMIST B POL 1364 Jan Fuk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 03.09.2018 21:40:59
Logo OPTIMIST B POL 1167 Maja Szwejk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 03.09.2018 21:40:59
Logo OPTIMIST B POL 1363 Hanna Borkowska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 03.09.2018 21:40:59
Logo OPTIMIST B POL 1887 Mikołaj Strupiński MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 03.09.2018 21:40:59
Logo OPTIMIST B POL 2177 Weronika Grala MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 03.09.2018 21:40:59
Logo OPTIMIST B POL 3338 Ivan Mikhalev MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 03.09.2018 21:40:59
Logo OPTIMIST B POL 1284 Kacper Wojczulanis MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 03.09.2018 21:40:59
Logo OPTIMIST B POL 1981 Ewa Fabisiak MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 03.09.2018 21:40:59
Logo OPTIMIST B POL 15861 Małgorzata Górnisiewicz UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI BŁĘKITNI 03.09.2018 08:01:48
Logo OPTIMIST B POL 111 Maja Harasimowicz - Krysztofiak UKŻ KOŁOBRZEG 03.09.2018 08:01:48
Logo OPTIMIST B POL 479 Filip Harasimowicz - Krysztofiak UKŻ KOŁOBRZEG 03.09.2018 08:01:48
Logo OPTIMIST B POL 1478 Szymon Szymanowicz UKŻ MRZEŻYNO 03.09.2018 08:01:48
Logo OPTIMIST B POL 1601 Maja Stormann UKŻ KOŁOBRZEG 03.09.2018 08:01:48
Logo OPTIMIST B POL 1479 Zuzanna Szymanowicz UKŻ MRZEŻYNO 03.09.2018 08:01:48
Logo OPTIMIST B POL 1403 Kacper Kibiersza UKS NAVIGO SOPOT 31.08.2018 18:37:36
Logo OPTIMIST B POL 1672 Kacper Barszczyk UKS NAVIGO SOPOT 31.08.2018 18:37:36
Logo OPTIMIST B POL 1596 Zuzia Tomaszewska UKS NAVIGO SOPOT 31.08.2018 18:37:36
Logo OPTIMIST B POL 2918 Piotr Rodzewicz UKS NAVIGO SOPOT 31.08.2018 18:37:36
Logo OPTIMIST B POL 3002 Marysia Retecka UKS NAVIGO SOPOT 31.08.2018 18:37:36
Logo OPTIMIST B POL 1185 Aleksander Daniszewski UKS NAVIGO SOPOT 31.08.2018 18:37:36
Logo OPTIMIST B POL 1548 Andrzej Thomas UKS NAVIGO SOPOT 31.08.2018 18:37:36
Logo OPTIMIST B POL 1254 Franciszek Thomas UKS NAVIGO SOPOT 31.08.2018 18:37:36
Logo OPTIMIST B POL 1704 Franiszek Wołyniec UKS NAVIGO SOPOT 31.08.2018 18:37:36
Logo OPTIMIST B POL 18 Borys Podumis UKS NAVIGO SOPOT 31.08.2018 18:37:36
Logo OPTIMIST B POL 2150 Makary Gałka UKS NAVIGO SOPOT 31.08.2018 07:30:04
Logo OPTIMIST B POL 1775 Wiktor Mois UKS NAVIGO SOPOT 31.08.2018 07:30:04
Logo OPTIMIST B POL 1916 Konrad Ksionek UKS NAVIGO SOPOT 31.08.2018 07:30:04
Logo OPTIMIST B POL 88 Hanna Duda KLUB PORT MECHELINKI 30.08.2018 20:22:43
Logo OPTIMIST B POL 936 Maurycy Kosmowski KLUB PORT MECHELINKI 30.08.2018 20:22:43
Logo OPTIMIST B POL 1007 Wiktor Pawelczyk KLUB PORT MECHELINKI 30.08.2018 20:22:43
Logo OPTIMIST B POL 100 Marcel Styba KLUB PORT MECHELINKI 30.08.2018 20:22:43
Logo OPTIMIST B POL 49 Maja Molik Klub Port Mechelinki 30.08.2018 20:22:43
Logo OPTIMIST B POL 1158 Maksymilian Stanko KLUB PORT MECHELINKI 30.08.2018 20:22:43
Logo OPTIMIST B POL 2139 Paweł Piankowski YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 2138 Max Berliński YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 2118 Maciej Maćkowiak YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 1862 Zuzanna Zielińska YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 2040 Zofia Kucharska YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 1561 Krzysztof Ołowiak YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 2108 Julia Wróblewska YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 1835 Magdalena Ziółkowska YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 1927 Mikołaj Czałbowski YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 1925 Alicja Wróblewska YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 2141 Natalia Ziółkowska YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 1818 Nadia Burghard YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 1812 Matteo Rastelli YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 2022 Iwo Dudek YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 2140 Maja Józkowicz YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 1665 Mateusz Kluczka YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 1780 Szymon Kolka YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 2135 Tymon Kosobucki YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 1970 Aleksander Kosowski YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 2270 Piotr Kosowski YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 2134 Jakub Matwiejczyk YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 2136 Kajetan Matwiejczyk YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 2133 Aleksander Mucharski YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 1159 Rafał Ołowiak YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 2002 Bartosz Osowski YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 1551 Maciej Streubel YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 2001 Oskar Sylka YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 2137 Piotr Toczek YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 1446 Gustaw Trybek YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 9 Aleksandra Zastawna YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST B POL 1 Natasza Micewicz YKP GDYNIA 27.08.2018 21:11:06
Logo OPTIMIST A RUS 2005 Artem Krupachev UKS PIONERSKIJ KALININGRAD REGION 25.08.2018 21:17:20
Logo OPTIMIST B RUS 1301 Sergei Parfenov UKS PIONERSKIJ KALININGRAD REGION 25.08.2018 21:17:20
Logo OPTIMIST B RUS 1790 Ilia Haritonov UKS PIONERSKIJ KALININGRAD REGION 25.08.2018 21:17:20
Logo OPTIMIST B POL 17 Szymon Łysik MKŻ ARKA Gdynia 25.08.2018 19:16:59
Logo OPTIMIST B POL 2070 Jacek Dyguś MKŻ ARKA Gdynia 25.08.2018 19:16:59
Logo OPTIMIST B POL 1802 Piotr Trella MKŻ ARKA Gdynia 25.08.2018 19:16:59
Logo OPTIMIST B POL 704 Krzysztof Łucyk MKŻ ARKA Gdynia 25.08.2018 19:16:59
Logo OPTIMIST B POL 12 Aleksander Paczos MKŻ ARKA Gdynia 25.08.2018 19:16:59
Logo OPTIMIST B POL 1292 Laura Kwiatkowska MKŻ ARKA Gdynia 25.08.2018 19:16:59
Logo OPTIMIST B POL 1584 Zuzanna Bukowska MKŻ ARKA Gdynia 25.08.2018 19:16:59
Logo OPTIMIST B POL 14 Mateusz Sidor MKŻ ARKA Gdynia 25.08.2018 19:16:59
Logo OPTIMIST B POL 2090 Juliusz Reszka MKŻ ARKA Gdynia 25.08.2018 19:16:59
Logo OPTIMIST B POL 1702 Igor Rózga MKŻ ARKA Gdynia 25.08.2018 19:16:59
Logo OPTIMIST B POL 1586 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia 25.08.2018 07:03:32
Logo OPTIMIST B POL 1288 Piotr Muchlado OPTI CWM Gdynia 25.08.2018 07:03:32
Logo OPTIMIST B POL 1472 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 25.08.2018 07:03:32
Logo OPTIMIST A POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM Gdynia 25.08.2018 07:03:32
Logo OPTIMIST B POL 1541 Jakub Porębski OPTI CWM Gdynia 25.08.2018 07:03:32
Logo OPTIMIST A POL 203 Małgorzata Figel OPTI CWM Gdynia 25.08.2018 07:03:32
Logo OPTIMIST B POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 25.08.2018 07:03:32
Logo OPTIMIST B POL 1595 Jakub Targowski OPTI CWM Gdynia 25.08.2018 07:03:32
Logo OPTIMIST B POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 25.08.2018 07:03:32
Logo OPTIMIST B POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia 25.08.2018 07:03:32
Logo OPTIMIST B POL 2083 Konrad Czech OPTI CWM Gdynia 25.08.2018 07:03:32
Logo OPTIMIST B POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia 25.08.2018 07:03:32
Logo OPTIMIST B POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 25.08.2018 07:03:32
Logo OPTIMIST B POL 2035 Aniela Frąckowiak OPTI CWM Gdynia 25.08.2018 07:03:32
Logo OPTIMIST B POL 1592 Mikołaj Łoboda OPTI CWM Gdynia 25.08.2018 07:03:32
Logo OPTIMIST B POL 1384 Bianka Kus OPTI CWM Gdynia 25.08.2018 07:03:32
Logo OPTIMIST B POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 25.08.2018 07:03:32
Logo OPTIMIST B POL 1889 Franciszek Wodkowski OPTI CWM Gdynia 25.08.2018 07:03:32
Logo OPTIMIST B POL 1290 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 25.08.2018 07:03:32
Logo OPTIMIST B POL 1961 Agata Targowska OPTI CWM Gdynia 25.08.2018 07:03:32
Logo OPTIMIST B POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia 25.08.2018 07:03:32
Logo OPTIMIST B POL 2003 Barbara Kus OPTI CWM 25.08.2018 07:03:32
Logo OPTIMIST B POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia 25.08.2018 07:03:32
Logo OPTIMIST B POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia 25.08.2018 07:03:32
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.