Regaty

Mistrzostwa PSKO do lat 13

31.08.2018 - 02.09.2018
Krynica Morska
Logo PSKO WWW ZoR

Zgłoszenia do regat

Logo OPTIMIST B 3 Logo OPTIMIST DZ 46 Logo OPTIMIST CH 75 124
Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST DZ POL 1624 Wiktoria Sajdak SYC ZEFIR-DRAKAJ PORAJ 30.08.2018 22:08:08
Logo OPTIMIST CH POL 2058 Piotr Grabski SYC ZEFIR-DRAKAJ PORAJ 30.08.2018 19:24:16
Logo OPTIMIST DZ POL 2158 Weronika Przeździecka KS Spójnia Warszawa 30.08.2018 19:22:34
Logo OPTIMIST CH POL 2191 Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa 30.08.2018 19:21:36
Logo OPTIMIST CH POL 333 Michał Skawiński KS Spójnia Warszawa 30.08.2018 19:20:44
Logo OPTIMIST CH POL 2030 Adam Turczynowicz KS Spójnia Warszawa 30.08.2018 19:19:42
Logo OPTIMIST DZ POL 1561 Zuzanna Ołowiak YKP GDYNIA 30.08.2018 19:18:47
Logo OPTIMIST CH POL 1522 Tymoteusz Wysocki YKP GDYNIA 30.08.2018 19:17:36
Logo OPTIMIST DZ POL 1452 Antonina Ołowiak YKP GDYNIA 30.08.2018 19:16:41
Logo OPTIMIST CH POL 1904 Igor Wójcik YKP GDYNIA 30.08.2018 19:15:44
Logo OPTIMIST CH POL 20721 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 30.08.2018 19:14:37
Logo OPTIMIST DZ POL 1791 Dominika Fajdasz KS Spójnia Warszawa 30.08.2018 19:12:30
Logo OPTIMIST DZ POL 2074 Karolina Gała KS Spójnia Warszawa 30.08.2018 19:11:18
Logo OPTIMIST CH POL 1906 Gustaw Kwiek KS Spójnia Warszawa 30.08.2018 19:10:22
Logo OPTIMIST DZ POL 2403 Pola Schmidt OPTI CWM Gdynia 30.08.2018 19:09:09
Logo OPTIMIST CH POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP GDYNIA 30.08.2018 19:08:03
Logo OPTIMIST CH POL 2138 Max Berliński YKP GDYNIA 30.08.2018 19:07:08
Logo OPTIMIST CH POL 1776 Michał Maziarka MKŻ ARKA Gdynia 30.08.2018 19:06:21
Logo OPTIMIST CH POL 1887 Mikołaj Strupiński MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 30.08.2018 19:01:08
Logo OPTIMIST CH POL 1735 Bartosz Dynia MKŻ ŻNIN 30.08.2018 19:00:09
Logo OPTIMIST DZ POL 966 Lena Cituk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 25.08.2018 21:46:20
Logo OPTIMIST CH POL 1364 Jan Fuk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 25.08.2018 21:46:20
Logo OPTIMIST CH POL 1439 Szymon Wójcik WKŻ Wolsztyn 25.08.2018 19:44:07
Logo OPTIMIST DZ POL 1150 Maja Wójcik WKŻ Wolsztyn 25.08.2018 19:44:07
Logo OPTIMIST CH POL 2119 Aleksander Bury MKŻ ARKA Gdynia 24.08.2018 22:36:09
Logo OPTIMIST DZ POL 1988 Michalina Pawelczyk MKS DWÓJKA WARSZAWA 24.08.2018 21:58:16
Logo OPTIMIST CH POL 1703 Saturnin Smółka AZS UW 24.08.2018 21:38:56
Logo OPTIMIST DZ POL 1819 Magdalena Ostrowska AZS UW 24.08.2018 21:38:56
Logo OPTIMIST CH POL 2177 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 24.08.2018 19:24:00
Logo OPTIMIST DZ POL 2605 Magdalena Skórnóg MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko 24.08.2018 19:24:00
Logo OPTIMIST CH POL 2160 Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 24.08.2018 19:24:00
Logo OPTIMIST CH POL 2164 Kamil Stemplewski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 24.08.2018 19:24:00
Logo OPTIMIST DZ POL 2006 Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 24.08.2018 19:24:00
Logo OPTIMIST DZ POL 2166 DOMINIKA GRALA MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 24.08.2018 19:24:00
Logo OPTIMIST CH POL 2162 MATEUSZ GIGIELEWICZ MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 24.08.2018 19:24:00
Logo OPTIMIST DZ POL 1756 Emilia Brdulak K.S "Spójnia-Warszasza" 24.08.2018 12:12:58
Logo OPTIMIST DZ POL 1765 Zofia Brdulak K.S "Spójnia-Warszasza" 24.08.2018 12:12:58
Logo OPTIMIST DZ POL 44 Ewa Główka K.S "Spójnia-Warszasza" 24.08.2018 12:12:58
Logo OPTIMIST CH POL 951 Henryk Komenda K.S "Spójnia-Warszasza" 24.08.2018 12:12:58
Logo OPTIMIST CH POL 202 Franciszek Spakowski K.S "Spójnia-Warszasza" 24.08.2018 12:12:58
Logo OPTIMIST CH POL 1245 Hubert Matz K.S "Spójnia-Warszasza" 24.08.2018 12:12:58
Logo OPTIMIST CH POL 1766 Wiktor Przeździecki K.S "Spójnia-Warszasza" 24.08.2018 12:12:58
Logo OPTIMIST CH POL 2025 Mikołaj ŁANGOWSKI BRE MANAGEMENT sp. z o.o. - Klub Żeglarski 24.08.2018 08:29:05
Logo OPTIMIST CH POL 1456 Igor Góralczuk UKŻ 7 Białystok 23.08.2018 08:30:25
Logo OPTIMIST DZ POL 2152 Wiktoria Hałabaty KSW BALTIC DZIWNÓW 22.08.2018 22:51:27
Logo OPTIMIST CH POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC DZIWNÓW 22.08.2018 22:51:27
Logo OPTIMIST CH POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC DZIWNÓW 22.08.2018 22:51:27
Logo OPTIMIST CH POL 2036 Filip Lenart KSW BALTIC DZIWNÓW 22.08.2018 22:51:27
Logo OPTIMIST DZ POL 1865 Paulina Rutkowska YKP GDYNIA 22.08.2018 22:27:45
Logo OPTIMIST CH POL 2002 Tymon Przyjemczak KS ZATOKA Puck 22.08.2018 21:04:20
Logo OPTIMIST DZ POL 1656 Lidia Jakubowska KS ZATOKA Puck 22.08.2018 21:04:20
Logo OPTIMIST DZ POL 1670 Zuzanna Zasada KS ZATOKA Puck 22.08.2018 21:04:20
Logo OPTIMIST CH POL 1625 Sebastian Schmidt KS ZATOKA Puck 22.08.2018 21:04:20
Logo OPTIMIST DZ POL 2026 PATRYCJA CHINIEWICZ M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 21.08.2018 17:46:21
Logo OPTIMIST B POL 15 INKA KOZA M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 21.08.2018 17:46:21
Logo OPTIMIST B POL 336 MICHAŁ KOZŁOWSKI M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 21.08.2018 17:46:21
Logo OPTIMIST DZ POL 935 HANNA KOZŁOWSKA M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 21.08.2018 17:46:21
Logo OPTIMIST DZ POL 2141 Natalia Ziółkowska YKP GDYNIA 21.08.2018 13:43:17
Logo OPTIMIST CH POL 2787 MACIEJ KARPIŃSKI UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 21.08.2018 12:51:09
Logo OPTIMIST CH POL 1778 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 21.08.2018 11:26:20
Logo OPTIMIST DZ POL 2634 Angelina Zubel MKŻ Żnin 21.08.2018 11:26:20
Logo OPTIMIST DZ POL 1752 Justyna Jurkowska MKŻ Żnin 21.08.2018 11:26:20
Logo OPTIMIST DZ POL 1376 Matylda Brelińska MKŻ Żnin 21.08.2018 11:26:20
Logo OPTIMIST DZ POL 1945 Zuzanna Zielińska MKŻ Żnin 21.08.2018 11:26:20
Logo OPTIMIST DZ POL 2625 Kornelia Dobaczewska MKŻ Żnin 21.08.2018 11:26:20
Logo OPTIMIST CH POL 1307 Bartosz Peczka MKŻ Żnin 21.08.2018 11:26:20
Logo OPTIMIST CH POL 634 Bartosz Żmudziński MKŻ Żnin 21.08.2018 11:26:20
Logo OPTIMIST DZ POL 1862 ZUZANNA ZIELIŃSKA YKP GDYNIA 20.08.2018 14:11:08
Logo OPTIMIST CH RUS 2005 Artem Krupacev UKS Pionerskij Kaliningrad region 20.08.2018 14:08:50
Logo OPTIMIST CH RUS 1301 Sergei Parfenov UKS Pionerskij Kaliningrad region 20.08.2018 14:08:50
Logo OPTIMIST CH RUS 1790 Ilia Haritonov UKS Pionerskij Kaliningrad region 20.08.2018 14:08:50
Logo OPTIMIST CH RUS 3339 Ivan Mikhalev MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 20.08.2018 08:25:00
Logo OPTIMIST DZ POL 1851 PATRYCJA KURPIEWSKA MKS Dwójka Warszawa 19.08.2018 15:46:43
Logo OPTIMIST CH POL 1701 Jakub Kaszewiak AZS UW 18.08.2018 18:23:25
Logo OPTIMIST CH POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:45:08
Logo OPTIMIST DZ POL 926 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:45:08
Logo OPTIMIST CH POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:45:08
Logo OPTIMIST CH POL 2111 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:45:08
Logo OPTIMIST CH POL 1070 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:45:08
Logo OPTIMIST CH POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:45:08
Logo OPTIMIST CH POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:45:08
Logo OPTIMIST CH POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:45:08
Logo OPTIMIST CH POL 2048 Igor Mirowski AZS UW 15.08.2018 11:45:29
Logo OPTIMIST B POL 1637 Nina Mirowska AZS UW 15.08.2018 11:45:29
Logo OPTIMIST CH POL 1525 Józef Krasowski AZS UW 15.08.2018 11:45:29
Logo OPTIMIST DZ POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS UW 15.08.2018 11:45:29
Logo OPTIMIST CH POL 2075 Iwo Barański AZS UW 15.08.2018 11:45:29
Logo OPTIMIST DZ POL 1819 Lena Wonka AZS UW 15.08.2018 11:45:29
Logo OPTIMIST CH POL 1489 Paweł Koliński LKS Carzykowy 14.08.2018 07:25:59
Logo OPTIMIST CH POL 1779 Marcel Wieliński LKS Charzykowy 14.08.2018 07:25:59
Logo OPTIMIST CH POL 2723 Jakub Szczepański LKS Charzykowy 14.08.2018 07:25:59
Logo OPTIMIST CH POL 1550 Antoni Szyca LKS Charzykowy 14.08.2018 07:25:59
Logo OPTIMIST CH POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Carzykowy 14.08.2018 07:25:59
Logo OPTIMIST CH POL 1118 Aleksander Kolman KS AZS UWM Olsztyn 13.08.2018 17:30:09
Logo OPTIMIST DZ POL 934 Zuzanna Siemińska KS AZS UWM Olsztyn 13.08.2018 17:30:09
Logo OPTIMIST CH POL 1667 Jędrzej Grabysa KS AZS UWM Olsztyn 13.08.2018 17:30:09
Logo OPTIMIST DZ POL 505 Hanna Lipniewicz KS AZS UWM Olsztyn 13.08.2018 17:30:09
Logo OPTIMIST DZ POL 863 Aleksandra Stachewicz KS AZS UWM Olsztyn 13.08.2018 17:30:09
Logo OPTIMIST DZ POL 492 Magdalena Stachewicz KS AZS UWM Olsztyn 13.08.2018 17:30:09
Logo OPTIMIST CH POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS IŁAWA 08.08.2018 10:25:46
Logo OPTIMIST DZ POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA 08.08.2018 10:25:46
Logo OPTIMIST DZ POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS IŁAWA 08.08.2018 10:25:46
Logo OPTIMIST CH POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA 08.08.2018 10:25:46
Logo OPTIMIST CH POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS IŁAWA 08.08.2018 10:25:46
Logo OPTIMIST CH POL 1763 Julian Podwalski SSW MOS IŁAWA 08.08.2018 09:12:25
Logo OPTIMIST DZ POL 1614 Iga Wielczyk SSW MOS IŁAWA 08.08.2018 09:12:25
Logo OPTIMIST CH POL 4112 Jan Zamojski UKS Żeglarz Wrocław 06.08.2018 20:24:46
Logo OPTIMIST CH POL 396 Paweł Romanowicz UKS Żeglarz Wrocław 06.08.2018 20:24:46
Logo OPTIMIST CH POL 1750 Filip Nosol UKS Żeglarz Wrocław 06.08.2018 20:24:46
Logo OPTIMIST CH POL 1403 Kacper Kibiersza UKS NAVIGO SOPOT 05.08.2018 16:58:34
Logo OPTIMIST CH POL 1672 Kacper Barszczyk UKS NAVIGO SOPOT 05.08.2018 16:58:34
Logo OPTIMIST DZ POL 1596 Zuzia Tomaszewska UKS NAVIGO SOPOT 05.08.2018 16:58:34
Logo OPTIMIST CH POL 2918 Piotr Rodzewicz UKS NAVIGO SOPOT 05.08.2018 16:58:34
Logo OPTIMIST DZ POL 3002 Marysia Retecka UKS NAVIGO SOPOT 05.08.2018 16:58:34
Logo OPTIMIST CH POL 1185 Aleksander Daniszewski UKS NAVIGO SOPOT 05.08.2018 16:58:34
Logo OPTIMIST CH POL 1548 Andrzej Thomas UKS NAVIGO SOPOT 05.08.2018 16:58:34
Logo OPTIMIST CH POL 1254 Franciszek Thomas UKS NAVIGO SOPOT 05.08.2018 16:58:34
Logo OPTIMIST CH POL 1704 Franiszek Wołyniec UKS NAVIGO SOPOT 05.08.2018 16:58:34
Logo OPTIMIST CH POL 18 Borys Podumis UKS NAVIGO SOPOT 05.08.2018 16:58:34
Logo OPTIMIST DZ POL 1270 Weronika Maciejczuk UKŻ Siódemka Białystok 04.08.2018 11:18:23
Logo OPTIMIST CH POL 1833 Szymon Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 04.08.2018 11:18:23
Logo OPTIMIST DZ POL 1657 Maria Konarzewska KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.08.2018 21:08:07
Logo OPTIMIST CH POL 1757 Rafał Górski KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.08.2018 21:08:07
Logo OPTIMIST DZ POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.08.2018 21:08:07
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.