Regaty

Mistrzostwa PSKO do lat 13

31.08.2018 - 02.09.2018
Krynica Morska
Logo PSKO WWW ZoR

Liczba zgłoszeń Logo OPTIMIST A 12 Logo OPTIMIST B 42 54 Wyślij zgłoszenie


Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST A POL 1851 PATRYCJA KURPIEWSKA MKS Dwójka Warszawa 19.08.2018 15:46:43
Logo OPTIMIST B POL 1701 Jakub Kaszewiak AZS UW 18.08.2018 18:23:25
Logo OPTIMIST A POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:45:08
Logo OPTIMIST A POL 926 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:45:08
Logo OPTIMIST B POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:45:08
Logo OPTIMIST B POL 1018 August Sobczak CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:45:08
Logo OPTIMIST A POL 2111 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:45:08
Logo OPTIMIST A POL 1070 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:45:08
Logo OPTIMIST B POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:45:08
Logo OPTIMIST A POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:45:08
Logo OPTIMIST A POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:45:08
Logo OPTIMIST B POL 2048 Igor Mirowski AZS UW 15.08.2018 11:45:29
Logo OPTIMIST B POL 1637 Nina Mirowska AZS UW 15.08.2018 11:45:29
Logo OPTIMIST B POL 1525 Józef Krasowski AZS UW 15.08.2018 11:45:29
Logo OPTIMIST B POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS UW 15.08.2018 11:45:29
Logo OPTIMIST B POL 2075 Iwo Barański AZS UW 15.08.2018 11:45:29
Logo OPTIMIST B POL 1819 Lena Wonka AZS UW 15.08.2018 11:45:29
Logo OPTIMIST B POL 1489 Paweł Koliński LKS Carzykowy 14.08.2018 07:25:59
Logo OPTIMIST B POL 1779 Marcel Wieliński LKS Charzykowy 14.08.2018 07:25:59
Logo OPTIMIST B POL 723 Jakub Szczepański LKS Charzykowy 14.08.2018 07:25:59
Logo OPTIMIST B POL 1550 Antoni Szyca LKS Charzykowy 14.08.2018 07:25:59
Logo OPTIMIST B POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Carzykowy 14.08.2018 07:25:59
Logo OPTIMIST B POL 934 Aleksander Kolman KS AZS UWM Olsztyn 13.08.2018 17:30:09
Logo OPTIMIST B POL 863 Zuzanna Siemińska KS AZS UWM Olsztyn 13.08.2018 17:30:09
Logo OPTIMIST B POL 168 Jędrzej Grabysa KS AZS UWM Olsztyn 13.08.2018 17:30:09
Logo OPTIMIST B POL 391 Hanna Lipniewicz KS AZS UWM Olsztyn 13.08.2018 17:30:09
Logo OPTIMIST B POL 304 Aleksandra Stachewicz KS AZS UWM Olsztyn 13.08.2018 17:30:09
Logo OPTIMIST B POL 545 Magdalena Stachewicz KS AZS UWM Olsztyn 13.08.2018 17:30:09
Logo OPTIMIST B POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS IŁAWA 08.08.2018 10:25:46
Logo OPTIMIST B POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA 08.08.2018 10:25:46
Logo OPTIMIST B POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS IŁAWA 08.08.2018 10:25:46
Logo OPTIMIST B POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA 08.08.2018 10:25:46
Logo OPTIMIST B POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS IŁAWA 08.08.2018 10:25:46
Logo OPTIMIST A POL 1763 Julian Podwalski SSW MOS IŁAWA 08.08.2018 09:12:25
Logo OPTIMIST A POL 1614 Iga Wielczyk SSW MOS IŁAWA 08.08.2018 09:12:25
Logo OPTIMIST B POL 281 Ewa Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 08.08.2018 08:13:42
Logo OPTIMIST B POL 4112 Jan Zamojski UKS Żeglarz Wrocław 06.08.2018 20:24:46
Logo OPTIMIST B POL 396 Paweł Romanowicz UKS Żeglarz Wrocław 06.08.2018 20:24:46
Logo OPTIMIST B POL 1750 Filip Nosol UKS Żeglarz Wrocław 06.08.2018 20:24:46
Logo OPTIMIST B POL 1403 Kacper Kibiersza UKS NAVIGO SOPOT 05.08.2018 16:58:34
Logo OPTIMIST B POL 1672 Kacper Barszczyk UKS NAVIGO SOPOT 05.08.2018 16:58:34
Logo OPTIMIST B POL 1596 Zuzia Tomaszewska UKS NAVIGO SOPOT 05.08.2018 16:58:34
Logo OPTIMIST B POL 2918 Piotr Rodzewicz UKS NAVIGO SOPOT 05.08.2018 16:58:34
Logo OPTIMIST B POL 3002 Marysia Retecka UKS NAVIGO SOPOT 05.08.2018 16:58:34
Logo OPTIMIST B POL 1185 Aleksander Daniszewski UKS NAVIGO SOPOT 05.08.2018 16:58:34
Logo OPTIMIST B POL 1548 Andrzej Thomas UKS NAVIGO SOPOT 05.08.2018 16:58:34
Logo OPTIMIST B POL 1254 Franciszek Thomas UKS NAVIGO SOPOT 05.08.2018 16:58:34
Logo OPTIMIST B POL 1704 Franiszek Wołyniec UKS NAVIGO SOPOT 05.08.2018 16:58:34
Logo OPTIMIST B POL 18 Borys Podumis UKS NAVIGO SOPOT 05.08.2018 16:58:34
Logo OPTIMIST B POL 1270 Weronika Maciejczuk UKŻ Siódemka Białystok 04.08.2018 11:18:23
Logo OPTIMIST B POL 1833 Szymon Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 04.08.2018 11:18:23
Logo OPTIMIST A POL 1657 Maria Konarzewska KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.08.2018 21:08:07
Logo OPTIMIST A POL 1757 Rafał Górski KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.08.2018 21:08:07
Logo OPTIMIST A POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.08.2018 21:08:07
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.