Regaty

Mistrzostwa PSKO do lat 11

10.08.2018 - 12.08.2018
jez. Siecino
Logo PSKO WWW ZoR

Zgłoszenia do regat

Logo OPTIMIST B 1 Logo OPTIMIST DZ 72 Logo OPTIMIST CH 139 212
Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST CH POL 1570 Wiktor Przozdziecki K.S Spójnia Warszawa 10.08.2018 14:32:06
Logo OPTIMIST DZ GER 5 Kornelia Duda UKS Szkwał Złocieniec 10.08.2018 09:04:07
Logo OPTIMIST CH POL 1794 Maksymilian Kotwica UKS Szkwał Złocieniec 10.08.2018 09:03:16
Logo OPTIMIST CH POL 1189 Tomasz Szweda UKS Szkwał Złocieniec 10.08.2018 09:01:26
Logo OPTIMIST CH POL 1793 Nikodem Kowalewski UKS Szkwał Złocieniec 10.08.2018 09:00:18
Logo OPTIMIST CH POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK Garland Gliwice 09.08.2018 22:14:05
Logo OPTIMIST CH POL 964 Maciej Malitowski KW LOK Garland Gliwice 09.08.2018 22:12:53
Logo OPTIMIST CH POL 1581 Piotr Kiedrowski Sejk Pogoń Szczeciń 09.08.2018 22:10:11
Logo OPTIMIST CH POL 1710 Mateusz Graczyk CSW Opty Ustka 09.08.2018 21:50:58
Logo OPTIMIST CH POL 1735 Bartosz Dynia MKŻ Żnin 09.08.2018 19:23:10
Logo OPTIMIST DZ POL 291 Ewa Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 09.08.2018 19:12:13
Logo OPTIMIST CH POL 1404 Olivier Kuźma M.K.Ż.R.M.H. 08.08.2018 23:56:52
Logo OPTIMIST DZ POL 2036 Lidia Łukasik Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 08.08.2018 10:27:58
Logo OPTIMIST CH POL 1834 Mikołaj Łukasik Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 08.08.2018 10:27:58
Logo OPTIMIST DZ POL 966 Lena Cituk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 08.08.2018 08:08:17
Logo OPTIMIST CH POL 11570 Michał Ciechanowicz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 08.08.2018 08:08:17
Logo OPTIMIST DZ POL 1167 Maja Szwejk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 08.08.2018 08:08:17
Logo OPTIMIST DZ POL 1363 Hanna Borkowska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 08.08.2018 08:08:17
Logo OPTIMIST CH POL 1887 Mikołaj Strupiński MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 08.08.2018 08:08:17
Logo OPTIMIST DZ POL 2177 Weronika Grala MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 08.08.2018 08:08:17
Logo OPTIMIST CH POL 1284 Kacper Wojczulanis MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 08.08.2018 08:08:17
Logo OPTIMIST DZ POL 1757 Antonina Dziekańska MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 08.08.2018 08:08:17
Logo OPTIMIST CH POL 1403 Kacper Kibiersza UKS NAVIGO SOPOT 07.08.2018 17:22:10
Logo OPTIMIST CH POL 1672 Kacper Barszczyk UKS NAVIGO SOPOT 07.08.2018 17:22:10
Logo OPTIMIST CH POL 18 Borys Podumis UKS NAVIGO SOPOT 07.08.2018 17:22:10
Logo OPTIMIST DZ POL 444 Aleksandra Zybert Olsztyński Klub Żeglarski 07.08.2018 14:24:31
Logo OPTIMIST DZ POL 2096 Liwia Liszkiewicz Olsztyński Klub Żeglarski 07.08.2018 14:23:59
Logo OPTIMIST DZ POL 445 Antonina Kiełbik Olsztyński Klub Żeglarski 07.08.2018 14:23:59
Logo OPTIMIST DZ POL 446 Aleksandra Wrońska Olsztyński Klub Żeglarski 07.08.2018 14:23:59
Logo OPTIMIST CH POL 2092 Wolfgang Gebauer Olsztyński Klub Żeglarski 07.08.2018 14:23:59
Logo OPTIMIST CH POL 1674 Tomasz Pakulski Olsztyński Klub Żeglarski 07.08.2018 14:23:59
Logo OPTIMIST DZ POL 2099 Daria Pedowska Olsztyński Klub Żeglarski 07.08.2018 14:23:59
Logo OPTIMIST CH POL 1200 Piotr Sołtysiak TKŻ TORUŃ 07.08.2018 12:58:32
Logo OPTIMIST CH POL 1300 Maciej Kryspin Gdański Klub Żeglarski 06.08.2018 20:11:23
Logo OPTIMIST CH POL 1811 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 06.08.2018 20:11:23
Logo OPTIMIST CH POL 2222 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski 06.08.2018 20:11:23
Logo OPTIMIST CH POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 06.08.2018 20:11:23
Logo OPTIMIST CH POL 4708 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 06.08.2018 20:11:23
Logo OPTIMIST CH POL 4701 Mateusz Kundzier Gdański Klub Żeglarski 06.08.2018 20:11:23
Logo OPTIMIST CH POL 381 Aleksander Lenart UKS Opti Odra Wrocław 06.08.2018 10:08:23
Logo OPTIMIST CH POL 130 Jan Suchocki MKŻ ARKA Gdynia 06.08.2018 09:09:41
Logo OPTIMIST CH POL 2555 Jan Sawicki JKW Poznań 05.08.2018 22:39:07
Logo OPTIMIST CH POL 2551 Jerzy Gałęza JKW Poznań 05.08.2018 22:39:07
Logo OPTIMIST DZ POL 1438 Zuzanna Borucka JKW Poznań 05.08.2018 22:39:07
Logo OPTIMIST DZ POL 965 Laura Urbańska JKW Poznań 05.08.2018 22:39:07
Logo OPTIMIST DZ POL 1228 OLGA KANIKOWSKA AZS POZNAŃ 05.08.2018 22:32:58
Logo OPTIMIST DZ POL 427 ADA WILIŃSKA AZS POZNAŃ 05.08.2018 22:31:26
Logo OPTIMIST DZ POL 228 NINA GAWEŁ AZS POZNAŃ 05.08.2018 22:29:58
Logo OPTIMIST CH POL 229 IGNACY POSPIESZNY AZS POZNAŃ 05.08.2018 22:28:40
Logo OPTIMIST DZ POL 1428 EMILIA SIEKIERCZAK AZS POZNAŃ 05.08.2018 22:27:18
Logo OPTIMIST DZ POL 1229 ZOFIA POSPIESZNA AZS POZNAŃ 05.08.2018 22:25:53
Logo OPTIMIST CH POL 157 MIKOŁAJ MATACZYŃSKI AZS POZNAŃ 05.08.2018 22:24:34
Logo OPTIMIST DZ POL 1497 MATYLDA MŁODZIANOWSKA AZS POZNAŃ 05.08.2018 22:22:57
Logo OPTIMIST DZ POL 1230 ALICJA KOCZOROWSKA AZS POZNAŃ 05.08.2018 22:21:25
Logo OPTIMIST DZ POL 920 LENA GAWEŁ AZS POZNAŃ 05.08.2018 22:19:29
Logo OPTIMIST DZ POL 991 Marta Gajdzińska AZS POZNAŃ 05.08.2018 22:17:24
Logo OPTIMIST DZ POL 2157 Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa 04.08.2018 23:29:45
Logo OPTIMIST CH POL 1721 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa 04.08.2018 23:29:45
Logo OPTIMIST DZ POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 04.08.2018 23:29:45
Logo OPTIMIST DZ POL 1929 Sonia Dobrzyńska K.S Spójnia Warszawa 04.08.2018 23:29:45
Logo OPTIMIST CH POL 1244 Aleksander Główka K.S Spójnia Warszawa 04.08.2018 23:29:45
Logo OPTIMIST CH POL 2102 Krzysztof Maksymowicz K.S Spójnia Warszawa 04.08.2018 23:29:45
Logo OPTIMIST DZ POL 2158 Weronika Przeździecka K.S Spójnia Warszawa 04.08.2018 23:29:45
Logo OPTIMIST CH POL 333 Michał Skawiński K.S Spójnia Warszawa 04.08.2018 23:29:45
Logo OPTIMIST CH POL 1007 MICHAŁ KOZŁOWSKI M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 04.08.2018 18:32:10
Logo OPTIMIST DZ POL 20 HANNA KOZŁOWSKA M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 04.08.2018 18:32:10
Logo OPTIMIST CH POL 133 Wojtek Wójcik Ts Kuźnia Rybnik 04.08.2018 14:00:16
Logo OPTIMIST CH POL 2090 Piotr Grendziak TS Kuźnia Rybnik 04.08.2018 14:00:16
Logo OPTIMIST CH POL 7 Janek Psiuk Ts Kuźnia Rybnik 04.08.2018 14:00:16
Logo OPTIMIST DZ POL 1204 Matylda Ferenc Ts 'Kuźnia" Rybnik 04.08.2018 14:00:16
Logo OPTIMIST DZ POL 174 Marta Orlińska Ts Kuźnia Rybnik 04.08.2018 14:00:16
Logo OPTIMIST CH POL 12841 Aleksander Łukanowski Ts Kuźnia Rybnik 04.08.2018 14:00:16
Logo OPTIMIST CH POL 1784 Karol Gaj TS Kuźnia Rybik 04.08.2018 14:00:16
Logo OPTIMIST CH POL 1563 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków 04.08.2018 10:03:43
Logo OPTIMIST CH POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS IŁAWA 04.08.2018 06:41:07
Logo OPTIMIST DZ POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA 04.08.2018 06:41:07
Logo OPTIMIST CH POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS IŁAWA 04.08.2018 06:41:07
Logo OPTIMIST DZ POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS IŁAWA 04.08.2018 06:41:07
Logo OPTIMIST CH POL 1001 Wit Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 04.08.2018 06:41:07
Logo OPTIMIST CH POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA 04.08.2018 06:41:07
Logo OPTIMIST CH POL 2151 Jan Rohde SSW MOS IŁAWA 04.08.2018 06:41:07
Logo OPTIMIST CH POL 985 Jakub Darkowski SSW MOS IŁAWA 04.08.2018 06:41:07
Logo OPTIMIST DZ POL 1853 Kinga Furmanek SSW MOS IŁAWA 04.08.2018 06:41:07
Logo OPTIMIST CH POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS IŁAWA 04.08.2018 06:41:07
Logo OPTIMIST DZ POL 969 Zuzanna Liedtke SSW MOS IŁAWA 04.08.2018 06:41:07
Logo OPTIMIST CH POL 106 Adam Jarosz KSW Bydgoszcz Brdyujście 03.08.2018 10:30:59
Logo OPTIMIST DZ POL 10 Julia Klawitter KSW Bydgoszcz Brdyujście 03.08.2018 10:30:59
Logo OPTIMIST CH POL 941 Maciek Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 02.08.2018 16:29:53
Logo OPTIMIST DZ POL 1490 Lidia Łagodzińska SEJK Pogoń Szczecin 31.07.2018 20:54:32
Logo OPTIMIST CH POL 1374 Piotr Wójcik SEJK Pogoń Szczecin 31.07.2018 20:54:32
Logo OPTIMIST CH POL 2072 Karol Rak SEJK Pogoń Szczecin 31.07.2018 20:54:32
Logo OPTIMIST DZ POL 11883 Zofia Wołosz SEJK Pogoń Szczecin 31.07.2018 20:54:32
Logo OPTIMIST CH POL 1130 Maksymilian Wróbel SEJK Pogoń Szczecin 31.07.2018 20:54:32
Logo OPTIMIST CH POL 928 Bartek Pluta SEJK Pogoń Szczecin 31.07.2018 20:54:32
Logo OPTIMIST CH POL 11891 Szymon Góralski SEJK Pogoń Szczecin 31.07.2018 20:54:32
Logo OPTIMIST CH POL 374 Paweł Matuszak SEJK Pogoń Szczecin 31.07.2018 20:54:32
Logo OPTIMIST CH POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 31.07.2018 16:54:33
Logo OPTIMIST CH POL 1949 August Sobczak CHKŻ Chojnice 31.07.2018 15:47:54
Logo OPTIMIST DZ POL 1876 Maja Reszka MKŻ ARKA Gdynia 31.07.2018 08:01:52
Logo OPTIMIST CH POL 2055 Maksymilian Betlejewski MKŻ ARKA Gdynia 31.07.2018 08:01:52
Logo OPTIMIST CH POL 17 Szymon Łysik MKŻ ARKA Gdynia 31.07.2018 08:01:52
Logo OPTIMIST CH POL 2070 Jacek Dyguś MKŻ ARKA Gdynia 31.07.2018 08:01:52
Logo OPTIMIST CH POL 1802 Piotr Trella MKŻ ARKA Gdynia 31.07.2018 08:01:52
Logo OPTIMIST CH POL 704 Krzysztof Łucyk MKŻ ARKA Gdynia 31.07.2018 08:01:52
Logo OPTIMIST CH POL 12 Aleksander Paczos MKŻ ARKA Gdynia 31.07.2018 08:01:52
Logo OPTIMIST CH POL 1703 Laura Kwiatkowska MKŻ ARKA Gdynia 31.07.2018 08:01:52
Logo OPTIMIST DZ POL 1584 Zuzanna Bukowska MKŻ ARKA Gdynia 31.07.2018 08:01:52
Logo OPTIMIST CH POL 14 Mateusz Sidor MKŻ ARKA Gdynia 31.07.2018 08:01:52
Logo OPTIMIST CH POL 2090 Juliusz Reszka MKŻ ARKA Gdynia 31.07.2018 08:01:52
Logo OPTIMIST CH POL 1702 Igor Rózga MKŻ ARKA Gdynia 31.07.2018 08:01:52
Logo OPTIMIST DZ POL 31 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 30.07.2018 18:07:37
Logo OPTIMIST CH POL 932 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 30.07.2018 09:16:26
Logo OPTIMIST CH POL 1227 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 30.07.2018 09:16:26
Logo OPTIMIST CH POL 2104 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 30.07.2018 09:16:26
Logo OPTIMIST CH POL 1627 MIKOŁAJ Majchrzycki ŻLKS POZNAŃ 30.07.2018 00:31:46
Logo OPTIMIST DZ POL 1518 Klara Piotrowska WTW WARSZAWA 29.07.2018 09:11:36
Logo OPTIMIST DZ POL 2016 Malina Pietrzak WTW WARSZAWA 29.07.2018 09:11:36
Logo OPTIMIST CH POL 1201 Krzysztof Ciborowski WTW WARSZAWA 29.07.2018 09:11:36
Logo OPTIMIST DZ POL 2107 Marta Piotrowska WTW WARSZAWA 29.07.2018 09:11:36
Logo OPTIMIST CH POL 879 Igor Grzelak WTW WARSZAWA 29.07.2018 09:11:36
Logo OPTIMIST DZ POL 1975 Maja Kwiek WTW WARSZAWA 29.07.2018 09:11:36
Logo OPTIMIST CH POL 2078 Stanisław Ługowski WTW WARSZAWA 29.07.2018 09:11:36
Logo OPTIMIST DZ POL 1637 Nina Mirowska AZS UW 29.07.2018 00:24:51
Logo OPTIMIST CH POL 1525 Józef Krasowski AZS UW 29.07.2018 00:24:51
Logo OPTIMIST DZ POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS UW 29.07.2018 00:24:51
Logo OPTIMIST CH POL 2075 Saturnin Smółka AZS UW 29.07.2018 00:24:51
Logo OPTIMIST CH POL 2118 Maciej Maćkowiak YKP GDYNIA 27.07.2018 22:40:50
Logo OPTIMIST CH POL 1561 Krzysztof Ołowiak YKP GDYNIA 27.07.2018 22:40:50
Logo OPTIMIST DZ POL 1835 Magdalena Ziółkowska YKP GDYNIA 27.07.2018 22:40:50
Logo OPTIMIST CH POL 1927 Mikołaj Czałbowski YKP GDYNIA 27.07.2018 22:40:50
Logo OPTIMIST DZ POL 1925 Alicja Wróblewska YKP GDYNIA 27.07.2018 22:40:50
Logo OPTIMIST DZ POL 2141 Natalia Ziółkowska YKP GDYNIA 27.07.2018 22:40:50
Logo OPTIMIST CH POL 2022 Iwo Dudek YKP GDYNIA 27.07.2018 22:40:50
Logo OPTIMIST CH POL 1780 Szymon Kolka YKP GDYNIA 27.07.2018 22:40:50
Logo OPTIMIST CH POL 2135 Tymon Kosobucki YKP GDYNIA 27.07.2018 22:40:50
Logo OPTIMIST CH POL 4 Piotr Kosowski YKP GDYNIA 27.07.2018 22:40:50
Logo OPTIMIST CH POL 2134 Jakub Matwiejczyk YKP GDYNIA 27.07.2018 22:40:50
Logo OPTIMIST CH POL 2136 Kajetan Matwiejczyk YKP GDYNIA 27.07.2018 22:40:50
Logo OPTIMIST CH POL 1159 Rafał Ołowiak YKP GDYNIA 27.07.2018 22:40:50
Logo OPTIMIST CH POL 1551 Maciej Streubel YKP GDYNIA 27.07.2018 22:40:50
Logo OPTIMIST CH POL 2001 Oskar Sylka YKP GDYNIA 27.07.2018 22:40:50
Logo OPTIMIST CH POL 2137 Piotr Toczek YKP GDYNIA 27.07.2018 22:40:50
Logo OPTIMIST CH POL 1446 Gustaw Trybek YKP GDYNIA 27.07.2018 22:40:50
Logo OPTIMIST DZ POL 1 Natasza Micewicz YKP GDYNIA 27.07.2018 22:40:50
Logo OPTIMIST DZ POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 26.07.2018 07:57:55
Logo OPTIMIST DZ POL 2117 Alicja Tutkowska YK Stal Gdynia 26.07.2018 07:57:55
Logo OPTIMIST DZ POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 26.07.2018 07:57:55
Logo OPTIMIST CH POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 26.07.2018 07:57:55
Logo OPTIMIST CH POL 1396 Mateusz Gąsiorowski YK Stal Gdynia 26.07.2018 07:57:55
Logo OPTIMIST DZ POL 1187 Maja Filipska YK Stal Gdynia 26.07.2018 07:57:55
Logo OPTIMIST CH POL 1897 Michał Trafalski YK Stal Gdynia 26.07.2018 07:57:55
Logo OPTIMIST CH POL 1904 Norbert Herba YK Stal Gdynia 26.07.2018 07:57:55
Logo OPTIMIST DZ POL 27 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 26.07.2018 07:57:55
Logo OPTIMIST DZ POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 26.07.2018 07:57:55
Logo OPTIMIST DZ POL 2089 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 26.07.2018 07:57:55
Logo OPTIMIST CH POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 26.07.2018 00:34:35
Logo OPTIMIST CH POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 26.07.2018 00:34:35
Logo OPTIMIST DZ POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 25.07.2018 00:34:27
Logo OPTIMIST DZ POL 2083 Natasza Tarnawska OPTI CWM Gdynia 25.07.2018 00:34:27
Logo OPTIMIST DZ POL 2035 Aniela Frąckowiak OPTI CWM Gdynia 25.07.2018 00:34:27
Logo OPTIMIST DZ POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 25.07.2018 00:34:27
Logo OPTIMIST DZ POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia 25.07.2018 00:34:27
Logo OPTIMIST CH POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia 25.07.2018 00:34:27
Logo OPTIMIST CH POL 922 Jakub Podgórny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 24.07.2018 17:41:23
Logo OPTIMIST CH POL 1310 Jan Kubiak CHKŻ Chojnice 24.07.2018 14:50:51
Logo OPTIMIST B POL 13 Borys Matysiak CHKŻ Chojnice 24.07.2018 14:50:51
Logo OPTIMIST CH POL 2079 Maurycy Odejewski CHKŻ Chojnice 24.07.2018 14:50:51
Logo OPTIMIST CH POL 1069 Tadeusz Wiatrowski CHKŻ Chojnice 24.07.2018 14:50:51
Logo OPTIMIST CH POL 158 Igor Pawlowski CHKŻ Chojnice 24.07.2018 14:50:51
Logo OPTIMIST CH POL 2113 Wiktor Pawłowski CHKŻ Chojnice 24.07.2018 14:50:51
Logo OPTIMIST CH POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice 24.07.2018 14:50:51
Logo OPTIMIST DZ POL 1549 Nina Kobus CHKŻ Chojnice 24.07.2018 14:50:51
Logo OPTIMIST CH POL 124 MAKSYMILIAN KOSCHEL ŻLKS POZNAŃ 23.07.2018 23:04:26
Logo OPTIMIST CH POL 674 OSKAR OTTO ŻLKS POZNAŃ 23.07.2018 23:04:26
Logo OPTIMIST CH POL 2037 JAN WINKLER ŻLKS POZNAŃ 23.07.2018 23:04:26
Logo OPTIMIST CH POL 880 MARCEL HAUFA ŻLKS POZNAŃ 23.07.2018 23:04:26
Logo OPTIMIST CH POL 1491 Mateusz Tokarski UKS Żeglarz Wrocław 23.07.2018 19:08:50
Logo OPTIMIST DZ POL 1493 Marta Sochacka UKS Żeglarz Wrocław 23.07.2018 19:08:50
Logo OPTIMIST CH POL 1750 Filip Nosol UKS Żeglarz Wrocław 23.07.2018 19:08:50
Logo OPTIMIST CH POL 1370 Maksymilian Kleszcz UKS Żeglarz Wrocław 23.07.2018 19:08:50
Logo OPTIMIST CH POL 1751 Antoni Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław 23.07.2018 19:08:50
Logo OPTIMIST CH POL 1766 Wiktor Przeździecki K.S "Spójnia-Warszawa" 22.07.2018 10:50:57
Logo OPTIMIST CH POL 1778 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 19.07.2018 20:36:46
Logo OPTIMIST CH POL 1307 Bartosz Peczka MKŻ Żnin 19.07.2018 20:36:46
Logo OPTIMIST CH POL 421 Bartosz Żmudziński MKŻ Żnin 19.07.2018 20:36:46
Logo OPTIMIST CH POL 423 Maciej Kryspin MKŻ Żnin 19.07.2018 20:36:46
Logo OPTIMIST DZ POL 55 Julia Żmudzińska MKŻ Żnin 19.07.2018 20:36:46
Logo OPTIMIST CH POL 50 Filip Kurczewski MKŻ Żnin 19.07.2018 20:36:46
Logo OPTIMIST DZ POL 844 Emilia Brdulak K.S "Spójnia-Warszawa" 19.07.2018 16:16:12
Logo OPTIMIST DZ POL 1332 Zofia Brdulak K.S "Spójnia-Warszawa" 19.07.2018 16:16:12
Logo OPTIMIST DZ POL 44 Ewa Główka K.S "Spójnia-Warszawa" 19.07.2018 16:16:12
Logo OPTIMIST CH POL 951 Henryk Komenda K.S "Spójnia-Warszawa" 19.07.2018 16:16:12
Logo OPTIMIST CH POL 202 Franciszek Spakowski K.S "Spójnia-Warszasza" 19.07.2018 16:16:12
Logo OPTIMIST CH POL 1245 Hubert Matz K.S "Spójnia-Warszawa" 19.07.2018 16:16:12
Logo OPTIMIST CH POL 570 Grzegorz Maksymowicz K.S "Spójnia-Warszawa" 19.07.2018 16:16:12
Logo OPTIMIST CH POL 909 Antoni Brzozowski K.S "Spójnia-Warszawa" 19.07.2018 16:16:12
Logo OPTIMIST CH POL 2020 Marcel Tyczyński K.S "Spójnia-Warszasza" 19.07.2018 16:16:12
Logo OPTIMIST DZ POL 1550 Maja Szyca LKS Charzykowy 19.07.2018 12:51:57
Logo OPTIMIST CH POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Charzykowy 19.07.2018 12:51:57
Logo OPTIMIST DZ POL 779 Karolina Wielewska LKS Charzykowy 19.07.2018 12:51:57
Logo OPTIMIST CH POL 550 Borys Kowalczyk LKS Charzykowy 19.07.2018 12:51:57
Logo OPTIMIST CH POL 1930 Radosław Dudkiewicz LKS Charzykowy 19.07.2018 12:51:57
Logo OPTIMIST DZ POL 2121 Joanna Michalska UKS Yacht Club Sława 17.07.2018 22:03:47
Logo OPTIMIST CH POL 2122 Kajetan Stein UKS Yacht Club Sława 17.07.2018 22:03:47
Logo OPTIMIST CH POL 1306 Igor Gruszczyński UKS Yacht Club Sława 17.07.2018 22:03:47
Logo OPTIMIST CH POL 8 Igor Piechota UKS Yacht Club Sława 17.07.2018 22:03:47
Logo OPTIMIST CH POL 10 Aleks Ertel UKS Yacht Club Sława 17.07.2018 22:03:47
Logo OPTIMIST CH POL 1257 Oskar Kielnar UKS Yacht Club Sława 17.07.2018 22:03:47
Logo OPTIMIST CH POL 1053 Karol Kucharczyk UKS Yacht Club Sława 17.07.2018 22:03:47
Logo OPTIMIST CH POL 10 Damian Malcher UKS Yacht Club Sława 17.07.2018 22:03:47
Logo OPTIMIST CH POL 964 Maciej Malitowski KW LOK Garland Gliwice 17.07.2018 20:05:59
Logo OPTIMIST CH POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK Garland Gliwice 17.07.2018 20:05:59
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.