Regaty

Mistrzostwa PSKO do lat 9

12.10.2018 - 14.10.2018
jez. Tarnobrzeskie
Logo PSKO

Liczba zgłoszeń Logo OPTIMIST B 79 79


Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 1447 Zofia Kuszewska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 25.07.2018 19:33:06
Logo OPTIMIST B POL 13 Miłosz Ciechanowicz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 25.07.2018 19:33:06
Logo OPTIMIST B POL 1361 Weronika Grala MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 25.07.2018 19:33:06
Logo OPTIMIST B POL 1757 Antonina Dziekańska MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 25.07.2018 19:33:06
Logo OPTIMIST B POL 1997 Jolanta Siwek KŻ Horn Kraków 25.07.2018 19:22:21
Logo OPTIMIST B POL 13271 Oliwia Wiche KŻ Horn Kraków 25.07.2018 19:22:21
Logo OPTIMIST B POL 1327 Szymon Lampa KŻ Horn Kraków 25.07.2018 19:22:21
Logo OPTIMIST B POL 2065 Aleksander Szczepara KŻ Horn Kraków 25.07.2018 19:08:50
Logo OPTIMIST B POL 1125 Jerzy Toliński KŻ Horn Kraków 25.07.2018 19:08:50
Logo OPTIMIST B POL 1330 Dawid Pachuta KŻ Horn Kraków 25.07.2018 19:08:50
Logo OPTIMIST B POL 1004 Adam Fengler KŻ Horn Kraków 25.07.2018 19:08:50
Logo OPTIMIST B POL 1834 Mikołaj Łukasik Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 25.07.2018 19:02:59
Logo OPTIMIST B POL 306 Lucjan Czerwiński-Wierzchowski Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 25.07.2018 19:02:59
Logo OPTIMIST B POL 1603 Szymon Wrzosek Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 25.07.2018 19:02:59
Logo OPTIMIST B POL 1601 Tymon Szkołut Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 25.07.2018 19:02:59
Logo OPTIMIST B POL 1444 Bartosz Miszczuk Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 25.07.2018 19:02:59
Logo OPTIMIST B POL 2092 Jurgen Gebauer OKZ Olsztyn 25.07.2018 15:09:37
Logo OPTIMIST B POL 1388 Aleksander Skowroński UKS Zalew Kielce 25.07.2018 11:42:27
Logo OPTIMIST B POL 744 Olaf Michta UKS Zalew Kielce 25.07.2018 11:32:12
Logo OPTIMIST B POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 25.07.2018 11:07:44
Logo OPTIMIST B POL 1001 Wit Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 24.07.2018 21:28:46
Logo OPTIMIST B POL 16061 Tomasz Sobota SYC Zefir-Drakkar Poraj 24.07.2018 19:23:55
Logo OPTIMIST B POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 24.07.2018 07:35:13
Logo OPTIMIST B POL 535 Mikołaj Łoboda OPTI CWM Gdynia 24.07.2018 07:35:13
Logo OPTIMIST B POL 1384 Bianka Kus OPTI CWM Gdynia 24.07.2018 07:35:13
Logo OPTIMIST B POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 24.07.2018 07:35:13
Logo OPTIMIST B POL 1290 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 24.07.2018 07:35:13
Logo OPTIMIST B POL 11757 Nina Trembacz Gdański Klub Żeglarski 24.07.2018 07:35:13
Logo OPTIMIST B POL 1234 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski 24.07.2018 07:35:13
Logo OPTIMIST B POL 4567 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 24.07.2018 07:35:13
Logo OPTIMIST B POL 7890 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 24.07.2018 07:35:13
Logo OPTIMIST B POL 122 Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia 24.07.2018 07:35:13
Logo OPTIMIST B POL 2099 Daria Pedowska OKŻ Olsztyn 23.07.2018 14:04:53
Logo OPTIMIST B POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 23.07.2018 08:30:33
Logo OPTIMIST B POL 1525 Józef Krasowski AZS UW 22.07.2018 08:28:20
Logo OPTIMIST B POL 2076 Ignacy Kalinowski UKS Bryg Wrocław 21.07.2018 16:55:06
Logo OPTIMIST B POL 1423 Dominika Kluczka UKS Bryg Wrocław 21.07.2018 16:55:06
Logo OPTIMIST B POL 1312 Franciszek Maciejak UKS Bryg Wrocław 21.07.2018 16:55:06
Logo OPTIMIST B POL 1138 Olaf Niziałkowski UKS Bryg wrocław 21.07.2018 16:55:06
Logo OPTIMIST B POL 95 Emilia Brdulak K.S "Spójnia-Warszasza" 19.07.2018 16:16:54
Logo OPTIMIST B POL 1332 Zofia Brdulak K.S "Spójnia-Warszasza" 19.07.2018 16:16:54
Logo OPTIMIST B POL 844 Ewa Główka K.S "Spójnia-Warszasza" 19.07.2018 16:16:54
Logo OPTIMIST B POL 202 Franciszek Spakowski K.S "Spójnia-Warszasza" 19.07.2018 16:16:54
Logo OPTIMIST B POL 1765 Grzegorz Maksymowicz K.S "Spójnia-Warszasza" 19.07.2018 16:16:54
Logo OPTIMIST B POL 884 Antoni Brzozowski K.S "Spójnia-Warszasza" 19.07.2018 16:16:54
Logo OPTIMIST B POL 2020 Marcel Tyczyński K.S "Spójnia-Warszasza" 19.07.2018 16:16:54
Logo OPTIMIST B POL 630 Radosław Dudkiewicz LKS Charzykowy 19.07.2018 12:49:47
Logo OPTIMIST B POL 1693 Mikołaj Farana UKŻ MORiS PSZCZYNA 19.07.2018 11:55:28
Logo OPTIMIST B POL 1085 Kamila Maziarz Ks Energetyk Jaworzno 18.07.2018 14:57:26
Logo OPTIMIST B POL 1 Magdalena Psiuk TS Kuźnia Rybnik 18.07.2018 13:07:15
Logo OPTIMIST B POL 1 Piotr Harnasz TS Kuźnia Rybnik 18.07.2018 13:07:15
Logo OPTIMIST B POL 1 Amelia Ferenc TS Kuźnia Rybnik 18.07.2018 13:07:15
Logo OPTIMIST B POL 120 Kacper Stęplowski KW LOK Garland Gliwice 18.07.2018 12:14:05
Logo OPTIMIST B POL 1417 Michał Johan ĶW LOK Garland gliwice 18.07.2018 12:14:05
Logo OPTIMIST B POL 2051 Miłosz Rubinkowski ĶW LOK Garland gliwice 18.07.2018 12:14:05
Logo OPTIMIST B POL 8 Igor Piechota UKS Yacht Club Sława 17.07.2018 22:01:16
Logo OPTIMIST B POL 10 Aleks Ertel UKS Yacht Club Sława 17.07.2018 22:01:16
Logo OPTIMIST B POL 2079 Maurycy Odejewski CHKŻ Chojnice 17.07.2018 10:45:50
Logo OPTIMIST B POL 757 Tadeusz Wiatrowski CHKŻ Chojnice 17.07.2018 10:45:50
Logo OPTIMIST B POL 158 Igor Pawlowski CHKŻ Chojnice 17.07.2018 10:45:50
Logo OPTIMIST B POL 1549 Antoni Kniter CHKŻ Chojnice 17.07.2018 10:45:50
Logo OPTIMIST B POL 1549 Nina Kobus CHKŻ Chojnice 17.07.2018 10:45:50
Logo OPTIMIST B POL 1529 Alexander Nowak UKS FIR WARSZAWA 17.07.2018 09:54:34
Logo OPTIMIST B POL 1075 Ignacy Moritz UKS FIR WARSZAWA 17.07.2018 09:54:34
Logo OPTIMIST B POL 424 Helena Moritz UKS FIR WARSZAWA 17.07.2018 09:54:34
Logo OPTIMIST B POL 1076 Nathan Vidal UKS FIR WARSZAWA 17.07.2018 09:54:34
Logo OPTIMIST B POL 120 Bartosz Nurowski UKS FIR WARSZAWA 17.07.2018 09:54:34
Logo OPTIMIST B POL 1429 Maksymilian Kajdy UKS FIR WARSZAWA 17.07.2018 09:54:34
Logo OPTIMIST B POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 16.07.2018 22:38:54
Logo OPTIMIST B POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 16.07.2018 22:38:54
Logo OPTIMIST B POL 1187 Maja Filipska YK Stal Gdynia 16.07.2018 22:38:54
Logo OPTIMIST B POL 1904 Norbert Herba YK Stal Gdynia 16.07.2018 22:38:54
Logo OPTIMIST B POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 16.07.2018 22:38:54
Logo OPTIMIST B POL 2089 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 16.07.2018 22:38:54
Logo OPTIMIST B POL 381 Aleksander Lenart UKS Opti Odra Wrocław 16.07.2018 21:05:35
Logo OPTIMIST B POL 1930 Maja Szyca LKS Charzykowy 15.07.2018 21:01:54
Logo OPTIMIST B CZE 828 Patrick Štafa Moravský Yacht Klub 15.07.2018 20:41:12
Logo OPTIMIST B POL 1872 Oskar Niezabitowski Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 14.07.2018 22:27:42
Logo OPTIMIST B POL 1873 Jan Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 14.07.2018 22:27:42
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.