Regaty

Puchar Arki

23.06.2018 - 24.06.2018
Gdynia
Logo PSKO ZoR x 0,5

Liczba zgłoszeń Logo OPTIMIST A 34 Logo OPTIMIST B 91 135


Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 1703 Laura Kwiatkowska MKŻ ARKA Gdynia 24.06.2018 09:32:12
Logo OPTIMIST B POL 1984 23.06.2018 18:02:27
Logo Open Bic POL 6325 NATASZA TARNAWSKA OPTI CWM Gdynia 23.06.2018 11:12:09
Logo Open Bic POL 7376 JANKA DMOCHOWSKA MKŻ ARKA Gdynia 23.06.2018 11:11:14
Logo Open Bic POL 7460 ZEUZANNA RESZKA MKŻ ARKA Gdynia 23.06.2018 11:10:15
Logo Open Bic POL 7547 TYMON GAJDZIŃSKI MKŻ ARKA Gdynia 23.06.2018 11:09:12
Logo Open Bic POL 9850 GRACJAN KARCZMARCZYK MKŻ ARKA Gdynia 23.06.2018 11:08:23
Logo Open Bic POL 4533 ERYK RÓZGA MKŻ ARKA Gdynia 23.06.2018 11:06:39
Logo Open Bic POL 9476 ZUZANNA RODZEŃ MKŻ ARKA Gdynia 23.06.2018 11:05:04
Logo Open Bic POL 9425 PATRYK STALUSZKA MKŻ ARKA Gdynia 23.06.2018 11:03:36
Logo Open Bic POL 7523 NATALIA KWAITKOWSKA MKŻ ARKA Gdynia 23.06.2018 11:02:29
Logo Open Bic POL 5774 STANISŁAW LESNER UKS KOTWICA GDYNIA 23.06.2018 11:01:30
Logo OPTIMIST B POL 1323 Martyna Muller MKŻ ARKA Gdynia 23.06.2018 09:47:47
Logo OPTIMIST B POL 1300 Maciej Kryspin Gdański Klub Żeglarski 21.06.2018 21:23:18
Logo OPTIMIST B POL 4707 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 21.06.2018 21:23:18
Logo OPTIMIST B POL 2222 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski 21.06.2018 21:23:18
Logo OPTIMIST B POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 21.06.2018 21:23:18
Logo OPTIMIST B POL 4701 Olga Krasowska Gdański Klub Żeglarski 21.06.2018 21:23:18
Logo OPTIMIST B POL 4708 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 21.06.2018 21:23:18
Logo OPTIMIST B POL 1584 Zuzanna Bukowska MKŻ ARKA Gdynia 21.06.2018 13:14:31
Logo OPTIMIST B POL 14 Mateusz Sidor MKŻ ARKA Gdynia 21.06.2018 13:14:31
Logo OPTIMIST B POL 2090 Juliusz Reszka MKŻ ARKA Gdynia 21.06.2018 13:14:31
Logo OPTIMIST B POL 1702 Igor Rózga MKŻ ARKA Gdynia 21.06.2018 13:14:31
Logo OPTIMIST B POL 1876 Maja Reszka MKŻ ARKA Gdynia 21.06.2018 12:49:56
Logo OPTIMIST B POL 10 Maksymilian Betlejewski MKŻ ARKA Gdynia 21.06.2018 12:49:56
Logo OPTIMIST B POL 17 Szymon Łysik MKŻ ARKA Gdynia 21.06.2018 12:49:56
Logo OPTIMIST B POL 2070 Jacek Dyguś MKŻ ARKA Gdynia 21.06.2018 12:49:56
Logo OPTIMIST B POL 1802 Piotr Trella MKŻ ARKA Gdynia 21.06.2018 12:49:56
Logo OPTIMIST B POL 704 Krzysztof Łucyk MKŻ ARKA Gdynia 21.06.2018 12:49:56
Logo OPTIMIST B POL 12 Aleksander Paczos MKŻ ARKA Gdynia 21.06.2018 12:49:56
Logo OPTIMIST B POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia 20.06.2018 21:38:27
Logo OPTIMIST B POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST B POL 2117 Alicja Tutkowska YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST A POL 1619 Szymon Gąsiorowski YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST B POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST B POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST B POL 1396 Mateusz Gąsiorowski YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST B POL 1187 Maja Filipska YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST B POL 2057 Natalia Kilar YKl Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST B POL 585 Michał Trafalski YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST B POL 1904 Norbert Herba YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST B POL 1985 Konrad Kunc YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST B POL 21 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST B POL 692 Marek Filipski YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST B POL 2089 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST A POL 1159 Zuzanna Ołowiak YKP GDYNIA 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 2552 Maciej Iliński YKP GDYNIA 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 1452 Antonina Ołowiak YKP GDYNIA 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 1764 Dominika Ołowiak YKP GDYNIA 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 1799 Iwo Reński YKP GDYNIA 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 2071 Mateusz Gwóźdź YKP GDYNIA 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 1674 Szczepan Damasiewicz YKP GDYNIA 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 1443 Hubert Łobaczewski YKP GDYNIA 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 1926 Miłosz Michalak YKP GDYNIA 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 1667 Marcel Bisewski YKP GDYNIA 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 2072 Gracjan Grzech YKP GDYNIA 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 2112 Jerzy Sukow YKP GDYNIA 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 1522 Tymoteusz Wysocki YKP GDYNIA 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 1903 Tomasz Bendlewski YKP GDYNIA 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 1982 Jan Witkowiak YKP GDYNIA 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 1626 Aleksander Ponto YKP GDYNIA 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 1444 Oskar Ponto YKP GDYNIA 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 1904 Igor Wójcik YKP GDYNIA 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST B POL 1403 Kacper Kibiersza UKS NAVIGO SOPOT 13.06.2018 08:27:53
Logo OPTIMIST B POL 1672 Kacper Barszczyk UKS NAVIGO SOPOT 13.06.2018 08:27:53
Logo OPTIMIST B POL 1596 Zuzia Tomaszewska UKS NAVIGO SOPOT 13.06.2018 08:27:53
Logo OPTIMIST B POL 2918 Piotr Rodzewicz UKS NAVIGO SOPOT 13.06.2018 08:27:53
Logo OPTIMIST B POL 3002 Marysia Retecka UKS NAVIGO SOPOT 13.06.2018 08:27:53
Logo OPTIMIST B POL 1185 Aleksander Daniszewski UKS NAVIGO SOPOT 13.06.2018 08:27:53
Logo OPTIMIST B POL 1548 Andrzej Thomas UKS NAVIGO SOPOT 13.06.2018 08:27:53
Logo OPTIMIST B POL 1254 Franciszek Thomas UKS NAVIGO SOPOT 13.06.2018 08:27:53
Logo OPTIMIST B POL 1704 Franiszek Wołyniec UKS NAVIGO SOPOT 13.06.2018 08:27:53
Logo OPTIMIST B POL 18 Borys Podumis UKS NAVIGO SOPOT 13.06.2018 08:27:53
Logo OPTIMIST B POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1862 Zuzanna Zielińska YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2040 Zofia Kucharska YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1561 Krzysztof Ołowiak YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2108 Julia Wróblewska YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1835 Magdalena Ziółkowska YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1927 Mikołaj Czałbowski YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1925 Alicja Wróblewska YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2141 Natalia Ziółkowska YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1818 Nadia Burghard YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1812 Matteo Rastelli YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2022 Iwo Dudek YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1665 Mateusz Kluczka YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1780 Szymon Kolka YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2135 Tymon Kosobucki YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1970 Aleksander Kosowski YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 4 Piotr Kosowski YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2134 Jakub Matwiejczyk YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2136 Kajetan Matwiejczyk YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1813 Mikołaj Mierzwicki YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2133 Aleksander Mucharski YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1159 Rafał Ołowiak YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2002 Bartosz Osowski YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1551 Maciej Streubel YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2001 Oskar Sylka YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2137 Piotr Toczek YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1446 Gustaw Trybek YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 9 Aleksandra Zastawna YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1 Natasza Micewicz YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2139 Paweł Piankowski YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2138 Max Berliński YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2118 Maciej Maćkowiak YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1602 Jakub Szmagliński YKP GDYNIA 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1586 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST B POL 1594 Szymon Janiak OPTI CWM Gdynia 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST A POL 2403 Pola Schmidt OPTI CWM Gdynia 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST B POL 1288 Piotr Muchlado OPTI CWM Gdynia 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST B POL 1472 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST A POL 2033 Julia Schmidt OPTI CWM Gdynia 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST A POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM Gdynia 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST B POL 1541 Jakub Porębski OPTI CWM Gdynia 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST A POL 203 Małgorzata Figel OPTI CWM Gdynia 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST B POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST B POL 1595 Jakub Targowski OPTI CWM Gdynia 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST B POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST B POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST B POL 2083 Natasza Tarnawska OPTI CWM Gdynia 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST B POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST B POL 1961 Agata Targowska OPTI CWM Gdynia 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST B POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST B POL 2003 Hubert Bruggemann Opti CWM 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST A POL 130 Jan Suchocki MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 15:24:47
Logo OPTIMIST A POL 1939 Igor Rudek MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 15:24:47
Logo OPTIMIST A POL 1703 Janina Dmochowska MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 15:24:47
Logo OPTIMIST A POL 2082 Piotr Flieger MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 15:24:47
Logo OPTIMIST A POL 2041 Filip Jarosiewicz MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 15:24:47
Logo OPTIMIST A POL 120 Maria Suchocka MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 15:24:47
Logo OPTIMIST A POL 1878 Mateusz Narloch MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 15:24:47
Logo OPTIMIST A POL 1578 Marta Richert MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 15:24:47
Logo OPTIMIST A POL 1292 Jakub Pietrzak MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 15:24:47
Logo OPTIMIST A POL 2119 Aleksander Bury MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 15:24:47
Logo OPTIMIST A POL 1776 Michał Maziara MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 15:24:47
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.