Regaty

Puchar Lata

07.07.2018 - 08.07.2018
jez. Charzykowy
Logo PSKO ZoR x 1

Liczba zgłoszeń 89


Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 1141 Tola Szukaj TKŻ Toruń 21.06.2018 18:54:58
Logo OPTIMIST B POL 1226 Teresa Masztalerz TKŻ Toruń 21.06.2018 13:23:24
Logo OPTIMIST B POL 1225 Jan Lemańśki TKŻ Toruń 21.06.2018 13:23:24
Logo OPTIMIST B POL 2010 Jakub Gil TKŻ Toruń 21.06.2018 13:23:24
Logo OPTIMIST B POL 1671 Hanna Rogowska TKŻ Toruń 21.06.2018 13:23:24
Logo OPTIMIST B POL 67 Hieronim Hendler TKŻ Toruń 21.06.2018 13:23:24
Logo OPTIMIST B POL 1200 Piotr Sołtysiak TKŻ Toruń 21.06.2018 13:23:24
Logo OPTIMIST B POL 1344 Nina Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 21.06.2018 10:33:49
Logo OPTIMIST B POL 3 Tymon Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 21.06.2018 10:33:49
Logo OPTIMIST B POL 1753 Michał Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 21.06.2018 10:33:49
Logo OPTIMIST B POL 1359 Wojciech Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 21.06.2018 10:33:49
Logo OPTIMIST B POL 511 Liliana Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 21.06.2018 10:33:49
Logo OPTIMIST B POL 1549 Nina Kobus CHKZ CHOJNICE 20.06.2018 14:21:55
Logo OPTIMIST B POL 1310 Jan Kubiak CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 1070 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 1071 Adam Cieminski CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 13 Borys Matysiak CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 2079 Maurycy Odejewski CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 757 Tadeusz Wiatrowski CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 158 Igor Pawlowski CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 926 Zofia Prądzynska CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 2113 Wiktor Pawłowski CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 1549 Antoni Kniter CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 2111 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST A POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk 19.06.2018 00:25:49
Logo OPTIMIST B POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 2117 Alicja Tutkowska YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST A POL 1619 Szymon Gąsiorowski YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 1396 Mateusz Gąsiorowski YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 1187 Maja Filipska YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 585 Michał Trafalski YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 1904 Norbert Herba YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 2110 Konrad Kunc YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 21 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 2089 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 1200 Piotr Sołtysiak TKŻ Toruń 18.06.2018 13:55:18
Logo OPTIMIST B POL 1586 Maksymilian Malec Opti CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 1594 Szymon Janiak OPTI CWM GDYNIA 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST A POL 2403 Pola Schmidt OPTI CWM GDYNIA 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 1288 Piotr Muchlado Opti CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 1472 Igor Kawałko OPTI CWM GDYNIA 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST A POL 2033 Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST A POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 1541 Jakub Porębski Opti CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST A POL 203 Małgorzata Figel OPTI CWM GDYNIA 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM GDYNIA 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 1595 Jakub Targowski Opti CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIA 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 2083 Natasza Tarnawska Opti CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 2035 Aniela Frąckowiak OPTI CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 1961 Agata Targowska OPTI CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 1943 Wiktor Łasak Opti CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 2003 Hubert Bruggemann Opti CWM 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST A POL 1559 Jan Suchocki MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 1603 Krzysztof Bruski MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 1939 Igor Rudek MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 1703 Janina Dmochowska MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 2082 Piotr Flieger MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 2041 Filip Jarosiewicz MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 2090 Maria Suchocka MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 1878 Mateusz Narloch MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 1578 Marta Richert MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 1292 Jakub Pietrzak MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 2119 Aleksander Bury MKŻ ARKA GDYNIA 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 1778 Michał Maziara MKŻ ARKA GDYNIA 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST B POL 1138 Michał Kuchtyn UKS Bryg Wrocław 11.06.2018 11:49:49
Logo OPTIMIST B POL 1760 Max Niziałkowski UKS Bryg Wrocław 11.06.2018 11:49:49
Logo OPTIMIST B POL 11138 Przemysław Żukowski UKS Bryg Wrocław 11.06.2018 11:49:49
Logo OPTIMIST B POL 779 Paweł Koliński LKS Carzykowy 08.06.2018 23:31:32
Logo OPTIMIST B POL 1779 Marcel Wieliński LKS Charzykowy 08.06.2018 23:31:32
Logo OPTIMIST B POL 723 Jakub Szczepański LKS Charzykowy 08.06.2018 23:31:32
Logo OPTIMIST B POL 1550 Antoni Szyca LKS Charzykowy 08.06.2018 23:31:32
Logo OPTIMIST B POL 630 Maja Szyca LKS Charzykowy 08.06.2018 23:31:32
Logo OPTIMIST B POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Carzykowy 08.06.2018 23:31:32
Logo OPTIMIST B POL 18 Karolina Wielewska LKS Charzykowy 08.06.2018 23:31:32
Logo OPTIMIST B POL 1930 Borys Kowalczyk LKS Charzykowy 08.06.2018 23:31:32
Logo OPTIMIST B POL 1530 Adelina Wietki YKP Kraków 08.06.2018 22:17:42
Logo Laser 4.7 POL 197815 Kamila Wietki YKP Kraków 08.06.2018 22:17:42
Logo OPTIMIST B POL 1587 Oskar Skóra YKP Kraków 08.06.2018 16:46:05
Logo OPTIMIST B POL 836 Antonina Skóra YKP Kraków 08.06.2018 16:46:05
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.