Regaty

Puchar Dziwnowa

31.05.2018 - 03.06.2018
Dziwnów
Logo PSKO ZoR x x

Liczba zgłoszeń 148


Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST A POL 1974 Hanna Michałeczko Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 31.05.2018 09:18:44
Logo OPTIMIST A CZE 829 Matej Kučera TJ Lanskroun-Yacht club 30.05.2018 19:17:59
Logo OPTIMIST A 1 30.05.2018 18:00:48
Logo OPTIMIST A POL 1661 Jan Gierzyński KS ZATOKA Puck 28.05.2018 22:32:23
Logo OPTIMIST A POL 1904 Igor Wójcik YKP Gdynia 28.05.2018 21:54:45
Logo OPTIMIST A POL 2177 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 28.05.2018 09:55:30
Logo OPTIMIST A POL 2605 Magdalena Skórnóg MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko 28.05.2018 09:55:30
Logo OPTIMIST A POL 1712 Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 28.05.2018 09:55:30
Logo OPTIMIST A POL 1362 Kamil Stemplewski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 28.05.2018 09:55:30
Logo OPTIMIST A POL 2006 Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 28.05.2018 09:55:30
Logo OPTIMIST A POL 1924 Jakub Kamiński MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 28.05.2018 09:55:30
Logo OPTIMIST A POL 1981 Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 28.05.2018 09:55:30
Logo OPTIMIST A POL 2166 DOMINIKA GRALA MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 28.05.2018 09:55:30
Logo OPTIMIST A POL 1936 MATEUSZ GIGIELEWICZ MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 28.05.2018 09:55:30
Logo OPTIMIST A POL 1960 Miłosz Samek Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 28.05.2018 07:54:12
Logo OPTIMIST A SUI 1840 Maxime Thommen YKP Gdynia 27.05.2018 20:19:05
Logo OPTIMIST A CZE 800 Matej Ptacnik JMJ Stare Splavy 26.05.2018 19:55:41
Logo OPTIMIST A CZE 802 Ondrej Ptacnik JMJ Stare Splavy 26.05.2018 19:55:41
Logo OPTIMIST A POL 130 Jan Suchocki MKŻ ARKA Gdynia 26.05.2018 17:21:19
Logo OPTIMIST A POL 1603 Krzysztof Bruski MKŻ ARKA Gdynia 26.05.2018 17:21:19
Logo OPTIMIST A POL 110 Janina Dmochowska MKŻ ARKA Gdynia 26.05.2018 17:21:19
Logo OPTIMIST A POL 120 Maria Suchocka MKŻ ARKA Gdynia 26.05.2018 17:21:19
Logo OPTIMIST A POL 1578 Marta Richert MKŻ ARKA Gdynia 26.05.2018 17:21:19
Logo OPTIMIST A POL 1292 Jakub Pietrzak MKŻ ARKA Gdynia 26.05.2018 17:21:19
Logo OPTIMIST A POL 2119 Aleksander Bury MKŻ ARKA GDYNIA 26.05.2018 17:21:19
Logo OPTIMIST A POL 1776 Michał Maziarka MKŻ ARKA GDYNIA 26.05.2018 17:21:19
Logo OPTIMIST A POL 1539 Pawel Sikora Pkm Lok Poznań 24.05.2018 17:22:43
Logo OPTIMIST A POL 255 Illya Zaradny Pkm Lok Poznań 24.05.2018 17:22:43
Logo OPTIMIST A POL 39 Andrzej Nycz Pkm Lok Poznań 24.05.2018 17:22:43
Logo OPTIMIST A CZE 817 Lukas Kraus YC Ceska Lipa 24.05.2018 11:43:49
Logo OPTIMIST A CZE 8 Barbora Valenová JK Olomouc 24.05.2018 09:37:23
Logo OPTIMIST A POL 1664 Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów 23.05.2018 15:49:38
Logo OPTIMIST A POL 1889 Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów 23.05.2018 15:49:38
Logo OPTIMIST A POL 2121 Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów 23.05.2018 15:49:38
Logo OPTIMIST A POL 18681 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 23.05.2018 15:49:38
Logo OPTIMIST A POL 1922 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów 23.05.2018 15:49:38
Logo OPTIMIST A POL 1865 Paulina Rutkowska YKP Gdynia 22.05.2018 12:52:56
Logo OPTIMIST A POL 1159 Zuzanna Ołowiak YKP Gdynia 22.05.2018 12:52:56
Logo OPTIMIST A POL 2552 Maciej Iliński YKP Gdynia 22.05.2018 12:52:56
Logo OPTIMIST A POL 1452 Antonina Ołowiak YKP Gdynia 22.05.2018 12:52:56
Logo OPTIMIST A POL 1869 Pola Dzik YKP Gdynia 22.05.2018 12:52:56
Logo OPTIMIST A POL 1764 Dominika Ołowiak YKP Gdynia 22.05.2018 12:52:56
Logo OPTIMIST A POL 1799 Iwo Reński YKP Gdynia 22.05.2018 12:52:56
Logo OPTIMIST A POL 2071 Mateusz Gwóźdź YKP Gdynia 22.05.2018 12:52:56
Logo OPTIMIST A POL 1674 Szczepan Damasiewicz YKP GDYNIA 22.05.2018 12:52:56
Logo OPTIMIST A POL 1443 Hubert Łobaczewski YKP Gdynia 22.05.2018 12:52:56
Logo OPTIMIST A POL 2075 Paweł Gerlachowski YKP Gdynia 22.05.2018 12:52:56
Logo OPTIMIST A POL 1866 Mikołaj Merkler YKP Gdynia 22.05.2018 12:52:56
Logo OPTIMIST A POL 1926 Miłosz Michalak YKP Gdynia 22.05.2018 12:52:56
Logo OPTIMIST A POL 1667 Marcel Bisewski YKP Gdynia 22.05.2018 12:52:56
Logo OPTIMIST A POL 2072 Gracjan Grzech YKP Gdynia 22.05.2018 12:52:56
Logo OPTIMIST A POL 2112 Jerzy Sukow YKP Gdynia 22.05.2018 12:52:56
Logo OPTIMIST A POL 2126 Gustaw Miciński YKP Gdynia 22.05.2018 12:52:56
Logo OPTIMIST A POL 1522 Tymoteusz Wysocki YKP Gdynia 22.05.2018 12:52:56
Logo OPTIMIST A POL 1903 Tomasz Bendlewski YKP Gdynia 22.05.2018 12:52:56
Logo OPTIMIST A POL 1982 Jan Witkowiak YKP Gdynia 22.05.2018 12:52:56
Logo OPTIMIST A POL 1626 Aleksander Ponto YKP Gdynia 22.05.2018 12:52:56
Logo OPTIMIST A POL 1444 Oskar Ponto YKP Gdynia 22.05.2018 12:52:56
Logo OPTIMIST A POL 90 Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice 22.05.2018 11:56:38
Logo OPTIMIST A POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 22.05.2018 11:56:38
Logo OPTIMIST A POL 1949 Maciej Ilnicki CHKŻ Chojnice 22.05.2018 11:56:38
Logo OPTIMIST A POL 1947 Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice 22.05.2018 11:56:38
Logo OPTIMIST A POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 22.05.2018 11:56:38
Logo OPTIMIST A POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 22.05.2018 11:56:38
Logo OPTIMIST A POL 1985 Korneliusz Dębiak CHKŻ Chojnice 22.05.2018 11:56:38
Logo OPTIMIST A POL 1943 Rafał Pogorzelski CHKŻ Chojnice 22.05.2018 11:56:38
Logo OPTIMIST A CZE 827 Vojtěch Tlapák YC SK Štětí 21.05.2018 19:44:52
Logo OPTIMIST A CZE 784 Zuzana Tlapáková YC SK Štětí 21.05.2018 19:44:52
Logo OPTIMIST A CZE 788 Michal Rais YC SK Štětí 21.05.2018 19:40:08
Logo OPTIMIST A POL 1427 Stefan Marciniak AZS POZNAŃ 21.05.2018 19:10:22
Logo OPTIMIST A POL 1151 Alicja Przybyłek AZS Poznań 21.05.2018 19:10:22
Logo OPTIMIST A POL 2125 Michał Koczorowski AZS Poznań 21.05.2018 19:10:22
Logo OPTIMIST A POL 1497 Wiktor Borkowski AZS Poznań 21.05.2018 19:10:22
Logo OPTIMIST A POL 212 Karolina Gajdzińska AZS Poznań 21.05.2018 19:10:22
Logo OPTIMIST A POL 1576 Antoni Sopata AZS Poznań 21.05.2018 19:10:22
Logo OPTIMIST A POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 21.05.2018 19:10:22
Logo OPTIMIST A POL 920 Maksymilian Kruczyński AZS Poznań 21.05.2018 19:10:22
Logo OPTIMIST A POL 1140 Aleksandra Borucka AZS Poznań 21.05.2018 19:10:22
Logo OPTIMIST A POL 2058 Piotr Grabski YC Zefir Drakkar Poraj 21.05.2018 15:50:40
Logo OPTIMIST A POL 2154 Hanna Burdziej KSW BALTIC DZIWNÓW 20.05.2018 14:51:34
Logo OPTIMIST A POL 2152 Wiktoria Hałabaty KSW BALTIC DZIWNÓW 20.05.2018 14:51:34
Logo OPTIMIST A POL 1807 Zuzanna Dominikowska KSW BALTIC DZIWNÓW 20.05.2018 14:51:34
Logo OPTIMIST A POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC DZIWNÓW 20.05.2018 14:51:34
Logo OPTIMIST A POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC DZIWNÓW 20.05.2018 14:51:34
Logo OPTIMIST A POL 2023 Jakub Marciniak KSW BALTIC DZIWNÓW 20.05.2018 14:51:34
Logo OPTIMIST A POL 2036 Filip Lenart KSW BALTIC DZIWNÓW 20.05.2018 14:51:34
Logo OPTIMIST A POL 1817 Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk 20.05.2018 06:55:29
Logo OPTIMIST A POL 1757 Rafał Górski KS AZS AWFiS Gdańsk 20.05.2018 06:55:29
Logo OPTIMIST A POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk 20.05.2018 06:55:29
Logo OPTIMIST A POL 1352 Ignacy Rojek KS AZS AWFiS Gdańsk 20.05.2018 06:55:29
Logo OPTIMIST A POL 1645 Michał Biedalak JKW Poznań 16.05.2018 11:27:39
Logo OPTIMIST A POL 2142 Hanna Wiszniowska JKW Poznań 16.05.2018 11:27:39
Logo OPTIMIST A POL 1611 Antoni Nazimek JKW Poznań 16.05.2018 11:27:39
Logo OPTIMIST A POL 1791 Dominika Fajdasz KS Spójnia Warszawa 16.05.2018 08:28:48
Logo OPTIMIST A POL 2100 Bianka Śledzińska KS Spójnia Warszawa 16.05.2018 08:28:48
Logo OPTIMIST A POL 2020 Emilia Roszkowska KS Spójnia Warszawa 16.05.2018 08:28:48
Logo OPTIMIST A POL 2000 Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa 16.05.2018 08:28:48
Logo OPTIMIST A POL 1999 Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa 16.05.2018 08:28:48
Logo OPTIMIST A POL 2030 Adam Turczynowicz KS Spójnia Warszawa 16.05.2018 08:28:48
Logo OPTIMIST A POL 2074 Karolina Gała KS Spójnia Warszawa 16.05.2018 08:28:48
Logo OPTIMIST A POL 20721 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 16.05.2018 08:28:48
Logo OPTIMIST A POL 1879 Ludwik Grzelak KS Spójnia Warszawa 16.05.2018 08:28:48
Logo OPTIMIST A POL 1906 Gustaw Kwiek KS Spójnia Warszawa 16.05.2018 08:28:48
Logo OPTIMIST A POL 2025 Mikołaj ŁANGOWSKI BRE MANAGEMENT sp. z o.o. - Klub Żeglarski 15.05.2018 22:47:41
Logo OPTIMIST A POL 2019 Danuta Grudzień UKS Silesia - Opty Chełm Śląski 15.05.2018 18:49:43
Logo OPTIMIST A POL 2017 Krystyna Szpor UKS SILESIA - Opty Chełm Śląski 15.05.2018 18:49:43
Logo OPTIMIST A POL 1825 Michał Gonciarz UKS Silesia - Opty Chełm Śląski 15.05.2018 18:49:43
Logo OPTIMIST A POL 1723 Julia Walus UKS SILESIA - Opty Chełm Śląski 15.05.2018 18:49:43
Logo OPTIMIST A IRL 1611 Richard Mc Sweeney Royal Cork YC 15.05.2018 17:26:13
Logo OPTIMIST A IRL 1580 Lucia Cullen Royal Saint George 15.05.2018 17:26:13
Logo OPTIMIST A IRL 1595 Simon Pritchard Royal Cork YC 15.05.2018 17:26:13
Logo OPTIMIST A IRL 1610 Anna O'Connor RIYC 15.05.2018 17:26:13
Logo OPTIMIST A IRL 1587 Alana Twomey Royal Cork YC 15.05.2018 17:26:13
Logo OPTIMIST A IRL 1577 Fiachra Farrelly Howth YC 15.05.2018 17:26:13
Logo OPTIMIST A IRL 1566 Eoin Horgan Royal Cork YC 15.05.2018 17:26:13
Logo OPTIMIST A IRL 1591 Adam Walsh Howth YC 15.05.2018 17:26:13
Logo OPTIMIST A POL 1915 Filip Fajfer KŻ Horn Kraków 15.05.2018 05:08:56
Logo OPTIMIST A POL 2068 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków 15.05.2018 05:08:56
Logo OPTIMIST A POL 12 Kasia Wajdowska KŻ Horn Kraków 15.05.2018 05:08:56
Logo OPTIMIST A POL 16 Maksymilian Kowalczyk KŻ Horn Kraków 15.05.2018 05:08:56
Logo OPTIMIST A POL 2403 Pola Schmidt OPTI CWM GDYNIA 14.05.2018 23:46:18
Logo OPTIMIST A POL 2033 Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA 14.05.2018 23:46:18
Logo OPTIMIST A POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA 14.05.2018 23:46:18
Logo OPTIMIST A POL 203 Małgorzata Figel OPTI CWM GDYNIA 14.05.2018 23:46:18
Logo OPTIMIST A POL 1754 Hubert Adamów KS Dobra Marina 14.05.2018 13:06:15
Logo OPTIMIST A POL 13 Michał Szklarz KS Dobra Marina 14.05.2018 13:06:15
Logo OPTIMIST A POL 51 Jan Borowiak KS Dobra Marina 14.05.2018 13:06:15
Logo OPTIMIST A POL 2082 Piotr Flieger MKŻ ARKA Gdynia 14.05.2018 08:19:08
Logo OPTIMIST A POL 2041 Filip Jarosiewicz MKŻ ARKA Gdynia 14.05.2018 08:19:08
Logo OPTIMIST A POL 1878 Mateusz Narloch MKŻ ARKA Gdynia 14.05.2018 08:19:08
Logo OPTIMIST A POL 1939 Igor Rudek MKŻ ARKA Gdynia 14.05.2018 08:19:08
Logo OPTIMIST A POL 2044 Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława 12.05.2018 08:39:39
Logo OPTIMIST A POL 1923 Jakub Dąbek SSW MOS Iława 12.05.2018 08:39:39
Logo OPTIMIST A POL 1978 Patryk Furmanek SSW MOS Iława 12.05.2018 08:39:39
Logo OPTIMIST A POL 1763 Julian Podwalski SSW MOS Iława 12.05.2018 08:39:39
Logo OPTIMIST A POL 1614 Iga Wielczyk SSW MOS Iława 12.05.2018 08:39:39
Logo OPTIMIST A POL 1870 Teodor Kasprzyk ŻMKS Poznań 11.05.2018 17:07:52
Logo OPTIMIST A POL 1474 Agnieszka Jankowiak ŻMKS Poznań 11.05.2018 17:07:52
Logo OPTIMIST A POL 2148 Jakub Modzelewski ŻMKS Poznań 11.05.2018 17:07:52
Logo OPTIMIST A POL 1460 Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań 11.05.2018 17:07:52
Logo OPTIMIST A POL 1049 Teresa Zawal ŻMKS Poznań 11.05.2018 17:07:52
Logo OPTIMIST A POL 1283 Jan Ptasiński ŻMKS Poznań 11.05.2018 17:07:52
Logo OPTIMIST A POL 1973 Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 10.05.2018 18:50:43
Logo OPTIMIST A POL 1971 Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 10.05.2018 18:50:43
Logo OPTIMIST A POL 1972 Hanna Michałeczko Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 10.05.2018 18:50:43
Logo OPTIMIST A CZE 812 Ondřej Šindelka MYK 10.05.2018 10:59:04
Logo OPTIMIST A POL 1619 Szymon Gąsiorowski YK Stal Gdynia 09.05.2018 21:42:36
Logo OPTIMIST A POL 1803 Zofia Czerniawska YK Stal Gdynia 09.05.2018 21:42:36
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.