Regaty

Puchar TKŻ

26.05.2018 - 27.05.2018
jez. Chełmżyńskie
Logo PSKO ZoR x 0,5

Liczba zgłoszeń 61


Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 1100 Miłosz Bulge KST ELEKTRYK Grudziądz 26.05.2018 09:35:41
Logo OPTIMIST B POL 1509 Amelia Jesionowska KST ELEKTRYK Grudziądz 26.05.2018 09:34:11
Logo Laser 4.7 POL 178466 Tytus Czajkowski MKŻ ARKA Gdynia 26.05.2018 09:11:35
Logo OPTIMIST B POL 1483 Jakub Podsiadlikowski KST Włókniarz Chełmża 25.05.2018 16:53:54
Logo OPTIMIST A POL 1439 Paweł Sikora PKM LOK Poznań 25.05.2018 16:52:27
Logo OPTIMIST A POL 39 Andrzej Nycz PKM LOK Poznań 25.05.2018 16:50:20
Logo OPTIMIST B POL 989 Anna Gąsiorek PKM LOK Poznań 25.05.2018 16:48:44
Logo OPTIMIST B POL 143 Magda Laskowska PKM LOK Poznań 25.05.2018 16:46:08
Logo OPTIMIST B POL 137 Maria Nycz PKM LOK Poznań 24.05.2018 21:08:48
Logo OPTIMIST B POL 6 Karol Wojtera BTŻ Pojezierze Brodnica 24.05.2018 20:58:19
Logo OPTIMIST B POL 15 Filip Wojtera BTŻ Pojezierze Brodnica 24.05.2018 20:57:16
Logo OPTIMIST B POL 7 Martyna Twarogowska BTŻ Pojezierze Brodnica 24.05.2018 20:56:13
Logo Laser 4.7 POL 192860 Ola Mańkowska TKŻ Toruń 23.05.2018 23:23:58
Logo Laser 4.7 POL 17846 Sara Wiśniewska TKŻ Toruń 23.05.2018 23:22:45
Logo Laser 4.7 POL 198209 Oliwia Dróżyńska TKŻ Toruń 23.05.2018 23:21:41
Logo Laser 4.7 POL 20758 Dominik Popielarz TKŻ Toruń 23.05.2018 23:20:21
Logo Laser Radial POL 189349 Agata Dróżyńska TKŻ Toruń 23.05.2018 23:19:20
Logo Laser Radial POL 196964 Hubert Lipiński TKŻ Toruń 23.05.2018 23:18:13
Logo Laser Radial POL 207586 Tomasz Kowalski TKŻ Toruń 23.05.2018 23:16:59
Logo Laser Radial POL 168060 Wiktor Kozerski TKŻ Toruń 23.05.2018 23:15:48
Logo Laser Radial POL 191813 Jakub Stremlau TKŻ Toruń 23.05.2018 23:14:48
Logo Laser Radial POL 198209 Cezary Miłkowski TKŻ Toruń 23.05.2018 23:11:33
Logo OPTIMIST B POL 13761 Aleksander Dyrcz KS AQUA Włocłąwek 22.05.2018 09:41:49
Logo OPTIMIST B POL 891 Artur Chlewicki KS AQUA Włocławek 22.05.2018 09:40:41
Logo OPTIMIST B POL 9911 Jakub Charaszkiewicz KS AQUA Włocłąwek 22.05.2018 09:39:24
Logo OPTIMIST B POL 991 Jan Kozłowski KS AQUA Włocławek 22.05.2018 09:38:27
Logo OPTIMIST B POL 1129 Szymon Maślanka KS AQUA Włocławek 22.05.2018 09:37:19
Logo OPTIMIST B POL 1375 Anna Matlęga KS AQUA Włocłąwek 22.05.2018 09:35:21
Logo OPTIMIST B POL 1161 Leon Jankowski KS "Zjednoczeni" Bydgoszcz 18.05.2018 22:13:56
Logo OPTIMIST B POL 1647 Bartłomiej Karolkiewicz KS "Zjednoczeni" Bydgoszcz 18.05.2018 22:12:14
Logo OPTIMIST B POL 1657 Zofia Szcześniak KS "Zjednoczeni" Bydgoszcz 18.05.2018 22:11:04
Logo OPTIMIST B POL 165 Stanisłąw Chilewski KS "Zjednoczeni" Bydgoszcz 18.05.2018 22:09:48
Logo Laser 4.7 POL 198208 Filip Kurczewski MKŻ Żnin 18.05.2018 20:56:37
Logo OPTIMIST B POL 1778 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 18.05.2018 20:56:37
Logo OPTIMIST B POL 2634 Angela Zubel MKŻ Żnin 18.05.2018 20:56:37
Logo OPTIMIST B POL 1735 Bartosz Dynia MKŻ Żnin 18.05.2018 20:56:37
Logo OPTIMIST B POL 1752 Justyna Jurkowska MKŻ Żnin 18.05.2018 20:56:37
Logo OPTIMIST B POL 1376 Matylda Brelińska MKŻ Żnin 18.05.2018 20:56:37
Logo OPTIMIST B POL 1945 Zuzanna Zielińska MKŻ Żnin 18.05.2018 20:56:37
Logo OPTIMIST B POL 2625 Kornelia Dobaczewska MKŻ Żnin 18.05.2018 20:56:37
Logo OPTIMIST B POL 1285 Magda Rumińska MKŻ Żnin 18.05.2018 20:56:37
Logo OPTIMIST B POL 2851 Piotr Czajka MKŻ Żnin 18.05.2018 20:56:37
Logo OPTIMIST B POL 1772 Witold Safijan MKŻ Żnin 18.05.2018 20:56:37
Logo OPTIMIST B POL 7721 Mikołaj Breliński MKŻ Żnin 18.05.2018 20:56:37
Logo OPTIMIST B POL 2010 Jakub Gil TKŻ Toruń 25.04.2018 20:38:49
Logo OPTIMIST B POL 1671 Hanna Rogowska TKŻ Toruń 25.04.2018 20:38:49
Logo OPTIMIST B POL 1141 Tola Szukaj TKŻ Toruń 25.04.2018 20:38:49
Logo OPTIMIST B POL 1153 Wiktor Szymański TKŻ Toruń 25.04.2018 20:38:49
Logo OPTIMIST B POL 67 Hieronim Hendler TKŻ Toruń 25.04.2018 20:38:49
Logo OPTIMIST B POL 1610 Stanisław Szymański TKŻ Toruń 25.04.2018 20:38:49
Logo OPTIMIST B POL 1225 Jan Lemański TKŻ Toruń 25.04.2018 20:38:49
Logo OPTIMIST B POL 26 Antoni Wiśniewski TKŻ Toruń 25.04.2018 20:38:49
Logo OPTIMIST B POL 1200 Piotr Sołtysiak TKŻ Toruń 25.04.2018 20:38:49
Logo OPTIMIST B POL 1759 Kalina Zalewska TKŻ Toruń 25.04.2018 20:38:49
Logo OPTIMIST B POL 1226 Teresa Masztalerz TKŻ Toruń 25.04.2018 20:38:49
Logo OPTIMIST B POL 1823 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 25.04.2018 20:38:49
Logo OPTIMIST B POL 1828 Martyna Molus TKŻ Toruń 25.04.2018 20:38:49
Logo OPTIMIST B POL 986 Adam Jesiółkowski TKŻ Toruń 25.04.2018 20:38:49
Logo OPTIMIST B POL 1026 Zofia Gil TKŻ Toruń 25.04.2018 20:38:49
Logo OPTIMIST B POL 1080 Marcel Frydrychowicz TKŻ Toruń 25.04.2018 20:38:49
Logo OPTIMIST B POL 1771 Nina Kozerska TKŻ Toruń 25.04.2018 20:38:49
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.