Regaty

XXII Memoriał Ottona Weilanda

11.05.2018 - 13.05.2018
jez. Charzykowy
Logo PSKO WWW ZoR x 1,6

Liczba zgłoszeń 289


Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST A POL 90 Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST A POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST A POL 1949 Maciej Ilnicki CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST A POL 1947 Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST B POL 926 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST B POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST B POL 777 August Sobczak CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST B POL 2111 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST B POL 1070 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST B POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST A POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST A POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST A POL 1985 Korneliusz Dębiak CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST A POL 1943 Rafał Pogorzelski CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST B POL 360 Patryk Ulaczyk UKŻ Lamelka Kartuzy 06.05.2018 23:03:36
Logo OPTIMIST B POL 105 Igor Foltyn UKŻ Lamelka Kartuzy 06.05.2018 23:03:36
Logo OPTIMIST B POL 364 Maksymilian Konkel UKŻ Lamelka Kartuzy 06.05.2018 23:03:36
Logo OPTIMIST B POL 363 Artur Mielewczyk UKŻ Lamelka Kartuzy 06.05.2018 23:03:36
Logo OPTIMIST B POL 11908 Maria Kurowska UKŻ Lamelka Kartuzy 06.05.2018 23:03:36
Logo OPTIMIST B POL 359 Sara Browarczyk UKŻ Lamelka Kartuzy 06.05.2018 23:03:36
Logo OPTIMIST A POL 2154 Hanna Burdziej KSW BALTIC DZIWNÓW 06.05.2018 22:55:31
Logo OPTIMIST A POL 2152 Wiktoria Hałabaty KSW BALTIC DZIWNÓW 06.05.2018 22:55:31
Logo OPTIMIST A POL 2153 Zuzanna Dominikowska KSW BALTIC DZIWNÓW 06.05.2018 22:55:31
Logo OPTIMIST A POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC DZIWNÓW 06.05.2018 22:55:31
Logo OPTIMIST A POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC DZIWNÓW 06.05.2018 22:55:31
Logo OPTIMIST A POL 2023 Jakub Marciniak KSW BALTIC DZIWNÓW 06.05.2018 22:55:31
Logo OPTIMIST A POL 2036 Filip Lenart KSW BALTIC DZIWNÓW 06.05.2018 22:55:31
Logo OPTIMIST B POL 1892 Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa 06.05.2018 22:03:37
Logo OPTIMIST B POL 1929 Sonia Dobrzyńska K.S Spójnia Warszawa 06.05.2018 22:03:37
Logo OPTIMIST B POL 1244 Aleksander Główka K.S Spójnia Warszawa 06.05.2018 22:03:37
Logo OPTIMIST B POL 2102 Krzysztof Maksymowicz K.S Spójnia Warszawa 06.05.2018 22:03:37
Logo OPTIMIST B POL 2158 Weronika Przeździecka K.S Spójnia Warszawa 06.05.2018 22:03:37
Logo OPTIMIST B POL 333 Michał Skawiński K.S Spójnia Warszawa 06.05.2018 22:03:37
Logo OPTIMIST B POL 1332 Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa 06.05.2018 22:03:37
Logo OPTIMIST B POL 1721 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa 06.05.2018 22:03:37
Logo OPTIMIST B POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 06.05.2018 22:03:37
Logo OPTIMIST B POL 966 Lena Cituk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 06.05.2018 21:33:57
Logo OPTIMIST B POL 1570 Michał Ciechanowicz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 06.05.2018 21:33:57
Logo OPTIMIST B POL 1365 Kacper Karbownik MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 06.05.2018 21:33:57
Logo OPTIMIST B POL 1364 Jan Fuk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 06.05.2018 21:33:57
Logo OPTIMIST B POL 1362 Maja Szwejk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 06.05.2018 21:33:57
Logo OPTIMIST B POL 1363 Hanna Borkowska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 06.05.2018 21:33:57
Logo OPTIMIST B POL 1361 Weronika Grala MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 06.05.2018 21:33:57
Logo OPTIMIST B RUS 3339 Ivan Mikhalev MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 06.05.2018 21:33:57
Logo OPTIMIST B POL 2096 Liwia Liszkiewicz Olsztyński Klub Żeglarski 06.05.2018 21:08:34
Logo OPTIMIST B POL 1581 Aniela Graczyk Olsztyński Klub Żeglarski 06.05.2018 21:08:34
Logo OPTIMIST B POL 1284 Kacper Wojczulanis Olsztyński Klub Żeglarski 06.05.2018 21:08:34
Logo OPTIMIST B POL 441 Masymilian Rybicki Olsztyński Klub Żeglarski 06.05.2018 21:08:34
Logo OPTIMIST B POL 445 Antonina Kiełbik Olsztyński Klub Żeglarski 06.05.2018 21:08:34
Logo OPTIMIST B POL 444 Aleksandra Zybert Olsztyński Klub Żeglarski 06.05.2018 21:08:34
Logo OPTIMIST B POL 443 Dominika Godlewska Olsztyński Klub Żeglarski 06.05.2018 21:08:34
Logo OPTIMIST B POL 447 Amelia Wydra Olsztyński Klub Żeglarski 06.05.2018 21:08:34
Logo OPTIMIST B POL 440 Michał Kluchciński Olsztyński Klub Żeglarski 06.05.2018 21:08:34
Logo OPTIMIST B POL 446 Aleksandra Wrońska Olsztyński Klub Żeglarski 06.05.2018 21:08:34
Logo OPTIMIST B POL 1200 Piotr Sołtysiak TKŻ Toruń 06.05.2018 21:05:37
Logo OPTIMIST B POL 779 Paweł Koliński LKS Carzykowy 06.05.2018 15:47:44
Logo OPTIMIST B POL 1779 Marcel Wieliński LKS Charzykowy 06.05.2018 15:47:44
Logo OPTIMIST B POL 723 Jakub Szczepański LKS Charzykowy 06.05.2018 15:47:44
Logo OPTIMIST B POL 1550 Antoni Szyca LKS Charzykowy 06.05.2018 15:47:44
Logo OPTIMIST B POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Carzykowy 06.05.2018 15:47:44
Logo OPTIMIST B POL 1629 Mikołaj Osiowy KŻ-VIKING Człuchów 05.05.2018 22:35:48
Logo OPTIMIST B POL 244 Jan Macugowski KŻ-VIKING Człuchów 05.05.2018 22:35:25
Logo OPTIMIST B POL 951 Jakub Kreft KŻ-VIKING Człuchów 05.05.2018 22:35:25
Logo OPTIMIST A POL 1645 Michał Biedalak JKW Poznań 05.05.2018 22:02:34
Logo OPTIMIST A POL 2142 Hanna Wiszniowska JKW Poznań 05.05.2018 22:02:34
Logo OPTIMIST B POL 1705 Anna Banaszak UKŻ Błękitni Grzybowo 05.05.2018 20:37:54
Logo OPTIMIST B POL 104 Jakub Chudyk UKŻ Błękitni Grzybowo 05.05.2018 20:36:16
Logo OPTIMIST B POL 11965 Maja Harasimowicz-Krysztofiak UKŻ Błękitni Grzybowo 05.05.2018 20:34:10
Logo OPTIMIST B POL 2586 Filip Harasimowicz-Krysztofiak UKŻ Błękitni Grzybowo 05.05.2018 20:32:10
Logo OPTIMIST B POL 10 Franciszek Kolikow UKŻ Błękitni Grzybowo 05.05.2018 20:29:57
Logo OPTIMIST B POL 1479 Zuzanna Szymanowicz UKŻ Błękitni Grzybowo 05.05.2018 20:27:51
Logo OPTIMIST B POL 2 Małgorzata GĂłrnisiewicz UKŻ Błękitni Grzybowo 05.05.2018 20:24:44
Logo OPTIMIST B POL 1310 Jan Kubiak CHKŻ Chojnice 05.05.2018 08:48:13
Logo OPTIMIST B POL 1071 Adam Cieminski CHKŻ Chojnice 05.05.2018 08:48:13
Logo OPTIMIST B POL 13 Borys Matysiak CHKŻ Chojnice 05.05.2018 08:48:13
Logo OPTIMIST B POL 2079 Maurycy Odejewski CHKŻ Chojnice 05.05.2018 08:48:13
Logo OPTIMIST B POL 757 Tadeusz Wiatrowski CHKŻ Chojnice 05.05.2018 08:48:13
Logo OPTIMIST B POL 158 Igor Pawlowski CHKŻ Chojnice 05.05.2018 08:48:13
Logo OPTIMIST B POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 05.05.2018 08:48:13
Logo OPTIMIST B POL 2113 Wiktor Pawłowski CHKŻ Chojnice 05.05.2018 08:48:13
Logo OPTIMIST B POL 758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 05.05.2018 08:48:13
Logo OPTIMIST B POL 1549 Antoni Kniter CHKŻ Chojnice 05.05.2018 08:48:13
Logo OPTIMIST B POL 2111 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 05.05.2018 08:48:13
Logo OPTIMIST B POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice 05.05.2018 08:48:13
Logo OPTIMIST B POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 05.05.2018 08:48:13
Logo OPTIMIST B POL 2121 Joanna Michalska UKS Yacht Club Sława 04.05.2018 20:54:08
Logo OPTIMIST B POL 2122 Kajetan Stein UKS Yacht Club Sława 04.05.2018 20:54:08
Logo OPTIMIST B POL 1306 Igor Gruszczyński UKS Yacht Club Sława 04.05.2018 20:54:08
Logo OPTIMIST B POL 8 Igor Piechota UKS Yacht Club Sława 04.05.2018 20:54:08
Logo OPTIMIST B POL 1053 Aleks Ertel UKS Yacht Club Sława 04.05.2018 20:54:08
Logo OPTIMIST B POL 1405 Oskar Kielnar UKS Yacht Club Sława 04.05.2018 20:54:08
Logo OPTIMIST B POL 1053 Karol Kucharczyk UKS Yacht Club Sława 04.05.2018 20:54:08
Logo OPTIMIST B POL 1305 Zuzanna Rzadkowska UKS Yacht Club Sława 04.05.2018 20:54:08
Logo OPTIMIST B POL 1767 Nina Gaweł AZS Poznań 04.05.2018 20:40:10
Logo OPTIMIST B POL 25 MIKOŁAJ MAJCHRZYCKI ŻLKS POZNAŃ 04.05.2018 17:08:57
Logo OPTIMIST B POL 1485 ANTONI RACHUTA ŻLKS POZNAŃ 04.05.2018 17:08:57
Logo OPTIMIST B POL 125 ANNA WITCZAK ŻLKS POZNAŃ 04.05.2018 17:08:57
Logo OPTIMIST B POL 673 Martyna Mariak ŻLKS POZNAŃ 04.05.2018 17:08:57
Logo OPTIMIST B POL 880 Marcel Haufa ŻLKS POZNAŃ 04.05.2018 17:08:57
Logo OPTIMIST B POL 2035 Aniela Frąckowiak OPTI CWM Gdynia 03.05.2018 23:09:41
Logo OPTIMIST B POL 1384 Bianka Kus OPTI CWM Gdynia 03.05.2018 23:09:41
Logo OPTIMIST B POL 5 Sonia Zagórska Gdański Klub Żeglarski 03.05.2018 23:09:41
Logo OPTIMIST B POL 6 Antonina Zagórska Gdański Klub Żeglarski 03.05.2018 23:09:41
Logo OPTIMIST B POL 1290 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 03.05.2018 23:09:41
Logo OPTIMIST B POL 1961 Agata Targowska OPTI CWM Gdynia 03.05.2018 23:09:41
Logo OPTIMIST B POL 61 Jakub Wąsikowski Gdański Klub Żeglarski 03.05.2018 23:09:41
Logo OPTIMIST B POL 2 Kacper Wąsikowski Gdański Klub Żeglarski 03.05.2018 23:09:41
Logo OPTIMIST A POL 1960 Miłosz Samek Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 03.05.2018 22:53:02
Logo OPTIMIST A POL 1957 Wanda Szylińska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 03.05.2018 22:53:02
Logo OPTIMIST B POL 5119 Kajetan Kaska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 03.05.2018 22:53:02
Logo OPTIMIST B POL 18 Tomasz Obecny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 03.05.2018 22:53:02
Logo OPTIMIST B POL 1209 Lena Kaczmarek Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 03.05.2018 22:53:02
Logo OPTIMIST B POL 1506 Mateusz Hrymajło Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 03.05.2018 22:53:02
Logo OPTIMIST B POL 1500 Magdalena Luśnia Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 03.05.2018 22:53:02
Logo OPTIMIST B POL 1482 Roch Dmuchowski SSW MOS Iława 03.05.2018 20:13:50
Logo OPTIMIST B POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS Iława 03.05.2018 20:13:50
Logo OPTIMIST B POL 1001 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława 03.05.2018 20:13:50
Logo OPTIMIST B POL 1908 Malina Pietrzak WTW Warszawa 03.05.2018 18:34:37
Logo OPTIMIST B POL 1201 Krzysztof Ciborowski WTW Warszawa 03.05.2018 18:34:37
Logo OPTIMIST B POL 1888 Joanna Dyja WTW Warszawa 03.05.2018 18:34:37
Logo OPTIMIST B POL 879 Igor Grzelak WTW Warszawa 03.05.2018 18:34:37
Logo OPTIMIST B POL 1975 Maja Kwiek WTW Warszawa 03.05.2018 18:34:37
Logo OPTIMIST B POL 88 Hanna Duda Klub Port Mechelinki 02.05.2018 19:56:42
Logo OPTIMIST B POL 936 maurycy kosmowski Klub Port Mechelinki 02.05.2018 19:56:42
Logo OPTIMIST B POL 1007 Wiktor Pawelczyk Klub Port Mechelinki 02.05.2018 19:56:42
Logo OPTIMIST B POL 49 Maja Molik Klub Port Mechelinki 02.05.2018 19:56:42
Logo OPTIMIST B POL 1802 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 30.04.2018 06:57:07
Logo OPTIMIST B POL 12 Aleksander Paczos MKŻ Arka Gdynia 30.04.2018 06:55:02
Logo OPTIMIST B POL 1876 Maja Reszka MKŻ Arka Gdynia 30.04.2018 06:53:05
Logo OPTIMIST B POL 1612 Maksymilian Betlejewski MKŻ Arka Gdynia 30.04.2018 06:50:53
Logo OPTIMIST B POL 17 Szymon Łysik MKŻ Arka Gdynia 30.04.2018 06:49:20
Logo OPTIMIST B POL 2070 Jacek Dyguś MKŻ Arka Gdynia 30.04.2018 06:46:37
Logo OPTIMIST B POL 1138 Michał Kuchtyn UKS Bryg Wrocław 29.04.2018 15:37:44
Logo OPTIMIST B POL 2076 Ignacy Kalinowski UKS Bryg Wrocław 29.04.2018 15:37:44
Logo OPTIMIST B POL 1403 Kacper Kibiersza UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:19:46
Logo OPTIMIST B POL 1672 Kacper Barszczyk UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:19:46
Logo OPTIMIST B POL 1596 Zuzia Tomaszewska UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:19:46
Logo OPTIMIST B POL 2918 Piotr Rodzewicz UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:19:46
Logo OPTIMIST B POL 3002 Marysia Retecka UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:19:46
Logo OPTIMIST B POL 1185 Aleksander Daniszewski UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:19:46
Logo OPTIMIST B POL 1548 Andrzej Thomas UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:19:46
Logo OPTIMIST B POL 1254 Franciszek Thomas UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:19:46
Logo OPTIMIST B POL 1704 Franiszek Wołyniec UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:19:46
Logo OPTIMIST B POL 181 Borys Podumis UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:19:46
Logo OPTIMIST B POL 1228 Olga Kanikowska AZS Poznań 28.04.2018 23:41:25
Logo OPTIMIST B POL 229 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 28.04.2018 23:41:25
Logo OPTIMIST B POL 1230 Alicja Koczorowska AZS Poznań 28.04.2018 23:41:25
Logo OPTIMIST B POL 58 Lena Gaweł AZS Poznań 28.04.2018 23:41:25
Logo OPTIMIST B POL 390 Matylda Młodzianowska AZS Poznań 28.04.2018 23:41:25
Logo OPTIMIST B POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 28.04.2018 23:41:25
Logo OPTIMIST B POL 1380 Emilia Siekierczak AZS Poznań 28.04.2018 23:41:25
Logo OPTIMIST B POL 157 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 28.04.2018 23:41:25
Logo OPTIMIST B POL 1499 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 28.04.2018 23:41:25
Logo OPTIMIST B POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 28.04.2018 23:41:25
Logo OPTIMIST B POL 1594 Szymon Janiak OPTI CWM GDYNIA 27.04.2018 23:17:50
Logo OPTIMIST A POL 2403 Pola Schmidt OPTI CWM GDYNIA 27.04.2018 23:17:50
Logo OPTIMIST B POL 1288 Piotr Muchlado Opti CWM Gdynia 27.04.2018 23:17:50
Logo OPTIMIST B POL 1472 Igor Kawałko OPTI CWM GDYNIA 27.04.2018 23:17:50
Logo OPTIMIST A POL 2033 Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA 27.04.2018 23:17:50
Logo OPTIMIST A POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA 27.04.2018 23:17:50
Logo OPTIMIST B POL 1541 Jakub Porębski Opti CWM Gdynia 27.04.2018 23:17:50
Logo OPTIMIST A POL 203 Małgorzata Figel OPTI CWM GDYNIA 27.04.2018 23:17:50
Logo OPTIMIST B POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM GDYNIA 27.04.2018 23:17:50
Logo OPTIMIST B POL 1595 Jakub Targowski Opti CWM Gdynia 27.04.2018 23:17:50
Logo OPTIMIST B POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIA 27.04.2018 23:17:50
Logo OPTIMIST B POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 27.04.2018 23:17:50
Logo OPTIMIST B POL 1943 Wiktor Łasak Opti CWM Gdynia 27.04.2018 23:17:50
Logo OPTIMIST B POL 1246 JAN WIŚNIEWSKI MKS DWÓJKA WARSZAWA 27.04.2018 08:32:59
Logo OPTIMIST B POL 1137 MARIANNA GĘBICKA MKS DWÓJKA WARSZAWA 27.04.2018 08:32:59
Logo OPTIMIST B POL 925 NINA ZYGO MKS DWÓJKA WARSZAWA 27.04.2018 08:32:59
Logo OPTIMIST B POL 2005 MICHAŁ KUCZMARSKI MKS Dwójka Warszawa 27.04.2018 08:32:59
Logo OPTIMIST B POL 1136 ROZALIA ROZUM MKS DWÓJKA WARSZAWA 27.04.2018 08:32:59
Logo OPTIMIST B POL 1139 HANNA GĘBICKA MKS Dwójka Warszawa 27.04.2018 08:32:59
Logo OPTIMIST A POL 2025 Mikołaj ŁANGOWSKI BRE MANAGEMENT sp. z o.o. - Klub Żeglarski 26.04.2018 11:39:57
Logo OPTIMIST A POL 1611 Antoni Nazimek JKW Poznań 26.04.2018 09:23:36
Logo OPTIMIST B POL 460 Alan Kurzawa ŻMKS Poznań 26.04.2018 09:13:39
Logo OPTIMIST B POL 739 Daniel Śmiałowski ŻMKS Poznań 26.04.2018 09:13:39
Logo OPTIMIST B POL 1224 Adrian Kurzawa ŻMKS Poznań 26.04.2018 09:13:39
Logo OPTIMIST B POL 1278 Adam Cwojdziński ŻMKS Poznań 26.04.2018 09:13:39
Logo OPTIMIST B POL 1871 Wojciech Stefaniak ŻMKS Poznań 26.04.2018 09:13:39
Logo OPTIMIST B POL 187 Nela Kasprzyk ŻMKS Poznań 26.04.2018 09:13:39
Logo OPTIMIST B POL 1473 Amelia Kałużyńska ŻMKS Poznań 26.04.2018 09:13:39
Logo OPTIMIST B POL 2139 Paweł Piankowski YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 2138 Max Berliński YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 2118 Maciej Maćkowiak YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 1862 Zuzanna Zielińska YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 2040 Zofia Kucharska YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 1561 Krzysztof Ołowiak YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 2108 Julia Wróblewska YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 1927 Mikołaj Czałbowski YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 1925 Alicja Wróblewska YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 2141 Natalia Ziółkowska YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 1812 Matteo Rastelli YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 2022 Iwo Dudek YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 1665 Mateusz Kluczka YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 1780 Szymon Kolka YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 1970 Aleksander Kosowski YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 4 Piotr Kosowski YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 9 Aleksandra Zastawna YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 1857 Szymon Szykowny MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 25.04.2018 23:26:42
Logo OPTIMIST B POL 1353 Aleksandra Piątkowska MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 25.04.2018 23:26:42
Logo OPTIMIST B POL 1288 Amelia Tram MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 25.04.2018 23:26:42
Logo OPTIMIST B POL 8455 Bogna Tłok MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 25.04.2018 23:26:42
Logo OPTIMIST B POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 25.04.2018 00:03:50
Logo OPTIMIST B POL 2117 Alicja Tutkowska YK Stal Gdynia 25.04.2018 00:03:50
Logo OPTIMIST A POL 1619 Szymon Gąsiorowski YK Stal Gdynia 25.04.2018 00:03:50
Logo OPTIMIST B POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 25.04.2018 00:03:50
Logo OPTIMIST A POL 1803 Zofia Czerniawska YK Stal Gdynia 25.04.2018 00:03:50
Logo OPTIMIST B POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 25.04.2018 00:03:50
Logo OPTIMIST B POL 1396 Mateusz Gąsiorowski YK Stal Gdynia 25.04.2018 00:03:50
Logo OPTIMIST A POL 1904 Igor Wójcik YK Stal Gdynia 25.04.2018 00:03:50
Logo OPTIMIST B POL 2057 Natalia Kilar YKl Stal Gdynia 25.04.2018 00:03:50
Logo OPTIMIST B POL 585 Michał Trafalski YK Stal Gdynia 25.04.2018 00:03:50
Logo OPTIMIST B POL 1904 Norbert Herba YK Stal Gdynia 25.04.2018 00:03:50
Logo OPTIMIST B POL 1985 Konrad Kunc YK Stal Gdynia 25.04.2018 00:03:50
Logo OPTIMIST B POL 884 Anna Chomont UKS Barnim Goleniów 24.04.2018 15:08:37
Logo OPTIMIST B POL 1647 Bartłomiej Karolkiewicz KS Zjednoczeni Bydgoszcz 24.04.2018 02:18:20
Logo OPTIMIST B POL 165 Stanisław Chilewski KS Zjednoczeni Bydgoszcz 24.04.2018 02:16:34
Logo OPTIMIST B POL 1657 Zofia Szcześniak KS Zjednoczeni Bydgoszcz 24.04.2018 02:16:34
Logo OPTIMIST B POL 927 Hugo Marciniak JKW Poznań 23.04.2018 19:21:38
Logo OPTIMIST B POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 23.04.2018 19:21:38
Logo OPTIMIST B POL 2555 Jan Sawicki JKW Poznań 23.04.2018 19:21:38
Logo OPTIMIST B POL 163 Jan Kamieński JKW Poznań 23.04.2018 19:21:38
Logo OPTIMIST B POL 2551 Jerzy Gałęza JKW Poznań 23.04.2018 19:21:38
Logo OPTIMIST B POL 1622 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 23.04.2018 19:21:38
Logo OPTIMIST B POL 1438 Zuzanna Borucka JKW Poznań 23.04.2018 19:21:38
Logo OPTIMIST B POL 978 Grzegorz Janicki JKW Poznań 23.04.2018 19:21:38
Logo OPTIMIST B POL 1778 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 23.04.2018 12:56:12
Logo OPTIMIST B POL 2634 Angela Zubel MKŻ Żnin 23.04.2018 12:56:12
Logo OPTIMIST B POL 1752 Justyna Jurkowska MKŻ Żnin 23.04.2018 12:56:12
Logo OPTIMIST B POL 1376 Matylda Brelińska MKŻ Żnin 23.04.2018 12:56:12
Logo OPTIMIST B POL 1945 Zuzanna Zielińska MKŻ Żnin 23.04.2018 12:56:12
Logo OPTIMIST B POL 2625 Kornelia Dobaczewska MKŻ Żnin 23.04.2018 12:56:12
Logo OPTIMIST B POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS Barnim Goleniów 19.04.2018 21:17:56
Logo OPTIMIST B POL 1884 Adrian Majdosz UKS Barnim Goleniów 19.04.2018 21:17:56
Logo OPTIMIST B POL 18681 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 19.04.2018 21:17:56
Logo OPTIMIST B POL 188 Filip Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 19.04.2018 21:17:56
Logo OPTIMIST B POL 1708 Stanisław Maik UKS Barnim Goleniów 19.04.2018 21:17:56
Logo OPTIMIST B POL 664 Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów 19.04.2018 21:17:56
Logo OPTIMIST B POL 1745 Marek Szczepankowski UKS Barnim Goleniów 19.04.2018 21:17:56
Logo OPTIMIST B POL 2010 Jakub Gil TKŻ Toruń 19.04.2018 19:03:46
Logo OPTIMIST B POL 1671 Hanna Rogowska TKŻ Toruń 19.04.2018 19:03:46
Logo OPTIMIST B POL 1141 Tola Szukaj TKŻ Toruń 19.04.2018 19:03:46
Logo OPTIMIST B POL 67 Hieronim Hendler TKŻ Toruń 19.04.2018 19:03:46
Logo OPTIMIST B POL 1225 Jan Lemański TKŻ Toruń 19.04.2018 19:03:46
Logo OPTIMIST B POL 1226 Teresa Masztalerz TKŻ Toruń 19.04.2018 19:03:46
Logo OPTIMIST B POL 1823 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 19.04.2018 19:03:46
Logo OPTIMIST A POL 1754 Hubert Adamów KS Dobra Marina 18.04.2018 11:22:29
Logo OPTIMIST A POL 13 Michał Szklarz KS Dobra Marina 18.04.2018 11:22:29
Logo OPTIMIST A POL 51 Jan Borowiak KS Dobra Marina 18.04.2018 11:22:29
Logo OPTIMIST B POL 1111 Aleksander Nowakowski KS Dobra Marina 18.04.2018 11:22:29
Logo OPTIMIST B POL 2 Franciszek Szykuć KS Dobra Marina 18.04.2018 11:22:29
Logo OPTIMIST B POL 4112 Jan Zamojski UKS Żeglarz Wrocław 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 396 Paweł Romanowicz UKS Żeglarz Wrocław 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1491 Mateusz Tokarski UKS Żeglarz Wrocław 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1750 Filip Nosol UKS Żeglarz Wrocław 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1493 Marta Sochacka UKS Żeglarz Wrocław 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1370 Maksymilian Kleszcz UKS Żeglarz Wrocław 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1370 Maksymilian Kleszcz UKS Żeglarz Wrocław 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1772 Witold Safijan MKŻ ŻNIN 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1735 Bartosz Dynia MKŻ ŻNIN 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1016 Wawrzyniec Żelazny MKŻ ŻNIN 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1989 Filip Pańczyszyn WKŻ WOLSZTYN 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1089 Jan Kisielewicz WKŻ WOLSZTYN 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1439 Szymon Wójcik WKŻ WOLSZTYN 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1222 Jakub Bendowski WKŻ WOLSZTYN 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1457 Zofia Jaśniewicz WKŻ WOLSZTYN 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1150 Maja Wójcik WKŻ WOLSZTYN 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1917 Filip Sikorski CSW OPTI USTKA 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1710 Alicja Piątak CSW OPTI USTKA 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B pol 1176 Mateusz Graczyk CSW OPTI USTKA 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B pol 1650 Artur Radowski CSW OPTI USTKA 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1815 Waldemar Boczkowski CSW OPTI USTKA 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1651 Tymoteusz Grygorcewicz CSW OPTI USTKA 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 704 Krzysztof Łucyk MKŻ ARKA Gdynia 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 21 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B pol 893 Małgorzata Wyrebska YK Stal Gdynia 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1050 Szymon Rossa ŻMKS POZNAŃ 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 198 Antoni Krzyżaniak ŻMKS POZNAŃ 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 910 Wojciech Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 182 Kacper Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1753 Michał Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1644 Nina Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 2042 Tymon Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 2043 Lila Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 91 Jakub Zapalski MLKS KRAJNA SĘPÓLNO 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 121 Małgorzata Górnisiewcz UKS BŁĘKITNI GRZYBOWO 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 22 Wiktor Wiecki UKS BŁĘKITNI GRZYBOWO 01.01.1 00:00:00
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.