Regaty

Puchar K.S. Zatoka Puck dla grupy B

04.05.2018 - 05.05.2018
Puck
Logo PSKO WWW ZoR 1

Liczba zgłoszeń 231


Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 1644 Nina Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 30.04.2018 22:41:03
Logo OPTIMIST B POL 1917 Filip Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk 30.04.2018 22:41:03
Logo OPTIMIST B POL 2042 Tymon Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 30.04.2018 22:41:03
Logo OPTIMIST B POL 1753 Michał Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 30.04.2018 22:41:03
Logo OPTIMIST B POL 910 Wojciech Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 30.04.2018 22:41:03
Logo OPTIMIST B POL 2043 Lila Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 30.04.2018 22:41:03
Logo OPTIMIST B POL 1351 Lena Murach KS AZS AWFiS Gdańsk 30.04.2018 22:41:03
Logo OPTIMIST B POL 1817 Emilia Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk 30.04.2018 22:41:03
Logo OPTIMIST B POL 1921 Jan Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk 30.04.2018 22:41:03
Logo OPTIMIST B POL 182 Kacper Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 30.04.2018 22:41:03
Logo OPTIMIST B POL 1359 Wiktor Radziej KS AZS AWFiS Gdańsk 30.04.2018 22:41:03
Logo OPTIMIST B POL 201 Inka Koza MUKŝ BAŁTYK MIELNO 30.04.2018 20:54:06
Logo OPTIMIST B POL 2026 Patrycja Chiniewicz MUKŝ BAŁTYK MIELNO10 30.04.2018 20:51:12
Logo OPTIMIST B POL 336 Agata GOLEC Agata GOLEC MUKĹť BAŁTYK MIELNO 30.04.2018 20:47:22
Logo OPTIMIST B POL 2066 Jakub Lipowski KŻ Horn Kraków 30.04.2018 18:47:14
Logo OPTIMIST B POL 2067 Piotr Kuźniarski KŻ Horn Kraków 30.04.2018 18:47:14
Logo OPTIMIST B POL 1997 Tymoteusz Mika KŻ Horn Kraków 30.04.2018 18:47:14
Logo OPTIMIST B POL 1329 Gita van der Voort KŻ Horn Kraków 30.04.2018 18:47:14
Logo OPTIMIST B POL 1756 Konrad Ciernia KŻ Horn Kraków 30.04.2018 18:47:14
Logo OPTIMIST B POL 2065 Aleksander Szczepara KŻ Horn Kraków 30.04.2018 18:47:14
Logo OPTIMIST B POL 1011 Kajetan Poziemski KŻ Horn Kraków 30.04.2018 18:47:14
Logo OPTIMIST B POL 1709 Hanna Kusztejko KŻ Horn Kraków 30.04.2018 18:47:14
Logo OPTIMIST B POL 2069 Bartłomiej Wrzosek KŻ Horn Kraków 30.04.2018 18:47:14
Logo OPTIMIST B POL 191 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 30.04.2018 18:47:14
Logo OPTIMIST B POL 980 Igor Mazurkiewicz KŻ Horn Kraków 30.04.2018 18:47:14
Logo OPTIMIST B POL 10 Jan Pacheco KŻ Horn Kraków 30.04.2018 18:47:14
Logo OPTIMIST B POL 2063 Barbara Woźniak KŻ Horn Kraków 30.04.2018 18:47:14
Logo OPTIMIST B POL 1913 Bernard Narecki KŻ Horn Kraków 30.04.2018 18:47:14
Logo OPTIMIST B POL 2064 Adam Fengler KŻ Horn Kraków 30.04.2018 18:47:14
Logo OPTIMIST B POL 1 Magda Winiarska YKP Kraków 30.04.2018 18:47:14
Logo OPTIMIST B POL 1554 Tymon Przyjemczak KS ZATOKA Puck 30.04.2018 18:03:17
Logo OPTIMIST B POL 1656 Lidia Jakubowska KS ZATOKA Puck 30.04.2018 18:03:17
Logo OPTIMIST B POL 1269 Zuzanna Zasada KS ZATOKA Puck 30.04.2018 18:03:17
Logo OPTIMIST B POL 1834 Lidia Łukasik Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 30.04.2018 14:22:01
Logo OPTIMIST B POL 90 Mikołaj Łukasik Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 30.04.2018 14:22:01
Logo OPTIMIST B POL 984 Maciej Lewiński Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 30.04.2018 14:22:01
Logo OPTIMIST B POL 1749 Tomasz Zadora Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 30.04.2018 14:22:01
Logo OPTIMIST B POL 174 Aleksandra Czajkowska Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 30.04.2018 14:22:01
Logo OPTIMIST B POL 907 Aleksandra Sikorska Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 30.04.2018 14:22:01
Logo OPTIMIST B POL 1560 Aleksandra Błońska Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 30.04.2018 14:22:01
Logo OPTIMIST B POL 1601 Milena Siczek Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 30.04.2018 14:22:01
Logo OPTIMIST B POL 1700 Dante Luciani Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj" 30.04.2018 14:22:01
Logo OPTIMIST B POL 1270 Weronika Maciejczuk UKŻ Siódemka Białystok 30.04.2018 11:58:20
Logo OPTIMIST B POL 1833 Szymon Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 30.04.2018 11:58:20
Logo OPTIMIST B POL 1029 Hubert Baranowski UKŻ Siódemka Białystok 30.04.2018 11:58:20
Logo OPTIMIST B POL 1028 Konstanty Kosiński UKŻ Siódemka Białystok 30.04.2018 11:58:20
Logo OPTIMIST B POL 1456 Igor Góralczuk UKŻ Siódemka Białystok 30.04.2018 11:58:20
Logo OPTIMIST B POL 1831 Michalina Poskrobko UKŻ Siódemka Białystok 30.04.2018 11:58:20
Logo OPTIMIST B POL 1235 Franek Ostrowski KS OMEGA 30.04.2018 10:46:05
Logo OPTIMIST B POL 1236 Jan Pawlak YC PTTK Beskid N. Sacz 30.04.2018 10:41:51
Logo OPTIMIST B POL 1234 Igor Wierzbowski KS OMEGA 30.04.2018 10:37:53
Logo OPTIMIST B POL 1226 Teresa Masztalerz TKŻ Toruń 29.04.2018 22:02:57
Logo OPTIMIST B POL 1974 Oskar Niezabitowski Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 29.04.2018 20:59:42
Logo OPTIMIST B POL 1555 Blanka Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 29.04.2018 20:59:42
Logo OPTIMIST B POL 1873 Jan Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 29.04.2018 20:59:42
Logo OPTIMIST B POL 1972 Michał Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 29.04.2018 20:59:42
Logo OPTIMIST B POL 1666 Wiktoria Komada Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 29.04.2018 20:59:42
Logo OPTIMIST B LTU 133 Benas Bestauskas Ziemys 29.04.2018 09:43:26
Logo OPTIMIST B LTU 102 Ema Kuodyte Ziemys 29.04.2018 09:39:08
Logo OPTIMIST B POL 1300 Maciej Kryspin Gdański Klub Żeglarski 29.04.2018 08:57:10
Logo OPTIMIST B POL 4707 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 29.04.2018 08:57:10
Logo OPTIMIST B POL 2222 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski 29.04.2018 08:57:10
Logo OPTIMIST B POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 29.04.2018 08:57:10
Logo OPTIMIST B POL 1498 Kacper Kryszewski Gdański Klub Żeglarski 29.04.2018 08:57:10
Logo OPTIMIST B POL 445 Antonina Kiełbik Olsztyński Klub Żeglarski 28.04.2018 20:50:24
Logo OPTIMIST B POL 926 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 27.04.2018 14:57:03
Logo OPTIMIST B POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 27.04.2018 14:57:03
Logo OPTIMIST B POL 777 August Sobczak CHKŻ Chojnice 27.04.2018 14:57:03
Logo OPTIMIST B POL 2111 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 27.04.2018 14:57:03
Logo OPTIMIST B POL 1070 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 27.04.2018 14:57:03
Logo OPTIMIST B POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 27.04.2018 14:57:03
Logo OPTIMIST B POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 27.04.2018 12:23:44
Logo OPTIMIST B POL 2117 Alicja Tutkowska YK Stal Gdynia 27.04.2018 12:23:44
Logo OPTIMIST B POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 27.04.2018 12:23:44
Logo OPTIMIST B POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 27.04.2018 12:23:44
Logo OPTIMIST B POL 1396 Mateusz Gąsiorowski YK Stal Gdynia 27.04.2018 12:23:44
Logo OPTIMIST B POL 2057 Natalia Kilar YKl Stal Gdynia 27.04.2018 12:23:44
Logo OPTIMIST B POL 585 Michał Trafalski YK Stal Gdynia 27.04.2018 12:23:44
Logo OPTIMIST B POL 1904 Norbert Herba YK Stal Gdynia 27.04.2018 12:23:44
Logo OPTIMIST B POL 1985 Konrad Kunc YK Stal Gdynia 27.04.2018 12:23:44
Logo OPTIMIST B POL 21 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 27.04.2018 12:23:44
Logo OPTIMIST B POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 27.04.2018 12:23:44
Logo OPTIMIST B POL 893 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 27.04.2018 12:23:44
Logo OPTIMIST B POL 1246 JAN WIŚNIEWSKI MKS DWÓJKA WARSZAWA 27.04.2018 08:30:45
Logo OPTIMIST B POL 1137 MARIANNA GĘBICKA MKS DWÓJKA WARSZAWA 27.04.2018 08:30:45
Logo OPTIMIST B POL 925 NINA ZYGO MKS DWÓJKA WARSZAWA 27.04.2018 08:30:45
Logo OPTIMIST B POL 2005 MICHAŁ KUCZMARSKI MKS Dwójka Warszawa 27.04.2018 08:30:45
Logo OPTIMIST B POL 1136 ROZALIA ROZUM MKS DWÓJKA WARSZAWA 27.04.2018 08:30:45
Logo OPTIMIST B POL 1139 HANNA GĘBICKA MKS Dwójka Warszawa 27.04.2018 08:30:45
Logo OPTIMIST B POL 2096 Liwia Liszkiewicz Olsztyński Klub Żeglarski 26.04.2018 23:27:35
Logo OPTIMIST B POL 1581 Aniela Graczyk Olsztyński Klub Żeglarski 26.04.2018 23:27:35
Logo OPTIMIST B POL 1284 Kacper Wojczulanis Olsztyński Klub Żeglarski 26.04.2018 23:27:35
Logo OPTIMIST B POL 441 Masymilian Rybicki Olsztyński Klub Żeglarski 26.04.2018 23:27:35
Logo OPTIMIST B POL 444 Aleksandra Zybert Olsztyński Klub Żeglarski 26.04.2018 23:27:35
Logo OPTIMIST B POL 443 Dominika Godlewska Olsztyński Klub Żeglarski 26.04.2018 23:27:35
Logo OPTIMIST B POL 447 Amelia Wydra Olsztyński Klub Żeglarski 26.04.2018 23:27:35
Logo OPTIMIST B POL 440 Michał Kluchciński Olsztyński Klub Żeglarski 26.04.2018 23:27:35
Logo OPTIMIST B POL 446 Aleksandra Wrońska Olsztyński Klub Żeglarski 26.04.2018 23:27:35
Logo OPTIMIST B POL 5119 Kajetan Kaska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 26.04.2018 09:10:30
Logo OPTIMIST B POL 18 Tomasz Obecny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 26.04.2018 09:10:30
Logo OPTIMIST B POL 113 Dawid Piechota Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 26.04.2018 09:10:30
Logo OPTIMIST B POL 922 Jakub Podgórny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 26.04.2018 09:10:30
Logo OPTIMIST B POL 1209 Lena Kaczmarek Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 26.04.2018 09:10:30
Logo OPTIMIST B POL 1506 Mateusz Hrymajło Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 26.04.2018 09:10:30
Logo OPTIMIST B POL 884 Anna Chomont UKS Barnim Goleniów 23.04.2018 21:17:48
Logo OPTIMIST B POL 978 Grzegorz Janicki JKW Poznań 23.04.2018 19:19:01
Logo OPTIMIST B POL 1407 Kuba Matysik YKP Kraków 23.04.2018 19:05:16
Logo OPTIMIST B POL 1587 Oskar Skóra YKP Kraków 23.04.2018 19:05:16
Logo OPTIMIST B POL 1368 Klara Matysik YKP Kraków 23.04.2018 19:05:16
Logo OPTIMIST B POL 836 Antonina Skóra YKP Kraków 23.04.2018 19:05:16
Logo OPTIMIST B POL 966 Lena Cituk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 23.04.2018 11:08:24
Logo OPTIMIST B POL 1570 Michał Ciechanowicz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 23.04.2018 11:08:24
Logo OPTIMIST B POL 1365 Kacper Karbownik MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 23.04.2018 11:08:24
Logo OPTIMIST B POL 1364 Jan Fuk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 23.04.2018 11:08:24
Logo OPTIMIST B POL 1362 Maja Szwejk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 23.04.2018 11:08:24
Logo OPTIMIST B POL 1363 Hanna Borkowska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 23.04.2018 11:08:24
Logo OPTIMIST B POL 1887 Mikołaj Strupiński MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 23.04.2018 11:08:24
Logo OPTIMIST B POL 1361 Weronika Grala MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 23.04.2018 11:08:24
Logo OPTIMIST B POL 11943 Wiktor Łasak Opti CWM Gdynia 20.04.2018 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS Barnim Goleniów 19.04.2018 21:17:13
Logo OPTIMIST B POL 1884 Adrian Majdosz UKS Barnim Goleniów 19.04.2018 21:17:13
Logo OPTIMIST B POL 18681 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 19.04.2018 21:17:13
Logo OPTIMIST B POL 188 Filip Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 19.04.2018 21:17:13
Logo OPTIMIST B POL 1708 Stanisław Maik UKS Barnim Goleniów 19.04.2018 21:17:13
Logo OPTIMIST B POL 664 Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów 19.04.2018 21:17:13
Logo OPTIMIST B POL 1745 Marek Szczepankowski UKS Barnim Goleniów 19.04.2018 21:17:13
Logo OPTIMIST B POL 1517 Pola Petrykowska UKS SZKWAŁ Legionowo 19.04.2018 13:03:00
Logo OPTIMIST B POL 1230 Alicja Koczorowska AZS Poznań 19.04.2018 12:50:05
Logo OPTIMIST B POL 58 Lena Gaweł AZS Poznań 19.04.2018 12:50:05
Logo OPTIMIST B POL 390 Matylda Młodzianowska AZS Poznań 19.04.2018 12:50:05
Logo OPTIMIST B POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 19.04.2018 12:50:05
Logo OPTIMIST B POL 1380 Emilia Siekierczak AZS Poznań 19.04.2018 12:50:05
Logo OPTIMIST B POL 157 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 19.04.2018 12:50:05
Logo OPTIMIST B POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 19.04.2018 12:50:05
Logo OPTIMIST B POL 927 Hubert Marciniak JKW Poznań 18.04.2018 22:11:07
Logo OPTIMIST B POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 18.04.2018 22:11:07
Logo OPTIMIST B POL 2555 Jan Sawicki JKW Poznań 18.04.2018 22:11:07
Logo OPTIMIST B POL 163 Jan Kamieński JKW Poznań 18.04.2018 22:11:07
Logo OPTIMIST B POL 1622 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 18.04.2018 22:11:07
Logo OPTIMIST B POL 1438 Zuzanna Borucka JKW Poznań 18.04.2018 22:11:07
Logo OPTIMIST B LTU 2050 DOMAS GUDAUSKAS SAILING CLUB "VEJO SPARNAI" 18.04.2018 18:03:51
Logo OPTIMIST B LTU 2055 VILIUS POCIUS SAILING CLUB "VEJO SPARNAI" 18.04.2018 18:00:17
Logo OPTIMIST B POL 1111 Aleksander Nowakowski KS Dobra Marina 18.04.2018 11:21:19
Logo OPTIMIST B POL 2121 Joanna Michalska UKS Yacht Club Sława 17.04.2018 03:44:34
Logo OPTIMIST B POL 2122 Kajetan Stein UKS Yacht Club Sława 17.04.2018 03:44:34
Logo OPTIMIST B POL 8 Igor Piechota UKS Yacht Club Sława 17.04.2018 03:44:34
Logo OPTIMIST B POL 10 Aleks Ertel UKS Yacht Club Sława 17.04.2018 03:44:34
Logo OPTIMIST B POL 1405 Oskar Kielnar UKS Yacht Club Sława 17.04.2018 03:44:34
Logo OPTIMIST B POL 1053 Karol Kucharczyk UKS Yacht Club Sława 17.04.2018 03:44:34
Logo OPTIMIST B POL 1586 Maksymilian Malec Opti CWM Gdynia 16.04.2018 23:32:45
Logo OPTIMIST B POL 1594 Szymon Janiak OPTI CWM GDYNIA 16.04.2018 23:32:45
Logo OPTIMIST B POL 1541 Jakub Porębski Opti CWM Gdynia 16.04.2018 23:32:45
Logo OPTIMIST B POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM GDYNIA 16.04.2018 23:32:45
Logo OPTIMIST B POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIA 16.04.2018 23:32:45
Logo OPTIMIST B POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 16.04.2018 23:32:45
Logo OPTIMIST B POL 779 Paweł Koliński LKS Carzykowy 16.04.2018 19:22:44
Logo OPTIMIST B POL 1779 Marcel Wieliński LKS Charzykowy 16.04.2018 19:22:44
Logo OPTIMIST B POL 723 Jakub Szczepański LKS Charzykowy 16.04.2018 19:22:44
Logo OPTIMIST B POL 1550 Antoni Szyca LKS Charzykowy 16.04.2018 19:22:44
Logo OPTIMIST B POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Carzykowy 16.04.2018 19:22:44
Logo OPTIMIST B POL 165 Stanisław Chilewski KS Zjednoczeni Bydgoszcz 16.04.2018 02:43:48
Logo OPTIMIST B POL 1647 Bartłomiej Karolkiewicz KS Zjednoczeni Bydgoszcz 16.04.2018 02:43:48
Logo OPTIMIST B POL 1657 Zofia Szcześniak KS Zjednoczeni Bydgoszcz 16.04.2018 02:43:48
Logo OPTIMIST B POL 2139 Paweł Piankowski YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 2138 Max Berliński YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 2118 Maciej Maćkowiak YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 1602 Jakub Szmagliński YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 1862 Zuzanna Zielińska YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 2040 Zofia Kucharska YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 1561 Krzysztof Ołowiak YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 2108 Julia Wróblewska YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 1835 Magdalena Ziółkowska YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 1927 Mikołaj Czałbowski YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 1925 Alicja Wróblewska YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 2141 Natalia Ziółkowska YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 1818 Nadia Burghard YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 1812 Matteo Rastelli YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 2022 Iwo Dudek YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 2140 Maja Józkowicz YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 1780 Szymon Kolka YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 2135 Tymon Kosobucki YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 1970 Aleksander Kosowski YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 4 Piotr Kosowski YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 2134 Jakub Matwiejczyk YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 2136 Kajetan Matwiejczyk YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 1813 Mikołaj Mierzwicki YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 2133 Aleksander Mucharski YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 1159 Rafał Ołowiak YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 2002 Bartosz Osowski YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 1551 Maciej Streubel YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 2001 Oskar Sylka YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 2137 Piotr Toczek YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 1446 Gustaw Trybek YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 9 Aleksandra Zastawna YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 51 Natasza Micewicz YKP Gdynia 12.04.2018 09:13:59
Logo OPTIMIST B POL 1665 Mateusz Kluczka YKP Gdynia 12.04.2018 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS Iława 11.04.2018 16:33:10
Logo OPTIMIST B POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS Iława 11.04.2018 16:33:10
Logo OPTIMIST B POL 1482 Roch Dmuchowski SSW MOS Iława 11.04.2018 16:33:10
Logo OPTIMIST B POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS Iława 11.04.2018 16:33:10
Logo OPTIMIST B POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS Iława 11.04.2018 16:33:10
Logo OPTIMIST B POL 1319 Nikodem Różański SSW MOS Iława 11.04.2018 16:33:10
Logo OPTIMIST B POL 1001 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława 11.04.2018 16:33:10
Logo OPTIMIST B POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOs Iława 11.04.2018 16:33:10
Logo OPTIMIST B POL 2151 Jan Rohde SSW MOS Iława 11.04.2018 16:33:10
Logo OPTIMIST B POL 985 Jakub Darkowski SSW MOS Iława 11.04.2018 16:33:10
Logo OPTIMIST B POL 1853 Kinga Furmanek SSW MOS Iława 11.04.2018 16:33:10
Logo OPTIMIST B POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS Iława 11.04.2018 16:33:10
Logo OPTIMIST B POL 943 Bartosz Bilicki SSW MOS Iława 11.04.2018 16:33:10
Logo OPTIMIST B POL 969 Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława 11.04.2018 16:33:10
Logo OPTIMIST B POL 1891 Kacper Warywoda Nauticus Yacht Club Olsztyn 10.04.2018 20:45:58
Logo OPTIMIST B POL 932 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 10.04.2018 20:45:58
Logo OPTIMIST B POL 2120 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 10.04.2018 20:45:58
Logo OPTIMIST B POL 1227 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 10.04.2018 20:45:58
Logo OPTIMIST B POL 1941 Eliza Kołtak Nauticus Yacht Club Olsztyn 10.04.2018 20:45:58
Logo OPTIMIST B POL 1943 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn 10.04.2018 20:45:58
Logo OPTIMIST B POL 1041 Jakub Częczek Nauticus Yacht Club Olsztyn 10.04.2018 20:45:58
Logo OPTIMIST B POL 2104 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 10.04.2018 20:45:58
Logo OPTIMIST B POL 941 Maciek Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 10.04.2018 20:45:58
Logo OPTIMIST B POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 10.04.2018 20:45:58
Logo OPTIMIST B POL 921 Marta Chomik Nauticus Yacht Club Olsztyn 10.04.2018 20:45:58
Logo OPTIMIST B POL 1187 Maja Filipska 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1007 Wiktor Pawelczyk Port Mechelinki 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 100 Marcel Styba Port Mechelinki 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 88 Hanna Duda Port Mechelinki 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 936 Maurycy Kosmowski Po 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 49 Maja Molik Port Mechelinki 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1706 Michał Sudnik UKS NORD Augustów 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1221 Maciej Sudnik UKS NORD Augustów 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1444 Emil Siwko UKS Żegluj Lublin 01.01.1 00:00:00
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.