bg

Międzynarodowe Mistrzostwa PSKO

Sezon 2020

Logo OPTIMIST A Logo OPTIMIST B x

Zawiadomienie o regatach

Strona regat

18 - 20 WRZ 2020
Dziwnów
KSW BALTIK Dziwnów
Arek Lenkowski
Logo OPTIMIST A 172 Logo OPTIMIST B 43 215

Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST A CZE 858 Adam Jaros MYK, z.s. 05.08.2020 13:44:38
Logo OPTIMIST A SWE 4828 Jonatan Röijer LDSS 04.08.2020 19:41:56
Logo OPTIMIST A SWE 4832 Max Zetterström LdSS 04.08.2020 09:31:06
Logo OPTIMIST A SWE 4774 Erik Bengtsson BKSS 03.08.2020 21:34:36
Logo OPTIMIST A POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 03.08.2020 18:54:37
Logo OPTIMIST A POL 926 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 03.08.2020 18:54:37
Logo OPTIMIST A POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 03.08.2020 18:54:37
Logo OPTIMIST A POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 03.08.2020 18:54:37
Logo OPTIMIST A POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 03.08.2020 18:54:37
Logo OPTIMIST A POL 2010 Jakub Gil CHKŻ Chojnice 03.08.2020 18:54:37
Logo OPTIMIST A POL 2403 Pola Schmidt CHKŻ Chojnice 03.08.2020 18:54:37
Logo OPTIMIST A POL 1750 Filip Nosol CHKŻ Chojnice 03.08.2020 18:54:37
Logo OPTIMIST A POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 03.08.2020 18:54:37
Logo OPTIMIST A POL 2212 Mateusz Graczyk CHKŻ Chojnice 03.08.2020 18:54:37
Logo OPTIMIST A POL 1879 Igor Grzelak CHKŻ Chojnice 03.08.2020 18:54:37
Logo OPTIMIST A POL 2057 Natalia Kilar YK Stal Gdynia 03.08.2020 18:54:37
Logo OPTIMIST B POL 1075 Helena Moritz UKS FIR WARSZAWA 03.08.2020 18:22:33
Logo OPTIMIST B POL 470 Bartosz Nurowski UKS FIR WARSZAWA 03.08.2020 18:22:33
Logo OPTIMIST B POL 1422 Kajdy Maksymilian UKS FIR WARSZAWA 03.08.2020 18:22:33
Logo OPTIMIST B POL 424 Kacper Wysocki UKS FIR Warszawa 03.08.2020 18:22:33
Logo OPTIMIST B POL 1470 Ewa Bańbura UKS FIR Warszawa 03.08.2020 18:22:33
Logo OPTIMIST B POL 1424 Tadeusz Kozłowski UKS FIR Warszawa 03.08.2020 18:22:33
Logo OPTIMIST A POL 2126 Alexsandre Vidal UKS FIR Warszawa 03.08.2020 18:22:33
Logo OPTIMIST B POL 1 Nathan Vidal UKS FIR Warszawa 03.08.2020 18:22:33
Logo OPTIMIST A GER 1061 Pauline Siepmann MSC 01.08.2020 21:06:00
Logo OPTIMIST B POL 3425 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia 31.07.2020 22:00:16
Logo OPTIMIST B POL 1541 Jakub Porębski OPTI CWM Gdynia 31.07.2020 22:00:16
Logo OPTIMIST B POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 31.07.2020 22:00:16
Logo OPTIMIST B POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 31.07.2020 22:00:16
Logo OPTIMIST B POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 31.07.2020 22:00:16
Logo OPTIMIST B POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia 31.07.2020 22:00:16
Logo OPTIMIST B POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia 31.07.2020 22:00:16
Logo OPTIMIST B POL 2124 Agata Koropecka OPTI CWM Gdynia 31.07.2020 22:00:16
Logo OPTIMIST A CZE 836 Adela Rabasova YC Jezero Hlucin 31.07.2020 16:46:11
Logo OPTIMIST A GER 1166 Clemens Epe YRCA 31.07.2020 08:47:52
Logo OPTIMIST A GER 1200 Elina Seitz NRV 30.07.2020 11:18:15
Logo OPTIMIST A POL 1865 Paulina Rutkowska YKP GDYNIA 30.07.2020 00:42:27
Logo OPTIMIST A POL 1799 Iwo Reński YKP GDYNIA 30.07.2020 00:42:27
Logo OPTIMIST A POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP GDYNIA 30.07.2020 00:42:27
Logo OPTIMIST A POL 1764 Krzysztof Ołowiak YKP GDYNIA 30.07.2020 00:42:27
Logo OPTIMIST A POL 3469 Mateusz Kluczka YKP GDYNIA 30.07.2020 00:42:27
Logo OPTIMIST A POL 1780 Szymon Kolka YKP GDYNIA 30.07.2020 00:42:27
Logo OPTIMIST A POL 2270 Piotr Kosowski YKP GDYNIA 30.07.2020 00:42:27
Logo OPTIMIST A POL 2041 Filip Jarosiewicz YKP GDYNIA 30.07.2020 00:42:27
Logo OPTIMIST A POL 4112 Jan Zamojski YKP GDYNIA 30.07.2020 00:42:27
Logo OPTIMIST A POL 2117 Alicja Tutkowska YKP GDYNIA 30.07.2020 00:42:27
Logo OPTIMIST A POL 1619 Mateusz Gąsiorowski YKP GDYNIA 30.07.2020 00:42:27
Logo OPTIMIST A POL 1523 Olga Wietek YKP GDYNIA 30.07.2020 00:42:27
Logo OPTIMIST A POL 1940 Filip Bil YKP GDYNIA 30.07.2020 00:42:27
Logo OPTIMIST B POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS IŁAWA 29.07.2020 09:30:14
Logo OPTIMIST B POL 2709 Wit Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 29.07.2020 09:30:14
Logo OPTIMIST B POL 7 Jakub Darkowski SSW MOS IŁAWA 29.07.2020 09:30:14
Logo OPTIMIST B POL 1867 Zuzanna Liedtke SSW MOS IŁAWA 29.07.2020 09:30:14
Logo OPTIMIST B POL 2072 Stanisław Nadolski SSW MOS IŁAWA 29.07.2020 09:30:14
Logo OPTIMIST A GER 1288 Tom Ismar NSV 29.07.2020 07:27:24
Logo OPTIMIST A CZE 845 Jiri Tomes JK Česká Lipa 28.07.2020 22:46:05
Logo OPTIMIST A POL 2080 Piotr Jakubowski PKM LOK Poznań 28.07.2020 10:25:35
Logo OPTIMIST A POL 400 Daniel Śmiałowski PKM LOK Poznań 28.07.2020 10:25:35
Logo OPTIMIST B POL 1459 Mateusz Kuchowicz PKM LOK Poznań 28.07.2020 10:25:35
Logo OPTIMIST B POL 1676 Piotr Grzesiek PKM LOK Poznań 28.07.2020 10:25:35
Logo OPTIMIST B POL 1240 Adam Jakubowski PKM LOK Poznań 28.07.2020 10:25:35
Logo OPTIMIST B POL 1070 Stanisław Kasprzak PKM LOK Poznań 28.07.2020 10:25:35
Logo OPTIMIST A POL 402 Alan Kurzawa PKM LOK Poznań 28.07.2020 10:25:35
Logo OPTIMIST A POL 1538 Nela Kasprzyk PKM LOK Poznań 28.07.2020 10:25:35
Logo OPTIMIST A GER 1609 Joana Pfingsten SVG 26.07.2020 15:52:55
Logo OPTIMIST B CZE 703 Liliana Dymakova YC Vysoké mýto 25.07.2020 19:40:39
Logo OPTIMIST A CZE 714 Matyáš Dymak YC Vysoké Mýto 25.07.2020 19:38:58
Logo OPTIMIST A GER 1609 Joana Pfingsten SVG 25.07.2020 17:11:16
Logo OPTIMIST A GER 13363 Justus Friedrich Loeck FSC 23.07.2020 16:22:59
Logo OPTIMIST A CZE 12 Jan Snížek VS Duchcov 23.07.2020 10:29:38
Logo OPTIMIST A CZE 6 Jonáš Janota Český yacht club 23.07.2020 09:24:20
Logo OPTIMIST A CZE 866 David Hrubý Český yacht club 23.07.2020 09:20:40
Logo OPTIMIST A POL 2121 Joanna Michalska UKS Yacht Club Sława 22.07.2020 22:17:49
Logo OPTIMIST A POL 1576 Alicja Przybyłek AZS OŚ Poznań 22.07.2020 20:30:48
Logo OPTIMIST A POL 1574 Zofia Pospieszna AZS OŚ Poznań 22.07.2020 20:30:48
Logo OPTIMIST A POL 1272 Mikołaj Mataczyński AZS OŚ Poznań 22.07.2020 20:30:48
Logo OPTIMIST A POL 1427 Anna Gąsiorek AZS OŚ Poznań 22.07.2020 20:30:48
Logo OPTIMIST A CZE 808 Nina Paigerova YC CERE 21.07.2020 23:14:32
Logo OPTIMIST A POL 2025 Jakub Wegiera UKS Sindbad Legionowo 20.07.2020 21:24:40
Logo OPTIMIST B POL 1909 Michał Guszcza UKS Sindbad Legionowo 20.07.2020 21:24:40
Logo OPTIMIST B POL 1451 Filip Sroczyński UKS Sindbad Legionowo 20.07.2020 21:24:40
Logo OPTIMIST B POL 2029 Alexander Nowak UKS Sindbad Legionowo 20.07.2020 21:24:40
Logo OPTIMIST B POL 3419 Krzysztof Junczyk UKS Sindbad Legionowo 20.07.2020 21:24:40
Logo OPTIMIST A GER 1061 Pauline Siepmann MSC 20.07.2020 19:56:50
Logo OPTIMIST A CZE 45 Tereza Ptáčková YC VD 19.07.2020 21:48:47
Logo OPTIMIST A CZE 65 Markéta Ptáčková YC VD 19.07.2020 21:48:47
Logo OPTIMIST B POL 133 Wojtek Wójcik TS Kuźnia Rybnik 19.07.2020 18:49:05
Logo OPTIMIST B POL 2090 Piotr Grendziak TS Kuźnia Rybnik 19.07.2020 18:49:05
Logo OPTIMIST B POL 1284 Jan Psiuk TS Kuźnia Rybnik 19.07.2020 18:49:05
Logo OPTIMIST B POL 4112 Aleksander Łukanowski TS Kuźnia Rybnik 19.07.2020 18:49:05
Logo OPTIMIST B POL 2119 Karol Gaj TS Kuźnia Rybnik 19.07.2020 18:49:05
Logo OPTIMIST B POL 11244 Piotr Harnasz TS Kuźnia Rybnik 19.07.2020 18:49:05
Logo OPTIMIST B POL 603 Amelia Ferenc TS Kuźnia Rybnik 19.07.2020 18:49:05
Logo OPTIMIST A CZE 38 Jindřich Kaláb vs Duchcov 19.07.2020 11:29:37
Logo OPTIMIST A CZE 8 Barbora Valenová JK Olomouc 18.07.2020 18:11:12
Logo OPTIMIST A GER 1111 Bo Berthold-Mohr PWV 18.07.2020 12:44:08
Logo OPTIMIST A POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA 17.07.2020 18:36:54
Logo OPTIMIST A POL 2007 Alicja Alka Michalewska SSW MOS IŁAWA 17.07.2020 18:36:54
Logo OPTIMIST A POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA 17.07.2020 18:36:54
Logo OPTIMIST A POL 1978 Kinga Furmanek SSW MOS IŁAWA 17.07.2020 18:36:54
Logo OPTIMIST A POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS IŁAWA 17.07.2020 18:36:54
Logo OPTIMIST A POL 2151 Jan Rohde SSW MOS IŁAWA 17.07.2020 18:36:54
Logo OPTIMIST A POL 3409 Bartosz Bilicki SSW MOS IŁAWA 17.07.2020 18:36:54
Logo OPTIMIST A POL 2203 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 17.07.2020 10:15:34
Logo OPTIMIST A POL 3434 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 17.07.2020 10:15:34
Logo OPTIMIST A POL 2209 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn 17.07.2020 10:15:34
Logo OPTIMIST A POL 3440 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 17.07.2020 10:15:34
Logo OPTIMIST A POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 17.07.2020 10:15:34
Logo OPTIMIST A POL 2204 Aleksandra Zybert Nauticus Yacht Club Olsztyn 17.07.2020 10:15:34
Logo OPTIMIST A POL 1927 Mikołaj Czałbowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 17.07.2020 10:15:34
Logo OPTIMIST A POL 3422 Mateusz Kozłowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 17.07.2020 10:15:34
Logo OPTIMIST A POL 3435 Alicja Żuber Nauticus Yacht Club Olsztyn 17.07.2020 10:15:34
Logo OPTIMIST A CZE 2051 Václav Zakoucky CYK 17.07.2020 09:02:11
Logo OPTIMIST A CZE 840 Jachym Klima CYK 16.07.2020 19:05:35
Logo OPTIMIST A CZE 820 Anna Busta ČYK 16.07.2020 17:50:44
Logo OPTIMIST A CZE 848 Jan Zahornacky LS Kroměříž 16.07.2020 17:07:54
Logo OPTIMIST A CZE 840 Jachym Klima CYK 16.07.2020 16:12:31
Logo OPTIMIST A CZE 870 Johana Klimova CYK 16.07.2020 16:11:29
Logo OPTIMIST A CZE 781 Anna Skorepova CYK 16.07.2020 16:10:08
Logo OPTIMIST A CZE 772 Vladimír Kováč Jacht Klub Prostějov 16.07.2020 14:58:51
Logo OPTIMIST A CZE 810 Richard Kováč Jacht Klub Prostějov 16.07.2020 14:51:08
Logo OPTIMIST A CZE 910 Petr Knorr VS Duchcov 15.07.2020 20:20:18
Logo OPTIMIST A SWE 4729 Melker Bondjers LESS 15.07.2020 13:51:31
Logo OPTIMIST A SWE 4750 Max Weber Ullman MSS 15.07.2020 12:59:57
Logo OPTIMIST A SWE 4837 Levi Bernhardtz RÖSS 15.07.2020 12:25:14
Logo OPTIMIST A SWE 4793 Hugo Hovlind RÖSS 15.07.2020 12:14:22
Logo OPTIMIST A SWE 4798 Annie Hinton Röss 15.07.2020 11:43:16
Logo OPTIMIST A SWE 4659 Selma Hård KKKK 15.07.2020 11:26:05
Logo OPTIMIST A CZE 318 Karolina Hejnova Yacht Club Banik Ostrava 15.07.2020 07:48:18
Logo OPTIMIST A CZE 833 Tatiana Bělunková Yc jezero Hlučín 15.07.2020 06:27:42
Logo OPTIMIST A CZE 859 Tomáš Peterka Český Yacht Klub 14.07.2020 23:09:46
Logo OPTIMIST A SWE 4396 Esther Lagerstrand RÖSS 14.07.2020 22:30:43
Logo OPTIMIST A CZE 827 Adéla Podrábská SK Štětí, Yachtclub 14.07.2020 18:20:55
Logo OPTIMIST A CZE 412 Zuzana Tlapáková SK Štětí, Yachtclub 14.07.2020 18:18:23
Logo OPTIMIST A CZE 618 Jan Kříž SK Štětí, Yachtclub 14.07.2020 18:16:37
Logo OPTIMIST A CZE 833 Tatiana Bělunková Yc jezero Hlučín 14.07.2020 16:44:10
Logo OPTIMIST A CZE 833 Tatiana Bělunková Yc jezero Hlučín 14.07.2020 12:24:28
Logo OPTIMIST A CZE 615 Matyas Raza VS Duchcov 13.07.2020 18:42:13
Logo OPTIMIST B POL 1525 Józef Krasowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 13.07.2020 17:21:56
Logo OPTIMIST B POL 1999 Jan Muszyński KS SPÓJNIA WARSZAWA 13.07.2020 17:21:56
Logo OPTIMIST B POL 951 Wojciech Henryk Komenda KS SPÓJNIA WARSZAWA 13.07.2020 17:21:56
Logo OPTIMIST B POL 1570 Antoni Brzozowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 13.07.2020 17:21:56
Logo OPTIMIST A CZE 817 Lukas Kraus JK Ceska Lipa 13.07.2020 12:38:14
Logo OPTIMIST A CZE 834 Linda Dokoupilova Jachtklub Brno 11.07.2020 21:06:02
Logo OPTIMIST A CZE 819 Beata Dokoupilova Jachtklub Brno 11.07.2020 20:59:54
Logo OPTIMIST A CZE 424 Klara Chalupnikova Jachtklub Brno 11.07.2020 16:32:48
Logo OPTIMIST A CZE 769 Jeremiaš Přikryl LS Kroměříž 11.07.2020 09:53:21
Logo OPTIMIST A GER 13252 Jonathan Schmidt SSV von 1894 10.07.2020 16:56:37
Logo OPTIMIST A GER 1441 Mirja Dohle Segler-Verein Grossenheidorn 09.07.2020 21:32:51
Logo OPTIMIST A GER 13394 Constantin Streicher SVG 09.07.2020 21:23:19
Logo OPTIMIST A GER 1441 Mirja Dohle Segler-Verein Grossenheidorn 09.07.2020 21:19:24
Logo OPTIMIST A GER 13487 Jasper Porthun SSV von 1894 e.V. 09.07.2020 21:07:58
Logo OPTIMIST B CZE 844 František Burda JK Česká Lípa 09.07.2020 20:32:47
Logo OPTIMIST A CZE 809 Kristýna Flosmanová TJ Jiskra třeboň 09.07.2020 20:32:47
Logo OPTIMIST A POL 2244 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 09.07.2020 14:56:52
Logo OPTIMIST A POL 11 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 09.07.2020 14:56:52
Logo OPTIMIST A POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia 09.07.2020 14:56:52
Logo OPTIMIST A POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia 09.07.2020 14:56:52
Logo OPTIMIST A POL 1138 Michał Kuchtyn UKS BRYG Wrocław 09.07.2020 14:56:52
Logo OPTIMIST A GER 1291 Bodo Joe Sörensen MSC 09.07.2020 10:01:27
Logo OPTIMIST A GER 1514 Felix Bonhagen ZSK 09.07.2020 07:07:19
Logo OPTIMIST A GER 1305 Clara Bonhagen ZSK 09.07.2020 06:46:49
Logo OPTIMIST A GER 13500 Anneli Stengel YCW 08.07.2020 16:48:09
Logo OPTIMIST A GER 12716 Maya Ottmann MSC 08.07.2020 14:57:19
Logo OPTIMIST A GER 1414 Tristen Ottmann MSC 08.07.2020 14:55:38
Logo OPTIMIST A GER 13021 Philip Klar MSC 08.07.2020 13:35:53
Logo OPTIMIST A GER 13426 Franz Schneider MSC 08.07.2020 09:49:33
Logo OPTIMIST A GER 13236 Gustav Grünbaum Yachtclub Warnow e.V. 07.07.2020 21:56:53
Logo OPTIMIST A GER 13378 Eva Lotte Grünbaum Yachtclub Warnow e.V. 07.07.2020 21:54:20
Logo OPTIMIST A GER 1311 Till Bergmann MSC 07.07.2020 21:45:03
Logo OPTIMIST A GER 1255 Lucas Porthun Mühlenberger Segel-Club 07.07.2020 21:42:37
Logo OPTIMIST A GER 1575 Rasmus Jensen MSC 07.07.2020 21:12:31
Logo OPTIMIST A GER 1061 Pauline Siepmann MSC 07.07.2020 21:10:07
Logo OPTIMIST A GER 1286 Jonathan Feindt MSC 07.07.2020 20:59:40
Logo OPTIMIST A GER 1314 Johann Kießling ASV Greifswald 07.07.2020 15:03:06
Logo OPTIMIST A GER 13247 Janne Marlen Schirmer SSV von 1894 Schwerin 07.07.2020 14:07:49
Logo OPTIMIST A GER 13602 Joris Leiskau RSVM 07.07.2020 12:28:23
Logo OPTIMIST A GER 13249 Moritz Borowiak Schweriner Segler-Verein von 1894 07.07.2020 11:39:05
Logo OPTIMIST A GER 1103 Noel Jonas Theiner SSV von 1894 07.07.2020 11:24:10
Logo OPTIMIST A GER 1419 Lea Sophie Claasen NRV 06.07.2020 23:09:54
Logo OPTIMIST A GER 1468 Jule-Johanna Blank ZSK 06.07.2020 22:48:27
Logo OPTIMIST A GER 1380 Paul Ulrich ZSK 06.07.2020 20:37:00
Logo OPTIMIST B CZE 828 Patrick Štafa Moravský Yacht Klub 06.07.2020 12:13:16
Logo OPTIMIST A POL 1910 Pola Wdowiak KS SPÓJNIA WARSZAWA 06.07.2020 12:07:41
Logo OPTIMIST B CZE 828 Patrik Štafa Moravský Yacht Klub 06.07.2020 11:56:13
Logo OPTIMIST A GER 1537 Schäfer Mathilda MYC 04.07.2020 11:03:01
Logo OPTIMIST A GER 1176 Tom Struve Kyc 04.07.2020 09:00:18
Logo OPTIMIST A GER 1177 Leonard Von Holtum WSVL 03.07.2020 10:47:06
Logo OPTIMIST A POL 3553 Antoni Nazimek JKW Poznań 03.07.2020 06:58:34
Logo OPTIMIST A POL 2101 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 03.07.2020 06:58:34
Logo OPTIMIST A POL 1728 Jan Kamieński JKW Poznań 03.07.2020 06:58:34
Logo OPTIMIST A POL 3553 Stanisław Wojda JKW Poznań 03.07.2020 06:58:34
Logo OPTIMIST A POL 1547 Andrzej Nycz JKW Poznań 03.07.2020 06:58:34
Logo OPTIMIST A POL 1492 Paweł Romanowicz JKW Poznań 03.07.2020 06:58:34
Logo OPTIMIST A POL 2142 Zuzanna Borucka JKW Poznań 03.07.2020 06:58:34
Logo OPTIMIST A POL 1739 Szymon Rossa JKW Poznań 03.07.2020 06:58:34
Logo OPTIMIST A GER 1290 Maximilian Von Geyr Kieler Yacht-Club 02.07.2020 22:42:07
Logo OPTIMIST A GER 1310 Marleen Bickert YCL 02.07.2020 21:45:34
Logo OPTIMIST A GER 1324 Caspar Schneider YCL 02.07.2020 21:43:38
Logo OPTIMIST A GER 1556 Esther Rodenhausen Mühlenberger Segel Club 02.07.2020 13:50:07
Logo OPTIMIST A GER 1517 Leif Lüders Kieler Yacht Club 02.07.2020 13:19:27
Logo OPTIMIST A GER 1176 Tom Struve Kyc 02.07.2020 13:03:40
Logo OPTIMIST A GER 1584 Carl Frederik Schwall Kieler Yacht-Club 02.07.2020 10:59:55
Logo OPTIMIST A GER 1583 Till Heimann Kieler Yacht Club 02.07.2020 10:52:30
Logo OPTIMIST A GER 1350 Titus Rosotzki Kieler Yacht Club 02.07.2020 10:02:57
Logo OPTIMIST A GER 1555 Constantin Bötsch Bayerischer Yachtclub 02.07.2020 05:13:23
Logo OPTIMIST A GER 1610 Lysander Wintet NRV 01.07.2020 23:31:44
Logo OPTIMIST A GER 1480 Demir Toran Onay Segelclub Hansa Münster 01.07.2020 22:19:49
Logo OPTIMIST A GER 1467 Loris Auracher VSaW 01.07.2020 22:14:05
Logo OPTIMIST A GER 13551 Clara Sigge ETUF 01.07.2020 22:07:49
Logo OPTIMIST A GER 1470 Paul Sigge ETUF 01.07.2020 22:06:12
Logo OPTIMIST A GER 1007 Levian Buescher DYC 01.07.2020 22:03:18
Logo OPTIMIST A GER 1366 Morten B. Borchardt LYC 01.07.2020 21:55:02
Logo OPTIMIST A GER 1393 Josh Alexander BERKTOLD ETUF 01.07.2020 21:47:07
Logo OPTIMIST A GER 1214 Leif Kaehler NRV 01.07.2020 18:37:01
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.